Промени, постигнати с енергетизиране на вода

Лед, вода, растения

Re: Виктор Шаубергер - принципи на имплозионната техника

Мнениеот Philip » Съб Апр 12, 2014 6:35 am

Една мечта ми е постигната :cheers:
Водата в езерцето ми е кристално чиста и се поддържа такава :hp:
Още веднъж се убеждавам, че Шаубергер е прав във всичките си теории.
Въпреки, че дебита през тази тръбичка е нищожен и естествено и завихрянето - малко, пак преобразуването на включванията във водата на други частици е факт. Те просто се дематериализират, както казва той. Няма ги. И кучето ни, когато е на двора, не пропуска да пие от там :sympathi:
Мога да обясня чрез шаубергеровите обяснения какво става, но вече всеки може да си го обясни чрез преводите, които правя в темата за него.
Приятен и хубав ден на всички! :cheers: :hola:
Наблюдавам - анализирам - променям.
Аватар
Philip
 
Мнения: 1094
Регистриран на: Нед Май 05, 2013 9:55 am

Re: Виктор Шаубергер - принципи на имплозионната техника

Мнениеот sheki » Нед Апр 13, 2014 9:01 am

Дай да видим снимка :) , няма да е лошо да помислите за хотелските басейни някаква тръба за почистване на водата , всместо да бутат препарати постоянно.
sheki
 
Мнения: 301
Регистриран на: Сря Май 15, 2013 9:21 pm
Местоположение: Златоград

Re: Виктор Шаубергер - принципи на имплозионната техника

Мнениеот Philip » Нед Апр 13, 2014 9:05 am

ОК :sympathi:
Сега ще снимам и ще я кача тук. Времето е много мръчкаво, но пак ще се види :r_e:
Наблюдавам - анализирам - променям.
Аватар
Philip
 
Мнения: 1094
Регистриран на: Нед Май 05, 2013 9:55 am

Re: Виктор Шаубергер - принципи на имплозионната техника

Мнениеот Philip » Нед Апр 13, 2014 9:30 am

1.jpg
1.jpg (145.15 KiB) Прегледано 6032 пъти
2.jpg
2.jpg (163.29 KiB) Прегледано 6032 пъти
3.jpg
3.jpg (112.43 KiB) Прегледано 6032 пъти

Отлаганията на дъното са отпреди да пусна водата да се върти през шаубергерова тръба. Водата беше дотолкова мътна, че не се виждаше и на 10 см в нея.
На снимка 2 и 3 е дъното, което е около 1,60м. Снимка 1 е на по-плитка част.
На снимката се губят най-дребните детайлчета, които с око са абсолютно видими. Търсих такива ъгли на снимките, че отразяването от повърхността да е минимално. Това е най-доброто, което постигнах като снимки. :sad:
А за басейни - абсолютно ясно е, че ще действа по същия начин. Нямам обаче познат с такъв басейн, който и да се навие да не пуска хлор, да премахне UV лампите за изтрепване на бактерии и на тяхно място да сложи по една тръба след помпите. При тях изчистването ще е много по-бързо и качествено, поради огромния обем, преминаващ през помпите и тръбите. :sympathi:

ПП
А да не говорим какво би донесло използването на такива тръби за Природата при използването им за обработка на отпадни води!
Наблюдавам - анализирам - променям.
Аватар
Philip
 
Мнения: 1094
Регистриран на: Нед Май 05, 2013 9:55 am

Re: Виктор Шаубергер - принципи на имплозионната техника

Мнениеот Philip » Чет Апр 17, 2014 8:13 am

Хора, Покрай тези енергии и води стават направо чудеса!!! :oh: :sympathi:
Днес в езерото ми са се появили тритони!
Три броя.
Два по-големи (около 10см) и един по-малък. (Може да има и още, но видях толкова)
Наоколо няма водоеми!
Въобще не си обяснявам появата им рационално :doh: :speak: :smileylol:
...Нооооооо - много се кефя! Появата им говори супер много какви условия съм създал! :jdance: :witchy: :sun:
Наблюдавам - анализирам - променям.
Аватар
Philip
 
Мнения: 1094
Регистриран на: Нед Май 05, 2013 9:55 am

Оргонен експеримент с растения

Мнениеот Meltdown » Чет Апр 17, 2014 10:52 pm

Здравейте. Нов съм в този форум и това е първата тема, която пускам тук.

Искам да споделя с вас опита и резултатите от експериментите ми с жизнената енергия (оргон, чи, прана, од, етер и т.н.). На снимките по-долу ви представям 3 растения. Средното е поливано със заредена вода или директно зареждано с биоенергия от Велцов чи-генератор (модел JU99 CE + енергиен усилвател Pbt2400, който фактически утроява мощността на генератора). Повече информация за съответните устройства има в следващите постове.

Генерираната чи е с честота 7,83 Hz (Шумановия резонанс). Резултатите са от 10 дневен експеримент.

Изображение

Изображение

Възнамерявам да експериментирам с моя самоделен оргонен генератор върху най-различни растения.
Аватар
Meltdown
 
Мнения: 26
Регистриран на: Съб Апр 12, 2014 10:11 pm
Местоположение: Пловдив

Re: Оргонен експеримент с растения

Мнениеот Philip » Пет Апр 18, 2014 5:37 am

Разказвай ;)
От толкова години работиш с такова, че със сигурност имаш достатъчно наблюдения за споделяне.

*************
Аз мога да кажа за моя двор и опита ми с оргонно активираната вода от тръбите, които правя.
Откакто поливаме с тази вода, цветята (и не само те) са полудели :smileylol:
Купуваме си и засаждаме примерно нещо, което го водят мини.
След около два месеца явно промените, които са му направени, за да е мини, вече не съществуват. Развива се и става много по-огромно отколкото даже е нормално.
А нормалните растения си стават много по-големи, кичести и дългоцъфтящи от подобни в други дворове наоколо. Съпругата ми като ги засажда се стреми отпред да са по-ниските. Е да, ама не. С тази вода въобще не спазват височината, на която теоретично трябва да се развият :smileylol:
Наблюдавам - анализирам - променям.
Аватар
Philip
 
Мнения: 1094
Регистриран на: Нед Май 05, 2013 9:55 am

Re: Оргонен експеримент с растения

Мнениеот hyparh » Пет Апр 18, 2014 7:42 pm

Така се правят растения на стероиди (натурални) :) Интересно при културисти дали ще се наблюдава мускулен растеж при редовна оргонна терапия :smileylol: Да се заместят добавките и вредните анаболи.
Аз ще изчакам да се оправи времето и ще тествам примерно с житни кълнове, "подхранени" с оргонити. По-нататък евентуално и с бионит.
Отговорите на всички въпроси са пред очите ни, просто повечето хора не ги виждат - засега.
Аватар
hyparh
 
Мнения: 494
Регистриран на: Чет Фев 13, 2014 9:26 pm
Местоположение: Нови хан

Re: Виктор Шаубергер - принципи на имплозионната техника

Мнениеот Philip » Пет Май 09, 2014 9:58 am

Чудих се за тук ли е този пост или за някоя от темите за хармонизатори. В крайна сметка е тук.
Най-накрая направих това, което исках отдавна. Метнах един от хармонизаторите на Кадуцеус в езерото :)
Снимките са един час след като го топнах. Той е на дъното, а положението му го контролира една изгоряла крушка :lol:
Положителния му край е вързан с естествен конец за крушката. Това, което ще стане по-нататък е хармонизатора да бъде вързан с копринен конец за медна сфера с диаметър около 150 мм, която да се показва малко над водата, също както крушката.
3.jpg
Общ вид сега
3.jpg (158.92 KiB) Прегледано 6046 пъти
1.jpg
Хармонизатора (на дъното) и крушката
1.jpg (131.23 KiB) Прегледано 6046 пъти
2.jpg
Само крушката - вдясно от лилията, прилича на въздушен мехур
2.jpg (76.72 KiB) Прегледано 6046 пъти
4.jpg
Допълнителната тръбичка, захранвана от помпичка за аквариум (само едната вече не се справяше с цъфтежа на водораслите)
4.jpg (124.42 KiB) Прегледано 6046 пъти
5.jpg
И предишната тръбичка, но на друго място (двете създават въртене на водата в езерото)
5.jpg (116.62 KiB) Прегледано 6046 пъти

Апарата за съжаление хваща прекалено много отразената светлина от повърхността, но не и в дълбочина.
Най-вече ме интересува има ли излъчване от крушката. Но няма никак да се сърдя на всякакви измервания :)
Наблюдавам - анализирам - променям.
Аватар
Philip
 
Мнения: 1094
Регистриран на: Нед Май 05, 2013 9:55 am

Re: Виктор Шаубергер - принципи на имплозионната техника

Мнениеот icrow » Пет Май 09, 2014 11:16 am

Крушките зaрaди вaкумa си усилвaт достa полето в оргонните устройствa. Aз ползвaх крушки в последните си ГОП.
Измерих сaмо около крушкaтa и излезе 9./960/. Остaнaлите снимки ще се пробвaм в обеднaтa.
Аватар
icrow
 
Мнения: 1856
Регистриран на: Чет Май 02, 2013 9:49 pm

ПредишнаСледваща

Назад към Методи за визуализиране на енергията

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 1 госта