Съвсем най-общи :-)

Re: Съвсем най-общи :-)

Мнениеот caduceus » Съб Окт 06, 2018 2:15 pm

Виждам че вече всичко е наред - колегата се обади току-що и нещата са ОК с поддръжката.
Форумът ще бъде жив и ще се развива, пък който иска - да чете и коментира на воля :)
Успехи на всички!
Аватар
caduceus
Site Admin
 
Мнения: 2025
Регистриран на: Нед Окт 28, 2012 6:11 pm

Re: Съвсем най-общи :-)

Мнениеот caduceus » Чет Окт 18, 2018 9:23 am

Домейнът и хостингът на форума са подновени за още една година. Очаквайте до няколко дни инфо за новите 4-5 неща, които излизат от прототипна фаза :)
Поздрави!
Аватар
caduceus
Site Admin
 
Мнения: 2025
Регистриран на: Нед Окт 28, 2012 6:11 pm

Re: Съвсем най-общи :-)

Мнениеот caduceus » Чет Яну 03, 2019 11:11 am

Честита Новата 2019-та година на всички колеги и приятели!
Желая ви много здраве, късмет и успехи във всичко!
Нека в тази година завършим всички започнати проекти и те да ни донесат удовлетворението, което заслужаваме - което без съмнение ще е на всеки според труда и вложените усилия :)
Т.е. не се мотайте - работете, а философските празнодумия и логически еквилибристики оставете за "колегите" от форуми като мазето.нет :tongue:
Поздрави!
Аватар
caduceus
Site Admin
 
Мнения: 2025
Регистриран на: Нед Окт 28, 2012 6:11 pm

Re: Съвсем най-общи :-)

Мнениеот sheki » Чет Яну 03, 2019 10:07 pm

:) живи и здрави всички...
sheki
 
Мнения: 301
Регистриран на: Сря Май 15, 2013 9:21 pm
Местоположение: Златоград

Re: Съвсем най-общи :-)

Мнениеот hyparh » Пет Яну 04, 2019 6:01 pm

caduceus написа:Честита Новата 2019-та година на всички колеги и приятели!
Желая ви много здраве, късмет и успехи във всичко!
Нека в тази година завършим всички започнати проекти и те да ни донесат удовлетворението, което заслужаваме - което без съмнение ще е на всеки според труда и вложените усилия :)
Т.е. не се мотайте - работете, а философските празнодумия и логически еквилибристики оставете за "колегите" от форуми като мазето.нет :tongue:
Поздрави!


Отлично казано! :cheers: Здраве и успехи пожелавам и аз, а работата като върви резултатите няма да закъснеят :)
Отговорите на всички въпроси са пред очите ни, просто повечето хора не ги виждат - засега.
Аватар
hyparh
 
Мнения: 494
Регистриран на: Чет Фев 13, 2014 9:26 pm
Местоположение: Нови хан

Re: Съвсем най-общи :-)

Мнениеот Vanhow » Съб Яну 05, 2019 8:37 pm

Много успехи през новата година! За мазето съм на същото мнение, философи пълни само със самочувствие!
Vanhow
 
Мнения: 8
Регистриран на: Съб Дек 19, 2015 7:35 pm

Re: Съвсем най-общи :-)

Мнениеот caduceus » Нед Яну 06, 2019 9:13 pm

Ззравейте момчета,
благодаря за поздравленията - радвам се, че поглеждате тука от време на време. Макар че не съм писал скоро, има развитие в няколко важни области от това с което се занимавам и сега ще ви ги споделя набързо:
1. Не знам дали знаете вече /във Фейсбук пуснах в страницата на фирмата снимки/, но от месец и нещо открих един Център за оздравителни технологии в Ловеч. Днес например имаше девет души от София :-) и допреди малко бях с тях. Хората са доволни, вървят терапевтични сеанси на двете основни машини - Ревитализиращата бобина и Райф лампата, като има и трета машина засъздаване на постоянен енергиен фон чрез задържане и натрупване на естественото етерално поле в рамките на стаята. В момента се прави подобрение и на двете машини, като бобината ще се смени с нов по-мощен и удобен за ползване модел. През идващата седмица ще пусна снимки и тук за да видите.
2. Изделията ми се увеличиха с още три броя - два вида нов модел кадуцей /за пътуване със самолет и за ползване от повече хора, примерно в терапевтични центрове/ и нов малък модел неутрализатор на геопатогенни зони, удобен за пътуване и минаване през митници.
3. Нещата със златната маска са на приключване, работи се по активатора /"Агарта-2"/ който ще е само и единствено за нея и са комплект. Там усилването спрямо стандартния модел "Агарта-1" ще е над десет пъти, с цел по-малко време за терапия с маската и по-бързи резултати.
4. В гореказания активатор е вкарана и нова технология, плод на разработването на една машина за усилване на оргонното поле на кристали. Това е нещо което тепърва ще се развива, засега има успехи - но не е резултата който искам. Надявам се до месец да е още по-добър, работи се :)

Поздрави и успехи на всички!
Аватар
caduceus
Site Admin
 
Мнения: 2025
Регистриран на: Нед Окт 28, 2012 6:11 pm

Re: Съвсем най-общи :-)

Мнениеот caduceus » Вто Мар 26, 2019 8:50 am

Здравейте!
Фирма "Кадуцеус България" ЕООД върви напред със стремглави темпове :) и очевидно ще влезе във ДДС до две седмици. Съответно цените на всички изделия от двата сайта и Фейсбук страницата ще станат по неволя с 20 % нагоре заради данъка. Така че, който ще си купува нещо от мен и се бави по някакви причини, да го има предвид и използва този преходен период.
Засега всички продукти са на старите цени, които не са актуализирани повече от 4-5 години. Едновременно с влизането по ДДС и основата ще се коригира с 10-15 лв нагоре, за да компенсира инфлацията. Просто се налага, не че го искам аз. Сайтовете с нещата ги знаете, но все пак да напиша за нови потребители:
http://www.jiznenost.com Оздравителните и защитни изделия
http://www.optimizatori.com Оптимизаторите за автомобили и камиони
https://www.facebook.com/Zdravniustroistva/ ФБ страницата

Ако има някакви въпроси по изделията или работата им, може да ме намерите на телефоните от сайтовете и да питате. Ако не вдигна веднага, ще върна обаждането при първа възможност.
Поздрави!
А.
Аватар
caduceus
Site Admin
 
Мнения: 2025
Регистриран на: Нед Окт 28, 2012 6:11 pm

Re: Съвсем най-общи :-)

Мнениеот caduceus » Нед Мар 31, 2019 8:16 am

Здравейте!
Считано от 01.04.2019 г. /въпреки датата която се падна случайно, това не е майтап! :lol: / фирмата се мести в нов, доста по-голям и хубав офис. Адресът е Ловеч, ул. "Стефан Караджа" 14. Понеже сградата е новопостроена, в Гугъл мапс там е празно място и паркинг :) Намира се на стотина метра от сегашния ни.
Процесът по преместването ще трае около месец, защото има доста мебели и оборудване. Ще пусна снимки на новия офис другата седмица, за онагледяване :tongue:
Поздрави!
Аватар
caduceus
Site Admin
 
Мнения: 2025
Регистриран на: Нед Окт 28, 2012 6:11 pm

Re: Съвсем най-общи :-)

Мнениеот gvg » Нед Мар 31, 2019 11:07 am

Честито!!! Бъдете живи и здрави и много късмет в овладяването на новите технологии.Само напред и нагоре! И дано много българи се възползват от тези разработки които ще са полезни за цялото човечество.
gvg
 
Мнения: 33
Регистриран на: Чет Май 09, 2013 12:45 pm

ПредишнаСледваща

Назад към Общи

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 1 госта

cron