Кемтрейлс

Re: Кемтрейлс

Мнениеот icrow » Съб Апр 18, 2015 10:02 am

Доста се е разчистило над Ловеч и околностите. :)
Аватар
icrow
 
Мнения: 1856
Регистриран на: Чет Май 02, 2013 9:49 pm

Re: Кемтрейлс

Мнениеот caduceus » Съб Апр 18, 2015 11:37 am

Оказа се че най-ефективно работя като ме ядосат :lol: Вчера се мъчих пак но или беше много яко пръскането през нощта, или не бях във форма, или просто мотивацията ми беше по-малка и резултата не беше толкова ясен :question:
Абе трябва си техническо устройство - кембъстъра на Илия ако го направим да е с широко поле на действие ще е ОК :hola:
Имам някои идеи, тия дни ще ги пробвам на практика
Поздрави!
Аватар
caduceus
Site Admin
 
Мнения: 2025
Регистриран на: Нед Окт 28, 2012 6:11 pm

Re: Кемтрейлс

Мнениеот Iliya » Съб Апр 18, 2015 6:18 pm

Наистина си трябва техническо устройство и май не пасивно - моят бъстър е в момента в Петрич в градината ни и като че ли има ефект, но отново в един момент кемтрейлсовете надделяват. За по-статична атмосфера и слаба активност от страна на "другия отбор" става, иначе губя по точки и то с много :sad: Заперче на 15Hz имам и все се каня да го закача за него ама с каненето си оставам. А иначе вероятно сте чели книгата "Проектът Монтоук: Експерименти във времето" http://shop.parallelreality-bg.com/?1,book (имам я на който му е интересно). Там се описва и анализира електрическо устройство, което е настроено да разпознава двата вида оргон, като или ги разсейва или ги акумулира. Много мислих и аз как точно работи схемата, но тя е базирана на наука, до която така или иначе нямаме достъп и едва ли само с експерименти ще докарам ефекта... :book: :speak:
Остава ми надеждата с вас съвместно нещо да прозреме :Laie_82:
Iliya
 
Мнения: 69
Регистриран на: Пон Дек 15, 2014 8:40 am
Местоположение: София, Петрич

Re: Кемтрейлс

Мнениеот Philip » Нед Апр 19, 2015 8:31 am

Привет Илия :hola:
Ако си при устройството ти и то работи, насочи го да е активно към север - северозапад, моля те! Демек - около 15 -20 градуса на ляво от севера :) :hola:
Твоето у-во е по-добро за работа с времето, а не за борба с кемтрейлс. За тях по-добра работа вършат мощните статични :hola:

***
А всъщност за какво устройство говориш? ...Да не бъркам аз нещо?
Наблюдавам - анализирам - променям.
Аватар
Philip
 
Мнения: 1094
Регистриран на: Нед Май 05, 2013 9:55 am

Re: Кемтрейлс

Мнениеот Iliya » Нед Апр 19, 2015 10:20 am

Привет Филипе,

Моето устройство е пасивно с 5 медни тръби, ф.20мм, височина 1,5м с основа от смесени алуминиеви (предимно), месингови, стоманени немагнитни и магнитни стружки, смола и кварцови кристали (единично терминирани). В момента не съм около него, но ще помоля баща ми да изпълни инструкциите ти.

А това устройство, за което споменах в предния си коментар и е описано в книгата за проекта Монтоук е активно електронно устройство, прикрепено на "метеорологичен балон" и официално се използва за логер на метео данни. Скоро/някога да сте виждали такъв балон в небето :no: ? За 70 години нещата не ми се мисли до къде са стигнали :sad:

Всъщност какви има на 15 - 20 градуса северозападно :question:
Iliya
 
Мнения: 69
Регистриран на: Пон Дек 15, 2014 8:40 am
Местоположение: София, Петрич

Re: Кемтрейлс

Мнениеот caduceus » Нед Апр 19, 2015 10:30 am

Здравейте,
според мен трябва да се направи устройство, подобно на тези на Тревър Констебъл и да се усили както по мощност, така и по обхват. Кембъстърите в момента са с ограничена зона на действие, прав лъч и затова чистят малка зона от небето, а хармонизаторите тип Спърлинг са слаби и не им стига пауър /независимо от усилването което може да се направи и при тях + активация и т.н., проблемът е принципен/.
Системата трябва да е сбор от алуминиеви полирани вътре конуси, с фокусиращи оргонни лещи на изхода, за да се формира тесен лъч. Активира се чрез оргоннен ток създаден чрез индукция, ел.-орг. схема или по друг подходящ начин /пасивното активиране със външни оргонизатори е слабо/. Може дори да се върти по оста си и накланя на стойка за покриване на по-широка площ. Малко ще прилича на гатлинг :lol: Смес от технологиите, заложени в големия конус на Гребенников и въртящите конуси на Констебъл.
Описвам я, за да може който иска, да си прави реплика по тази схема и да тества с неговите устройства. Това както виждам, засега може да е само Айкроу, щото другите колеги в стъкления дом май не правят друго освен да навиват биенергийни спиралки от тел и да се набутват в енергийните шамари на същности от всякакъв род :lol:
Днес я почвам :phil_24: Не че имам излишно време - просто не виждам някой друг да прави нещо на практика /с изключение на Илия/ :)
Поздрави!

ПП
Малко инфо, какво правят хората по темата
http://www.panaceatech.org/Cloud%20Busting.pdf
Аватар
caduceus
Site Admin
 
Мнения: 2025
Регистриран на: Нед Окт 28, 2012 6:11 pm

Re: Кемтрейлс

Мнениеот Philip » Нед Апр 19, 2015 12:13 pm

Извинявай, Илия!
Обърках вече кой какво устройство има, че станаха много и най-различни :smileylol:
Това, което написах, се отнася до съвсем друго устройство, а не за твоето! Извинявай отново :worship:

Ако баща ти е съгласен да си играе и да го мести насам - натам, мога да ти пращам на лични кога накъде да го насочва.
Ще е идеално и в този край на България да има едно, което действа съвместно с други :hola:
В момента от точката, където казваш, че е - трябва да е насочено в тази посока и да е под ъгъл около 30 градуса спрямо хоризонта :)

Кадуцеус, не знам защо си мислиш, че когато хора правят нещо трябва да вдигат шум до небето :smileylol:
Не вдигат ли - значи нищо не се прави :smileylol:

Не е така :no:
За тихите води - знаеш как стои въпроса - обикновено са мнооого дълбоки :hola:
Наблюдавам - анализирам - променям.
Аватар
Philip
 
Мнения: 1094
Регистриран на: Нед Май 05, 2013 9:55 am

Re: Кемтрейлс

Мнениеот caduceus » Нед Апр 19, 2015 1:46 pm

Ами похвалете се с нещо различно от телени спирали де :) Чета ви форума и не виждам някакви тиховодни новости :lol:
Аз говоря и действам веднага - няма дупка между казано и направено. В тази връзка, ето и първите /макар и съвсем начални/ тестове с подръчни средства по новата методика. Заряд на концентрирания лъч на изхода на всяко от малките конусчета, около +120 деветки. Въртене от ръчен шейкър-миксер за да се индуцира по-лесно заряда в целта /в случая облаците, но не е ясно доколко докарва дотам и какъв е остатъчния заряд на лъча/, около 4-5 оборота в секунда, защото нещото е тежко и миксерчето не може да го врътне бързо. Ползвал съм концентратори от геометричен тип за фокусиране, просто за по-бързо. Истинските при размер на конусите от 0,7 м. трябва да са магнитни /по-точно оргонната компонента от постоянни магнити/.
Резултатите от обработка на масивен облак в разстояние на 10 минути се виждат на снимките :hola: За толкова маломощна установка мисля са задоволителни. Започвам голямата система със захранване от оргонен индуктор, няма да се върти защото ще е по-масивна но ще опитам да изкарам лъч със сила поне десет пъти над тази на малката система, за да работи по-бързо.
Успехи!
Прикачени файлове
Image1374.jpg
начало - въртене на системата и излъчване, 14,10 часа
Image1374.jpg (269.75 KiB) Прегледано 6468 пъти
Image1370.jpg
начало - статично положение преди старт, общ вид
Image1370.jpg (295.23 KiB) Прегледано 6468 пъти
Image1371.jpg
начало - небе с масивен тъмен облак
Image1371.jpg (163.3 KiB) Прегледано 6468 пъти
Image1375.jpg
Image1375.jpg (179.92 KiB) Прегледано 6468 пъти
Image1377.jpg
Image1377.jpg (234.8 KiB) Прегледано 6468 пъти
Image1378.jpg
край на обработката - почти чисто небе с бели малки облачета
Image1378.jpg (176.38 KiB) Прегледано 6468 пъти
Image1379.jpg
край на обработката, 14,20 часа
Image1379.jpg (246.99 KiB) Прегледано 6468 пъти
Аватар
caduceus
Site Admin
 
Мнения: 2025
Регистриран на: Нед Окт 28, 2012 6:11 pm

Re: Кемтрейлс

Мнениеот Philip » Нед Апр 19, 2015 2:21 pm

Освен че облаците се движат наляво спрямо снимката друго не се вижда от обработката ти :smileylol: :cheers:

Щом четеш "форума ви" и не виждаш нищо - проблемът си е твой :smileylol:

(... отговорът ми е от типа: "Каквото повикало - такова се обадило")

... а като се държиш така надменно - просто ми напомняш защо се наложи да направя друго място за свестни хора ;) :)

А сега да взема да продължа :smileylol:

Във "форума ви" с някои от тези "телени спирали" се постигат мощност и разход при автомобилите по-високи отколкото с К3 примерно и то независимо от типа двигател :smileylol:
Разликата с К3 примерно е, че всеки може да си ги направи, а не да ги купува.

...И други разни работи има във "форума ви" :smileylol: , но те са за който има очи да види и уши да чуе :hola: :smileylol:
Наблюдавам - анализирам - променям.
Аватар
Philip
 
Мнения: 1094
Регистриран на: Нед Май 05, 2013 9:55 am

Re: Кемтрейлс

Мнениеот caduceus » Нед Апр 19, 2015 2:37 pm

:smileylol:
Живи и здрави да сте! Докато стигнете до К3 от последното поколение, има още много хляб да изядете. Ей затова не казвам всичко публично, защото рано или късно някой се обръща на 180 градуса. Работете си, желая ви успех!
А който може да измери какво излиза над системата, ще разбере. Примерно Айкроу - щото ако той не ви мери нещата умирате прави... Ти явно не усещаш ;)
Аватар
caduceus
Site Admin
 
Мнения: 2025
Регистриран на: Нед Окт 28, 2012 6:11 pm

ПредишнаСледваща

Назад към Общи

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 1 госта

cron