АКТИВАТОР "ИЗВОР" - ПРОТОЧЕН МОДЕЛ

Общи основи на холистичната, хомеопатичната, енергийната и нелекарствена медицина

Re: АКТИВАТОР "ИЗВОР" - ПРОТОЧЕН МОДЕЛ

Мнениеот sheki » Нед Юли 26, 2015 3:53 pm

повечето картинки са над 1 мегабайт и страницата се зарежда супер бавно... ако можеш да ги единтнеш няма да е зле :)
иначе честито :)
sheki
 
Мнения: 301
Регистриран на: Сря Май 15, 2013 9:21 pm
Местоположение: Златоград

Re: АКТИВАТОР "ИЗВОР" - ПРОТОЧЕН МОДЕЛ

Мнениеот caduceus » Пон Юли 27, 2015 11:26 am

Благодаря. Ще ги поокастря като мога, че наистина зарежда бавно. Няма да е сега, че отивам да монтирам новея активатор на едно капково напояване /домати/. Почти били загинали, ще пробваме да ги спасим :)
Поздрави!
Аватар
caduceus
Site Admin
 
Мнения: 2025
Регистриран на: Нед Окт 28, 2012 6:11 pm

Re: АКТИВАТОР "ИЗВОР" - ПРОТОЧЕН МОДЕЛ

Мнениеот caduceus » Сря Юли 29, 2015 3:57 pm

Монтирах показания последен модел Активатор "Извор" на система за капково напояване. Пуснах и нова тема в раздела за приложение на жизнената енергия в селското стопанство. Това на практика е нов вид ВАС /водоактивираща система/, от ново поколение и надявам се с много по-висок ефект от старата :)
viewtopic.php?f=8&t=225
Поздрави!
Аватар
caduceus
Site Admin
 
Мнения: 2025
Регистриран на: Нед Окт 28, 2012 6:11 pm

Re: АКТИВАТОР "ИЗВОР" - ПРОТОЧЕН МОДЕЛ

Мнениеот Slav » Нед Авг 02, 2015 11:34 pm

Ето още една идея за ползване на активатора : )
Идея провокирана от летните месеци :sun:

IMAG0183.jpg
IMAG0183.jpg (753.12 KiB) Прегледано 6515 пъти


Специално за къмпингарите и не само ;)
Аватар
Slav
 
Мнения: 319
Регистриран на: Пон Окт 21, 2013 5:08 pm

Re: АКТИВАТОР "ИЗВОР" - ПРОТОЧЕН МОДЕЛ

Мнениеот caduceus » Пон Авг 03, 2015 8:33 am

А така! :lol: Приятно къпане и почивка :beer:
Аватар
caduceus
Site Admin
 
Мнения: 2025
Регистриран на: Нед Окт 28, 2012 6:11 pm

Re: АКТИВАТОР "ИЗВОР" - ПРОТОЧЕН МОДЕЛ

Мнениеот Slav » Съб Ное 07, 2015 4:54 pm

Повечето хора, които тестват новия проточен модел при мен (със златото) споделят, че се чувстват като лсед тренировка.
Ободрени и в приповдигнато настроение.

Интересното е, че при някои настъпва бодърстване и дори и не си помислят за сън, а при други точно обратното - почти веднага ги наляга дрямката.
Последно сестра ми ми сподели, че не е спала така добре от незапомнени времена :)

Може би зависи от здравословно, психическо и физическо състояние и какво ли още не... :wub:
Аватар
Slav
 
Мнения: 319
Регистриран на: Пон Окт 21, 2013 5:08 pm

Re: АКТИВАТОР "ИЗВОР" - ПРОТОЧЕН МОДЕЛ

Мнениеот caduceus » Пон Ное 09, 2015 9:37 am

Зависи и от това има ли да се чисти нещо по полето на конкретния човек, за да се отпуши естественото натрупване на енергия в организма му... Затова като се оправиш от подобни проблеми ти се спи и организмът влиза в ритъм за няколко часа. Пък просто може сестра ти да е натрупала сънен дефицит, та спането да и е трябвало по принцип ;)
Ако всичко с организма е наред, просто се зареждаш от активираната вода през кожата и имаш тонус - действието на новия активатор със злато държи цял ден, докато без злато ефектът траеше до половин ден след вземането на душа :)
Усилването е средно с 40-50%, но по-важното е вкарването на златната енергийна матрица /дето и викат златен йон :) тези които правят йонна златна вода/ в тялото през кожата или ако се пие водата, през храносмилателната система.
Поздрави!
Аватар
caduceus
Site Admin
 
Мнения: 2025
Регистриран на: Нед Окт 28, 2012 6:11 pm

Re: АКТИВАТОР "ИЗВОР" - ПРОТОЧЕН МОДЕЛ

Мнениеот Slav » Пет Ное 20, 2015 12:10 am

Не знам дали е за тук този пост, но реших тук да го плясна :)

От 02.11.2015 (втори ноември тази година) в нас има едни хризантеми.Купени от някакъв цветарски магазин - само стръкове без корени. През ден им сменям водата от чешмата през новия активатор. Преди два дена взеха да се омърлушват и ги сложих на пода до един неутрализатор (има и стаен хармонизатор в стаята) и те взеха, че пак живнаха.

Пак продължавам да им сменям водата, като я наливам през активатора. И те са си свежи та свежи :hola:

Не знам дали хризантемите по принцип са издръжливи - ако някой знае да каже, но тези цветя счупиха моите рекорди. Досега никое друго цвете (откъснато) не е преживявало повече от две седмици в нас. Хем пак съм им сипвал заредена вода.

Според мен вече активаторите за вода и другите изделия за доста силни и ефекта е видим и доста осезаем дори и за най-големите скептици. Даже се чудя дали да не вербувам лелката в кварталния цветарски магазин да направи експеримент и да каже мнение. Най-много да ме сметне за тотално изперкал вече :wub:

Сега вярно цветя са, а не хора, но всички знаем, че и те като всички живи организми и растения са живи заради оргона ;)
Аватар
Slav
 
Мнения: 319
Регистриран на: Пон Окт 21, 2013 5:08 pm

Re: АКТИВАТОР "ИЗВОР" - ПРОТОЧЕН МОДЕЛ

Мнениеот caduceus » Пет Ное 20, 2015 8:59 am

:) Лека полека отиваме към пълното ревитализиране на клетките и практическото безсмъртие ;) Пък който иска да вярва - на такива скептици каквито са у нас, става само с показване на живо /и пак не е сигурно че ще хване ред/ :lol: Днес подновявам работата по голямата бобина, а после идва ред и за довършване на ормус концентратора от изворна вода + имплантирана златна матрица в нея.
Пътят е този :sun:

ПП
Пропуснах да добавя - виждаш ли каква е разликата между влиянието на активатора и неутрализатора... Активаторът променя мигновено водата при преминаване и дава един вид тактическо преимущество на живия организъм /бързо се насища и бързо усвоява/, а неутрализатора на зони /май ще му добавя с наклонена черта и името Енергизатор, защото той е точно това/ дава мощно постоянно + оргонно поле и е със един вид стратегическо действие :) Двете устройства се допълват взаимно, а също така и със HealthboxOK, която пък е повече за спешна помощ при травми, изгаряния и т.н.
Нещата изискват комплексен подход, за да има максимален ефект.
До няколко дни ще пусна преработените два сайта за оргонните ми устройства за здравето и дома, включващи последните най-силни модели. Работата по http://www.HealthboxOK.com е свършена и до ден-два сайтът ще е актуализиран с новите неща.
Единствено хармонизаторът не е готов все още и по него се работи в момента - за разлика от досегашния модел ще бъде вече затворено устройство с непрозрачен корпус от полиацетал с двойни стени, вероятно и с вътрешна обвивка не от вода, а от гел на водна основа. Няма вече да се налива вода и ще е необслужваем, както и останалите ми неща :) Ще е със същата сила както и последния модел, но няма да изисква пълнене с вода. Така че засега него няма да го виждате в сайта http://www.jiznenost.com докато не се довърши окончателно /предполагам до края на месеца/.
Поздрави!
Аватар
caduceus
Site Admin
 
Мнения: 2025
Регистриран на: Нед Окт 28, 2012 6:11 pm

Re: АКТИВАТОР "ИЗВОР" - ПРОТОЧЕН МОДЕЛ

Мнениеот caduceus » Съб Яну 06, 2018 2:42 pm

Здравейте!
Виждам, че отдавна не съм писал за активаторчето, а то се разви много добре - три модела /24,32 и 43 мм вътрешен диаметър/, хубав бял полиацетален /POM-C/ корпус, 23,5 карата златна вътрешна лента. Постигнах многократно усилване на индуцирания енергиен заряд във водата и съответно вдигане на полезния ефект, чрез постоянното подобряване на бобината :) Ето актуалната, страница на изделието в сайта ми:
http://jiznenost.com/Aktivator.html

Правя тази лека ретроспекция, за да може да оцените следващото приложение на активатор модел 2 /32 мм/ в бита ;)

Току-що го монтирах тестово на новозакупената ми малка електрическа помпа за вода, работеща с бутилки от 10,11 и 19 литра /минерална, трапезна и т.н., продавана по магазините/. Много съм доволен, защото се получи чудесно :cheers:

Който може, да си измери заряда във водата в бутилката /11 л, Девин трапезна/ и това което е в струята и пластмасовата еднократна чаша отдолу/. Моята оценка е: в бутилката, зарядът е дори минус една до две единици, което е ужасно защото ти дърпа от тялото вместо да ти дава... След активатора: 1 млн, 230 хил деветки плюс /!!!!!/, динамично индуциран при преминаването през работната зона заряд, запазващ се няколко часа непроменен и после леко намаляващ. Тръбата и пластмасовата щипка за укрепване не пречат въобще.
Енергетиката на водата е толкова силна, че ако тялото по навик не ти напомня че трябва да ядеш от време на време, ще забравиш :) Т.е. работиш и енергия колкото щеш, не ти се спи, на практика може да ядеш веднъж на ден на обед и това е. Правил съм го не с тази помпа, а с наливане на водата ръчно през активатор от тази последна модификация и опитът ми е личен, както и на роднини-експериментатори :lol:
Прилагам малко снимки на конкретното приложение на активатор "Извор" 2 с електрическа водна помпа за мин. вода.

Поздрави!
Прикачени файлове
20180106_140036.jpg
20180106_140036.jpg (2.01 MiB) Прегледано 4612 пъти
20180106_140055.jpg
20180106_140055.jpg (1.91 MiB) Прегледано 4612 пъти
20180106_140337.jpg
20180106_140337.jpg (1.73 MiB) Прегледано 4612 пъти
Аватар
caduceus
Site Admin
 
Мнения: 2025
Регистриран на: Нед Окт 28, 2012 6:11 pm

ПредишнаСледваща

Назад към Алтернативна медицина

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 1 госта

cron