Проблеми свързани с форума

Re: Проблеми свързани с форума

Мнениеот zhivko83 » Съб Ное 15, 2014 1:20 pm

hyparh написа:Хора, недейте така. И без това не сме много в този форум, не е необходимо да се делим. Колко още форуми трябва да бъдат създадени? Според мен не е това начина.
Аз тук се чувствам комфортно - приятни хора и атмосфера, а на много места из темите вече имаме написани супер ценни неща, които никъде другаде не могат да се прочетат.

:doubleup:

П.П. моля да изтриете последните ми 3 поста с "точката" и този послепис, нещо не можах да се разбера :dash: с бутона "цитирай" :lol: , мерси!
Аватар
zhivko83
 
Мнения: 180
Регистриран на: Съб Дек 07, 2013 2:52 pm

Re: Проблеми свързани с форума

Мнениеот icrow » Съб Ное 15, 2014 1:46 pm

Знaчи не си бил съглaсен с мен a сaмо с Хипaрх :smileylol:
Аватар
icrow
 
Мнения: 1856
Регистриран на: Чет Май 02, 2013 9:49 pm

Re: Проблеми свързани с форума

Мнениеот zhivko83 » Съб Ное 15, 2014 3:32 pm

icrow написа:Знaчи не си бил съглaсен с мен a сaмо с Хипaрх :smileylol:

:smileylol:
С теб писахме едновременно и затова се обърка цитата...
И в двата поста има истина.
Поздрави!
:hola:
Аватар
zhivko83
 
Мнения: 180
Регистриран на: Съб Дек 07, 2013 2:52 pm

Re: Проблеми свързани с форума

Мнениеот caduceus » Съб Ное 15, 2014 5:10 pm

КАКВИ НЕЩА ПРАВИТЕ И КОМЕНТИРАТЕ ТУК ДОКАТО МЕ НЯМА БЕ, КОЛЕГИ???
Чета невероятни глупости - какво закриване на форума, какви банове и прочее? Кой смее да ви вкарва в конфликти и спорове, та и аз излязох крив накрая??? Ако колегата Боб се чувства некомфортно, да не пише - виждате, че както предложихте /щото бил много ценен/ не съм правил нищо по въпроса а го оставих да си развява байрака както си иска. И какво стана - дори предлага на Шеки да ми трие пост от собствената ми тема за оптимизаторите... Вкарва ни в някакви имагинерни конфликти и различия с Филип и Айкроу, които уважавам безкрайно и ценя като практици и хора с достатъчно рядката способност да усещат нещата повече от "нормалните" хора. Не разбрахте ли кой свири фалшиво вече - в никой оркестър не държат такива защото развалят симфонията - там демокрация няма и не трябва да има. Както и тук впрочем е добре да е така. Ние не сме мазето.нет да си правим конфликти - издържали сме с Иван, Свилен и други колеги доста гаври и там, а и при Гого - мисля че е достатъчно. Затова направих този форум - за да не могат дразнители и празни дрънкала да развалят това което работим. И така ще бъде и занапред - а който иска, е добре дошъл, както и който реши да си отиде е свободен да го направи. Но помислете пак и преценете не на база изкуствено разпалени емоции.

Боб
Поради разпалване на конфликти и раздори във форума, имаш лично от мен предпреждение за бан. Считай това за жълт картон, другият ще е червен. Точка по въпроса.
Аватар
caduceus
Site Admin
 
Мнения: 2025
Регистриран на: Нед Окт 28, 2012 6:11 pm

Re: Проблеми свързани с форума

Мнениеот bob » Съб Ное 15, 2014 6:07 pm

Добре прегледай мненията си и мойте също и виж, че ти започна да се заяждаш след като аз публикувах резултатите, които постигнах с корсата под напътсвията на Icrow и ти от завист или може би страх другите да не започнат да си правят колите, започна да успорваш нещата, да спориш че нещата не са толкова прости и на всеки мой пост да се заяждаш злобно. Но хората виждат и преценят, тук няма хора в първи клас за да им отваряш очите.
А картона можеш да го направиш направо червен, тъй като не мисля вече да посещавам твоя форум.
Когато Филип си направи форум ще посещавам неговият.

П.п.
Знам че Шеки ще ми изтрие мнението, но така е истината боли като се каже право куме в очи.
bob
 
Мнения: 219
Регистриран на: Вто Май 07, 2013 12:32 pm

Re: Проблеми свързани с форума

Мнениеот icrow » Съб Ное 15, 2014 6:41 pm

Не правим нищо зад гърба ти! :) Всичко е наяве. Понеже се уважаваме /без да сме пили :lol: / трябва и да си казваме какво мислим. След като ти се разви бизнеса, което е хубаво по принцип, почна да пишеш малко по-надменно. Та предполагам, че това ни е подразнило с колегите. Ти не си лош човек според мен и пак помагаш. Примерно с бойо67.

Предлагам да спрем до тук и да продължим нататък, защото става въпрос не само за нашето благо, но и това на ближните ни да продължим с това с което се занимаваме.

Ако Филип направи форум и там ще помагам, колкото мога. :)

Боб, моля те спри да пишеш тук. :lol:
Аватар
icrow
 
Мнения: 1856
Регистриран на: Чет Май 02, 2013 9:49 pm

Re: Проблеми свързани с форума

Мнениеот sheki » Съб Ное 15, 2014 7:25 pm

Да кажа какво мисля, но някой да не си помисли, че нещата се отнасят конкретно за него...

1.Първо темата кошче я направих именно за да се избегне спама в отделните теми и там ще местя съвсем излишните постове, за да не се налага да давам обяснения защо онова е било изтрито, започнаха да се получават интересни теми, но не съм и не искам да съм пъдар, включвам се в краен случай.

2.Това е форум без написани конкретни правила, но това не значи, че правила няма. Обиди, подмятания, разни намеци с цел дразнене, са недопустими, ако някой няма какво да каже конкретно нещо по самата тема да не спами.

3. Помирение. Възрастта на участниците няма никакво значение ако те се държат като тинейджъри, бъдете зрели хора, във форума разискваме много важни неща, подтиснете си малко егото в името на нещо по - хубаво и значимо не само за самите нас. Тук сме едно малко общество което трябва да работи и да еволюира, защото нямаме бъдеще иначе.

Ако изпълните 3-та точка мисля по - нататъшни коментари по въпроса са излишни.. :sun:
sheki
 
Мнения: 301
Регистриран на: Сря Май 15, 2013 9:21 pm
Местоположение: Златоград

Re: Проблеми свързани с форума

Мнениеот icrow » Съб Ное 15, 2014 7:46 pm

sheki написа:3. Помирение. Възрастта на участниците няма никакво значение ако те се държат като тинейджъри, бъдете зрели хора, във форума разискваме много важни неща, подтиснете си малко егото в името на нещо по - хубаво и значимо не само за самите нас. Тук сме едно малко общество което трябва да работи и да еволюира, защото нямаме бъдеще иначе.


:doubleup:
Аватар
icrow
 
Мнения: 1856
Регистриран на: Чет Май 02, 2013 9:49 pm

Re: Проблеми свързани с форума

Мнениеот caduceus » Съб Ное 15, 2014 8:47 pm

ОК. И без това над 1200 дизелови таксита Мерцедес от една фирма чакат за К3 в чужбина и нямам време за разправии - а и желание. Изтрий моля те темата на Боб със същото име като моята основна от Кошчето, защото няма място там. Създава се грешно впечатление в новодошлите и четящите форума нерегистрирани потребители. Нека глупостите отидат директно в небитието :)
Поздрави
Аватар
caduceus
Site Admin
 
Мнения: 2025
Регистриран на: Нед Окт 28, 2012 6:11 pm

Предишна

Назад към Кратко представяне на форума

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 1 госта

cron