За триене

Мнения които би следвало да бъдат изтрити, обикновено спам , заяждания и офтопик.

Re: Създаване и развитие на технологията ми

Мнениеот bob » Съб Ное 15, 2014 11:47 pm

.
bob
 
Мнения: 219
Регистриран на: Вто Май 07, 2013 12:32 pm

Re: Създаване и развитие на технологията ми

Мнениеот Slav » Нед Ное 16, 2014 12:08 am

Пиша единствено и само защото искам да поясня, че не взимам ничия страна (както съм и написал) - просто споделям лични впечатления, при това съм пояснил, че са на база "задочното" ни запознанство.

Приемам и забележката на Айкроу, че почти никой не се захваща практически с нещата, които е прочел. Прав е - аз съм едно от доказателствата за това. Аз досега съм направил няколко възела, около 40 трискелиона и два хармонизатора. Никак не е много, но като за човек, който няма време, отглежда бебе и няма условия за работа пак е нещо. Както се казва малко, но от сърце. Поне имам желание, информирам се, помагам с каквото мога на другите и чакам време, в което ще мога да се впусна в работа. Малко по малко всеки ден се променят нещата и ще мога и аз да почна да си "цапам ръцете" . Само че разликата между мен и теб Бобчо е в това, че аз мога да видя ясно собствените си недостатъци и грешки, а ти виждаш само чуждите ;) Даже си позволяваш и да обиждаш без да познаваш изобщо човека срещу теб. Предполагам, че имаш някакъв персонален проблем с "лизането на задници" и имаш нужда да изкараш парата ? Или ? :angry:

Не мога да подмина факта, че ти както винаги си жлъчен, заядлив и надменен. Тази оценка спрямо теб взимане на страна ли е ? Защото според мен си е изказване на лично мнение и повярвай ми аз съм такъв човек, който казва директно право в очите истината такава каквато си я мисля ! И като казвам право в очите имам предвид точно това - и на живо никога не пестя истината на никой. Такъв съм си. : )

Ако за някой съм писал хубаво - това е защото го мисля и чувствам наистина. Не се подмазвам. ;)
Ако за някой съм писал "на въпреки" - това е защото го мисля и чувствам наистина. Не се заяждам. :hola:

Точка по въпроса ! :connie_bye:

П.П. В такива моменти съжалявам, че не цитирам поста предварително, поради който пиша. :angry: На мястото на цветистия коментар на Боб сега има само точка. Нали няма нужда да обяснявам, че не написах всичко това заради точката, която се "мъдри" над моя коментар, а е имало нещо, което да ме провокира? И не е било нито мъдро, нито уважително :wub:
Аватар
Slav
 
Мнения: 319
Регистриран на: Пон Окт 21, 2013 5:08 pm

Re: Създаване и развитие на технологията ми

Мнениеот icrow » Нед Ное 16, 2014 1:00 am

Слав, ти също не познаваш Боб, а и ми се струва, че не взимаш цялата ситуация под внимание. Аз също не удобрявам всичко писано от боб, но той си има неговите си мотиви. И май имаше нещо, като свобода на словото. :smileylol:

Да не забравяме, че и Филип също изказа подобно мнение като боб, но беше по здържан.
Крайно време е да спрем да се хапем и щипем, като девойки!
Аватар
icrow
 
Мнения: 1856
Регистриран на: Чет Май 02, 2013 9:49 pm

Re: Създаване и развитие на технологията ми

Мнениеот Slav » Нед Ное 16, 2014 1:35 am

Има свобода на словото - даже според мен свободия :tongue:

Между свобода на словото и уважението обаче има разлика. В случая липсва второто, а не първото :)

А че е крайно време да се вземем в ръце - крайно е. Съгласен съм с това :beer:
Аватар
Slav
 
Мнения: 319
Регистриран на: Пон Окт 21, 2013 5:08 pm

Предишна

Назад към Кошче

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 1 госта

cron