Имитации и конкурентни продукти на оптимизаторите ми

Устойство за намаляване разхода на гориво в автомобила

Re: Имитации и конкурентни продукти на оптимизаторите ми

Мнениеот icrow » Нед Мар 23, 2014 9:17 am

С1 :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: Да се беше напрегнал да измисли по различно име. :lol: Ето така се създава лошо име на даден продукт. :)
Аватар
icrow
 
Мнения: 1856
Регистриран на: Чет Май 02, 2013 9:49 pm

Re: Имитации и конкурентни продукти на оптимизаторите ми

Мнениеот smsi-h » Сря Ное 08, 2017 1:28 pm

Асене,

Виж това - http://bionositeli.com/pdf/NG_BIO_FUELS ... =bulgarian

Поразгледай и останалите неща в сайта, имат голямо разнообразие - http://bionositeli.com/download.php?language=bulgarian . Направи малко замервания с махалото.
smsi-h
 
Мнения: 287
Регистриран на: Пон Сеп 09, 2013 5:37 pm

Re: Имитации и конкурентни продукти на оптимизаторите ми

Мнениеот caduceus » Чет Ное 09, 2017 1:18 pm

Това са неща, използващи технологията на Йохан Грандер и разпространявани от Варна Пласт. Пипал съм /и мерил/ на живо такива и не са нищо особено.
Когато видиш изречение "става за всички автомобили, двигатели и горива" - да си знаеш, че работата не е читава и е чисто търговска + лъжовна :)
Поздрави!
Аватар
caduceus
Site Admin
 
Мнения: 2025
Регистриран на: Нед Окт 28, 2012 6:11 pm

Re: Имитации и конкурентни продукти на оптимизаторите ми

Мнениеот smsi-h » Чет Ное 09, 2017 4:16 pm

Моля те разгледай това: http://bionositeli.com/pdf/bionositeli/ ... =bulgarian

Като му видиш структурата и материалите, може ли да се приеме, че пчелния восък е достатъчно надеждна структура за дълготрайно запазване на записаната информация? Ти лично какъв материал би използвал за такава цел?
smsi-h
 
Мнения: 287
Регистриран на: Пон Сеп 09, 2013 5:37 pm

Re: Имитации и конкурентни продукти на оптимизаторите ми

Мнениеот Xristian » Пет Ное 10, 2017 12:04 pm

Това ако е истина, би било много хубаво решение за пчеларите, няма да си тровим пчелите с гадости.
Xristian
 
Мнения: 5
Регистриран на: Сря Май 20, 2015 2:56 pm


Re: Имитации и конкурентни продукти на оптимизаторите ми

Мнениеот caduceus » Вто Ное 21, 2017 5:20 pm

Съществуват поне още двайсет такива неща, но НИКОЕ не е като моите. Зонов горивен оптимизатор К3 /както и К1 и К2 проточни модели/ са много, много различни от дадените примери в линка на Зарко.
Резултатите на тия изделия /както пише там/ били от 6 до 20 %, с 90% намаляване на емисиите и т.н. :) Няма и не може да има такова техническо чудо, което работи с такива граници при стандартен автомобил - от 6 до 20! Както шампоана за пърхут, чистел до 100 процента - т.е. може и нула, но може и сто :lol:
Самонастройката на съвременната кола на по-бедна смес при подобрено изгаряне е в рамките на това, което ламбда сондата позволява. т.е. 20-22%. Не е от 6 до 20!!! Това единствено говори, че хората не са в час, а изделието им е поредната подредба на магнити в редичка или един срещу друг, независимо дали на привличане или отблъскване. Това са толкова стандартни неща, познати от стотина години - че чак е обидно за интелекта на читателя тук да обяснявам /надявам се че е поне над средния/.
Няма повече да се разпростирам - времето ми е ценно. Пиша горното за хората, които сега влизат да четат и не са в темата от началото и.
Поздрави!
Аватар
caduceus
Site Admin
 
Мнения: 2025
Регистриран на: Нед Окт 28, 2012 6:11 pm

Предишна

Назад към Оптимизатори на Кадуцеус

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 1 госта

cron