ORMUS концентрат - методи, уреди за извличане

Общи основи на холистичната, хомеопатичната, енергийната и нелекарствена медицина

Re: ORMUS концентрат - методи, уреди за извличане

Мнениеот totosmoto » Нед Авг 30, 2020 7:52 am

Потвърждавам от първа ръка. Апетита ми се връща към нормалното, което е супер добре според наднорменото ми тегло. Не ми се яде толкова сладко. Може и да си внушавам, но като че ли чувам малко по-добре.
Пием я заедно с жената, даже и по-големи количества (повече от 500 мл на веднъж), не съм забелязал замайване, както при Caduceus. Това го правя само вечер, за да не рискувам. Децата като си дойдат за училище също ще продължат да я пият и ще видим и на тях как действа.
totosmoto
 
Мнения: 6
Регистриран на: Съб Мар 07, 2015 12:00 pm

Re: ORMUS концентрат - методи, уреди за извличане

Мнениеот caduceus » Нед Авг 30, 2020 4:01 pm

:cheers: :doubleup:
Аватар
caduceus
Site Admin
 
Мнения: 2025
Регистриран на: Нед Окт 28, 2012 6:11 pm

Re: ORMUS концентрат - методи, уреди за извличане

Мнениеот caduceus » Вто Сеп 01, 2020 6:58 pm

Колегата пие водата около месец и казва че е отслабнал с 3 кг /той си е с нормално тегло по принцип но беше почнал леко да наддава/. Аз свалих 4 кг, от 96 на 92 без да разбера :) Ям си, но нямам зверски апетит, просто понякога забравям примерно обяда поради заплесия в работа - няма огладняване до степен да зарежеш всичко и да изядеш една-две пици :lol:
Нещата се движат добре и без никакво усилие, нека видим до месец-два още какво ще стане. Но положението и със сутрешните физиологични втвърдителни ефекти става страшно :lol:
Поздрави!
Аватар
caduceus
Site Admin
 
Мнения: 2025
Регистриран на: Нед Окт 28, 2012 6:11 pm

Re: ORMUS концентрат - методи, уреди за извличане

Мнениеот caduceus » Сря Сеп 16, 2020 6:10 pm

Здравейте!
С колегите работим по нова стационарна машина за генериране на ормус от въздуха, като първите тестови резултати от грубия прототип са много обнадеждаващи :) Машината е много мощна и генерираните ормус елементи влизат през алвеолите на белите дробове директно в кръвта, като резултатът и отзивът на тялото са почти незабавни. Дори сегашният модел след една-две минути дишане те хвърля направо в транс :tongue: Нека довършим нещата и ще пусна снимки и повече инфо. Вероятно ще направим след стационарния и преносим вариант за домашно ползване, подобно на водната ормус машина "Животвор".
Поздрави! :hola:
Аватар
caduceus
Site Admin
 
Мнения: 2025
Регистриран на: Нед Окт 28, 2012 6:11 pm

Предишна

Назад към Алтернативна медицина

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 3 госта

cron