Визуализиране чрез замразяване

Лед, вода, растения

Re: Визуализиране чрез замразяване

Мнениеот Slav » Чет Май 15, 2014 10:49 pm

Philip написа:Половинката ти ли е Прометей? :)


Това е брата на половинката :)

Хармонизаторчето се замрази за около 16 часа :hola:
Аватар
Slav
 
Мнения: 319
Регистриран на: Пон Окт 21, 2013 5:08 pm

Re: Визуализиране чрез замразяване

Мнениеот Спиридон » Нед Май 25, 2014 3:05 am

Ето как изглежда в застинал вид танцът на водата под музикалния съпровод на 2 трискелиона.
Ефектът от горния трискелион е малко по-слаб, защото е по-далеч от повърхността на водата - трябваше да оставя въздух, за да не се пръсне бурканчето.

Изглед отдолу - обърнете внимание как ледът се е разцепил от центъра на 3 части на около 120 градуса, като звездата на Мерцедес.
Изображение

Изглед отстрани:
Изображение

Изглед отгоре, вече има известно разтопяване:
Изображение

И два изгледа отдолу след поразтопяване:
Изображение
Изображение

На живо изглежда много по-впечатляващо.
Аватар
Спиридон
 
Мнения: 223
Регистриран на: Съб Мар 15, 2014 1:38 pm

Re: Визуализиране чрез замразяване

Мнениеот Philip » Нед Май 25, 2014 5:24 am

Чудесен "отпечатък". Много чисто облаче! :)
Представям си какво щеше да бъде пък, ако беше във водата! ;) :)
За първата снимка първо си помислих, че си объркал текста и вместо изглед отгоре си написал "отдолу". ...Заради свободните мехурчета въздух :smileylol:
После чак разбрах, че наистина изгледа си е отдолу, а просто те са се формирали на дъното противно на физиката :angry: :)
Егати мехурчетата! да се връщат в първи клас да се научат как трябва да се държат! :)
( да не би все пак това, което изглежда като мехурчета (виждат се и на втората снимка) да е нещо по бурканчето?)
***
Колко е голямо това бурканче?
И за колко време се замрази водата вътре?
Над повърхността на водата също има замразена част, нали?
...
Сложи моля те (ако искаш разбира се) едно трискелионче в пластмасово съдче и го замрази пак. ...И не му давай зор да се размразява изкуствено, с температура.
Наблюдавам - анализирам - променям.
Аватар
Philip
 
Мнения: 1094
Регистриран на: Нед Май 05, 2013 9:55 am

Re: Визуализиране чрез замразяване

Мнениеот Спиридон » Нед Май 25, 2014 11:23 pm

Филипе,
За съжаление, това, което се вижда като сферички над дъното на изгледа отстрани е нещо като (или вид) Брайлово писмо по повърхността на бурканчето. Това, което се вижда като мехурчета по към центъра на изгледа отдолу, всъщност е проекцията на протуберансите, които се виждат в изгледа отстрани.
Абе то май на въобще на водата трябва да й пишат двойка, защото не е внимавала в час и не знае, че оргон няма :smileylol: .

Аз най-много се впечатлих от това, как се е разцепил леда. За съжаление, не го видях преди да сваля трискелионите и не знам дали линиите са през центровете на спиралите или между тях.

Бурканчето е много малко, от най-малките за бебешки храни - диаметър около 5.5 см, цилиндрична част около 3 см височина.
Да, имаше стърчащо "островче", подаващо се над нивото на водата отгоре. Не знам колко време е замръзвало. Около 3 часа след поставяне във фризера беше замръзнало изцяло. Не съм го загрявал допълнително, след като го извадих. Просто е с малък обем и стъклото провежда добре топлина, затова се разтопи много бързо. Е, малко може да съм ускорил нещата с непрекъснатото бърсане, за да махна конденза и да излезе по-ясна снимка.
Снощи не ми хрумна за нищо пластмасово, което да е подходящо, но тази вечер жената се сети, че имаме едни много прозрачни еднократни пластмасови чаши, та съм сложил един трискелион вътре в една от тях. После ще пробвам пак с един трискелион, но над повърхността отгоре (няма място за 2 чаши едновременно). Ще пусна снимки на резултата.
Аватар
Спиридон
 
Мнения: 223
Регистриран на: Съб Мар 15, 2014 1:38 pm

Re: Визуализиране чрез замразяване

Мнениеот Philip » Съб Май 31, 2014 12:05 pm

Мен този начин на визуализация определено ме кефи :doubleup: :jdance:

Спиридон ми изпрати от трискелиончетата, които прави. Благодаря за което :) :Laie_82:

Това са проби как ще се държи полето в супер ниско ниво вода и колко би се разпростряло във високо ниво.
От първата проба реално не можах да си изкарам никакъв извод :lol:
1.jpg
1.jpg (527.19 KiB) Прегледано 7517 пъти


При опита с високо ниво пък не ми достигна чашата (обикновена, висока, прозрачна пластмасова)
Явно колкото е по-високо нивото на водата над ТС (трискелиона) :) , толкова повече то се разпростира и настрани. Сега ще го слагам в нещо още по-широко и високо, за да се покаже евентуално полето в цялата си красота.
Ето снимките:
6.jpg
6.jpg (603.9 KiB) Прегледано 7517 пъти
5.jpg
5.jpg (479.02 KiB) Прегледано 7517 пъти
3.jpg
3.jpg (315.89 KiB) Прегледано 7517 пъти
4.jpg
4.jpg (298.58 KiB) Прегледано 7517 пъти
7.jpg
7.jpg (317.94 KiB) Прегледано 7517 пъти
Наблюдавам - анализирам - променям.
Аватар
Philip
 
Мнения: 1094
Регистриран на: Нед Май 05, 2013 9:55 am

Re: Визуализиране чрез замразяване

Мнениеот Meltdown » Пон Май 01, 2017 8:46 am

Здравейте колеги. Тази нощ проведох следния експеримент. Направих ЕКС (ефект на кухинните структури) резонатор от множество навити и залепени хартиени тръбички, поствени в сноп в кофичка от кисело мляко. Още с насочването на този резонатор към ръката или към лицето се усеща нещо като лек полък или "хладно близване". Напълних две кофички с вода, като едната я поставих над резонатора, а другата в страни от него. Всичко това беше поставено във фризер с дълбоко замразяване. Резултатът беше, че водата от кофичката, поставена над резонатора не беше замръзнала напълно. Ледът от нея беше кух с образувана кухина в него, изпълнена с незамръзнала вода, както и беше по-надигнат от другия лед. Ледът от водата в кофичката, поставена в страни беше замръзнал напълно, с образуване на памукообразна структура в долната си половина, както и беше по-нисък ниво от енергизирания лед. От получения резултат правя заключение, че ЕКС излъчването (торсионно, енергоинформационно, оргонно, пранично) влияе върху структурата на водата и по-специално въеху водните молекули, вероятно променя ъгъла на свързване на кислородния с двата водородни атома. Следващият ми експеримент ще е с две растения. доколкото знам тази установка може да се използва за импригниране на информация от матрица-носител върху обем-реципиент (приемник) на всякакво разстояние.

Изображение

Изображение

Изображение
Аватар
Meltdown
 
Мнения: 26
Регистриран на: Съб Апр 12, 2014 10:11 pm
Местоположение: Пловдив

Re: Визуализиране чрез замразяване

Мнениеот hyparh » Вто Май 02, 2017 7:38 pm

:doubleup:
Забележи, че в разказите си Гребенников описва като най-силни усещания от ЕКС, когато кухинните структури са близо до някаква изпъкнала повърхност/ръб. Първият път това се случва когато е нощувал на полето в близост до ръба на стръмнината върху надупчената от земните пчели земя. Появили се проблясъци пред очите, усещане за натежаване и олекване, уголемяване и смаляване, както и галваничен вкус в устата. Същите неща е изпитал и по-късно вкъщи, където е съхранявал парчета от глинестите гнезда в една купа. Първо е усетил излъчването от тях с ръката си, а след като е наклонил купата над ръба на бюрото, е започнало интензивното въздействие върху възприятията, точно както при ръба на стръмнината. Явно съчетанието на изпъкнала повърхност с кухинни структури, усилва излъчването.
Идея - поставяне на кухинни структури върху множество пирамиди/конуси.
Отговорите на всички въпроси са пред очите ни, просто повечето хора не ги виждат - засега.
Аватар
hyparh
 
Мнения: 494
Регистриран на: Чет Фев 13, 2014 9:26 pm
Местоположение: Нови хан

Re: Визуализиране чрез замразяване

Мнениеот caduceus » Вто Май 02, 2017 9:45 pm

Имайте предвид и зареждането на естествените структури от телурични токове ;) Което ги различава значително от направените изкуствени такива.
Аватар
caduceus
Site Admin
 
Мнения: 2025
Регистриран на: Нед Окт 28, 2012 6:11 pm

Re: Визуализиране чрез замразяване

Мнениеот icrow » Сря Май 10, 2017 2:21 pm

Да внеса малко смут. Въпросното устройство излъчва относително силен + настрани! Дефакто заредената вода е тази отляво и доказателство за това е и точно тази "памукообразна" структура в леда. Отгоре няма почти нищо, като излъчване. Възможно е от там да смуче.
Аватар
icrow
 
Мнения: 1856
Регистриран на: Чет Май 02, 2013 9:49 pm

Re: Визуализиране чрез замразяване

Мнениеот ivan.ko » Сря Май 17, 2017 5:43 pm

Meltdown,
Няма нищо ненормално, че тая кофичка с вода, която е по-ниско във фризера и се допира до дъното му за разлика от другата е замръзнала по-бързо. Също и водата да замръзва отгоре надолу и отвън навътре.
Мехурчетата, които се виждат са въздух, който излиза при замръзването на водата. Явно той е образувал кухинни структури, които излъчват положително или пък са акумулирали плюс, който се е получил при изстиването на водата и го излъчват. За разлика от другата вода, която сигурно е загубила положителния си заряд след като е преминала +4 градуса и е станал отрицателен температурния и градиент по В. Шаубергер.
ivan.ko
 
Мнения: 5
Регистриран на: Сря Юни 24, 2015 6:03 pm

Предишна

Назад към Методи за визуализиране на енергията

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 1 госта

cron