Принципи и реплики на MWO - Лаковски

Общи основи на холистичната, хомеопатичната, енергийната и нелекарствена медицина

Принципи и реплики на MWO - Лаковски

Мнениеот caduceus » Чет Дек 25, 2014 9:59 pm

Здравейте колеги,
Честито Рождество Христово на всички!
В изпълнение на личния ми план за 2014 г. в здравната област, работя и по празниците - но то се е видяло че няма оправия с този мерак да въплъщавам в практиката това което ми идва като ясни идеи сутрин :lol: Принципите ще ги обяснявам друг път, сега ще пусна малко снимки на една бърза реплика на Мултивълновия осцилатор на Жорж Лаковски, със оргонно захранване от средна по размер плазмена лампа и параболичен отражател ;) Системата работи много добре, ринговете са от 6 мм жица и изчислени по определен начин, за който ще пиша по-нататък. Излъчването е доста силно и зарежда антената, която пък преобразува стоящите оргонни вълни в насочено конусовидно излъчване точно както е показал Лаковски в патента си.
При сядане на 1-1,5 м. срещу антената се усеща силно зареждане и "наелектризиране" на тялото. Истински електростатичен заряд естествено няма защото разстоянието е достатъчно голямо. Наблизо /20-30 см от кълбото/ както му е положено, свети газоразрядна лампа държана в ръка, както и портативния ми дозиметър с всички червени лампи ;) :lol: Не че има радиация, но ампулата вътре в него се шашка от йонизацията.
Системата е със осем ринга и не е съвършена, трябва да се направи по малко по-различен начин и с поне 9, а най-добре 11-12 ринга но това изисква покупката на някои неща което сега няма как да стане и ще е след празниците. Така че ще се задоволим засега с наличното изделие и материали
Поздрави!
Прикачени файлове
Image1306.jpg
системата отпред
Image1306.jpg (230.05 KiB) Прегледано 7815 пъти
Image1308.jpg
вид по диагонал
Image1308.jpg (242.99 KiB) Прегледано 7815 пъти
Image1305.jpg
системата отстрани
Image1305.jpg (197.45 KiB) Прегледано 7815 пъти
Image1309.jpg
газоразрядна лампа, светеща в ръка, без допир
Image1309.jpg (261.43 KiB) Прегледано 7815 пъти
Image1310.jpg
дозиметър отчитащ на макс :-)
Image1310.jpg (246.65 KiB) Прегледано 7815 пъти
Аватар
caduceus
Site Admin
 
Мнения: 2025
Регистриран на: Нед Окт 28, 2012 6:11 pm

Re: Принципи и реплики на MWO - Лаковски

Мнениеот caduceus » Чет Дек 25, 2014 10:31 pm

Току-що открих, че излъчването се усилва драстично, когато антената е на малко разстояние от лампата, в зоната на първата стояща оргонна вълна. Затова отдалечих с две клечки антената на около 1-1,5 см. от сферата на лампата, за да нямат ел. контакт и да работи само оргонната индукция. Вижте в резултат какво излиза като енергия на тази снимка ;) Усеща се с гола ръка и то много силно :)
Айде вече лека нощ, че жената ми звъни по телефона на пожар! :lol:
Прикачени файлове
Image1311.jpg
антена без контакт с лампата
Image1311.jpg (260.86 KiB) Прегледано 7808 пъти
Аватар
caduceus
Site Admin
 
Мнения: 2025
Регистриран на: Нед Окт 28, 2012 6:11 pm

Re: Принципи и реплики на MWO - Лаковски

Мнениеот caduceus » Съб Дек 27, 2014 6:11 pm

Последен ъпгрейд на системата от днес с ръчно направени високоволтови кондензатори от стъклени шишета, ала Тесла ;) Те нямат само електрическа функция. В резултат почти двойно се качи мощността на полето пред антената, най-грубо е около +9,/5,3млн./ Плюса на единия конд е на електрод към стъклото на лампата, на другия е свързан със последния голям сегмент от антената. Това се получи като най-добро засега, след тестване на всички варианти. Заземяването е със щипка, закачена на заземяващата пластина от контакта. Пускам малко снимки за онагледяване, който иска да мери какво се излъчва пред антената :)
Весело посрещане на Нова година!
Прикачени файлове
Image1312.jpg
Image1312.jpg (250.93 KiB) Прегледано 7759 пъти
Image1313.jpg
Image1313.jpg (251.96 KiB) Прегледано 7759 пъти
Image1314.jpg
Image1314.jpg (255.1 KiB) Прегледано 7759 пъти
Image1315.jpg
заземяване
Image1315.jpg (250.08 KiB) Прегледано 7759 пъти
Аватар
caduceus
Site Admin
 
Мнения: 2025
Регистриран на: Нед Окт 28, 2012 6:11 pm

Re: Принципи и реплики на MWO - Лаковски

Мнениеот hyparh » Нед Дек 28, 2014 5:09 pm

Супер! :doubleup: Отдавна се блазня и аз да спретна един MWO, защото имам възможността. Можеш ли да драснеш по каква схема са свързани нещата? Аз смятам да направя нещо по тази, но с повече рингове:

fig1.gif
fig1.gif (2.7 KiB) Прегледано 7703 пъти
Отговорите на всички въпроси са пред очите ни, просто повечето хора не ги виждат - засега.
Аватар
hyparh
 
Мнения: 494
Регистриран на: Чет Фев 13, 2014 9:26 pm
Местоположение: Нови хан

Re: Принципи и реплики на MWO - Лаковски

Мнениеот ivchak » Нед Дек 28, 2014 8:34 pm

Колеги, това е линк за всичко което съм събрал за Лаховски :lol: .Не е лошо да се експериментира , но е най добре да се започне по възможност от оригинала .Вижте в папка 5 от папката от сайта "нереалност"(на руски). Там пише един руснак живеещ в Германия ,че има близък французин който му е изпратил оригиналните размери на осцилаторите и много други работа :smileylol:

https://yadi.sk/d/1Aq6aweJdg52s
Аватар
ivchak
 
Мнения: 371
Регистриран на: Чет Май 02, 2013 8:48 pm
Местоположение: ВАРНА

Re: Принципи и реплики на MWO - Лаковски

Мнениеот caduceus » Пон Дек 29, 2014 12:09 pm

Здрасти Иване!
Много се радвам, че се появи и благодаря за архива! Видях, че хората са стигнали до някои изводи там, но не всички се покриват с моите.
Хипарх, аз не съм много по схемите и ми е по-лесно да обясня. То и схема на практика няма :lol: Всичко е правено по усет и със моментни тестове, като се е променяло в движение докато не се получи нещо чат-пат добре работещо. Ще кажа аз какво си мисля, пък не е задължително да вярно - хора сме и е човешко да се греши. Обаче съм намерил и една книга с подробни описания на оригиналния MWO и ще я купя през януари, макар че е стотина лева - та ще се изясни положението съвсем. Засега, съвсем накратко:
1. Ринговете трябва да са от мед или месинг, не алуминий. Медта е важна за живите организми и е енергиен катализатор, а дори смятам че ако се посребрят ще е още по-добре за ефекта.
2. В патента е посочено че може да са плътни или тръби, няма значение. Просто от тръби са с по-голяма площ на илъчване и оттам по-силен ефект /не е ясно дали е така или нещо друго има ;) /.
3. Абсолютно съм убеден, че ринговете не трябва да са плътно хванати за дъска или др. Допустим е съвсем лек контакт със поддържаща клечка от изолационен материал или връзка със нишки, както е в оригинала. И то копринени /ако сме маниаци/ за да провеждат оргона, а да са ел.изолатор /вероятно става и с вълнен здрав конец/. ЗАЩО? Представете си, че това е един вид камертон или китайски дрънкащи висулки... Този вид устройства трябва един вид да "звънят" вибрационно, макар това да не се чува с просто ухо. Същото се отнася и за нагревателя на Питър Дейви ;) който много народ прави както му падне, без да гледа дядото как го дрънка и слуша - затова не им работят репликите.
4. ИМА значение съотношението на ринговете. Спазва се златното сечение, но по отношение на масата /теглото/. Ако са от един диаметър тел или тръба, това е същото като дължината - но тогава към периферията стават много широки дупките между ринговете и не могат да се съберат достатъчно бр. рингове, а това е важно! Затова е логично да се правят от все по-дебели тръби или пръчки, за да се съберат в малък диаметър всички. Броя на ринговете трябва според мен да не е по-малък от девет, най-добре 12.
5. Съотношението между теглото на отделните рингове трябва да е 1,618 или златното сечение. Ако искаме да имаме излъчване на правилна енергийна октава разбира се, а не просто енергийно "дрънколявене" или шум. Клетките са настроени по дадена схема от Създателя и е по-добре да им дадеш правилен акорд, отколкото дисонанс ;) . Така ще резонират на своята си честота и кратните хармоници, като в резултат ще се настрои "пианото", т.е. организма в максимална хармония.
6. Системата работи с изход към антената на хладно електричество!!! Т.е. ползваме нормално на входа и създаваме от него хладно чрез процеса на разделяне на плюса ;) за който говори и Ед Грей. Елементарната схема е на Тесла стоут бар, т.е. хеърпина.
7. Аз лично /понеже ме мързи :lol: / минах направо и ползвах плазмена лампа на Тесла, защото от нея има излъчване на електрическо високочестотно поле със силна оргонна съставка. Взех директно нея и я излъчих през антената :) Другия път ще обясня точно какво и как, защото пак трябва да излизам че времето си върви

Поздрави!
Аватар
caduceus
Site Admin
 
Мнения: 2025
Регистриран на: Нед Окт 28, 2012 6:11 pm

Re: Принципи и реплики на MWO - Лаковски

Мнениеот nightcrawler65 » Пон Дек 29, 2014 2:40 pm

Привет на всички,
Искам да споделя два линка, свързани с темата. В единия сайт, ще видите далечна "българска" връзка- откритите в Италия три осцилатора, които някога са били собственост на д-р Василев.
Този сайт е по-скоро образователен:
http://users.skynet.be/Lakhovsky/
А другия сайт си е чисто комерсиален:
http://multi-waveoscillators.com/
Пожелавам весели празници, бъдете здрави и успешни през Новата година !
_73!
nightcrawler65
 
Мнения: 111
Регистриран на: Пет Май 10, 2013 10:12 pm

Re: Принципи и реплики на MWO - Лаковски

Мнениеот caduceus » Пон Дек 29, 2014 4:40 pm

Здрасти nightcrawler65!
И ти скоро не си се появявал, но се радвам че прописа пак :hola:
Книгата за която споменах, я продава като ПДФ Тони Керселерс от първия линк. Разфасовали са с италианеца едно от двете MWO на нашия доктор Василев, намерено в мазето на клиниката му в Италия. Казват че е със всякакви снимки и пълни подробности по конструкцията, ще видим. Това от втория линк е май най-близо до оригинала като действие, защото другите две изделия предлагани от Алтеред стейтс /новозеландци/ и едни холандци, са с модерна електроника и леко свободни съчинения :)
Поздрави!
Аватар
caduceus
Site Admin
 
Мнения: 2025
Регистриран на: Нед Окт 28, 2012 6:11 pm

Re: Принципи и реплики на MWO - Лаковски

Мнениеот nightcrawler65 » Пон Яну 05, 2015 12:07 pm

Здравейте,
Тази сутрин, докато преглеждах, какво ново има във форумите по "света", един колега от щатите е споделил линк на MWO, което се продава в "e-bay" от България, предполагам, че това не е никой от Вас : ).
Човекът, който го продава се казва Георги Спасов и ако някой проявява повече любопитство, може да му пише през
"e-bay" ако не за купуване, то поне да разбере, кой е истинския автор на машината или други подробности.
http://www.ebay.com/itm/261717867362?_t ... EBIDX%3AIT
Успех !
nightcrawler65
 
Мнения: 111
Регистриран на: Пет Май 10, 2013 10:12 pm

Re: Принципи и реплики на MWO - Лаковски

Мнениеот caduceus » Пон Яну 05, 2015 2:18 pm

Здрасти!
това очевидно е холандската версия на MWO която има само външно сходство с оригинала основно в антената, а другото не е спазено точно. Малко по-добре са новозеландците, а американската версия е по книгата с разглобеното оригинално MWO на д-р Хадживасилев и вероятно е най-близо до истината. Ето сайта на Медитех Холандия които са направили тоя "суперчардж" апарат :)
http://www.multiwaveoscillator.nl/en/products/mwo-super
Забележи и какво пише като страна на производство в обявата- Country/Region of Manufacture: Netherlands
Човекът си е купил нещото и вероятно е видял че не върши същата работа като оригинала, затова го продава - но не е ясно все пак.
Поздрави
Аватар
caduceus
Site Admin
 
Мнения: 2025
Регистриран на: Нед Окт 28, 2012 6:11 pm

Следваща

Назад към Алтернативна медицина

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 1 госта

cron