Кой може да вижда оргонната енергия?

Re: Кой може да вижда оргонната енергия?

Мнениеот caduceus » Пет Ное 07, 2014 1:45 pm

Аз стоях така един път в тоалетната нощем около полунощ, седнал на чинията. Таман вече да видя нещо по-ясно /след около 30-40 минути/ и жената внезапно нахлу по нужда та ми изкара акъла, а и аз нейния :lol: :lol: :lol: В мазето е супер за това упражнение, но през лятото /ползвам две и едното е без прозорци, та мракът е абсолютен/, ама сега е студено и май ще слагам червена светеща табелка на вратата на тоалетната, за избягване на инциденти :lol:
Аватар
caduceus
Site Admin
 
Мнения: 2025
Регистриран на: Нед Окт 28, 2012 6:11 pm

Re: Кой може да вижда оргонната енергия?

Мнениеот Philip » Пет Ное 07, 2014 2:46 pm

Райхенбах.jpg
Райхенбах.jpg (143.17 KiB) Прегледано 8448 пъти

„Считам за нужно да отбележа, че всички тези опити е нужно да се правят в съвършена тъмнина, иначе те могат да бъдат неуспешни; това условие е много важно при поставянето на опитите. Кристалната светлина е толкова фина и неизразимо слаба, че ако мъничка частичка от странична светлина проникне в стаята, това е достатъчно, че да ослепи сензитива-наблюдател и да притъпи временно неговата възприемчивост към много слабото кристално светене. Освен това, много рядко може да се намерят такива силни сензитиви като девицата Анжелика, които след кратковременно престояване в тъмнина, могат да усетят това нежно светене. За да се освободят напълно очите от напрегнатото раздразнение, предизвикано в тях от дневна или изкуствена светлина, средно силните сензитиви трябва да проседят два часа в тъмнина и едва тогава стават възприемчиви към кристалното излъчване. Имал съм много случаи, когато слаби сензитиви, оставайки дори три часа в тъмнина, още нищо не усещаха, но след това, след преминаването на четвъртия час, те ясно виждаха светенето на кристала и напълно се убеждаваха в реалността на това явление.“
Наблюдавам - анализирам - променям.
Аватар
Philip
 
Мнения: 1094
Регистриран на: Нед Май 05, 2013 9:55 am

Re: Кой може да вижда оргонната енергия?

Мнениеот hyparh » Пет Ное 07, 2014 3:17 pm

:doubleup:
Определено трябва да се опита някой път.
Опитвам си да си представя реакцията на закостенял "учен", който е престоял достатъчно време (той сам няма да иска, но да приемем, че някой го е завързал за стола :lol:), за да види ясно енергията. Сигурно ще започне да разтяга някакви локуми как, видиш ли, това е някаква много слаба триболуминесценция, причинена от съвсем леките движения на въздуха, който триейки се о кристала, създава слаби електростатични заряди и съответно разряди... :smileylol:
Мисълта ми е, че дори на тепсия да им поднесем това фино виждане, повечето от тях пак ще си скалъпват някакви конвенционални обяснения, което е много жалко. Техен си проблем в крайна сметка :senile:
Отговорите на всички въпроси са пред очите ни, просто повечето хора не ги виждат - засега.
Аватар
hyparh
 
Мнения: 494
Регистриран на: Чет Фев 13, 2014 9:26 pm
Местоположение: Нови хан

Re: Кой може да вижда оргонната енергия?

Мнениеот hyparh » Съб Дек 06, 2014 11:10 am

Вижте какво разправя mi68 от "Мазето":

mi68 написа:Здравейте,
Преди няколко дена, при тъмна стая и размишление, за пръв път видях падащи светли точки в тъмнината. Падащите точки падат в земята и изчезват като дъждовна вода, някъде се образуват локви от светлина. През деня явлението продължава. Светлината е импулсна и на около два пръста разстояние като струни.
В северното полукълбо идва от космоса, в южното преминава през земята, без сериозно екраниране.
Светлината е студено синя, като от светодиод, но при контакт с материя става топла и може да гръмне, като светлината става жълтеникава.
Излизам на улицата и всички хора имат тази светлина в главата, с различна интензивност. Очаквал съм неочакваното но това ми се стори повече.
Изследвах "Тестатика" имаше от същата светлина, като слънце. Това слънце събираше този дъжд. Обратно в обикновен електростатичен генератор, между дисковете абсолютна тъмнина.
СЕ е тази енергия. Ако отцелиш локва на земята с тази енергия и сложиш заземление, енергията е безплатна, наблюдавам при едно старо дърво, че има локва.


Той и преди беше писал как вижда форми на полета около дадени устройства, а изглежда вече му се е "активирало" доста силно това зрение, след като забелязва такива детайли.
В момента чакаме за подробности в "Мазето", но да видим кога наш mi ще ги даде, че той си е малко пестелив на думи, а и не пише много често.
Отговорите на всички въпроси са пред очите ни, просто повечето хора не ги виждат - засега.
Аватар
hyparh
 
Мнения: 494
Регистриран на: Чет Фев 13, 2014 9:26 pm
Местоположение: Нови хан

Re: Кой може да вижда оргонната енергия?

Мнениеот caduceus » Съб Дек 06, 2014 12:34 pm

Преди години се скарахме малко в мазето заради него с един потребител дето иначе го уважавам, защото казах че с ми68 сме атове и да не се мушкат по средата че или ще ги ритнем, или може друго да отнесат :smileylol: Бяха го нападнали нещо - но на него не му пука много. Което е добре. Работи си момчето, навива бобини и пробва - засега няма много успех, но ще му се даде защото е искрен.
Говорихме и по телефона преди време, той е практик, тренирал е у-шу и си е развил вътрешните усещания, но логиката му е малко странна и мишките в мазето не го разбираха тогава :) Скаран е и с правописа, което им дразни админите по принцип ;) Сега гледам със сравнително новите попълнения като атос, един и др./плюс Майстора 52 естествено/ започна да се говори и за жизнената енергия, макар че останалите си мълчат и току някой по-стандартен инженер дето му се е посъбрало вече каже, че това са глупости - както беше в доброто старо време :lol: Ще наблюдаваме, може да го поканя да дойде тук да пише на воля - с Хипарх вероятно ще се разберат най-добре и може да излезе нещо работещо накрая да си правим ток в къщи :hola:
Поздрави!
Аватар
caduceus
Site Admin
 
Мнения: 2025
Регистриран на: Нед Окт 28, 2012 6:11 pm

Re: Кой може да вижда оргонната енергия?

Мнениеот hyparh » Съб Дек 06, 2014 1:09 pm

Точен е отвсякъде, аз имам чувството, че и да го напсуват, той няма да обърне никакво внимание, което показва колко е уравновесен и спокоен. Действа си човека както той си знае и може. Той е по тесловите установки и резонансите, та действително може да спретнеме нещо, ако поработим екипно :phil_24:
Сега, като се посъбраха повечко хора там, които усещат как стоят нещата, вечните критици почти спряха да се обаждат :lol: Ще се преориентират и те накрая, ако искат да има прогрес особено в тази област, защото няма СЕ без разбиране на основните природни принципи :)
Отговорите на всички въпроси са пред очите ни, просто повечето хора не ги виждат - засега.
Аватар
hyparh
 
Мнения: 494
Регистриран на: Чет Фев 13, 2014 9:26 pm
Местоположение: Нови хан

Re: Кой може да вижда оргонната енергия?

Мнениеот caduceus » Съб Дек 06, 2014 2:53 pm

Трябва да се съберем кой ден да поговорим на живо. Ще ви кажа докъде съм стигнал със СЕ-то и какво знам със сигурност, вие направете каквото мислите че трябва с подръчни средства - и ще видим какво ще излезе :)
Поздрави!!!

ПП
Хем като пием по едно-две и няма вече как някой да ви подучи, за да ме мислите за "Вие знаете кой" или Дарт Вейдър :lol:
Аватар
caduceus
Site Admin
 
Мнения: 2025
Регистриран на: Нед Окт 28, 2012 6:11 pm

Re: Кой може да вижда оргонната енергия?

Мнениеот caduceus » Чет Ное 26, 2015 5:55 pm

Фотоапаратите понякога запечатват интересни снимки, които не са плод на оптиката а показват съвсем реално неща, невидими с просто око за повечето хора :) Ето например някои интересни енергийни сфери, излезли на снимки от екскурзията ни до Странджа лятото ;) Мястото е Марков камък - древна, овална и явно обработена гранитна скала с тегло оценявано на около 600 тона. Отгоре има гигантска стъпка и издълбани "легенчета", очевидно за събиране на вода или обреди /води се тракийско светилище/. Под камъка има нещо като малка пещеричка, в която съм седнал за да измеря нивото на енергията на "тавана", т.е. долната част на камъка, където беше най-силно. Междувременно моя позната ме е снимала с махалото в ръка и се вижда каква бяла сфера излъчвам, а на един метър от мен една друга тройно по-голяма /частично видна вдясно/ е дошла да види какво става :) Който иска да усети, измери или коментира :hola:
Поздрави!

ПП
Другите снимки са за общ поглед и не са мои, а ги свалих от мрежата /бях с калпав телефон и не съм правил много мои тогава - по-важно ми беше да събера впечатления/
Прикачени файлове
1209405_232301403589930_1776097891_n.jpg
1209405_232301403589930_1776097891_n.jpg (116.35 KiB) Прегледано 7660 пъти
1234734_232301370256600_785262305_n.jpg
1234734_232301370256600_785262305_n.jpg (106.01 KiB) Прегледано 7660 пъти
Dolno_qbalko-864x400_c.jpg
Dolno_qbalko-864x400_c.jpg (114.71 KiB) Прегледано 7660 пъти
DSC04861.JPG
DSC04861.JPG (114.23 KiB) Прегледано 7660 пъти
Аватар
caduceus
Site Admin
 
Мнения: 2025
Регистриран на: Нед Окт 28, 2012 6:11 pm

Re: Кой може да вижда оргонната енергия?

Мнениеот icrow » Чет Ное 26, 2015 9:48 pm

Много прилича на отразен лъч в обектива, но наистина в дисковете има доста повече енергия от около тях :)
Аватар
icrow
 
Мнения: 1856
Регистриран на: Чет Май 02, 2013 9:49 pm

Re: Кой може да вижда оргонната енергия?

Мнениеот caduceus » Чет Ное 26, 2015 9:56 pm

Не е отразен лъч, нито прашинка в обектива или др подобно. Хората са с опит във фотографията, освен това казаха, че тогава са направили доста снимки от тази позиция и единствено на тази излизат сферите. Самите те бяха много изненадани, а мъжът е и голям скептик по принцип - а сега се е впечатлил доста /по думите на жена му/ :lol:
Аз имах предвид точно това - заряда в тия сфери, затова споменах за измерване ;) Там си спомням че на скалата беше силен тока, а по-слабо оргонното напрежение. Зарядът не беше много голям, две-три деветки. Но явно това е отключващ механизъм, защото в моята сфера енергията е няколкостотин деветки /което за обемно поле не е малко/.
Поздрави!
Аватар
caduceus
Site Admin
 
Мнения: 2025
Регистриран на: Нед Окт 28, 2012 6:11 pm

Предишна

Назад към Общи

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 1 госта

cron