Домашни хармонизатори

Домашни хармонизатори

Мнениеот Slav » Чет Дек 18, 2014 9:59 pm

Искам преди да споделя каквото имам да казвам да вметна, че от три години живеем в един апартамент, в който изобщо не се чувствах комфортно. Непрекъснато бях нащрек и в "защита". Усещах чуждо присъствие в коридора, когато преминавах от стая в стая, особено хола беше доста "окупиран" . Нямаше наспиване, все ставах уморен, без желание за живот направо, без мотивация, карах го ден за ден. Отделно, че имаме и бебе, но не беше просто умора...та:

Ефект от ползването на стайни хармонизатори на Кадуцеус:

1. Постепенно нивото ми на притеснение спадаше ден след ден, усещах прилив на енергия, малко по малко започнах да променям нещата около мен. Сега като погледна назад във времето почти всичко се е променило в много по-позитивна посока.

2. Започнах да намирам време за странични неща и постепенно излязох от ежедневието, в което се бях вкарал и престанах да се чувствам като магаре, което изпълнява задълженията си и толкоз. Усещах малко по малко, че територията, на която се намирам става мое владение и един вид сега вече е здраво "препикана" :tongue: от нашата енергия и мисли, а не от нечии чужди :)

3. Някак изведнъж усетих, че направо се таковаха таковата на "нещата" и енергиите, които бяха пропити в дома , но преди да стане това имаше влошаване. Обяснявам си го като "борба" за надмощие ?

4. Преди много често ползвахме един бебефон, който шумеше, пращеше, издаваше странни звуци и изобщо спряхме да го ползваме поради тези причини, но преди няколко дни го пуснахме пак и - О ЧУДО ! Тишина ! Работи си чудесно и си върши работата както трябва ;)

Ако се сетя за още нещо ще пиша! :hola:
Аватар
Slav
 
Мнения: 319
Регистриран на: Пон Окт 21, 2013 5:08 pm

Re: Домашни хармонизатори

Мнениеот caduceus » Пет Дек 19, 2014 9:43 am

Само да отбележа, че старите ми водни хармонизатори бяха малко по-различни и по-слаби от тези, който ползва Слав. От няколко месеца съм ги намалил по размери и конструкцията е подобрена като сила :) Така че показаните в сайта ми www.jiznenost.com са от предния модел, трябва да сменя снимките с новите. Това го казвам просто за инфо, ако някой тръгне да мери поле от екрана ;)
Поздрави!
Аватар
caduceus
Site Admin
 
Мнения: 2025
Регистриран на: Нед Окт 28, 2012 6:11 pm

Re: Домашни хармонизатори

Мнениеот Slav » Пет Дек 19, 2014 1:49 pm

Да, така е :)

Преди около два месеца ги подменихме. Това е вярно, но забравих да го напиша :)

Новите всъщност "на усет" са доста по-приятни като енергия :beer: ( Освен всичко останало - вече и аз почнах да "усещам" енергията чат-пат ;) )
Аватар
Slav
 
Мнения: 319
Регистриран на: Пон Окт 21, 2013 5:08 pm

Re: Домашни хармонизатори

Мнениеот caduceus » Вто Дек 23, 2014 12:00 pm

Вчера осъзнах, че по инерция съм направил малка глупост и леко съм намалил максималният ефект от новите ми водни хармонизатори. Залепвам от известно време насам холограмен стикер в средата на горния капак и става доста хубаво на вид, но се усетих че стикерът съдържа алуминиев прах и частично намалява излъчването от горната + точка на аку-вака. При преместване на стикера със 2 см встрани излъчването се усилва още. Измерих нещата вчера няколко пъти.
Така че, който има такъв хармонизатор и се е вманиачил да ползва пълните му възможности /не му пречи и да остане така както е/, нека отлепи стикера и за почисти мястото със спирт и малко търкане с парцалче/за премахване на остатъците от него/. Ще има усилване с около 25-30%. Новите вече ще ги правя с изместен стикер :)
Поздрави!
Аватар
caduceus
Site Admin
 
Мнения: 2025
Регистриран на: Нед Окт 28, 2012 6:11 pm

Re: Домашни хармонизатори

Мнениеот Slav » Вто Дек 23, 2014 6:21 pm

Ако искаш вярвай, но с този пост ми доказа нещо, което за мен беше много полезно, а именно - да вярвам на първата ми преценка и мисъл. Първото, което си помислих, когато видях новото хармонизаторче (което беше снимал на пода в офиса) е дали лепенката отгоре е алуминиева и няма ли да пречи ? После реших, че едва ли толкова тънко и малко нещо би представлявало проблем... :dash: :speak:

А трябваше да си напиша каквото ми е дошло "на момента" :tongue:

Лошото е при мен, че рядко се вслушвам в първата преценка за нещо, а тя винаги се оказва вярна! Все се спирам, за да предоставя възможност и на аналитичния ми ум да вземе отношение. Дано да успея да го изкореня това, както и навика да си премълчавам каквото имам да казвам, защото "може би не е толкова важно"

П.П. Напоследък имам развитие в тази посока де. Все повече успявам да "чувам" какво говори сърцето и да му давам път ;) :hp: :dance:
Аватар
Slav
 
Мнения: 319
Регистриран на: Пон Окт 21, 2013 5:08 pm

Re: Домашни хармонизатори

Мнениеот hyparh » Вто Дек 23, 2014 7:39 pm

От учителя ми по история от 7-ми и 8-ми клас съм запомнил една мисъл:

"В момента, в който се замислиш над нещо, обикновено първото, което ти дойде наум, е вярно."

В повечето случай наистина е така. Може би първото предположение/мисъл е свързана най-силно с интуицията, а колкото повече човек премисля нещата, толкова повече се отдалечава от нея.
Отговорите на всички въпроси са пред очите ни, просто повечето хора не ги виждат - засега.
Аватар
hyparh
 
Мнения: 494
Регистриран на: Чет Фев 13, 2014 9:26 pm
Местоположение: Нови хан

Re: Домашни хармонизатори

Мнениеот caduceus » Сря Дек 24, 2014 12:21 pm

Абсолютно сте прави, колеги!!!
Само дето това развитие на интуицията върви ръка за ръка с прякодумието и като се освободиш от условностите и фалшивата дипломация, почва на някои от околните да не им харесва какво казваш :) Не че ще ти пука вече :lol: От друга страна, обичта на близките ти хора се засилва, защото нямаш задръжки да им казваш хубавите неща които обикновено премълчаваме от притеснение как ще прозвучат. Ей това вече е много хубаво и изкупва намусените физиономии на останалите глупендери дето си им казал /вероятно все още с някакъв остатък от дипломация/ че би трябвало да помислят и слушат малко повече преди да говорят, защото Господ им е дал само една уста, но цели две уши ;) :lol: :lol:
Поздрави!
Аватар
caduceus
Site Admin
 
Мнения: 2025
Регистриран на: Нед Окт 28, 2012 6:11 pm


Назад към Общи

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 1 госта

cron