Райф - машина

Общи основи на холистичната, хомеопатичната, енергийната и нелекарствена медицина

Re: Райф - машина

Мнениеот caduceus » Пет Юни 09, 2017 5:30 pm

Здравейте колеги!
Райф машината ми се подобрява непрестанно, а тестовете вървят всеки божи ден :) Ето малко снимки на последната версия - трите оргонни бустера са събрани в един куфар, има място за още един който ще захранва отражателя и две "дръжки" през които чисто оргонен ток ще влиза в тялото на пациента /в момента държат два кадуцея/.
Системата става все по-силна и ефективна. Възпаления от всякакъв вид минават почти изцяло за 2-3 часа, липсва какъвто и да е дискомфорт след сеанса от 42,5 минути. Вероятно ще го направя 50 мин с още три честоти по 2,5 мин.
Предстои и ъпгрейд със функционален честотен генератор + програма от основните Райф честоти, а не хармоничните. Няма да се управлява през Фрекс 16, а през вградения софтуер на генератора.
Бобината е екранирана във фарадеев кафез който е заземен, така че няма електромагнитен смог. Предстои и сертифициране в Института по метрология.
Поздрави!
Прикачени файлове
20170609_180648.jpg
20170609_180648.jpg (1.85 MiB) Прегледано 4405 пъти
20170609_180611.jpg
20170609_180611.jpg (1.69 MiB) Прегледано 4405 пъти
20170609_180543.jpg
20170609_180543.jpg (1.59 MiB) Прегледано 4405 пъти
20170609_180522.jpg
20170609_180522.jpg (1.74 MiB) Прегледано 4405 пъти
20170609_180508.jpg
20170609_180508.jpg (1.75 MiB) Прегледано 4405 пъти
Аватар
caduceus
Site Admin
 
Мнения: 2025
Регистриран на: Нед Окт 28, 2012 6:11 pm

Re: Райф - машина

Мнениеот caduceus » Пет Юни 16, 2017 8:09 pm

Преди няколко дни обсъдихме с колеги това-онова и стигнахме до заключението, че правилният честотен генератор за ъпгрейда на машината ми е този:
https://vikiwat.com/product/19964/funkt ... 5-mhz.html
Има си софтуер, добри параметри, настройки и многоразряден екран.
В понеделник се поръчва :) Очаквайте до десетина дни снимки на машината с него и първи отзиви какво става, когато се ползват оригиналните честоти на д-р Райф + оргонната активация от бустерите. Ако нещата са по-добре, хармониците и Фрекс 16 ще останат в историята само като етап от развитието на технологията :hola:
Поздрави!
Прикачени файлове
product_large_43883.jpg
product_large_43883.jpg (48.84 KiB) Прегледано 4333 пъти
Аватар
caduceus
Site Admin
 
Мнения: 2025
Регистриран на: Нед Окт 28, 2012 6:11 pm

Re: Райф - машина

Мнениеот Iliya » Съб Юни 17, 2017 3:33 pm

Здравей Асене,

Отдавна се каня да прекъсна монолога ти по темата :) Генераторът, който си показал на живо не съм го виждал, но по описание ще свърши работата, за която си го предвидил. След проби евентуално може да се установи, че свързващия сигнален кабел между него и контролера на Райф машината ще трябва да се прекара през един ферит за филтрация на шума от изхода на лампата, който ще се натрупа по кабела - нищо кой знае колко сложно няма в това. Продължавай с ентусиазъм напред, а ние ще подкрепяме с каквото можем :cheers:

А ето и нещо от мрежата за бащата на електро медицината Алберт Абрамс - http://www.americanartifacts.com/smma/abrams/abrams.htm.
В дъното на статията има няколко снимки, всички сами по себе си са доста интересни, но ето тази лесно може да се приложи при експерименталните въздействия.
a8.jpg
a8.jpg (48.33 KiB) Прегледано 4316 пъти

Какво е характерно тук? Субектът е стъпил върху заземени плочи, а цялата постановка е ориентирана спрямо земните посоки. Когато за първи път срещнах това изображение направих прочуване и открих, че дори заземяването само по себе си носи благоприятен ефект върху организма, а комбинирано в една такава процедура води до синергичен ефект благодарение изравняването на някои потенциални разлики в организма и възможността на лъченията да проникнат по-лесно през различните вътрешни бариери. По отношение на посоките си мисля, че трябва да се опита позициониране на установката "субект с лице на изток, гледащ към излъчващата лампа". Може да се окаже обаче, че обратният вариант е по-добър - въпрос на експериментални изследвания и изводи от тях.

Поздрави на всички!
Iliya
 
Мнения: 69
Регистриран на: Пон Дек 15, 2014 8:40 am
Местоположение: София, Петрич

Re: Райф - машина

Мнениеот caduceus » Нед Юни 18, 2017 8:34 am

Здрасти Илия!
Ние може да си говорим предимно само двамата + Слав и още един-двама колеги, но пък е с резултати :)
Радо /Вананда/ ми спомена тия дни и за една още по-интересна установка за оправяне на поляризацията на тялото, която включва високо напрежение + лайденска стъкленица + плочи и ориентация на заряда. Ще го пробваме и това защото е лесно и ще видим.
Генераторът мисля че ще разсее и последните съмнения относно това доколко е важна ролята на честотата в процеса на терапия и доколко е важно останалото /оргонен заряд, резонансно поле между отражателите и т.н./
Поздрави!
Аватар
caduceus
Site Admin
 
Мнения: 2025
Регистриран на: Нед Окт 28, 2012 6:11 pm

Re: Райф - машина

Мнениеот nnikolay » Сря Юни 21, 2017 6:44 am

Здрявейте на всички,поздравления и на вас Асене.През годината от последното ми включване сте постигнали много и много път сте извървяли.Аз искам да споделя лични наблюдения:-първо фрекса има непълен и често неточен набор от честоти.Има и един честотен диапазон в работната лента на сърцето ,който нарушава функциите му.Пробвал съм и със занулен и заземен екран.Търсенето,защо и как се случва,продължава.
nnikolay
 
Мнения: 21
Регистриран на: Пон Юни 06, 2016 7:42 pm

Re: Райф - машина

Мнениеот caduceus » Чет Юни 22, 2017 8:07 am

Благодаря! Това обяснява доста неща с точно определени заболявания, които се повлияват по-трудно - може би попадат във въпросния диапазон на честоти които Фрекс не отразява коректно. Ще видим тия дни като вържа генератора - силно се надявам да се потвърди тази хипотеза и нещата да са още по ОК :)
Относно устройството на Абрамс, за което говори Хипарх - то е много важно за разбирането на процеса при Райф и как от него се е тръгнало за да се създаде истинската технология с проникващи радиантни лъчи, имащи и механично действие. Само с електромагнитни не става или поне е слабо. Там трябва да се порови малко повече, но ще е занапред.
Поздрави!
Аватар
caduceus
Site Admin
 
Мнения: 2025
Регистриран на: Нед Окт 28, 2012 6:11 pm

Re: Райф - машина

Мнениеот caduceus » Нед Юли 02, 2017 9:24 am

Новата програма е написана, генераторът се разучава :) Междувременно напипах една мощна до :) допълнителна активация, която предстои да се тества /вероятно др. седмица/
Ще ви държа в течение.
Поздрави!
Аватар
caduceus
Site Admin
 
Мнения: 2025
Регистриран на: Нед Окт 28, 2012 6:11 pm

Re: Райф - машина

Мнениеот caduceus » Чет Юли 06, 2017 5:09 pm

Първи отзиви от новия генератор и програма :) Много по-остро се усещат реакциите при наличие на патоген от дадена група, доста по-фокусирани и бързи са нещата и откъм резултати. Може би вече има начин да се намали дължината на сеанса по честоти, като се вкарат още няколко от други информационни източници. Ще гледам да не минавам 50 мин обща продължителност, това като че ли е оптималното време.
Поздрави!
Аватар
caduceus
Site Admin
 
Мнения: 2025
Регистриран на: Нед Окт 28, 2012 6:11 pm

Re: Райф - машина

Мнениеот valex » Вто Окт 03, 2017 1:32 pm

caduceus
Не мога да видя добре дали генератора ти има модулация с някаква честота. Ако има пусни модулация на честотите за определения патоген които са в нискочестотната област и честотите му във високочестотната.
valex
 
Мнения: 8
Регистриран на: Вто Юли 02, 2013 8:16 pm

Re: Райф - машина

Мнениеот caduceus » Вто Окт 03, 2017 2:55 pm

Генераторът е на 3,1 мегахерца носеща + модулиране с аудиочестоти, виж ги на стр. 15 от темата. Там съм ги преизчислил по методиката дадена в началото от колегата Златко. Машината ми работи на принципа на свързаните резонанси, метод на инженера на Райф Филип Хойланд, както е обяснено пак в началото на темата.

Доработките, които съм правил с помощта на други колеги, са свързани с прилагането на български аргон-неонови лампи вместо скъпите Панотрони, както и чисто моята си технология с оргонните бустери и отражатели. Така се създава резонансно поле и натрупване на енергия в областта между предния и задния отражател, която директно влиза в пациента. На второ място, технологията се разви допълнително с използването на функционален генератор, който пуска идеален сигнал до 400 кхц, с допуск 0,1 хц - което прави резонанса много по-добър, отколкото с използване на далечни хармоници както при звукова карта на компютър и Фрекс. Във връзка с това имам програма, управляваща пускането на честотите, дело на колегата Илия. Това се наложи защото вградения софт на функционалния генератор се оказа неподходящ за целта. По този път, в крайна сметка само две от честотите от общо 27 бр. оригинални, дадени от Райф са втори и пети хармоник.
В момента правя усилване на бустерния пакет, като влагам новата технология от оргонната бобина + още това-онова.

На практика моята машина няма нищо общо като ефект със всички останали по методиката на Хойланд, да не говорим за т.нар. Райф машини които директно пускат честотите на доктора, без да имат предвид че те НЕ ВЛИЗАТ достатъчно навътре в тялото по простата причина че им липсва проникваща сила, зависеща пряко от честота и мощност.

Поздрави!
Аватар
caduceus
Site Admin
 
Мнения: 2025
Регистриран на: Нед Окт 28, 2012 6:11 pm

ПредишнаСледваща

Назад към Алтернативна медицина

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 1 госта

cron