Имитации и конкурентни продукти на оптимизаторите ми

Устойство за намаляване разхода на гориво в автомобила

Re: Имитации и конкурентни продукти на оптимизаторите ми

Мнениеот rider777 » Вто Окт 01, 2013 6:56 am

Такаааааа ,,, след изминати 10 000 километра за по-малко от месец резултатът е следният: след първите 2-3000 км се усети осезаема разлика в динамиката, стана направо като нов, звукът даже се промени а за самата икономия и на мен ми е трудно да я изчисля понеже не карам по еднакви пътища и с еднакви товари, но смело мога да кажа, че е поне 10%. Преди 600 километра смених въздушния филтър и двата горивни и си мислех, че ще тръгне по-добре, но загуби динамиката,,, обяснявам си го с това, че филтрите натрупват някаква енергия, която после отдават,,, надявам се скоро да я натрупат пак за да си тръгне камиона отново както беше преди да ги сменя. Като ме питаха в сервиза какви са тези кутийки и им обясних, че е за намаляване на разхода и започнаха да се смеят,,,, тук са тъпи парчета и не вярват в тези неща но, който е повярвал е спечелил ;-) Поздрави Асене и като направя по-подробни измервания ще пиша пак, защото тук е много относително всичко, товар, маршрут,,,, няма нищо еднакво,,, с 28 тона минерална вода от Евиан до Белгия през централна Франция 80% национали с кръгови на няколко километра ми дава разход 39-40 ,, с 15 тона до Венеция 95% магистрала ми даде 24, което си е много добре ,,,, просто искам да обясня на скептиците, че твоите неща работят брат,,, Успех във всичките ти начинания и нека Бог да те пази и помага.
rider777
 
Мнения: 9
Регистриран на: Съб Май 11, 2013 8:17 am

Re: Имитации и конкурентни продукти на оптимизаторите ми

Мнениеот caduceus » Вто Окт 01, 2013 8:35 am

Благодаря ти Иво,
да поясня за колегите - имайте предвид, че тия кутии са от първия вариант на К3, когато зоновата технология още я разработвах и не беше съвсем изчистена, а освен всичко друго и тези три К3-ки на Рено Премиума са нискотемпературни и вероятно работят с пълен капацитет само докато температурата е под 75-80 градуса. При този мощен дизел и натоварване тя вероятно е доста по-висока и тогава отиват на 1/3 от мощността си, защото магнитният мостов усилвател вътре не работи и остава само първото стъпало на веригата.
Като си дойдеш, може да ги сменим с новите К3 от трето поколение, високотемпературни, които държат до 150 градуса и ще работят в пъти по-добре. Такива слагам в момента на коли с тежък режим на градско движение /основно газови и метанови таксита/.
На второ място, оптимизаторът К2 който има камиона е само един, а за тоя обемен 17 л. мотор си трябват два, защото доста гориво за малко време преминава през зоната на въздействие и не сварва да се обработи коректно /насищането е непълно/. Все пак е изчисляван за дебити при коли с двигатели до 3-5000 кубика и е предвидено за по-големи мотори /камиони, автобуси и др./ да се слагат по два.
Все пак, радвам се че резултатите се виждат с просто око и надхвърлят всякакви статистически грешки - както и трябва да бъде. Според мен има терен при конкретния камион икономията да отиде до около 15-тина процента + вдигане на още малко мощност. Въпрос на лек ъпгрейд на системата за оргонзиране на двигателя :)
Относно майсторите по сервизите - какво да говорим, аз се сблъсквам всеки ден с такова отношение. Многознайковците не са само в България :) Има доста измами с такива продукти, а и не са чували още точно за тази технология, така че за себе си са прави.
Благодаря ти пак за поста, пожелавам ти безавариен и лек път!
Поздрави
Аватар
caduceus
Site Admin
 
Мнения: 2025
Регистриран на: Нед Окт 28, 2012 6:11 pm

Re: Имитации и конкурентни продукти на оптимизаторите ми

Мнениеот caduceus » Нед Фев 23, 2014 9:37 pm

Преди малко с изненада открих още едни преписвачи от сайта ми - и то нагли, защото в текста става дума за оптимизаторите ми К1 и К2, както и за името на фирмата ми "Кадуцеус България" ЕООД в Ловеч. Рекламира се обаче съвсем друг вносен руски продукт и хората са решили да си спестят малко време, като с копи пейст сложат това:
http://www.ecogorivo.com/chesto-zadavani-vuprosi
директно взето от сайта ми оттук:
http://www.caduceusbg.com/Vyprosi.html
Пожелавам им да си го заврат тоя "Бизон" отзад, или пък да ги напъпли директно такъв :) , мамка им и крадци долни. Ей заради такива нещата не вървят в тая мила държава
Поздрави
Аватар
caduceus
Site Admin
 
Мнения: 2025
Регистриран на: Нед Окт 28, 2012 6:11 pm

Re: Имитации и конкурентни продукти на оптимизаторите ми

Мнениеот icrow » Нед Фев 23, 2014 11:38 pm

Яко са си барнали сайта. И продукта един лъскав, как да не си го купиш :lol: Ама виж и те са жерви на подобни продукти на пазара :lol: Можа ли така да ги мъчиш? :lol: Интересно, че си имат срок на годност. :shock: Имат си и патент. Ти успя ли да си ги патентоваш? Но пък като гледам те си нямат отзиви, а ти си имаш :lol:
Аватар
icrow
 
Мнения: 1856
Регистриран на: Чет Май 02, 2013 9:49 pm

Re: Имитации и конкурентни продукти на оптимизаторите ми

Мнениеот sheki » Пон Фев 24, 2014 12:40 am

А видяхте ли начина за контакт с тях .. анонимковци пълни :) и за чичко гугъл http://www.ecogorivo.com = измамници , клипа даже който за сложили е за подобен руски продукт ... тяхното е някаква пълна имитация. Асене пусни им мейл щото само мейл са посочили ако е активен де ... :) интересното е че индекс страницата началната са я скрили работят само за описанието на продукта.
sheki
 
Мнения: 301
Регистриран на: Сря Май 15, 2013 9:21 pm
Местоположение: Златоград

Re: Имитации и конкурентни продукти на оптимизаторите ми

Мнениеот caduceus » Сря Фев 26, 2014 8:53 pm

Абе хич няма да се занимавам с тези преписвачи, който чете зано се сети че не става дума за тяхното изделие :)
Аватар
caduceus
Site Admin
 
Мнения: 2025
Регистриран на: Нед Окт 28, 2012 6:11 pm

Re: Имитации и конкурентни продукти на оптимизаторите ми

Мнениеот Philip » Чет Фев 27, 2014 6:59 am

От половин час търся една статия, която четох преди няколко дни, но не мога да открия къде съм я чел.
Та ставаше въпрос за следното:
Всяка голяма фирма, държава и каквото се сетите още си има отдел или най-малко човек, който се занимава с това да дезинформира в нет пространството конкурентни добри продукти или идеи, или каквото и да било друго, което би подкопало устоите им.
Бяха изброени и начините:
-участие във форуми за този продукт с подхвърляне на "логични" съмнения за него
-постове със съдържание, в което се свързва продукта с някой друг, който е компрометиран или наистина недобър от същата категория
-статии във всякакъв вид медии
-създаване на сайтове за подобен продукт с изкривена информация за него
-компрометиране по всякакъв измислен начин на човека, свързан с този продукт
-...и още ред нещица от този род.

Просто не обръщайте внимание на такива гадости. Напоследък света ни се променя така, че хората все повече чувстват и знаят кое е истина и кое дезинформация.
Свестните не се връзват на глупостите, а "матричарите" :lol: ...ами - те си живеят в матрицата и хич не ни интересуват :D
Наблюдавам - анализирам - променям.
Аватар
Philip
 
Мнения: 1094
Регистриран на: Нед Май 05, 2013 9:55 am

Re: Имитации и конкурентни продукти на оптимизаторите ми

Мнениеот sheki » Чет Фев 27, 2014 11:02 pm

Абе не е баш така ... матричарите трябва да ги събудим, щото няма да сме по различни от използвачите.
sheki
 
Мнения: 301
Регистриран на: Сря Май 15, 2013 9:21 pm
Местоположение: Златоград

Re: Имитации и конкурентни продукти на оптимизаторите ми

Мнениеот Philip » Пет Фев 28, 2014 5:25 am

Винаги и всячески съм се старал да правя това, sheki
Имах предвид безнадеждните случаи, които не могат да живеят без да си вземат ежедневната доза облъчване с простотия от телевизията, които не могат да живеят без да се мъчат да се представят за такива, каквито не са, които не могат да живеят без да оплюят някого, за да "се види" колко по-велики са те. Тези, които като им кажеш - сега е нощ и след няколко часа ще настъпи денят - започват тирада от типа - то това не е на сто процента сигурно.
Наблюдавам - анализирам - променям.
Аватар
Philip
 
Мнения: 1094
Регистриран на: Нед Май 05, 2013 9:55 am

Re: Имитации и конкурентни продукти на оптимизаторите ми

Мнениеот caduceus » Нед Мар 23, 2014 2:00 am

Още един преписвач, на всичко отгоре го познавам лично и говорих преди месец с него - засякохме се на един пазар... Това явно е резултата от разговора :) Айде вижте поредния горивен оптимизатор - тотално менте! "Производство" на лицето Симеон Димитров от Плевен, известен за съжаление по недотам добър начин с устройствата си за пестене на ток. Ментето:
http://bazar.bg/%D0%BE%D0%B1%D1%8F%D0%B ... D1%8F-5-15
Малко инфо за изготовителя от мазето /дори те го разбраха/:
http://mazeto.net/index.php/topic,5746.0.html

Човекът по принцип е ентусиаст, вярва си много и има сериозно самочувствие, но подхода с ментетата изобщо не му прави чест. Явно го е закъсал сериозно

Поздрави
Аватар
caduceus
Site Admin
 
Мнения: 2025
Регистриран на: Нед Окт 28, 2012 6:11 pm

ПредишнаСледваща

Назад към Оптимизатори на Кадуцеус

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 1 госта

cron