Моля, измерете ми това ...........

Re: Моля, измерете ми това ...........

Мнениеот hyparh » Съб Яну 28, 2017 11:29 am

Привет Meltdown, и поздравления за експеримента :doubleup: Практиката винаги е най-добрият учител, пък дори и опитите да са неуспешни.
За съжаление никой от нас не разбира на 100% принципът, който е използвал Гребенников при неговия гравитоплан. Първият му „сблъсък” с антигравитацията се осъществява посредством надкрилките на онзи рядък вид бръмбар, за който говори – в строежа им присъствали микроскопични повтарящи се обемни форми със звездовидна структура, от които той успява да прозре принципът на действие, след което го пресъздава с технически средства. Това е дар от природата, до който никой от нас не се е докосвал, съответно репликиране точно на този принцип може да се окаже невъзможна задача.

За щастие методите за постигане на антигравитация далеч не е само един и могат да се използват по-различни подходи :) Луи Рота например използва активация на металите със земни телурични токове, които активират латентната им енергия, при което възниква плавна дезинтеграция и промяна в структурата, физичните и химични свойства на самите метали. При тези изменения става възможно черпене на огромни количества енергия от тях (поне докато не дезинтегрират, което става бавно), както и лесно възбуждане на антигравитационни ефекти. Вероятно е при ВСГ също да има зареждане с телурични токове, тъй като си е държал гравитоплана в землянка на полето.

Друг метод е вкарване на устройството в „гравитационен резонанс”, какъвто подход е ползвал Джон Хътчисън – обсипване на даден предмет с микс от всевъзможни електромагнитни полета и честоти, чиито резултантни интерференции и хармоници успяват да развибрират съставляващите вихри на материята на най-фино ниво, и тя да започне да проявява странни свойства (огъване, трансмутация, изчезване, левитация…). На този принцип работи и тороидалната Gravity Resonance Coil, като условията при нея са по-контролирани – работното поле е ограничено в рамките на тороида и се изисква само модулация с разни честоти, за да се проявят ефектите.
При платформата на Олег Авион също имаме улучване на резонанса с вкарване на широкоспектърно излъчване (бял шум) от пръстеновидна луминесцентна лампа в ролята на разрядник.

Общо-взето за постигане на антигравитация с електротехнически средства, трябва да се осигури кръстосване под прав ъгъл на електричиско и магнитно поле (за получаване на гравитационен вектор) и модулирането му с бял шум, за да се получи резонансна система, имаща пряк достъп до етерните енергии и всички ефекти, свързани с това.

***

Опитът ти с нагънатите листа с фолио е хубав, аз бях правил същия, но облепих листите само едностранно, за да се получи оргонен диод.
Тесловият ти траф трябва да е доста силен, ако действително произвежда 600kV (което се равнява на около 60см. светкавица). Моят рекорд е към 460kV (46см. светкавици) от тесловия ми траф с вакуумна лампа :)
Ще е интересно да видим снимки на твоята установка… само, че сме за друга тема с тези постове :)

Поздрави!
Отговорите на всички въпроси са пред очите ни, просто повечето хора не ги виждат - засега.
Аватар
hyparh
 
Мнения: 494
Регистриран на: Чет Фев 13, 2014 9:26 pm
Местоположение: Нови хан

Re: Моля, измерете ми това ...........

Мнениеот caduceus » Съб Яну 28, 2017 3:59 pm

Здрасти Хипарх :)
Аз знам точно как стават нещата при ВСГ, но едно е да знаеш - друго е да го направиш... Има и странични ефекти, евентуално ще изгори цялата електроника в офиса ако сега направя тестовете и после, както е казала мравката на щуреца - "що ще правиш ти /т.е.ние с колегата/ зимъска?" :lol:
Напролет, ако е рекъл Господ - и някъде навън, където е безопасно. И ще ти кажа резултата :hola:
Поздрави!
Аватар
caduceus
Site Admin
 
Мнения: 2025
Регистриран на: Нед Окт 28, 2012 6:11 pm

Re: Моля, измерете ми това ...........

Мнениеот hyparh » Съб Яну 28, 2017 9:09 pm

Здравей Кадуцеус,
Да не би да се образува мощно електростатично поле като страничен ефект?
Аз чакам малко да поомекне времето (което може да стане чак март, както е тръгнало :lol:) и да се заема по-сериозно в гаража с електромагнитната батерия на Daniel McFarland Cook - имам някои идеи за захранването й през трептящ кръг с въртящ разрядник, което евентуално ще доведе до повече получена енергия от вложената, но само опитът ще покаже :)

Поздрави!
Отговорите на всички въпроси са пред очите ни, просто повечето хора не ги виждат - засега.
Аватар
hyparh
 
Мнения: 494
Регистриран на: Чет Фев 13, 2014 9:26 pm
Местоположение: Нови хан

Re: Моля, измерете ми това ...........

Мнениеот caduceus » Вто Яну 31, 2017 9:21 am

Да, при правилно построена конструкция на генератора, освен самозахранване има и индукция на заряд във всичко метално наоколо - особено съдържащо мед. Електроположителни електрически вълни ;)
Аватар
caduceus
Site Admin
 
Мнения: 2025
Регистриран на: Нед Окт 28, 2012 6:11 pm

Re: Моля, измерете ми това ...........

Мнениеот Iliya » Пон Фев 13, 2017 5:47 pm

Една молба за измерване. Имам го от доста време, днес едва ли не се спънах в него та реших, че е дошло време експертите тук да кажат - вредило ли е, помагало ли е :)
Кълбо.jpg
Кълбо.jpg (249.3 KiB) Прегледано 4869 пъти
Iliya
 
Мнения: 69
Регистриран на: Пон Дек 15, 2014 8:40 am
Местоположение: София, Петрич

Re: Моля, измерете ми това ...........

Мнениеот Slav » Сря Фев 15, 2017 2:14 am

Аз го усещам като положително, но колко деветки...един господ знае и експертите :Laie_82:

:connie_bye:
Аватар
Slav
 
Мнения: 319
Регистриран на: Пон Окт 21, 2013 5:08 pm

Re: Моля, измерете ми това ...........

Мнениеот Helios777 » Сря Фев 22, 2017 8:23 pm

Поздрави на всички ! Аз също си направих сфера и бих желал да ми я измерите . Caduceus ми беше споменал,че енергията си стои вътре и е нужно по някакъв начин да се изкара. Може ли с аку-вак бобина да се изкара енергията навън в пространството ? :hola:



Изображение

Изображение
Аватар
Helios777
 
Мнения: 9
Регистриран на: Чет Дек 08, 2016 9:33 pm

Re: Моля, измерете ми това ...........

Мнениеот Meltdown » Съб Фев 25, 2017 12:06 pm

Някой може ли да измери енергетиката на двете чаши:

Изображение
Аватар
Meltdown
 
Мнения: 26
Регистриран на: Съб Апр 12, 2014 10:11 pm
Местоположение: Пловдив

Re: Моля, измерете ми това ...........

Мнениеот caduceus » Нед Фев 26, 2017 7:37 pm

Извинете за забавянето, но много път ми се събра напоследък. Карам по ред
Илия, имаш +24 деветки в центъра на сферата
Хелиос, лявата част на акувака ти е минус, а дясната плюс. По принцип така се изважда полето от тензор рингове на Спърлинг навън, за да стане хармонизатор, да. Но това дето си го направил с тая сфера не е точната схема, защото трябва три бр. да са равномерно разположени и да имат две общи допирни точки /горе и долу/ за да се сложи и коректно акувака и да изхвърли фокусната точка навън /тя попада вътре в акувака/. Така както си го направил не работи добре. Виж темата за хармонизаторите във форума
Мелтдаун, водата в лявата ти чаша вероятно е от чешмата защото е -2/10, а във водата в дясната имаш +4 деветки
Поздрави!
Аватар
caduceus
Site Admin
 
Мнения: 2025
Регистриран на: Нед Окт 28, 2012 6:11 pm

Re: Моля, измерете ми това ...........

Мнениеот Slav » Съб Мар 11, 2017 12:13 am

Когато можете да си кажете мнението и който може да измери тези три положения:

IMG_7741.JPG
Преди обработка
IMG_7741.JPG (1.82 MiB) Прегледано 4594 пъти


IMG_7742.JPG
По време на обработка
IMG_7742.JPG (1.85 MiB) Прегледано 4594 пъти


IMG_7743.JPG
След обработка
IMG_7743.JPG (1.94 MiB) Прегледано 4594 пъти


Благодаря за вниманието и помощта :worship:
Аватар
Slav
 
Мнения: 319
Регистриран на: Пон Окт 21, 2013 5:08 pm

ПредишнаСледваща

Назад към Общи

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 1 госта

cron