За триене

Мнения които би следвало да бъдат изтрити, обикновено спам , заяждания и офтопик.

За триене

Мнениеот bob » Чет Ное 13, 2014 8:11 pm

Е знаеме ние, че по хубаво от твоето няма :smileylol: затова не искам ти да ми правиш колата.
bob
 
Мнения: 219
Регистриран на: Вто Май 07, 2013 12:32 pm

Re: Създаване и развитие на технологията ми

Мнениеот bob » Чет Ное 13, 2014 10:17 pm

Абе знаем си ние, че твоята кола е извънземна и върви с 80% икономия, а изпреварва и Поршета за закуска :lol:


За разхода повече няма да пиша, за да не се дразниш, а в наше село няма поршета, за разлика от ваше :smileylol:
bob
 
Мнения: 219
Регистриран на: Вто Май 07, 2013 12:32 pm

Re: Създаване и развитие на технологията ми

Мнениеот smsi-h » Чет Ное 13, 2014 10:37 pm

bob,

Много те моля да престанеш с този сарказъм, дето е присъщ на недорасляк, или пък на човек с липсващи първи седем години! Ако имаш да казваш нещо, казвай и не хаби твоето и нашето време да четем постове на човек с огромен комплекс за малоценност! Пиши състоятелни постове, форумът не е за намеци, недомлъвки и начин да се изпъкне, а за смислени неща. Ако смяташ, че имаш нещо създадено по-добро от нещата на Кадуцеус, покажи да го видим.

Общо взето, с това държане си плачеш за бан и не само сега! :angry:
smsi-h
 
Мнения: 287
Регистриран на: Пон Сеп 09, 2013 5:37 pm

Re: Създаване и развитие на технологията ми

Мнениеот bob » Пет Ное 14, 2014 5:00 pm

smsi-h написа:bob,

Много те моля да престанеш с този сарказъм, дето е присъщ на недорасляк, или пък на човек с липсващи първи седем години! Ако имаш да казваш нещо, казвай и не хаби твоето и нашето време да четем постове на човек с огромен комплекс за малоценност! Пиши състоятелни постове, форумът не е за намеци, недомлъвки и начин да се изпъкне, а за смислени неща. Ако смяташ, че имаш нещо създадено по-добро от нещата на Кадуцеус, покажи да го видим.

Общо взето, с това държане си плачеш за бан и не само сега! :angry:


Не мислиш ли, че "каквото повикало това и отговорило драги ми смехурко" :smileylol: и че постовете ми са предизвикани от не дотам коректното и надменно отношение на един човек към другите колеги от форума и не признаването на труда на другите а?

п.п.
То винаги на дъртите пенсионери, им се виждат младите като недорасляци с комплекс за малоценност :smileylol:
А според мен форумът в началото беше съвсем друг, а в момента е точно това което ти казваш- "форумът не е за намеци, недомлъвки и начин да се изпъкне,"
bob
 
Мнения: 219
Регистриран на: Вто Май 07, 2013 12:32 pm

Re: Създаване и развитие на технологията ми

Мнениеот Philip » Съб Ное 15, 2014 10:23 am

Пиша направо тук, за да не се налага на Шеки да ми мести мнението.
Сега видях с каква тема се е обзавел форума!
Ами - честито! :devil:
На два пъти досега бая се чудих дали да спра да пиша повече в този форум, но се спрях. Заради хората.
Тази тема ме кара да се замисля за трети път.
И май ще е последен.
Изгоних и човек, който работи, само и само да не бъде засяган Асен.
Преди всичко останало трябва да можеш да уважаваш хората, които са тръгнали по този път.
Още в началото беше обявено, че се помага на всеки начинаещ по всякакъв начин.
Е да, ама нещата вече не седят така. Асен обяви, че не е мултицед, че да мери на всички.

Ами - тази тема ми дойде в повече.
Не ми е проблем да направя форум. Така или иначе поддържам сайт, блог и какво ли не още.
Колкото и както мога ще помагам наистина на повече хора да тръгнат по този път.
Наблюдавам - анализирам - променям.
Аватар
Philip
 
Мнения: 1094
Регистриран на: Нед Май 05, 2013 9:55 am

Re: Създаване и развитие на технологията ми

Мнениеот bob » Съб Ное 15, 2014 12:32 pm

Филип, ти си велик човече. Максимално ме кефиш, колко си точен, коректен и се стремиш да помагаш на хора със своите тръби и не само. :worship: :worship: :worship: :worship:

П.п
Шеки премести ми мнението където трябва, тъй като не мога там да напиша това което исках.

П.п.п.
Абе знаем си ние, че твоята кола е извънземна и върви с 80% икономия, а изпреварва и Поршета за закуска :lol:
Моите цели са малко по-скромни - всяка кола по света да е с К3, да прави по 30-35% икономия и повече мощност + чисти емисии отзад, както и да има стикер "К3 inside" :hola:

Шеки това също трябва да се изтрие, иначе става "всичко в името на човека, всичко за благото на човека" :smileylol:
bob
 
Мнения: 219
Регистриран на: Вто Май 07, 2013 12:32 pm

Re: Създаване и развитие на технологията ми

Мнениеот caduceus » Съб Ное 15, 2014 5:13 pm

Моля някой от модераторите да изтрие тази тема, че ме боли сърцето като гледам заглавието и тъпотиите които са в нея. Ако не искате, ще го направя аз. Моля Филип да не се влияе от мнения на хора със манталитет на дразнители и да усети че има и други неща зад тези които се виждат с просто око - например и доста завист, простотия и т.н. Забележете че всичко започва след като публикувах последните неща около развитието на основния ми продукт - повече не искам да коментирам.
Благодаря.
Аватар
caduceus
Site Admin
 
Мнения: 2025
Регистриран на: Нед Окт 28, 2012 6:11 pm

Re: Създаване и развитие на технологията ми

Мнениеот caduceus » Съб Ное 15, 2014 5:19 pm

Мнението на Боб е добре да се изтрие, не моето. Аз просто декларирам какво мисля да направя и ще го следвам доколкото мога - това е моя план и на който не му харесва, да върви на ........ си. Казвам го достатъчно ясно, дано да ме разберат всички.
Поздрави
Аватар
caduceus
Site Admin
 
Мнения: 2025
Регистриран на: Нед Окт 28, 2012 6:11 pm

Re: Създаване и развитие на технологията ми

Мнениеот Slav » Съб Ное 15, 2014 10:48 pm

Даже и след като чета постовете не вярвам, че ги чета в този форум... :doh:

Със всички се познавам "задочно", освен със Асен. С него съм се виждал лично няколко пъти и трябва да Ви кажа, че в никакъв случай не мога да го определя като надменен или неуслужлив човек. Имам само най-добри впечатления от срещите ни и мога да кажа само позитивни неща, но ще се въздържа, защото ласкателството не ми е много по вкуса. Пък и по принцип съм сдържан човек и за да пусна дори само комплимент трябва наистина да съм изпаднал във възторг.

Относно Боб не мога да кажа нищо конкретно, но мога да споделя впечатления относно моменти, които съм запомнил откакто съм във форума. Моите впечатления за него са били противоречиви. Ту ми е допадал, ту не. Може би превес взе леко негативното отношение, когато категорично отказа да каже какво си е правил по колата (тази прочута Корса), въпреки че не смятал да печели от това...В крайна сметка човек остава с впечатлението, че просто пише, за да се поперчи пред народа, но не смята да продава, нито да споделя. (Тук писах и други неща, но стана дълго.) Като обобщение Боб винаги се е включвал като "дразнител" тук-там в темите - просто да си каже човека...И какво от това?? Каква е ползата ? Да дразниш ? Да покажеш колко си велик и надут ? Честно казано не ми се вижда като поведение на зрял човек това. Отдавна съм се убедил, че възрастта няма нищо общо с духовното израстване на човек.

Приемам и факта, че Асен може и да се е възгордял от успехите си, но кажете честно не би ли се възгордял всеки от вас при такъв успех? Аз лично доколкото познавам себе си може и да допусна това чувство за известно време в себе си. Асен ще изтрезнее от радостта и пак ще си е той и пак ще подължи напред и пак ще помага на хората. Питам аз къде ще е Боб тогава? Пак ли ще си е останал там някъде пазейки тайните си само за себе си и мразейки и критикувайки останалите постигнали повече? В крайна сметка смисълът на съществуването е да помагаш на останалите хора, да усъвършенстваш жизнената среда и да се развиваш, нали ? ;) :beer:

Кажете ми какъв е смисъла да пишете, че сте постигнали нещо, но да не го споделите? Какво удоволствие получавате от това? Садистично? Да - Асен също не споделя всичко, но дава възможност на всеки да ползва откритото от него. Да, срещу заплащене, но аз смятам, че това е напълно справедливо. В крайна сметка парите освен всичко друго са и човешки взаимоотношения, част от пътя на развитие. Нещата "от първа необходимост" ги има описани как се правят и са достъпни за всеки. Само воля и желание трябва !

Искрено се надявам Филип да не напусне форума. Към него изпитвам огромно уважение и до голяма степен му се възхищавам дори. :worship: Признавам, че ще ми е доста тъжно, ако прекрати присъствието си сред нас.

Същото важи и за Айкроу с пълна сила (е от време на време съм му се дразнел де...ама за малко и за кратко :tongue: ) Не помня конкретни примери в момента. Може би са били моменти, в които е писал повлиян от моментни настроения :speak: С времето обаче ми стана много симпатичен :worship:

Накрая искам да кажа, че не вземам ничия страна, защото не познавам всички лично, но почувствах, че искам да напиша каквото мисля и го написах. Далеч не е всичко, но ако трябваше да е пълната версия никой нямаше да отдели време да го прочете :smileylol:
Аватар
Slav
 
Мнения: 319
Регистриран на: Пон Окт 21, 2013 5:08 pm

Re: Създаване и развитие на технологията ми

Мнениеот icrow » Съб Ное 15, 2014 11:40 pm

Не мога да се съглася с теб за всичко. В крайна сметка има тема за корсата. И какво? Боб каза първите стъпки и кой тръгна да прави нещо? Никой! Защото е много трудно ли? Просто хората искат на готово. А след като боб не цели комерсиалност защо да е длъжен някому? И пак напомням той се опита да помогне на другите, но никой не пожела да опита. То и всичко да беше казал пак надали някой щеше да се помъчи малко. А и все пак по мощните неща по колата му са моя разработка. :)


Благодаря ти за честната ти оценка за мен. :)
Аватар
icrow
 
Мнения: 1856
Регистриран на: Чет Май 02, 2013 9:49 pm

Следваща

Назад към Кошче

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 1 госта

cron