Съвсем най-общи :-)

Re: Съвсем най-общи :-)

Мнениеот caduceus » Вто Авг 01, 2017 9:14 am

Благодаря! И друг колега е питал специалист - и каза че трябвало при буря да се разкачи външната връзка със заземяването на гръмоотвода, като вътрешната и външната да са на най-малко 70 см за да не прескочи евентуална искра. На практика така се получи и при мен, защото при бурно време вадя кабела навън и до маса има горе-долу толкова :)
Поздрави!
Аватар
caduceus
Site Admin
 
Мнения: 2025
Регистриран на: Нед Окт 28, 2012 6:11 pm

Re: Съвсем най-общи :-)

Мнениеот sheki » Пет Авг 04, 2017 10:32 pm

Helios777 написа:Поздрави!Питах баща ми и той като по наясно с тоците сподели,че по-добре е да го оставиш така да си стои .Не е необходимо да слагаш превключвател . :hola:

Аз малко не съм съгласен, евентуално при попадение потенциала в заземителните въжета се увеличава доста и е възможно повреждане на уредите свързани към него, освен това, това земно сигурно и доста старо и неподдържано и завишени омове което още повече влошава картинката. Според мен при бури трябва да се разкачи задължително!
sheki
 
Мнения: 301
Регистриран на: Сря Май 15, 2013 9:21 pm
Местоположение: Златоград

Re: Съвсем най-общи :-)

Мнениеот caduceus » Съб Авг 05, 2017 11:23 am

Абсолютно, Шеки! Аз го държа разкачено и само при работа го връзвам
Поздрави! :cheers:
Аватар
caduceus
Site Admin
 
Мнения: 2025
Регистриран на: Нед Окт 28, 2012 6:11 pm

Re: Съвсем най-общи :-)

Мнениеот caduceus » Сря Окт 25, 2017 8:51 am

Здравейте!
Домейнът и хостингът на форума са подновени за още една година. Имах известни колебания смислено ли е това и трябва ли да съществува той във вида и сегашната почти нулева активност - но съхранява твърде много ценна информация, за да не се поддържа. Друг въпрос е има ли интерес към нея - но на който му трябва, нека ползва :)
Надявам се скоро да ви покажа няколко както нови, така и усъвършенствани оргонни машини и изделия. Опитът ме е научил, че публикуването на междинни етапи при дадена разработка води до нейното скапване и лош краен резултат. Освен това, отидох твърде напред в работата и не вярвам някой от потребителите да ми е полезен с нещо конкретно - по-скоро обратното. За по-стандартни инженерни решения имам кой да питам, хора с акъл и можене. Не голи теоретици ;)
Така че, ще виждате направо готовите неща - естествено, достъпни пазарно за всички желаещи. А който иска, да си ги обсъжда после където му е кеф - в този или друг някой форум :hola:
Успехи!
Аватар
caduceus
Site Admin
 
Мнения: 2025
Регистриран на: Нед Окт 28, 2012 6:11 pm

Re: Съвсем най-общи :-)

Мнениеот caduceus » Нед Дек 31, 2017 12:31 pm

Пожелавам на всички колеги и четящите форума много здраве, щастие и успехи през новата 2018-та година!
Поздрави и успехи!
Асен
Аватар
caduceus
Site Admin
 
Мнения: 2025
Регистриран на: Нед Окт 28, 2012 6:11 pm

Re: Съвсем най-общи :-)

Мнениеот zhivko83 » Пон Яну 01, 2018 1:54 pm

За много години! Mного здраве на всички!
:cheers:
Аватар
zhivko83
 
Мнения: 180
Регистриран на: Съб Дек 07, 2013 2:52 pm

Re: Съвсем най-общи :-)

Мнениеот Slav » Чет Яну 18, 2018 9:46 am

ivchak написа:Всяка година на 19 Януари не забравяйте да си напълните вода от какъвто и да е естествен водоизточник , тъй като тогава водата във всички водоеми става наистина светена :D . Мисля, че по стар стил точно тогава е бил Йорданов ден и поповете са ръсили със светена вода като са преписвали на църквата (или на себе си) придобитите от водата свойства в този ден -"те свещенодействат" :lol: :lol: :lol: . И тогава може би ваденето на кръста от водата може би е било полезно. Днес жена ми отиде с една приятелка до църквата в нашият квартал за светена вода. Когато я донесе я измерих (тествах я 5 пъти) се оказа , че светената вода е с енергетика между - 2 и -2.5 по скалата на Кадуцеус :D . Т.е. колкото е чешмяната вода в квартала :lol: :lol: :lol: . Както се казва църковният бизнес процъфтява. Ако някой има познат който се занимава с астрономия нека го помоли да направи един анализ какво се случва из космоса на 19 Януари всяка година (така вероятно е от хиляди години), че водата се зарежда така силно. Колеги руснаци пазят такава вода от 5 години и казват , че енергетиката и е почти същата :o .
Филипе ако не си изпразнил гьолчето в градината на 19 може да си топнеш краката вътре (ако не е замръзнало). Интересно ще е ако някой има собствено парно и го напълни с вода този ден колко дни ще издържи заряда. А може и водата в парното да се зареди сама :?:.



Аз да напомня :)
Утре който иска да си налее заредена вода ;)
Аватар
Slav
 
Мнения: 319
Регистриран на: Пон Окт 21, 2013 5:08 pm

Re: Съвсем най-общи :-)

Мнениеот caduceus » Нед Мар 04, 2018 12:39 pm

Здравейте момчета!
Форумът, макар и леко заспал, е жив! :) Само да отбележа - тепърва ще се развива, защото смятам да публикувам само и единствено тук някои нови неща, които са продукт на последните месеци разработка и тестове.
Писах известно време в мазето.нет, но там наистина се е напълнило с хейтъри и прочее сган, та се стигна до директни обиди лично към мен - съответно предупредих нахалния трол че ще има последствия и познайте :) - баннаха ме за няколко дни. Много показателно е, че клеветата си остана в конкретната тема и не беше изтрита!!! И само един потребител се опита да каже, че това е хейтърство - а останалите хубавци вкупом изкараха мен крив...
Докато няма справедливост и всеки да отговаря за думите си пряко, няма оправия - нито във форумите, нито в държавата.
Май трябва да си спомним хан Крум, който е рязал езиците на клеветниците за да млъкнат - не е лошо да се възстанови тази практика :lol: Или поне да им се метне един як бой, за да си помислят друг път преди да плюят по хората. Не ми се занимава, но ако се наложи ще се заема и с това :angry:
Както и да е. Очаквайте новини в най-скоро време ;) Когато ме ядоса някой хейтър, май най-бързо и добре работя :lol:
Успехи!!!
Аватар
caduceus
Site Admin
 
Мнения: 2025
Регистриран на: Нед Окт 28, 2012 6:11 pm

Re: Съвсем най-общи :-)

Мнениеот Helios777 » Пет Мар 09, 2018 7:59 pm

Поздрави, скъпи Майсторе! Ако ти потрябва подкрепление ,още един чифт ръце да режат езици и глави, непременно да ме повикаш .И на мен ми се е насъбрало от толкова гадна измет, по тази прекрасна земя :angry: .Не може и не бива да търпим повече гадовете, които говорят едно ,а вършат злини .Стига ! Време е да вземем тежката артилерия и щом няма държавен орган,който да раздава правосъдие ,ние да се заемем . Успех с научната работа :cheers: ! Бог с нас !
Аватар
Helios777
 
Мнения: 9
Регистриран на: Чет Дек 08, 2016 9:33 pm

Re: Съвсем най-общи :-)

Мнениеот caduceus » Пет Мар 16, 2018 6:28 pm

Здравейте!
Обстановката се поуспокои и няма да правим ексцесии от никакъв вид :) Нека хейтърите се оправят сами, ние ще работим и вървим напред.
Може да погледнете новата визия на сайта ми тук:
http://jiznenost.com/
Променихме я, за да може да се вижда коректно от мобилен телефон, както и да е по-прегледно всичко. Има още неща за добавяне, но и в момента мисля изглежда малко по-професионално от по-ранната версия :)
Добавена е информация за оргонния генератор Агарта-1, който тръгна доста добре и вече правя трета серия, защото свършват почти веднага - особено след пряка презентация и усещане на действието му в комбинация с последните поколения Кадуцей, Енергизатор и Оздравителна кутия.
Защото личният опит няма нищо общо с гледането на снимки и приказването - пък особено с това по форумите :hola:
Поздрави!
Аватар
caduceus
Site Admin
 
Мнения: 2025
Регистриран на: Нед Окт 28, 2012 6:11 pm

ПредишнаСледваща

Назад към Общи

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 2 госта

cron