Райф - машина

Общи основи на холистичната, хомеопатичната, енергийната и нелекарствена медицина

Re: Райф - машина

Мнениеот nightcrawler65 » Пет Сеп 02, 2016 12:38 pm

Няма да коментирам следващия линк, но си мисля, че някой все още не се е събудил.

http://www.ebay.com/itm/THERAPHI-Plasma ... rmvSB=true

Все пак, ще е добре ако някой измери какво има в двата буркана.
nightcrawler65
 
Мнения: 111
Регистриран на: Пет Май 10, 2013 10:12 pm

Re: Райф - машина

Мнениеот nightcrawler65 » Чет Ное 17, 2016 10:22 pm

Привет на всички, които разчитат на това, да научат нещо ново и полезно по тази тема.
Новости има всеки ден от получените резултати а също така и че остава един основен източник за изработка на лампи - Бил Чеб, защото по необясними за мен причини д-р Назаров от Украйна има проблеми и вече 7-ми месец неможе да изпълни направената от мен поръчка, което е жалко, защото има хора, които разчитаха да имат собствени машини, но уви с негови лампи като гледам няма да се случат нещата.
А след като си писахме с чичко Бил аз разбрах, че за да получа лампата, която ми е нужна - /Phanotron 8"/ ще са необходими около 900 $ с всички включени разходи. Това от своя страна ме мотивира да намерим подходящия човек / или хора/, които имат нужните познания а също така имат желание да се опитат да направят нещо подобно или по-добро, като за целта мога да предоставя като мостри две лампи, произведени от д-р Назаров - едната от които има някакъв конструктивен дефект/ въпреки че няма и 1час работа / а другата работеше нормално около 25 часа и след това промени драстично режима си на работа/. Тези лампи съм ги изпратил при човек от форума още преди месеци, но като гледам няма да се изпълни обещанието на д-р Назаров, че ще бъдат заменени с работещи такива, така че те си стоят напълно безполезни а разходите си останаха за моя сметка.
Така, че ако някой има нещо предвид в този ред на мисли, нека да пише, може и като лично съобщение за да не занимаваме хората с ненужна информация.
Както се казва ножът е опрял до кокала и е нужно възможно най-бързо и трайно решение.
И за да не звучи всичко в минорен тон, нека да изпълня желанието на няколко човека, които всеки път като се чуем, искат да четат от време на време и за постигнати положителни резултати. Да наистина ми е трудно да избера какво да е...., но все пак една малка приказка за лека нощ:
И така, майка на мой приятел на 80 год. жената си е с акъла и е в добро здраве, но в началото на лятото се получава проблем с дясното и око, като изведнъж изгубва част от периферното си зрение, което води до това, че неможе реално да прецени на какво разстояние е един предмет поставен да кажем на масата. След което започва едно дълго ходене при всякакъв вид специалисти, но уви няма решение на проблема.
И така миналия месец аз бях на гости у тях, като носех и уреда за Фол диагностика /защото бях помолен за едно бързо измерване на моя приятел/, когато привършвахме майка му влезна в стаята той ме помоли да видим дали може да се измери нещо в точката на дясното и око - казах ОК и след 3 мин. имахме резултат - измерването показа наличие на паразит "Trichinella". Жената се усмихна, махна с ръка и излезе и така мина близо месец аз отново бях при моя приятел, но този път да решаваме неговите проблеми и пак както и първия път майка му се появи тъкмо като бяхме привършили с него, той я попита дали желае да опитаме да решим проблема, тя първоначално отказа с мотива че вече е на възраст и си е свикнала и няма за кога да се оправя, но все пак нещо, немога да кажа точно какво я накара да опита. Може би като разбра че процедурата, ще бъде само 15 мин. и няма да усеща нищо се съгласи или просто от чисто любопитство. Всичко това мина безпроблемно по реда си, на мен ми се наложи да пътувам и се чухме отново след седмица и както вече се досещате проблема с окото на тази жена беше изчезнал още на следващия ден след процедурата, но нали си знаете, че повечето хора дори не искат да говорят за това, за да не би проблема отново да се появи. И така понякога се получават и такива чудеса още от първия път а в други случаи се иска повече време и търпение.
Сега вече остава да се намери и човека за лампите.
nightcrawler65
 
Мнения: 111
Регистриран на: Пет Май 10, 2013 10:12 pm

Re: Райф - машина

Мнениеот caduceus » Пет Ное 18, 2016 9:43 am

Браво за добрите резултати! Според мен, спокойно може да ползваш и български лампи с цени под 100 лева, пък ако изгорят - лесно се сменят защото не са скъпи. По-важното е лампата да има стабилно оргонно излъчване, защото то върши работата - не електромагнитното. Доказано практически, чрез използване на бустери.
Поздрави!
Аватар
caduceus
Site Admin
 
Мнения: 2025
Регистриран на: Нед Окт 28, 2012 6:11 pm

Re: Райф - машина

Мнениеот Tomika » Пет Ное 18, 2016 9:48 am

Здравейте всички,
Най накрая намирам съмисленици в този форум. И аз притежавам лампа от Бил и работя с модулиран сигнал 3,1-3,3MHz. И наистина това, което обесява
Златко е точно така и правилният подход. Скоро си писъх с професор Назаров и той ми отговори, че разполагат в наличност с лампи. Но не можа да ми отговори за някои технически параметри и аз се отказах. Златко аз установих следното, един и същи патоген го има в двама човека. Единият при корекция на носештата честота, ефекта е по добър /в малки граници/. Стигнах до извода: всеки човек има различна среда за разпространение на вълната. Някой ползвал ли е синхрометър и този който ГОГО прави става ли за работа. Има в нета доста квантови анализатори, Китайски от 20-160$.
Руски и Украински 12000-18000$. Единствено f-scan съобщава честотата на реакция в момента. Имам приятел който получи Паркинсон при стрес. Някой
пробвал ли е да въздества честотно.
Прикачени файлове
IMG_20161018_123458.jpg
IMG_20161018_123458.jpg (1.67 MiB) Прегледано 3232 пъти
Tomika
 
Мнения: 8
Регистриран на: Чет Ное 17, 2016 2:36 pm

Re: Райф - машина

Мнениеот nightcrawler65 » Пет Ное 18, 2016 10:43 pm

caduceus написа:.........спокойно може да ползваш и български лампи с цени под 100 лева, пък ако изгорят - лесно се сменят защото не са скъпи. По-важното е лампата да има стабилно оргонно излъчване, защото то върши работата - не електромагнитното. Доказано практически, чрез използване на бустери.
Поздрави!


Нямам против Асене, давай координати на човека който прави лампи с конструкцията на "Phanotron" и на мен не ми се
дават толкова пари за лампа и за това препоръчвам на хората, които ми се обаждат сами да си поръчат лампата, защото е трудно да обясниш защо е такава цената. В интерес на истината искам да кажа, че си купих един уред, който измерва специално електромагнитно излъчване и се оказа, че екрана на лаптопа ми има по високи нива на такова излъчване, отколкото лампата на машината, дори когато доближавам уреда до 5 см пред лампата излъчването е по малко, отколкото това на проводниците вложени в панелните конструкции, НО не такова е положението със съгласуващата система там нивата направо бъгват уреда. И тъй като в по-голямата си част използвам дистанционния метод, там определено отсъства каквото и да било електромагнитно излъчване а дали е оргонно или не аз немога да кажа, важното че върши работа без да се вписва в някоя теоретична обосновка.
Относно така наречените "бустери" само чета за тях, преди няколко месеца, когато се чухме с теб по телефона и правихме едни експерименти ти обеща, че ще изпратиш нещо да пробвам, но явно си променил мнението си, така че аз нямам опит с тези устройства.

Tomika написа: Златко аз установих следното, един и същи патоген го има в двама човека. Единият при корекция на носещата честота, ефекта е по добър /в малки граници/. Стигнах до извода: всеки човек има различна среда за разпространение на вълната. Някой ползвал ли е синхрометър и този който ГОГО прави става ли за работа. Има в нета доста квантови анализатори, Китайски от 20-160$.
Руски и Украински 12000-18000$. Единствено f-scan съобщава честотата на реакция в момента. Имам приятел който получи Паркинсон при стрес. Някой
пробвал ли е да въздества честотно.


Здравей Томика, това с промяна на носещата не най-добрата практика, защото ако си прочел какво е написал Джеф Гарф в "Rifevideos.com" трябва да знаеш че трябва да имаш супер късмет по случайност да уцелиш някоя правилна честота. Като цяло проблема не е в това да променяш произволно някоя честота а да знаеш на коя точно честота да постигнеш резонанс. А всичко това зависи само от теб какво е твоето виждане и разбиране за правилни честоти ако там нещо е объркано, няма на какво да се надяваш.
Относно това за различието на човешките организми - ок различни са единствено по това как им се отразява този вид въздействие и е нормално при едни хора проблема да се реши бързо а при други по-бавно, всеки човешки метаболизъм си е уникален и неповторим а в случая когато говорим за машини като нашите с носеща честота в обхвата около 3 МХц, проникването е еднакво за всички човешки организми, можеш да погледнеш някъде в началните страници по темата съм постнал една опростена графика за това как проникват в човешкото тяло честотите от различния спектър.
Относно синхрометъра на ГОГО аз го имам и не го ползвам от 3 години ако желаеш такъв, мога да ти го дам за 50%
от цената, на която се продават.
Относно тези уреди за нелинейна диагностика - пробвах един такъв който струва 1000 $ - той не откри нищо патогенно в мен, но ей така от нищото показа, че съм в състояние на "Инфаркт", аз не се притесних особено, но все пак следващите дни отидох на специално на кардиолог а това не е лесно, защото някой да ти обърне внимание, човек би трябвало да е на умиране така ми обясни моето "JP", но както и да е оправихме се и се оказа, че няма нищо общо с това което уреда искаше да ми внуши с неговите изходни данни. Също така направих грешката да опитам функцията за "Метатерапия"
И вече съм убеден, че не бих повторил.
Относно F- scan - да наистина показва честоти, но аз не съм убеден че те са верните.
Искам да ме разбереш правилно - аз лично до сега не съм видял уред, който може да ти каже достоверно какъв вид патоген създава проблем и в кой орган е засегнат и поради тази причина лично аз се доверявам за сега единствено на
"Фол-диагностиката", но тя си има своите особености и не е за всеки.
nightcrawler65
 
Мнения: 111
Регистриран на: Пет Май 10, 2013 10:12 pm

Re: Райф - машина

Мнениеот caduceus » Съб Ное 19, 2016 11:54 am

Златко,
бустерът е тестово изделие и се подобрява постоянно - от форума трима души са с такъв /имащи лампи с които се свързва/ и съвсем скоро ще са четирима. Прави се сравнително трудно и няма да е широко достъпен - а ако излезе като продукт, няма да е много евтин. Не може една проста лампа - пък ако ще да се казва "Панотрон" да е няколкостотин долара /дето само свети/, а нещо, което обръща нещата радикално и възстановява оригиналната мощност на Райф технологията да е 2-3 лева.
Идеята е да се стигне до нивото на излъчване на оригиналната Райф машина със съвременната аргонова лампа, която вече определихме с Иван по снимката на над 3 млн деветки, без използване на ел.лампи /която технология е със смесен оргонно-електрически характер/. Направен със съвременни електронни елементи, приборът просто не е същия!!!
Т.е. тези т.нар. Райф-лампи които в момента се ползват, вариращи от 500 до 8500 деветки мощност на оргонния поток, не са със силата на оригинала. Именно затова разработих бустера, който в момента а на +2,3 млн. и скоро ще е над пет-шест млн. За да покрие разликата и постигне ефекта, който доктора е имал навремето.
Защо го правя толкова силен? Защото през Скайп работи предимно информационната оргонна компонента, а енергийното поле при живо облъчване е поне два-три пъти по-силно. Т.е. идеята е при всякакви дистанционни сеанси, те да не се различават от тези на живо като мощност и ефект.
Да не говорим, че следващия етап е предаване през антена, за да се стигне до оригиналните поне десетина км. обхват на Райф технологията в края на разработването и, а тогава всички в един среден град ще са с полза :)
Който иска, да вярва - който не иска, да си работи по известните досега "официални" методики. Аз вървя напред, а времето ще покаже какво ще стане.
Поздрави!

ПП
За българските лампи питай Роско, той евентуално може да те свърже с човек, изработващ аргонови с кръгъл балон.
Аватар
caduceus
Site Admin
 
Мнения: 2025
Регистриран на: Нед Окт 28, 2012 6:11 pm

Re: Райф - машина

Мнениеот nightcrawler65 » Съб Ное 19, 2016 2:30 pm

caduceus написа:Идеята е да се стигне до нивото на излъчване на оригиналната Райф машина със съвременната аргонова лампа, която вече определихме с Иван по снимката на над 3 млн деветки, без използване на ел.лампи /която технология е със смесен оргонно-електрически характер/. Направен със съвременни електронни елементи, приборът просто не е същия!!!


Асене, не знам защо така се получава, но имам усещането, че някъде от средата на тази тема се опитваш да внушиш на всички нас, които използваме /според историческите документи/ съвременни варианти на оригинални Райф-машини, че сме далече от правия път. Ако всичко се постигаше само с измерването на "милиони деветки" то трябваше отдавна да ни покажеш резултати обаче истински като например:
Неутрализиране на паразити като "Funis Vermis" , "Lycogala" , Diphilobotrium Latum , "Echinococcus granulozus" "Ascaris",
тези са достатъчни, тъй като аз и другите непросветени в тайните на оргонните устройства, вярваме само на резултати.
А също така още преди време писах, че е добре, когато има документи за тези машини, за които ти твърдиш, че са истински поне да покажеш нещо - оцелял оригинал, схема или нещо на което да повярваме, че е наистина е съществувало.
Така, че ще помоля още един път ако някой твърди, че сме в грешка - нека покаже резултати ако не по-добри, то поне такива, които сме постигнали с "неоригиналните" устройства. Всички други приказки са само вятър в ушите и водят към "Neverland"
От самото начало на тази тема, обещах и продължавам да спазвам това, че ще пиша само истината а тя има два основни източника:
- Автентични документи
- Постигнати реални резултати
nightcrawler65
 
Мнения: 111
Регистриран на: Пет Май 10, 2013 10:12 pm

Re: Райф - машина

Мнениеот Tomika » Съб Ное 19, 2016 6:56 pm

Никола Тесла казва: ние сме разположени под огромното налягане на етера. Не го усещаме защото е еднакво около нас. А защо Тесла нарича трансфо-
матора си "най-голямото ми откритие". Трансформаторът при удъра от първичната в полето около него, намалява налягането на етера. И съответно той си го връща с няколко удъра, но кратни на честотата на първичната. Всеки може да пробва, който има тесла траф. При запушен транзистор, гейт-отрицателен. Изкючително стръмни кратни инпулси на вторичната. Ето ти оргонен ток или студено електричество, или нютониев ток според оригинала на
Менделеевата таблица. Предполагам, че при получаване на трета странична лента от двете честоти се получава и четвърта кратна на носештата.
Асене,
Тези снимки които гледаш са на болнични апарати. Тогава са използвани 3,3Mhz и 3,8Mhz носеща а ние в момента ползваме поне аз 3.1 до 3.3Mhz. При по високи честоти по голямо биене на етера.
Tomika
 
Мнения: 8
Регистриран на: Чет Ное 17, 2016 2:36 pm

Re: Райф - машина

Мнениеот Slav » Съб Ное 19, 2016 11:15 pm

nightcrawler65 написа:Тези лампи съм ги изпратил при човек от форума още преди месеци, но като гледам няма да се изпълни обещанието на д-р Назаров, че ще бъдат заменени с работещи такива, така че те си стоят напълно безполезни а разходите си останаха за моя сметка.
Така, че ако някой има нещо предвид в този ред на мисли, нека да пише, може и като лично съобщение за да не занимаваме хората с ненужна информация.
Както се казва ножът е опрял до кокала и е нужно възможно най-бързо и трайно решение.


Ако някой има възможностите и желанието да направи такива лампи - дефектните такива са при мен.
Аз се опитвам да намеря начин да доставим здрави лампи на мястото на дефектните, защото си мислех, че Назаров има работещи лампи, с които е обещал, че ще ни замени за дефектните, но явно тази уговорка вече не важи ? Сега разбирам, ако е така.

Ако Роско чете - моля те попитай твоя човек, който прави лампите ти, ако му дадем дефектен образец (като му обясним кое е дефектното разбира се), за да придобие представа какво искаме, то дали ще може да се справи да го произведе ?
Аватар
Slav
 
Мнения: 319
Регистриран на: Пон Окт 21, 2013 5:08 pm

Re: Райф - машина

Мнениеот nightcrawler65 » Нед Ное 20, 2016 12:16 am

Slav написа:Ако Роско чете - моля те попитай твоя човек, който прави лампите ти, ако му дадем дефектен образец (като му обясним кое е дефектното разбира се), за да придобие представа какво искаме, то дали ще може да се справи да го произведе ?

И за да не си говорим абстрактно ето за какво става въпрос при тези лампи:
Първата е с конструктивния дефект, който се изразява в това, че плазмения разряд не е между двата електрода а преминава през ограничителните дискове, което ос своя страна довежда до неправилна форма на разряда и невъзможност за работа при напрежения по-високи от 50-60 Волта а когато се увеличи, продължението на електродите става първо червено а веднага след това бяло от нагряване, което е предпоставка за топене или спукване на стъклото.
20160524_221321-  конструктивен дефект.jpg
20160524_221321- конструктивен дефект.jpg (37.24 KiB) Прегледано 3155 пъти


И втората лампа, която конструктивно всичко и е ОК, но Назаров явно беше решил да ми даде за проба нещо, което не му бях искал а именно лампа с различен микс от газове, като предположение от моя страна е че това беше "Ксенон", защото гледах един нов клип в "U-tube" на новите му озонатори, където основно използват "Ксенон". И така тази лампа светеше толкова ярко, че неможеш да я гледаш нормално без предпазни очила, но след 25 часа работа, яркостта изчезна и разряда почна да се "гъне" в различни форми на първата минута след запалване. При нея е възможно да има заложена някоя микропукнатина и газа да е намалял и може ако се напълни наново с нов газ "Аргон" има голяма вероятност да бъде спасена ако се намери причината за изтичането на газа.
20160524_200433 - микс Ксенон.jpg
20160524_200433 - микс Ксенон.jpg (30.62 KiB) Прегледано 3155 пъти
nightcrawler65
 
Мнения: 111
Регистриран на: Пет Май 10, 2013 10:12 pm

ПредишнаСледваща

Назад към Алтернативна медицина

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 1 госта