Моля, измерете ми това ...........

Re: Моля, измерете ми това ...........

Мнениеот hyparh » Нед Ное 30, 2014 7:06 pm

Да видим дали съм се справил с първите ми Golden light rods :) Идеята при тях е да се изрежат метални пръти/тръби с определена дължина, което предизвиква етерни стоящи вълни и възли, което усилва излъчването.

lengths.jpg
lengths.jpg (56.86 KiB) Прегледано 4359 пъти


sub-lengths.jpg
sub-lengths.jpg (28.21 KiB) Прегледано 4359 пъти


Моите ги направих с 8x дължина (или поне гледах да съм максимално близо до нея); единя GL rod е от 8мм медна тръба, която реших да увия с тиксо. Втората е от 12мм шпилка. При запитване на махалото коя страна на шпилката излъчва градивна/деструктивна енергия за живота, ми даде доста отчетливи показания. Маркирах страните съответно с + и - и после си направих сляп тест и ми показа същите страни. За медната тръба ми даде, макар и леко уклончиво, че и двата края излъчват съзидателно.
Който може да замери, ще каже има ли нещо вярно :)

Има ли някакви стоящи вълни на първата снимка?

20141130_183140.jpg
20141130_183140.jpg (287.36 KiB) Прегледано 4359 пъти


20141130_183349.jpg
20141130_183349.jpg (155.54 KiB) Прегледано 4359 пъти


20141130_183414.jpg
20141130_183414.jpg (144.97 KiB) Прегледано 4359 пъти


20141130_183612.jpg
20141130_183612.jpg (143.02 KiB) Прегледано 4359 пъти


20141130_183631.jpg
20141130_183631.jpg (143.4 KiB) Прегледано 4359 пъти
Отговорите на всички въпроси са пред очите ни, просто повечето хора не ги виждат - засега.
Аватар
hyparh
 
Мнения: 494
Регистриран на: Чет Фев 13, 2014 9:26 pm
Местоположение: Нови хан

Re: Моля, измерете ми това ...........

Мнениеот hyparh » Нед Ное 30, 2014 8:50 pm

Днеска съм малко нахален, но ми изпадна време за някои опити :smileylol: Ще помоля за измерване и на следната проба :beer:
Водата е минерална (хисарска), на първата снимка е натурална, втората премина през специфична обработка. Очевидна е промяната на цвета без добавяне на никакви химически в-ва :wub: Какви процеси са протекли във водата и дали не е настъпила някаква трансмутация, мога само да гадая. Много интересно какъв заряд е придобила. Най-вероятно са намесени процесите, които са отговорни за получаване на ORMUS, само че постигнати по малко по-различен начин. Ще напиша точно какво съм правил :)

Neobrabotena.jpg
Neobrabotena.jpg (281.89 KiB) Прегледано 4345 пъти


Obrabotena.jpg
Obrabotena.jpg (294.97 KiB) Прегледано 4345 пъти
Отговорите на всички въпроси са пред очите ни, просто повечето хора не ги виждат - засега.
Аватар
hyparh
 
Мнения: 494
Регистриран на: Чет Фев 13, 2014 9:26 pm
Местоположение: Нови хан

Re: Моля, измерете ми това ...........

Мнениеот caduceus » Пон Дек 01, 2014 9:48 am

Хипарх, много работиш бе човек! :lol: Значи не съм само аз :) Карам по ред на въпросите:
1. Относно стоящите вълни - има, не знам как да ти ги отбележа - може би на Пейнт ще ги драсна по снимката, но няма да е най-веднага. Засякох седем бр. по дължината на тръбата, равномерно разпределени. В самите краища няма, започват на няколко см навътре. Стоящите вълни са с плътен + /макар не много силен/, като пространството между тях е със слаб -
2. Плюса и минуса на шпилката си ги уцелил, но ми се струва че излъчване в пространството няма или е много слабо, а зарядът повече се усеща на пипане.
3. На медната тръба има вътре +, т.е. ако пипнеш на самия край има тиксо за да не изпаднат стружките /ако правилно виждам/, което прави оргонен диод и вкарва енергията вътре. На самото тиксо има слаб плюс от утечки и от лек пробив на лъча по центъра. Ако замениш тиксото на края със метална плочка /най-добре медна/ ще имаш вероятно и излъчване в пространството по оста на тръбата, както и при пипане оргонен ток /като от батерия/.
4. Водата в чашите: според мен няма промяна в заряда, който е почти неутрален, със съвсем слаб минус. Интересното е че има промяна в състава... Не знам как си я обработвал, но е различна
Поздрави!
Аватар
caduceus
Site Admin
 
Мнения: 2025
Регистриран на: Нед Окт 28, 2012 6:11 pm

Re: Моля, измерете ми това ...........

Мнениеот hyparh » Пон Дек 01, 2014 1:12 pm

Налегнали са ме сега едни изпити, а ме сърбят ръцете да си действам в гаража, че съм започнал няколко проекта, но май повечето ще почакат :speak: :lol:

Медната тръба е отворена и в двата края. Сега като поразгледах втората снимка все едно наистина има стружки :lol:, но в действителност няма нищо. Получил се е някакъв трик на светлината, понеже чегъртах вътрешните страни от стружки при рязането и са се получили леки неравности (тръбата е мека).

Водата я обработвах с мощни разряди импулсен ток. Руснаците на този принцип (електрохидравличен май му казват) си правят сондажни инструменти - метална тръба с централен електрод, които са свързани с източник на ВН, кондензатори и разрядник (класическа теслова схема). Пробива се плитка дупка в земята, пъха се тръбата и се пуска умерен постоянен воден поток да облива работната зона. Като се включи устройството, разрядите предизвикват яка кавитация, а най-вероятно възникват и плазмоиди в мястото на разряда. Тези ефекти разрушават всичко по пътя си, а в твърдите гранитни скали оформят гладки тунели, което е доста любопитен ефект. Правих опити с гранитен камък и действително образува гладки вдлъбнатини.
Някои са забелязали, че на мястото, където попива отработената вода, бързо пониква свежа растителност и си приготвят нарочно такава "нагърмяна" вода за поливане на растения.
Моето устройство се захранва с около 80W и като запачне да гърми е способно на преместване на килограми тежест само от силата на разряда. Стъклен или керамичен съд не издържат на това налягане, трябва пластмасов или най-добре метален. Разрядите са много ярки с небесно-син цвят, а в краткия момент на присветване се вижда как водата се изпълва с множество дребни мехурчета, които веднага след това изчезват. Ето такова нещо, ако се заснеме с високоскоростна камера, вече ще е интересно :)
Може би невинаги водата успява да се зареди, трябва да опитам и с чешмяна.
Отговорите на всички въпроси са пред очите ни, просто повечето хора не ги виждат - засега.
Аватар
hyparh
 
Мнения: 494
Регистриран на: Чет Фев 13, 2014 9:26 pm
Местоположение: Нови хан

Re: Моля, измерете ми това ...........

Мнениеот zhivko83 » Пон Дек 01, 2014 3:17 pm

Лакирах хармонизатора преди 2 седмици, с акрилен лак-спрей, моля за измерване дали има разлика.
:hola:
Прикачени файлове
11 11 2014.jpg
11 11 2014.jpg (631.99 KiB) Прегледано 4279 пъти
01 12 2014.jpg
01 12 2014.jpg (502.58 KiB) Прегледано 4279 пъти
Аватар
zhivko83
 
Мнения: 180
Регистриран на: Съб Дек 07, 2013 2:52 pm

Re: Моля, измерете ми това ...........

Мнениеот caduceus » Пон Дек 01, 2014 6:08 pm

Живко
Изкарвам го + 9,/34/ като сила, общ обхват 120-130 км, силно действие в радиус около 3,5 км. Лакирането винаги помага, защото се образува оргонен диод лак-метал и все пак вкарва още малко енергия в ринговете и Аку-Вака.
Хипарх
Това което ми излиза е, че тия вълни при разряда са + и - и в края на краищата се неутрализират. Как точно става, може ще се изясни ако се види някое видео от Нет-а. Ефект на Юткин :) Някъде имам и книгата му изтеглена във формат дежавю, има интересни неща - например стабилизиране на емулсии от несмесваеми компоненти в съотношение 50/50 за над три години... Абе, казано направо - бензин и вода :lol: системата е с две тенджери и мембрана посредата, в долната част има разрядници и вода, а в горната е сместа ;)
Така че при твоите опити със сигурност водата се променя и химически, тоя йонизиран газ в разряда все нещо прави и щом казваш че е полезно за растенията, явно поне намалява повърхностното напрежение на водата за да се усвоява по-добре от клетките.
Поздрави!
Аватар
caduceus
Site Admin
 
Мнения: 2025
Регистриран на: Нед Окт 28, 2012 6:11 pm

Re: Моля, измерете ми това ...........

Мнениеот pondzi » Пон Дек 01, 2014 6:38 pm

20141201_114359.jpg
Със К3
20141201_114359.jpg (2.28 MiB) Прегледано 4255 пъти
IMG_20141130_172142.jpg
Без К3
IMG_20141130_172142.jpg (508.3 KiB) Прегледано 4255 пъти

Като сложих К3 на тръбата на климатика,съм снимал на другия ден.Асене ако искаш премери да видим,какво се случва.
pondzi
 
Мнения: 4
Регистриран на: Пон Мар 10, 2014 10:28 am

Re: Моля, измерете ми това ...........

Мнениеот caduceus » Вто Дек 02, 2014 11:37 am

Точно на изхода на въздуха има +9,/64/ което е много добре. По принцип с увеличаване на разстоянието енергията пада наполовина и повече, но постепенно с циркулацията в стаята забележимо се вдига цялото енергийно ниво и поддържа горе-долу половината от това на изхода. Интересното е, че дори да не нацелиш точно медната тръба от връзката, обикновено /ако кутията е допряна плътно по централната линия в средата на дългата и страна / полето минава през всичко и стига до нея - стига К3 да не е на кабела защото ефектът там частично се неутрализира от негативното излъчване на мрежовия променлив ток. Пластмасова тръба, обратна медна тръба - няма значение. Посоката също няма значение, само да не е кутията К3 с активната страна нагоре :lol: Проста работа!
Опитай да почувстваш енергията примерно на около 0,5-1 м от отвора с ръка /просто я сложи в потока на излизащия топъл въздух/ и настрани каква е разликата. Застани встрани, извън потока и тествай с лявата ръка, че обикновено е по-чувствителна :) Ти нямаш място вдясно, значи трябва да се обърнеш леко гърбом от лявата страна на климатика и с лява длан, обърната назад към него. Особено се усеща на пръстите и понякога като пълнене на вода в цялото тяло /втича се от ръката все едно тялото е празно и си се включил във водопровода/.
На климатика без К3 има лек минус на изхода, вероятно поради центробежното движение на въздуха през вентилатора.
Поздрави! :doubleup:
Аватар
caduceus
Site Admin
 
Мнения: 2025
Регистриран на: Нед Окт 28, 2012 6:11 pm

Re: Моля, измерете ми това ...........

Мнениеот sheki » Съб Дек 06, 2014 10:02 am

Caduceus може ли да ми измериш тук едно жилище :)
Прикачени файлове
123.PNG
123.PNG (595.58 KiB) Прегледано 4149 пъти
sheki
 
Мнения: 301
Регистриран на: Сря Май 15, 2013 9:21 pm
Местоположение: Златоград

Re: Моля, измерете ми това ...........

Мнениеот caduceus » Съб Дек 06, 2014 12:41 pm

Не засичам никакви проблеми със геопатогенни зони, подземни разломи и водни жили. Ако има нещо, не е от естествени негативни полета и трябва да се види на снимки от жилището как са нещата - скоро имах случай с колега и силно негативни предмети вътре в апартамента. Ако имаш такива съмнения, прати ми снимки на пощата да погледна какво става вътре в стаите.
Поздрави!
Аватар
caduceus
Site Admin
 
Мнения: 2025
Регистриран на: Нед Окт 28, 2012 6:11 pm

ПредишнаСледваща

Назад към Общи

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 1 госта