Антигравитация

Re: Антигравитация

Мнениеот smsi-h » Пет Ное 21, 2014 11:16 pm

Ай, ай, ай, ай, ай...

http://www.youtube.com/watch?v=_ylYgUOfUzY

Колко много неща имало по света, още преди Кийли. :doh:

Ако имаше суб! :sobbing:
smsi-h
 
Мнения: 287
Регистриран на: Пон Сеп 09, 2013 5:37 pm

Re: Антигравитация

Мнениеот hyparh » Пет Ное 21, 2014 11:50 pm

Кадуцеус, аз пък имам само един въпрос, който ме гложди открай време :lol: Ти постигал ли си, макар и минимален, ефект на репулсия по тази технология, но да е 100% на този принцип, а не обикновен електростатичен или магнитен? Отговор само с "Да" или "Не" ме задоволява напълно :)
Отговорите на всички въпроси са пред очите ни, просто повечето хора не ги виждат - засега.
Аватар
hyparh
 
Мнения: 494
Регистриран на: Чет Фев 13, 2014 9:26 pm
Местоположение: Нови хан

Re: Антигравитация

Мнениеот smsi-h » Съб Ное 22, 2014 8:44 pm

smsi-h
 
Мнения: 287
Регистриран на: Пон Сеп 09, 2013 5:37 pm

Re: Антигравитация

Мнениеот smsi-h » Съб Ное 22, 2014 9:28 pm

Как са ползвали живак във виманите.

http://www.youtube.com/watch?v=QhVIg8PZRQQ
smsi-h
 
Мнения: 287
Регистриран на: Пон Сеп 09, 2013 5:37 pm

Re: Антигравитация

Мнениеот hyparh » Съб Ное 22, 2014 11:50 pm

За първото ще ни трябва платформа от пиролизен въглен и магистралка от силни магнити, над която да хвърчим :lol:

А при виманите принципа мисля беше друг - там не въртенето на живака е причинявало ефекта, а преминаването му от течно в газообразно състояние и обратно (чрез нагряване). Поради този активен кръговрат, се натрупва голям етерен потенциал с две полярности, които формират етерната леща. Справка с изследванията на Козирев - изпаряването излъчва време (деградация, разруха), втечняването или замразяването поглъща време (съзидание). Изглежда при живака тези състояния са много силно изразени при определени условия.
Отговорите на всички въпроси са пред очите ни, просто повечето хора не ги виждат - засега.
Аватар
hyparh
 
Мнения: 494
Регистриран на: Чет Фев 13, 2014 9:26 pm
Местоположение: Нови хан

Re: Антигравитация

Мнениеот caduceus » Нед Ное 23, 2014 12:55 pm

Малко отсъствах пак по работа и не можех да отговарям навреме, за което моля да ме извините.
Карам по ред на въпросите и ако изпусна нещо казвайте, за да го отхвърлим и него :)
1. Това за Макфарлън Кук е много интересно, не бях го чувал. Вероятно може да се изрови още инфо отнякъде, ще търся и аз. Патента също заслужава внимание. Но сравнението с Кийли или пък да речем Рота не е много уместно защото те са направили, показали публично и тествали пред много хора успешно работещи левитационни машини, със управление и т.н. Това при Кук го няма, дори да го е постигнал не е описано никъде черно на бяло /подобно на Тесла с неговата летяща машина/. При Кийли и Рота има купища полезна информация, годна да се тества и приложи на практика много лесно
2. Относно полиметалните мрежи /мед цинк и т.н./ не мога да кажа нищо със сигурност защото не съм тествал това. Но има резон.
3. Хипарх - да, правил съм някои опити при които има забележимо отблъскване /няколко грама/ на един обект от друг, ползвайки стоящи оргонни вълни от типа на тези които е правил ВСГ. Без електростатика, магнити и прочее - чисто оргонно взаимодействие. Но относно истинската технология на лавинния процес който се ползва при платформата мога да говоря само теоретично, макар че 99% от данните са потвърдени от няколко направления и смятам че са така. Липсва ми все още единия процент :) Но и той ще се намери, надявам се.
4. Това което ви подсказвам със снимките на ВСГ който мести клечката във стъкленицата е, че той има доста мощно поле и собствено силно излъчване по рождение. Работил е с рамки, багети, специфични усилватели на полето /жезъл на Тот, въгленови концентраторни конструкции и др./ Много хора се опитват да повторят опита с надкрилките и не успяват, дори да са свежооткъснати и от правилния бръмбар. Просто им липсва активацията!!! :lol: ВСГ е държал надкрилката с пинсета /при първия си опит когато открива ефекта/ и е активирал със собственото си поле надкрилката ;) Ако я държи бай Пенчо или бай Руслан :) най-вероятно няма да стане нищо. Активацията при всички случаи става с оргонно поле /ток/ независимо дали то е получено чрез електростатика, магнетизъм или от биологична система като ВСГ. Това се опитвам да ви кажа... При Кийли се е наблюдавало нещо подобно. Свири определена нота на цигулката и собственото му излъчване се модулира и пренася от звука, като една метална топка малко по-тежка от нулевата плаваемост се вдига от дъното на повърхността на цилиндър с вода. Т.е имаме левитация активирана чрез един вид оргонизиран звук. При същото действие от друг човек не става нищо! Когато Кийли си слага ръката на рамото му нещата се получават ;) Т.е. трябва си силно излъчване, за да има ефект - с батерия от 1,5 волта не можеш да подкараш електрокар :lol:
5. Относно видеото със живака Хипарх е напълно прав. Няма нищо общо със живачния двигател на виманите, който се е активирал със загряване от горелка в долната му част. Ефектът е поляризация на оргона, частично блокиране на единия вертикален поток и оттам левитация.

Поздрави!
Аватар
caduceus
Site Admin
 
Мнения: 2025
Регистриран на: Нед Окт 28, 2012 6:11 pm

Re: Антигравитация

Мнениеот hyparh » Сря Дек 31, 2014 1:43 pm

Пускам частите на едно доста интересно интервю, темата за антигравитация е засегната в част 2 и донякъде 4. Бих копирал само съответните отрязъци, но текстът е защитен от копиране, а и цялостния материал си заслужава да се прочете. Като цяло се казват много важни неща за нас като биологичен вид.

http://www.selenabg.com/index.php/2008- ... 27-21.html
http://selenabg.com/index.php/2008-07-2 ... 06-22.html
http://www.selenabg.com/index.php/2008- ... 21-22.html
Отговорите на всички въпроси са пред очите ни, просто повечето хора не ги виждат - засега.
Аватар
hyparh
 
Мнения: 494
Регистриран на: Чет Фев 13, 2014 9:26 pm
Местоположение: Нови хан

Re: Антигравитация

Мнениеот sheki » Пет Яну 02, 2015 12:18 am

абе тези статии направо ти обръщат мисленето наопаки :)
sheki
 
Мнения: 301
Регистриран на: Сря Май 15, 2013 9:21 pm
Местоположение: Златоград

Re: Антигравитация

Мнениеот sheki » Пет Яну 02, 2015 2:15 am

а относно копирането на текста , когато на браусера след втоия клик се появи съобщение с отметка поставете отметката( prevent this page from creating additional dialogs) и ще се появи копи :)
sheki
 
Мнения: 301
Регистриран на: Сря Май 15, 2013 9:21 pm
Местоположение: Златоград

Re: Антигравитация

Мнениеот caduceus » Пет Яну 30, 2015 6:19 pm

https://www.youtube.com/watch?v=r0OS-kh2MQI
Левитация на алуминиев диск с магнити по периферията, започваща след 7 хил оборота. Дискът след тази граница увеличава оборотите си сам и почва да свети, като се придвижва нагоре по направляваща ос. После образува светлинно хало, левитира с усилване на халото и изчезва. При намаляване на оборотите в началната фаза светенето изчезва и не левитира. Не е опитвано натоварване за да се извлече механичен момент, нито сваляне на ел. заряд от диска след стигане до фазата на светене.
Очевидно се създава етерен вихър който задвижва диска и през него се преобразува и енергия от по-високо в по-ниско вибрационно ниво.
Поздрави
Аватар
caduceus
Site Admin
 
Мнения: 2025
Регистриран на: Нед Окт 28, 2012 6:11 pm

ПредишнаСледваща

Назад към Общи

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 2 госта

cron