Промени, постигнати с енергетизиране на вода

Лед, вода, растения

Re: Виктор Шаубергер - принципи на имплозионната техника

Мнениеот Philip » Пет Май 09, 2014 11:51 am

Супер!!! :)
Благодаря!!! :)
Теорията и практиката се покриват напълно! Това е нещото, което най-много ме радва!
Колкото повече вода над хармонизатора - толкова по-голямо усилване на полето му; Естествения материал е прекрасен проводник на тази енергия и я докарва от дъното до крушката пряко (още по-добре ще е като намеря копринен конец!); Вакума усилва енергията ( както казваш и ти :) ); Остава да видя медната сфера по-добър излъчвател ли ще бъде от стъклената крушка :)

:)
Наблюдавам - анализирам - променям.
Аватар
Philip
 
Мнения: 1094
Регистриран на: Нед Май 05, 2013 9:55 am

Re: Виктор Шаубергер - принципи на имплозионната техника

Мнениеот icrow » Пет Май 09, 2014 12:58 pm

По контура на езерото е 9./55/. В центъра около лилията е 9./965/. Много е приятно да се гледа езерото. Толкова енергия е любопитно да се види как ще се отрази на лилията. Впрочем езерото как си го направил? В смисъл сложил си някакъв водонепропускливо покритие?
Аватар
icrow
 
Мнения: 1856
Регистриран на: Чет Май 02, 2013 9:49 pm

Re: Виктор Шаубергер - принципи на имплозионната техника

Мнениеот Philip » Пет Май 09, 2014 4:17 pm

Сложил съм. :lol: Найлон за парници 12 микрона с UV защита :smileylol:
Който чуе и пада :)
За да не се дупчи от корени и камъчета, в изкопа съм сложил под него винил (от него са големите реклами за билбордовете). Може и вместо него пясък - въпроса е нещо да не продупчи найлона :)
Наблюдавам - анализирам - променям.
Аватар
Philip
 
Мнения: 1094
Регистриран на: Нед Май 05, 2013 9:55 am

Re: Виктор Шаубергер - принципи на имплозионната техника

Мнениеот Philip » Съб Май 10, 2014 3:11 pm

Жабоците май като котките предпочитат отрицателните полета :lol: Въпреки, че си квакаха прекрасно и само на положителни :smileylol:
1.jpg
Жабата се е наместила в отрицателната основа на хармонизатора
1.jpg (215.75 KiB) Прегледано 5999 пъти

Успях с програма да поизчистя видимостта на дъното
2.jpg
2.jpg (167.45 KiB) Прегледано 5999 пъти
3.jpg
3.jpg (267.49 KiB) Прегледано 5999 пъти
4.jpg
Малко по-общ изглед
4.jpg (526.43 KiB) Прегледано 5999 пъти

Има ли разлика спрямо вчера? :)
Наблюдавам - анализирам - променям.
Аватар
Philip
 
Мнения: 1094
Регистриран на: Нед Май 05, 2013 9:55 am

Re: Виктор Шаубергер - принципи на имплозионната техника

Мнениеот caduceus » Нед Май 11, 2014 9:32 pm

Я как си стои добре хармонизаторчето ми в езерото : ) Много хубаво си излъчва, явно количеството вода отгоре има значение. Браво на тебе Филипе!
Успехи!
Аватар
caduceus
Site Admin
 
Мнения: 2025
Регистриран на: Нед Окт 28, 2012 6:11 pm

Re: Съвсем най-общи :-)

Мнениеот icrow » Вто Май 13, 2014 12:28 pm

Може разбира се! Принципно е най-хубаво още докато расте да бъде в положителна среда, но и след това да бъде съхранявано в положителна среда, пак ще е добре. Може с отделни оргонизатори за всеки продукт, като това може да е примерно възел на Мировинг, а и само силен хармонизатор наблизо пак ще свърши работа. Вече за химично пречистване не знам до колко би помогнало оргонното поле. Трябва само да се внимава да не се подложи оргонизатора с негативния край, към продукта. За пирамидите, отдавна е доказано удължаването срока на годност, когато продукта е държан в пирамидата.

Не помня дали се похвалих, но си направих малка градинка с домати, картофи, лук и чушки ще сложа малко по късно. И ще си водя някои оргонни експерименти.
Аватар
icrow
 
Мнения: 1856
Регистриран на: Чет Май 02, 2013 9:49 pm

Re: Виктор Шаубергер - принципи на имплозионната техника

Мнениеот Нищолог » Сря Май 14, 2014 11:46 pm

Скоро четох, че от обработени с лазер жабешки яйца се излюпвали тритони ... нямам никакъв спомен за подробности, но идеята ми е, че с повишената енергия може да си постигнал пренастройване на ДНК на някой жабок и да си "произвел" тритони. Честито! Другият вариант е, тритоните да са усетили полето и да са дошли на "процедури" :lol:
Напоследък не съм видял да се правят вакумни крушки. Пълнят ги с различни инертни газове. Едно време гърмяха заради вакума, но сега просто си се чупят. Може и да има вакумни, но аз не знам за такива.
Който търси знания -
- всеки ден трупа желаното;
който търси Дао -
- всеки ден губи излишното.
Нищолог
 
Мнения: 13
Регистриран на: Пет Мар 28, 2014 9:57 am
Местоположение: Бургас

Re: Промени, постигнати с енергетизиране на вода

Мнениеот Philip » Пет Май 16, 2014 9:44 am

Не знам произвели ли са се тритоните или са дошли на процедури, но са си в езерото и определено им е гот. Все още не мога да ги хвана да ги снимам, но някой ден и това ще стане.
***
Разликите, които виждам в растенията около езерото:
_5152401.JPG
_5152401.JPG (677.28 KiB) Прегледано 5900 пъти

Лилиите в средата
_5152384.JPG
_5152384.JPG (388.2 KiB) Прегледано 5900 пъти

и в края
_5152386.JPG
_5152386.JPG (414.07 KiB) Прегледано 5900 пъти

на езерото определено се различават. Централната е видимо по-буйна и направо си излъчва здраве. Тази в края е по-хилава и всеки лист си е на собствено мнение как да изглежда.
Кестена до езерото
_5152383.JPG
_5152383.JPG (640.27 KiB) Прегледано 5900 пъти

определено се развива по различен начин от другия, който също ми е в двора
_5152381.JPG
_5152381.JPG (771.1 KiB) Прегледано 5900 пъти

Основната разлика е при цветовете засега. Цъфнаха заедно (цъфтят за първи път :beer: ), но този до езерото продължава да поддържа цветовете красиви и здрави, докато при другия вече има мънички кестенчета :)

Освен това езерото предизвиква растеж на дърветата и растенията точно, както го описва Шаубергер :cheers: - наздраве за него :)
По някакъв начин ги предизвиква така да растат, че да си направи водичката сянка от Слънцето (особено видимо е това при кестена - вижда се колко по-дълги са пораснали клоните, които пазят сянка на езерото)

Пожелавам на всички ви да успеете да си създадате такива естествени Природни местенца :witchy: :sun: :) :hola:
Наблюдавам - анализирам - променям.
Аватар
Philip
 
Мнения: 1094
Регистриран на: Нед Май 05, 2013 9:55 am

Re: Промени, постигнати с енергетизиране на вода

Мнениеот hyparh » Пет Май 16, 2014 11:16 am

Поздрвления за резултатите! :beer: Наистина интересно дали тритоните са се генерирали :lol: на място или са дошли отнякъде, но пък казваш наблизо няма водоеми... Любопитно е да се изследва евентуален процес на биогенезис в наситена с оргон среда, но за това ще е необходим силен микроскоп.
Отговорите на всички въпроси са пред очите ни, просто повечето хора не ги виждат - засега.
Аватар
hyparh
 
Мнения: 494
Регистриран на: Чет Фев 13, 2014 9:26 pm
Местоположение: Нови хан

Re: Промени, постигнати с енергетизиране на вода

Мнениеот Philip » Пет Май 16, 2014 11:49 am

Дано се сетя довечера.
Ще покажа биогенезис в наситена с оргон среда.
Водното ми ГОПче биогенезира :lol: странни плесени в себе си :)
Наблюдавам - анализирам - променям.
Аватар
Philip
 
Мнения: 1094
Регистриран на: Нед Май 05, 2013 9:55 am

ПредишнаСледваща

Назад към Методи за визуализиране на енергията

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 1 госта