Подмладяващ апарат на алхимиците

Общи основи на холистичната, хомеопатичната, енергийната и нелекарствена медицина

Подмладяващ апарат на алхимиците

Мнениеот smsi-h » Сря Окт 29, 2014 8:03 pm

Преди няколко месеца бях пуснал една муха на Кадуцеус за принципното описание на технологичния апарат за подмладяване на алхимиците, данни за който намерих в:

http://shop.parallelreality-bg.com/?18, ... mar-12days

Ако се заинтересувате, книгата все още е в наличност и може да си я поръчате от издателството.

Та става дума за индивидуален апарат за подмладяване, който се ползва от алхимиците от дълбока древност. Направих снимки от страниците на книгата на описанието му, за което се надявам да не получа упреци от издателя, че ми е приятел /мълчете си :hush: /.

Гледайте номерата на файловете на снимките, щото като ги качвах в сайта поредността им стана обратна, т.е. най-долната снимка е първата с началото на описанието.

http://dox.bg/files/dw?a=8f86b4258f
Прикачени файлове
IMG_5175-1.JPG
IMG_5175-1.JPG (300.96 KiB) Прегледано 6379 пъти
IMG_5174-1.JPG
IMG_5174-1.JPG (484.97 KiB) Прегледано 6379 пъти
IMG_5173-1.JPG
IMG_5173-1.JPG (662.72 KiB) Прегледано 6379 пъти
IMG_5172-1.JPG
IMG_5172-1.JPG (572.42 KiB) Прегледано 6379 пъти
smsi-h
 
Мнения: 287
Регистриран на: Пон Сеп 09, 2013 5:37 pm

Re: Подмладяващ апарат на алхимиците

Мнениеот caduceus » Сря Окт 29, 2014 8:10 pm

Е тука вече ме уби!!! Бях забравил за това :dash:
Айде ще погледна по-подробно утре че сега ме чака работа поне до 10-11 ч и няма как
Поздрави!!!

ПП
Намерил съм ти Пицути - експериментите, ще ти я пратя да я четеш - но няма кой знае какво, повечето е свалено от Интернет и не очаквай големи чудеса :)
Аватар
caduceus
Site Admin
 
Мнения: 2025
Регистриран на: Нед Окт 28, 2012 6:11 pm

Re: Подмладяващ апарат на алхимиците

Мнениеот smsi-h » Сря Окт 29, 2014 9:29 pm

caduceus написа:Намерил съм ти Пицути - експериментите, ще ти я пратя да я четеш - но няма кой знае какво, повечето е свалено от Интернет и не очаквай големи чудеса :)


Супер, но са пет или шест негови книги, издадени у нас... :speak: Пращай ги в скоро време! :worship:
smsi-h
 
Мнения: 287
Регистриран на: Пон Сеп 09, 2013 5:37 pm

Re: Подмладяващ апарат на алхимиците

Мнениеот caduceus » Сря Окт 29, 2014 9:52 pm

Другите не са интересни много - прелистих набързо, може и да съм пропуснал нещо де :) Имам само тази за експериментите, но основно са схеми за получаване на хладен ток /прътите на Хипарх/, малко инфо за Ед Грей, което е известно и др. подобни.
Утре ти я пращам по куриера да си четеш, пък когато можеш ми я върни обратно. И двата р-да ще са за моя сметка - поне това мога да направя за тебе, дето ни снабдяваш с толкова полезна информация.
Да си жив и здрав и ти като Ивчак, пък и всички останали колеги! Не сме много, но пък сме качествени :lol:
Аватар
caduceus
Site Admin
 
Мнения: 2025
Регистриран на: Нед Окт 28, 2012 6:11 pm

Re: Подмладяващ апарат на алхимиците

Мнениеот caduceus » Чет Окт 30, 2014 11:17 am

Прочетох и разгледах снимките на "алхимичния апарат". Има логика в нещата... В ума ми на първо място излезе /странно/ древната задача /по скоро понятието/ за квадратурата на кръга - тук явно се вижда в пространствен 3D вариант :) На второ място, тетраедърът е фигура която се ползва в много от упражненията в курсовете по Универсална енергия. През него се свалят вибрации от по-висшите измерения в нашия свят, като в един вариант дори се получава студено електричество през система, включваща два тетраедъра, вписани един в друг с върха нагоре и специфична антена. В тази връзка, веднага ми направи впечатление че на рисунката е четиристенна пирамида /аман от надоизпипани неща/ което не е тетраедър, той е тристенна пирамида а четвъртата стена е дъното. На трето място, ми се появи мисъл че истинската конструкция и начина на изготвяне могат да се видят /естествено от този, на който му е дошло времето/ чрез огледало на Козирев и фокусиране на мисълта върху предмета. Тази констрекция явно излъчва нещо като енергиен софтуерен ключ, който зацикля програмата за стареене, заложена генетично като енергиен код ;) Абе малко хакерство на биологично-енергийно ниво :) Доста мъдро...
Аватар
caduceus
Site Admin
 
Мнения: 2025
Регистриран на: Нед Окт 28, 2012 6:11 pm

Re: Подмладяващ апарат на алхимиците

Мнениеот caduceus » Пет Май 19, 2017 10:42 am

Здравейте,
мисля че поразгадах нещата с това изделие :) Заложил съм в следващия месец редица тестове с обработка на кристали /щото кристалът вътре е важния всъщност, другите фигури и решетки само преобразуват оргонния ток в излъчване със специфична форма и модулация/. Надявам се да се потвърди това което ми се върти в главата - и ако е така, изделието може да се направи и без алхимия, с малко помощ от съвременна апаратура + още това-онова ;)
И както се казва - кой, ако не аз, кога, ако не сега... :cheers:
Поздрави!
Аватар
caduceus
Site Admin
 
Мнения: 2025
Регистриран на: Нед Окт 28, 2012 6:11 pm

Re: Подмладяващ апарат на алхимиците

Мнениеот smsi-h » Пет Май 19, 2017 6:47 pm

Малее-е-е-е...

Асене... Три години бе човек... темата е без движение. И аз съм вече на годинки /Господ да ме пази/, ама мислех, че вече склерозата ти е станала тотална! :speak: :smileylol: И тебе господ да те пази, че още си добре с акъла и не забравяш! :beer: :Laie_82:
smsi-h
 
Мнения: 287
Регистриран на: Пон Сеп 09, 2013 5:37 pm

Re: Подмладяващ апарат на алхимиците

Мнениеот caduceus » Съб Май 20, 2017 11:23 am

:lol:
Еми при мене бавно стават нещата - ама като станат, е добре... Четох книгите на румънеца, мислих, пак четох, медитирах, мерих дистанционно и т.н. занимавки :) Накрая се роди някаква мисъл, тя роди действие - и така. Стискай още малко да изчистим нещата щото няма да стане изведнъж, пък после хиляда години ще донатаманяваме по-фино технологията - нали си нямаме алхимик-роднина да ни я предаде едно към едно :lol:
Поздрави!
Аватар
caduceus
Site Admin
 
Мнения: 2025
Регистриран на: Нед Окт 28, 2012 6:11 pm


Назад към Алтернативна медицина

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 1 госта

cron