Моля, измерете ми това ...........

Re: Моля, измерете ми това ...........

Мнениеот MIR » Пон Дек 08, 2014 10:07 pm

caduceus, аз също доброволно бих пробвал Активатора за флуиди. Бих ти платил предварително, пък дано ми подейства благоприятно. Живи и Здрави!!!
MIR
 
Мнения: 5
Регистриран на: Нед Фев 02, 2014 1:53 pm

Re: Моля, измерете ми това ...........

Мнениеот gomi » Пон Дек 08, 2014 11:49 pm

Асене, какво мислиш за това ? ;)

http://www.marica.bg/%D1%82%D0%B0%D0%B9 ... 14261.html
«Щастие за всички даром и нека никой да не бъде пренебрегнат!»
Аватар
gomi
 
Мнения: 131
Регистриран на: Чет Май 09, 2013 9:19 pm
Местоположение: майна таун :)

Re: Моля, измерете ми това ...........

Мнениеот caduceus » Вто Дек 09, 2014 1:55 pm

MIR
Нека излязат тия дни тестовете и ще ти пратя и на още двама-трима души /на Слав ще му занеса/ по една бройка за мнение как действа :) Поемате си само куриерските разноски
gomi
На скалата дето мери дядото на първата снимка, има един Х от цепнатини и там е най-силния + /доста мощно излъчване/. Останалото наоколо е по-слабо, в краищата на практика няма никой.
На камъка на който седи дядото в по-долните снимки има, но по-слаб плюс от този на хикса от голямата скала.
Приказките за кристали отдолу и т.н. не мога да ги коментирам :) Не е ясно.
Поздрави!
Аватар
caduceus
Site Admin
 
Мнения: 2025
Регистриран на: Нед Окт 28, 2012 6:11 pm

Re: Моля, измерете ми това ...........

Мнениеот Iliya » Пон Дек 15, 2014 11:18 am

Здравейте скъпи съфорумници :hola: , дойде ред и аз да се включа с нещо за изследване от по-напредналите в материята - какво и въобще излъчва ли нещо тази кутийка от снимката по-долу?
Какво представлява тя - три възела на Мировинг, поставени над два алуминиеви отражателя, залети с "желе" (http://www.chimatech.bg/products/bg/129 ... i-d2-etij/) и капак от едностранна печатна платка. Благодаря предварително.

П.С. Очаквайте още включвания :tongue:
Прикачени файлове
20141215_082911.jpg
20141215_082911.jpg (111.97 KiB) Прегледано 4064 пъти
Iliya
 
Мнения: 69
Регистриран на: Пон Дек 15, 2014 8:40 am
Местоположение: София, Петрич

Re: Моля, измерете ми това ...........

Мнениеот caduceus » Пон Дек 15, 2014 12:02 pm

Абсолютно и напълно функционална кутия, подобна на ОК от първото поколение. Излъчва +9/52/ което е напълно достатъчно за зареждане на вода /примерно чаша от 200 грама за около 40 мин. до максимум/ или облекчаване на болки. Може да я лакираш отгоре със прозрачен лак за да не окислява медното покритие. Аз ползвам еднокомпонентен спрей, но със двукомпонентен течен лак /който става и по-твърд/ вероятно ще е още по-добре.
Поздравления, колега! :doubleup:

ПП
Кажи нещо за силикона който си ползвал - мирише ли при съхнене, за колко време втвърдява, може ли да се ползва в затворено пространство или трябва се работи навън /или с аспирация/? Трябва ми нещо подобно за капсулиране на активатора ми за вода, а не ми се занимава със епоксидна смола - стича се, трудно се чисти и бавно съхне.
Аватар
caduceus
Site Admin
 
Мнения: 2025
Регистриран на: Нед Окт 28, 2012 6:11 pm

Re: Моля, измерете ми това ...........

Мнениеот Iliya » Пон Дек 15, 2014 1:10 pm

Асене, специални благодарности за меренето. Още обаче не ми е ясно какво значи числото след деветката?

Силиконът е специално създаден за заливане на електронни компоненти/схеми и предпазването им от агресивни влияния на работната среда, като за разлика от масово използвания силикон не съдържа киселини, които да доведат до корозия. Три компонентен е. Съхне за 24 до 36 часа, няма механична устойчивост и може да се отстрани лесно (има грешка, има прошка :lol: ), абсолютно прозрачен е, може да се оцветява с различни пълнители (не мога да посоча такива), не отделя никаква или твърде слаба миризма, естествено добре е да се борави с предпазни средства, но чак аспирация ми се струва, че няма да има нужда. По спомен и цената не беше висока.

А относно кутийката - веднага щом я извадя от фризера ще я пръсна с безцветния лак :)
Iliya
 
Мнения: 69
Регистриран на: Пон Дек 15, 2014 8:40 am
Местоположение: София, Петрич

Re: Моля, измерете ми това ...........

Мнениеот caduceus » Пон Дек 15, 2014 5:53 pm

Илия
Благодаря ти за обясненията по силикона - явно няма да го ползвам защото параметрите му не ме устройват :)
Относно измерването, мисля че сме го разисквали някъде подробно, но не ми се рови сега къде точно беше. Затова го давам пак: +9,/52/ означава позитивен заряд със сила девет цяло и 52 деветки след запетаята по десетобалната скала. Това е доста, но е около нормалното за стандартна кутия ОК с тази конструкция /възли от шнур 7х7 и отражателни параболични ал. пластини/.
Само за инфо - една нормална немодвана допълнително ОК Магнум е около +9,/340/ при същите външни размери, но с малко по-малко по площ поле и по-концентрирано излъчване. Стигал съм и до над 800 деветки при някои специални варианти. Нейната конструкция не съм я разкривал, защото част от технологията и се ползва и при оптимизатора К3 /някои бобини/. Нормалната ОК е опън сорс конструкция и в повечето случаи е достатъчна, стига да се направи добре и работи /както е при теб/.
Измервателната скала започва от +1, като +10 е максимума който не може да се достигне. Същото е и с минус знак, за отрицателни полета. Примерно преди да почнат повече от две деветки записване като +9,5/10 означава позитивен заряд със сила девет цяло, запетая пет десети, а примерно +9,94/10 е девет цяло, деветдесет и четири стотни. Ако второто се запише по другия начин ползван при многото деветки, става +9,/9,4/ но е по-неясно. Съответно при +9,99 записът е вече +9,/2/ и т.н.
Това е ментална радиестезична скала, по която аз работя от години и беше приета от другите колеги които могат да измерват вид и количество енергиен оргонен заряд, включително от екран на компютър или снимка. При засичане на нивото се получава сигнал който се отчита или чрез махало, или директно в третото око като специфично усещане. Може да се ползва друга част от тялото като например палеца на ръката или дори езика в устата /извива се надолу или нагоре, с тази техника работят някои от профи комарджиите ;) /
Поздрави!
Аватар
caduceus
Site Admin
 
Мнения: 2025
Регистриран на: Нед Окт 28, 2012 6:11 pm

Re: Моля, измерете ми това ...........

Мнениеот Iliya » Чет Дек 18, 2014 4:05 pm

Преди време инвестирах 120 лева в Chembuster. Ефектът до скоро никакъш го нямаше, но тази седмица го преработих и днес го изведох в градината до офиса. В близост до нас има ТЕЦ и река Искър и мъглите в този период от годината са непрестанни и гъсти та чак с нож да ги режеш. От както е на вън небето посиня, а мъглата се отдръпна в радиус от 100 метра. Въобразявам ли си!? Ето няколко снимки. В очакване на вашето мнение...
CB_bottom.jpg
Основа
CB_bottom.jpg (344.07 KiB) Прегледано 3962 пъти
Прикачени файлове
CB_full_size.jpg
В цял "ръст" :)
CB_full_size.jpg (237.16 KiB) Прегледано 3962 пъти
CB_top.jpg
Изходи
CB_top.jpg (184.39 KiB) Прегледано 3962 пъти
Iliya
 
Мнения: 69
Регистриран на: Пон Дек 15, 2014 8:40 am
Местоположение: София, Петрич

Re: Моля, измерете ми това ...........

Мнениеот caduceus » Чет Дек 18, 2014 6:09 pm

Здрасти Илия!
кембъстърът ти работи прекрасно. :doubleup: Има силен оргонен лъч от дупките на тръбите, който се засича много ясно. Кажи как си го направил, вероятно си спазил изискванията в оригиналната конструкция защото иначе щеше да е слабо или никакво, а сега работи ОК. В тръбите трябва да има кварцови кристали с острия връх нагоре, а и двувърхи също стават. Кембъстърът проектира сравнително ограничено + петно върху небето, недостатъкът му е че е фокусирано излъчване а е добре да е малко по-широко за да хване повече пространство.
Поздравления!!!
ПП
Ако искаш да го усилиш още, вкарай една жица от + полюса на прост запер в смолата, за да се активират кристалите и като цяло оргонита ;)
Аватар
caduceus
Site Admin
 
Мнения: 2025
Регистриран на: Нед Окт 28, 2012 6:11 pm

Re: Моля, измерете ми това ...........

Мнениеот sheki » Пет Дек 19, 2014 12:35 am

Илия снимай небето :) , а относно тесния лъч няма ли да се попазшири с изкривяване на тръбите под няколко градуса към периферията :)
sheki
 
Мнения: 301
Регистриран на: Сря Май 15, 2013 9:21 pm
Местоположение: Златоград

ПредишнаСледваща

Назад към Общи

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 1 госта