Генератор на оргонна пара: Приложение, монтаж и тн.

Нестандартни методи за повишаване ефективността на двигатели с вътрешно горене. Автомобилен тунинг.

Re: Моля, измерете ми това ...........

Мнениеот icrow » Чет Мар 27, 2014 11:31 pm

Ами аз го изкарвам над 9./400000/ :lol: А го сглобих одеве, и има още да расте, ако се държи като предишните. Интересното е, че в сравнение с предните модели силата на оргона е над 9./100000/ а преден модел беше само 9./7000/ :lol: Реших да меря силата в същата скала. Обаче трябва да се измислят мерни единици. Както за силата на тока е ампер, а напрежението волт, така и за оргона не е лошо да има за по лесно разбиране. Примерно ОА и ОV или нещо такова. Вие го измислете. :) Няма да е лошо да се видим скоро да обменим опит. Лошото е че тоя месец само по велик ден ще почивам 3 дена, иначе останалите седмици съм с по един почивен ден. Ама ще го измислим.
Аватар
icrow
 
Мнения: 1856
Регистриран на: Чет Май 02, 2013 9:49 pm

Re: Моля, измерете ми това ...........

Мнениеот caduceus » Пет Мар 28, 2014 8:21 pm

Айкроу
Ние с тебе си се състезаваме в дисциплината ГОП :) Но добре че е така, за да вървим напред. Поне аз имам нужда от малко побутване, за да побеждавам мързела - много силен враг, ей :lol: :lol: Та, много ти благодаря за това!

Вчера вечерта и днес цял ден си играя с тестове и накрая направих един доста мощен ГОП и го снимах преди малко, на 5-6 мин след сглобяването. На мен ми излиза над 600 хил деветки, но при такива мощни устройства измерващият се зарежда сам по време на теста и показанието не е точно. Затова колеги /Филип и още който може да усеща енергията/, моля дайте мнение като чувство за качеството на оргонната пара от изхода, пък Айкроу го моля да премери какво излиза от дупката като заряд.
Поздрави!

ПП
Утре ще го активирам /има да се прави подобрение и по активацията/ и ще цъкна пак да видите.
Прикачени файлове
Image0930.jpg
Image0930.jpg (183.38 KiB) Прегледано 4055 пъти
Image0928.jpg
Image0928.jpg (160.42 KiB) Прегледано 4055 пъти
Аватар
caduceus
Site Admin
 
Мнения: 2025
Регистриран на: Нед Окт 28, 2012 6:11 pm

Re: Моля, измерете ми това ...........

Мнениеот Philip » Пет Мар 28, 2014 8:32 pm

При последните ви устройства с Айкроу - не мога да кажа нищо точно.
Околното пространство е много енергетизирано и чисто, но от самите устройства не чувствам нищо.
Явно ми задейства някаква защита :wonky:
Иначе оклното пространство и на твоето, и на това, което Айкроу пусна вчера е върховно ЧИСТО :sun:
А как спите около тези у-ва?
Моето, дето беше толкова по-слабо от вашите се наложи да го преместя от съседната стая на спалнята, където се помещаваше първоначално.
Наблюдавам - анализирам - променям.
Аватар
Philip
 
Мнения: 1094
Регистриран на: Нед Май 05, 2013 9:55 am

Re: Моля, измерете ми това ...........

Мнениеот caduceus » Пет Мар 28, 2014 8:40 pm

Благодаря! Ами то у нас какво ли няма вече :D Сигурно апартамента свети като морски фар в астрала ;)
Напоследък наблюдавам силно повишаване на интуицията и прякото ми виждане, само ми дай инфо за сламка и почват едни филми... Сутрин в полусън около 5-6 ч. почти винаги имам проблясъци по конструкциите, нови неща и т.н. Докъде ще отиде работата, не е ясно.
Не знам как е при Айкроу, но моите генератори на оргонна пара /ГОП/ имат вътре силно очистителни намотки :) които са напреднали неща по принципите на Мировинг и вероятно затова така ги чувстваш. Парата може би действа така. Трябва да сложа излъчвател на изхода хармонизатор, да видим дали няма да се вдигне радикално обхвата и силата на действието.
Поздрави!
Аватар
caduceus
Site Admin
 
Мнения: 2025
Регистриран на: Нед Окт 28, 2012 6:11 pm

Re: Моля, измерете ми това ...........

Мнениеот icrow » Пет Мар 28, 2014 8:59 pm

Така.
Първо йеееееееее нови емотиконки благодаря на виновника за това. :beer: :lol:
Асене, далеч съм от състезание с теб много далеч :book: :lol:
Иначе новия ГОП днес достигна 9./660000/ ОV и 9./212000/OA (за сега ще ги давам така мерните единици, до като някой не измисли подходящи.) :lol:
Филипе, принципно не го оставям в стаята дето спя, но тука покрай бронхита беше за две нощи отворен в стаята, но не сме имали проблеми с жената със съня. Иначе това с просветването го има и при мен, а и особено радиестезията и предчуствията се усилиха. Новия ГОП е базиран на проточния оргонизатор, + малко аку-вак. Предстои да направя хибрид между ГОП и ННО генератор, като прозиводството на водород, ще е много малко по скро ще се стремя към изпаряването на водни молекули силно заредени. Мисля на входа да има предпазител макс 5А :)
Аватар
icrow
 
Мнения: 1856
Регистриран на: Чет Май 02, 2013 9:49 pm

Re: Моля, измерете ми това ...........

Мнениеот Philip » Пет Мар 28, 2014 9:04 pm

:edance: :beer:
Наблюдавам - анализирам - променям.
Аватар
Philip
 
Мнения: 1094
Регистриран на: Нед Май 05, 2013 9:55 am

Re: Моля, измерете ми това ...........

Мнениеот caduceus » Пет Мар 28, 2014 9:04 pm

Кажи все пак на мойто чудо какво измери, че ми е интересно. Утре ще го напъна с тока и ще видим пак :)
То е с вода вътре за да видя ще порасте ли с времето като твоите, а после ще го тъпча със сухия пълнител за да сравня ефекта. Трети вариант е смесет - ампула с вода + пълнител наоколо
Поздравления за твоите неща, успехи с водорода и внимавай че гърми :lol:
Аватар
caduceus
Site Admin
 
Мнения: 2025
Регистриран на: Нед Окт 28, 2012 6:11 pm

Re: Моля, измерете ми това ...........

Мнениеот icrow » Пет Мар 28, 2014 9:05 pm

Забравих да измеря ГОПа
Занчи изкарах го 156000 ОВ и 37000 ОА (мисля, че 9.// няма сми да се пише в случаите с ГОП) интересно, защо ни се разминават за ГОП така измерваниета. Моя като го меря на снимка си е толкова колкото е и на живо. :? Ти до сега карал ли си с ГОП ситроена?
Аватар
icrow
 
Мнения: 1856
Регистриран на: Чет Май 02, 2013 9:49 pm

Re: Моля, измерете ми това ...........

Мнениеот icrow » Пет Мар 28, 2014 9:08 pm

Ти ли си отговорника Филипе? :lol: Жив и здрав да си.
Аватар
icrow
 
Мнения: 1856
Регистриран на: Чет Май 02, 2013 9:49 pm

Re: Моля, измерете ми това ...........

Мнениеот caduceus » Пет Мар 28, 2014 9:12 pm

Брей, мама му и прасе... Наистина голямо разминаване. Ще видим как ще е активиран утре.
На Ситроена не съм слагал друго освен разни модификации К3, но стигнах до 5,5/100 и надолу не ще да падне, компа си пръска каквото там пише че трябва и това е. Мисля да му бодна една газова, но на първо време др. седмица колегата Искрен ми прави едно ел. нещо да видим дали ще излъжем още малко с-мата ламбда-комп да обедни сместа.
ГОП-овете ги глася за тестовия Мерцедес 230 Е, който се връща утре с данни за новото по-мощно К3. Има още три комплекта у колеги за тестове, ще почакаме да видим но засега първите отзиви са добри. Ако е по-добро от старото, ще подменя на всички с К3 техните с нови, ако искат. Но трябва да имат задължително ТАП, щото много иска вече аванс - даже метановия им е малко. И яко намаляване на газта в рамките на 40 и повече процента
Поздрави
Аватар
caduceus
Site Admin
 
Мнения: 2025
Регистриран на: Нед Окт 28, 2012 6:11 pm

ПредишнаСледваща

Назад към Автомобили и двигатели с вътрешно горене

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 1 госта

cron