АКТИВАТОР "ИЗВОР" - ПРОТОЧЕН МОДЕЛ

Общи основи на холистичната, хомеопатичната, енергийната и нелекарствена медицина

Re: АКТИВАТОР "ИЗВОР" - ПРОТОЧЕН МОДЕЛ

Мнениеот caduceus » Сря Дек 24, 2014 12:14 pm

Да, децата пият от душа - това го беше споделил още Филип с тръбите, но сега е съвсем явно - първата работа на хлапета от всякакъв род и калибър като влязат да се къпят е да пият от душа вода така, както им тече отгоре :) Масово явление, вече пет човека ми го казват. Предполагам че децата усещат че е добре за тях и реагират инстиктивно
Други мнения са, че минава натиск в главата от стрес, напрежение и главоболие. Има стара практика срещу лоши очи да се поливат децата през метла - тук ефектът е подобен, просто се къпе хлапето и готово. Силно позитивната вода отнася всякакви енергийни боклуци от аурата, освен че си се къпеш нормално и доста качествено :) Наблюдава се и хидратиране на кожата, като не ти се иска да се бършеш с кърпа след душа /малко странно/. Това ме подсеща за йогийската практика след къпане просто да се изтръска с ръце водата и да изсъхне човек по естествен път - но зимата не е много препоръчително поради риск от настинки. Е, аз започнах да го правя и е много добре като чувство, защото един вид като се избършеш махаш нещо, което кожата ти много иска да попие но няма време. Вероятно във вана ще е съвсем добре, защото се стои повече и в плътен допир до заредената вода. Само за спа процедури е това активаторче :) И за обработка на алкохол е супер ;) Какво ли не прекарвахме тия дни през него - вино, ракия, уиски... Променят се забележимо към по-добро. Специално при виното изчезва киселата жилка и ако има тръпчивост, се усилва малко. Уискито става с дълбок и плътен вкус като изчезва усещането за спирт. Ракията става като олио, много пивка. Стигнахме до 10-12 прекарвания през фуния с активатор на нея, от шише в шише и ефектът става все по-добър, но най-силно се усеща след първите два-три пъти. Направо има опасност по тия празници да се пропием с приятели и роднини от тестовия екип :lol: :lol: -
Очаквайте тестове в тази връзка и с индукционно-оргонната системка, вероятно ще се ползва за бързо зареждане на течности до максимум - обема на постъпващата енергия е много висок и става бързо, за минута вдига на няколко милиона деветки заряда.
Поздрави на всички!
Аватар
caduceus
Site Admin
 
Мнения: 2025
Регистриран на: Нед Окт 28, 2012 6:11 pm

Re: АКТИВАТОР "ИЗВОР" - ПРОТОЧЕН МОДЕЛ

Мнениеот Slav » Сря Дек 24, 2014 11:22 pm

Във връзка с поста ми от тази страница:
viewtopic.php?f=20&t=82&start=920
и разликата в заряда на водата - веднага пиша в тази тема. Понеже аз на вкус усетих разликата и затова реших да го направя този опит.

Първата чаша е вода минала по този начин през активатора:

IMAG0103.jpg
IMAG0103.jpg (284.66 KiB) Прегледано 5851 пъти


Втората чаша е вода минала по този начин през активатора:

IMAG0102.jpg
IMAG0102.jpg (282.95 KiB) Прегледано 5851 пъти



За мен при първия вариант е по-пивка водата :) При къпането обаче се усеща разликата в тонуса - днес го обърнах активаторчето и определено ефекта беше по-слаб :)

Та писах ги тези писаници и снимах ги тези сниманици, за да ти предложа да помислиш да сложиш посока на активаторчето! ;)
Аватар
Slav
 
Мнения: 319
Регистриран на: Пон Окт 21, 2013 5:08 pm

Re: АКТИВАТОР "ИЗВОР" - ПРОТОЧЕН МОДЕЛ

Мнениеот caduceus » Чет Дек 25, 2014 1:04 pm

Честито Рождество Христово!
Работата е ясна :) Кожухът по принцип е малко по-голям от от бобината вътре, затова примерно една трета е пълна със стабилизиращи елементи които не правят нищо, а само поддържат конструкцията. Затова има разлика в посоката - просто тази част която е близо до батерията се екранира, но ако там на практика няма бобина /тя е по-надолу в кожуха/, не се променя нищо. Ако обърнеш активатора, бобината се екранира частично от врътката на шланга и оттам пада ефекта /първия път по-слабото го измерих +9,/60/ но при втория излезе +9,/40/ вероятно защото уискито което тествах след обработка с активатора вече ми е подействало и меренето отива леко на кино :lol: Затова - не пийте докато мерите такива неща че резултатът няма да е коректен :beer:
Поздрави!
Аватар
caduceus
Site Admin
 
Мнения: 2025
Регистриран на: Нед Окт 28, 2012 6:11 pm

Re: АКТИВАТОР "ИЗВОР" - ПРОТОЧЕН МОДЕЛ

Мнениеот caduceus » Пон Яну 05, 2015 4:30 pm

От два дни активаторът е сложен и в сайта ми, може да видите тук информация в резюме /+ превод на английски/:
http://jiznenost.com/Aktivator.html
Пропуснал съм само да спомена за това, че забележимо променя към по-добро качество /мекота и аромат/ алкохол от всякакъв вид :)
Поздрави!
Аватар
caduceus
Site Admin
 
Мнения: 2025
Регистриран на: Нед Окт 28, 2012 6:11 pm

Re: АКТИВАТОР "ИЗВОР" - ПРОТОЧЕН МОДЕЛ

Мнениеот caduceus » Вто Яну 13, 2015 9:44 pm

За активаторчето има вече доста и много добри отзиви :)
Пропуснах да спомена, че веднага след снимките на Слав и установяването на разлика във силата на заряда при право и обърнато положение, изследвах нещата и промених конструкцията. Сега вече активаторът си зарежда еднакво независимо от това как е обърнат и силата му е ограничена на +9,/130/ при еднократно преминаване на течност през него. Това е за всеки случай и за да има добро усвояване от тялото на енергията, просто не е нужно да е по-силно въздействието.
Относно промяната на вкуса и качеството на алкохол, сокове и др. подобни течности към по-добро /по-мек вкус на твърдия алкохол, изчезване на кисела жилка от вино, усилване на аромата и намаляване на горчивата жилка при кафе и т.н./, при силен активатор с +9,/2200/ това става и при еднократно преминаване, но ако се ползва стандартния модел за душа - трябва течността да се прекара няколко пъти през него за максимален резултат. :cheers: Промяната се увеличава след всеки път, но не е необходимо да са повече от 5-6 /така поне показва моя опит/.
Поздрави!
Аватар
caduceus
Site Admin
 
Мнения: 2025
Регистриран на: Нед Окт 28, 2012 6:11 pm

Re: АКТИВАТОР "ИЗВОР" - ПРОТОЧЕН МОДЕЛ

Мнениеот Slav » Пон Апр 20, 2015 8:38 am

Искам да споделя наблюдения за по-мощния активатор (този с около 1800 деветки) :)

Влияе супер добре на кожни проблеми. Само от два дни го ползваме, но вече има ефект. Кожата почва да придобива здрав и свеж вид бавно, но сигурно. Конкретно говоря за атопичен дерматит.

Отделно аз успях да си прищипя кръста и си ходя крив от около седмица, но под душа успявам да се изправя добре и не усещам никаква болка!
Този ефект не продължава много след това, но определно малко по малко помага.
Със слабия активатор също имаше ефект на обезболяване, но беше по-скоро притъпяване на болката, докато сега тя изобщо липсва :)


Идеален си е и според мен не е проблем, че е по-мощен, даже е по-добре :)

Сърдечни поздрави и хубав ден на всички :hola:
Аватар
Slav
 
Мнения: 319
Регистриран на: Пон Окт 21, 2013 5:08 pm

Re: АКТИВАТОР "ИЗВОР" - ПРОТОЧЕН МОДЕЛ

Мнениеот caduceus » Пон Апр 20, 2015 1:13 pm

Радвам се че ви върши работа :) Пожелавам ви да се оправите бързо!
Само да поясня за останалите колеги - става дума за един доста силен проточен активатор /с каквито по принцип променям повече алкохол :lol: /. Направих го преди няколко дни за Слави и жена му, да си го ползват при споменатия здравословен проблем. По принцип не правя такива мощни активатори за душ, защото ги ограничавам на максимум +160 деветки за да ги усвои организма със сигурност, но технологията позволява в същия корпус да се вкара изделие с малко над +2000 деветки при еднократно преминаване. Това е независимо от количеството течност - може да е и маркуч под налягане със много висок дебит, резултата е същия както при леко изтичане през душ слушалка.
Та не беше ясно какво ще стане и как ще реагира организма и хората решиха да са опитни зайци :) на техен риск. Направих им един активатор с номинална мощност 1800 деветки и се видя, че не е страшно и ефектът от високия заряд на водата е положителен. Това е накратко.
Поздрави!
Аватар
caduceus
Site Admin
 
Мнения: 2025
Регистриран на: Нед Окт 28, 2012 6:11 pm

Re: АКТИВАТОР "ИЗВОР" - ПРОТОЧЕН МОДЕЛ

Мнениеот caduceus » Чет Апр 23, 2015 3:38 pm

Новите корпуси на Активатор "Извор" :) Страницата в сайта ми за него е
http://jiznenost.com/Aktivator.html

Двата прототипа вдясно от стария модел са много по-издържливи на удар, почистват се по-лесно и са по-красиви на вид. Пластмасата ще е бял полиацетат и при двата вида /по-големия на снимката е сив защото нямах такъв диаметър материал когато се правеха прототипите и е от ПВЦ/. Освен това са предвидени да съберат както старата, така и новата много по-мощна бобина. Абсолютно херметични, конструкцията е залята, капсулирана и необслужваема.
Малкият модел ще се монтира както стария, на шланга на душ слушалката, а по-големия е за цялата водопроводна мрежа в дома и се монтира на тръбите след водомера. Освен това може да се постави чрез просто мушване /нанизване/ на повечето модели батерия за чешма, като ляга в основата на човката върху хоризонталното тяло между врътките. Така може да се маха с едно движение и домакинята да почисти батерията, както и да се носи и ползва при местене или пътуване, за да може винаги да имате активирана и целебна вода с вас, а не да завивате и развивате тръби и гайки както при други устройства :) :hola:
До края на месеца се надявам да пусна първата партида активатори с новите корпуси. Засега ще се правят на цифров струг, по-нататък чрез шприцване с матрица. Вероятно цената им ще е с около 10 лева по-висока заради подобренията - но изделието става на практика вечно /ако не го сгази валяк де :lol: / и мисля че си заслужава. Ще се подменят и металните щипки за закрепването на душ-шланга с пластмасови, защото с времето пружините им корозират - но това са вече подробности.
Поздрави!
Прикачени файлове
Image1388.jpg
Image1388.jpg (174.03 KiB) Прегледано 5445 пъти
Image1387.jpg
Image1387.jpg (209.5 KiB) Прегледано 5445 пъти
Аватар
caduceus
Site Admin
 
Мнения: 2025
Регистриран на: Нед Окт 28, 2012 6:11 pm

Re: АКТИВАТОР "ИЗВОР" - ПРОТОЧЕН МОДЕЛ

Мнениеот Philip » Чет Апр 23, 2015 8:10 pm

caduceus написа:а не да завивате и развивате тръби и гайки както при други устройства

Не можа да се сдържиш, нали Асене!? То просто си ти идва отвътре.
...Много жалко :doubledown:
Наблюдавам - анализирам - променям.
Аватар
Philip
 
Мнения: 1094
Регистриран на: Нед Май 05, 2013 9:55 am

Re: АКТИВАТОР "ИЗВОР" - ПРОТОЧЕН МОДЕЛ

Мнениеот caduceus » Пет Апр 24, 2015 7:59 am

А, не - положението е :doubleup: И да, не можах :) Провокира ме поста ти в твоя форум, че съм правел добри неща, но съм бил очернял продукти подобни на моите.
Няма защо да се сърдиш, сам си го направи... Както казваше навремето един мъдър човек, истината е като аналния секс - когато не ти харесва, боли :smileylol:
Ако не стоеше в дъното на цялата простотия с двата форума, сега активатора ми щеше да е прототип и да си остане на бюрото ми, където си лежеше няколко месеца след като открих ефекта на оргонна индукция. Имах определени скрупули да го направя като крайно изделие, за да може да ти се продават тръбите - но съдбата явно чрез теб ме подтикна да го доразработя. Неведоми са пътищата Божии... Нещо криво се оказва накрая за добро :) Изкарахте ме зомбиран, луд, високомерен и еди какъв си - но аз работя и довършвам нещата, а те излизат добри и полезни. Другото е вятър и мъгла, а може би и завист. Дали ще го има този форум ми е все тая, особено ако служи само да ме плюят хора на които съм помагал. Така и така си върша нещата сам, защо да губя време да се разправям с някого - и то в моята си къща...
Та относно технологията за проточно зареждане на вода мога само да кажа след последната точка - ГЕЙМ, СЕТ И МАЧ! :hola:
Аватар
caduceus
Site Admin
 
Мнения: 2025
Регистриран на: Нед Окт 28, 2012 6:11 pm

ПредишнаСледваща

Назад към Алтернативна медицина

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 1 госта

cron