Принципи и реплики на MWO - Лаковски

Общи основи на холистичната, хомеопатичната, енергийната и нелекарствена медицина

Re: Принципи и реплики на MWO - Лаковски

Мнениеот nightcrawler65 » Пон Яну 05, 2015 8:35 pm

Съжалявам, видях го , че е Холандско ама твърде късно, след като вече бях писал :)
nightcrawler65
 
Мнения: 111
Регистриран на: Пет Май 10, 2013 10:12 pm

Re: Принципи и реплики на MWO - Лаковски

Мнениеот Slav » Вто Яну 13, 2015 11:03 pm

Имам една такава лампа, но счупена...сега я изрових от гаража.

Не ми пречи да потърся друга разбира се, но така и така ми е под ръка тази - да питам :)

Мога ли да я ползвам и така (или чрез някаква добавка към кабелчето) или да не се правя на мързел и да тичам за нова? Тя си работи, но я няма сферата...което си е едно голямо НО все пак :)

Ето какво имам предвид:

IMAG0112.jpg
IMAG0112.jpg (65.1 KiB) Прегледано 5784 пъти



П.П. Ако няма как да я вкарам в употреба за това изделие, то я подарявам на този, на който би му свършила работа за нещо друго! :hola:
Аватар
Slav
 
Мнения: 319
Регистриран на: Пон Окт 21, 2013 5:08 pm

Re: Принципи и реплики на MWO - Лаковски

Мнениеот Iliya » Сря Мар 18, 2015 12:11 pm

Асене, не дойде ли времето да кажеш как са изчисление размерите и броят на пръчките на антената? :question:
За разлика от тук предложената изработка, хората от този сайт https://www.quantumbalancing.com/imprintingplates.htm използват изграждането на структурата върху печатна платка. Тази техника определено е доста по-лесна за реализация от механична гледна точка, но вероятно си има и своите недостатъци. Бях се заел да свалям размерите от снимката за да проектирам аналогична платка, но преди да я пресъздам и поръчам за изработка бих искал да видя и вашето мнение по въпроса.
Прикачени файлове
Lakhovsky.jpg
Lakhovsky.jpg (110.13 KiB) Прегледано 5661 пъти
Iliya
 
Мнения: 69
Регистриран на: Пон Дек 15, 2014 8:40 am
Местоположение: София, Петрич

Re: Принципи и реплики на MWO - Лаковски

Мнениеот caduceus » Сря Мар 18, 2015 4:21 pm

Никакъв проблем - особено щом си се заел да го правиш на практика.
1. Най-малкият пръстен /имам предвид незатворените рингове/ според мен не е от голямо значение колко точно е като грамаж или дължина. Може например да го направиш кратен на кубита или др.
2. Всички след него се изчисляват като съотношение 1,618 от предния, т.е. златното сечение. Тегловно /масово/ съотношение!!! Ако се прави от един диаметър тел, ще е и линейно.
3. Първите три пръстена ако са от едно сечение имат добра позиция. Оттам нататък започва прогресивно увеличаване на разстоянието между пръстените, което прави системата много обемна, затова трябва да се ползва по-дебел проводник или по-широка тръба. Така през три-четири пръстена се сменя Д-то за да се събере всичко в рамките на 80-90 см максимум като диаметър.
4. Всичко се тегли, реже и напасва, за да се спази съотношението на масите. Всякакви самодейности водят до недобър резултат - обикновено това са или промяна на материала - примерно ал. тръби вместо мед /щото няма такъв диам. какъвто смята че вижда на картинките на Лаковски пишман експериментаторът/, или ползване на съвременни електроники които нямат нищо общо със оригинала, съкращаване на искрището и прочее. Същото се отнася и за лентовите рингове за които става въпрос в предния пост на Илия - едно е плътен проводник или тръба, както е в патента на Лаковски, друго е плоскост за улеснение на мързеливите :)
5. Системата от ринговете изглажда полето и премахва стоящите вълни от източника на скаларно /оргонно/ поле, като прави конусовидно излъчване - точно както е показано в патента на Лаковски. Лично установено и потвърдено от мен!
6. Важна е големината на повърхността която излъчва, както пише и в патента - затова може ринговете да са от тръби, а не от плътна мед. По-леко и удобно е. Ринговете трябва да са 12 бр, за да има пълно покритие на всички честоти и хармоници на които работят клетките от тялото. Ако са по-малко, някоя тъкан ще остане без въздействие.
7. Връзките се правят с изолиращи конци от коприна, вълна или в краен случай дървени стъбла от бамбук, тръстика или др. подобни. Какво остана за тексполитна подложка с медни кръгчета по нея :no: Всичко трябва да виси защото "звъни" вибрационно и който може чува нещата като хармоничен акорд ;)
8. Системата от ринговете е безполезна без разбиране на принципа и излъчване на активно, позитивно оргонно поле. Не е от значение какъв точно ще е излъчвателят - може да е тесла траф, румкорф бобина с ладенска стъкленица, /аз съм ползвал плазмена лампа с л.ст. от бирени шишета/ или др.
9. Искрището е задължително!!! Това не търпи промяна като изискване.

Дано сте доволни, тази информация няма да я намерите никъде и е резултат от мои изследвания на процеса и оригиналното MWO на Лаковски. Действайте! :doubleup:

Поздрави

ПП
Абе Илия, защо ме караш да пиша едни и същи неща два пъти - чек сега видях, че в предната страница съм обяснил горните особености съвсем подробно! Просто го направи - и да не забравиш да покажеш тук резултата, за да го видим.
.
Аватар
caduceus
Site Admin
 
Мнения: 2025
Регистриран на: Нед Окт 28, 2012 6:11 pm

Re: Принципи и реплики на MWO - Лаковски

Мнениеот Iliya » Чет Мар 19, 2015 9:06 am

caduceus написа:1. Най-малкият пръстен /имам предвид незатворените рингове/ според мен не е от голямо значение колко точно е като грамаж или дължина. Може например да го направиш кратен на кубита или др.

А, е те това ми се губеше :)
Асене, приеми извиненията ми, че те подведох, но ролетката от снимката с печатната платка така ме "хипнотизира" :colere: , че вече си представях някакви интегрални и диференциални уравнения :lol:
Започнал съм да събирам материалите. В момента бюджета ми се сви драстично и процеса като гледам ще е бавен, но съм решен да сглобя версия на MWO.
Iliya
 
Мнения: 69
Регистриран на: Пон Дек 15, 2014 8:40 am
Местоположение: София, Петрич

Re: Принципи и реплики на MWO - Лаковски

Мнениеот hyparh » Сря Юли 24, 2019 8:07 pm

Здравейте,
Ето го и моя експериментален сетъп по Лаковски :) Осцилаторът е съставен от 12 ринга, като, доколкото можах, използвах проводници с постепенно намаляващо сечение към центъра. Външните два ринга са от 6мм мека медна тръба, а вътрешните съответно от 6, 4, 2 и 1,5кв. мм., като повечето дебелини са използвани по 3 пъти. Впоследствие разбрах, че на тавана имаме ролка от 8кв. едножилен проводник, но вече бях залепил всичко и не ми се разглобяваше, иначе можеше да го добавя. Най-външния диаметър се получи около 38см. Ринговете са завързани и залепени (със секундно лепило) чрез канап. Към твърда повърхност ще стане по-лесно и подредбата ще бъде максимално точна, но с конец/канап ще осцилират много по-свободно, което е основната цел.

Осцилаторът се захранва от Vacuum Tube Tesla Coil (VTTC), сърцето на която е мощен вакуумен триод GS-35B. Вързвам изхода на VTTC-то към най-външния пръстен, а всички останали се наелектризират чрез индукция (демонстрирано в началото на видеото). Изпробвах всеки един чрез докосване с метален предмет и от него излизат искри. ЕМ лъчението (вероятно в голяма степен под формата на бял шум) от така получената антена, е доста силно, щом трябваше да снимам с телефона минимум от 2м отстояние, иначе се бъгва – или спира да реагира или прави каквото си иска :) При доближаване до осцилатора, разрядите отслабват, което означава, че организма ефективно абсорбира излъчваната енергия. Трябва да загладя максимално краищата на тръбите за по-малка загуба от разряди.

Видео с осцилатора: https://www.youtube.com/watch?v=MGYeibBmwOs
До 23-тата секунда е на около 40% мощност, след което вдигнах на 80% и веднага започна да афектира върху телефона - започна да зуумва както си поиска :lol: Със сигурност в него се индуцират някакви слаби заряди, които почват да бъзикат електрониката.

И едно видео just for fun :): https://www.youtube.com/watch?v=zorpxB6Moz4

IMG_20190709_214534.jpg
IMG_20190709_214534.jpg (1.71 MiB) Прегледано 3237 пъти


За отоплението на лампата направих импровизиран soft start с няколко степени (ON/OFF ключетата).

IMG_20190603_154957.jpg
IMG_20190603_154957.jpg (1.15 MiB) Прегледано 3237 пъти

IMG_20190603_154926.jpg
IMG_20190603_154926.jpg (1.42 MiB) Прегледано 3237 пъти

IMG_20190603_154823.jpg
IMG_20190603_154823.jpg (1.07 MiB) Прегледано 3237 пъти


Схемата за тесловия траф е доста семпла, води се Class C Armstrong oscillator (параметрите и стойностите на някои компоненти се различават с моите):

My VTTC.png
My VTTC.png (30.88 KiB) Прегледано 3237 пъти
Отговорите на всички въпроси са пред очите ни, просто повечето хора не ги виждат - засега.
Аватар
hyparh
 
Мнения: 494
Регистриран на: Чет Фев 13, 2014 9:26 pm
Местоположение: Нови хан

Re: Принципи и реплики на MWO - Лаковски

Мнениеот caduceus » Пон Юли 29, 2019 9:04 am

Поздравления, Хипарх!
Системата работи. Направил си антените супер - знам колко играчка е, пробвал съм и нещата наистина не търпят компромиси, а ти си се справил.
Премерих нивото на излъчването и имам някои предложения, но ще ги обмисля малко и ще ти пиша /вероятно на месинджър че е по-удобно за обсъждане ;) /.
Имай предвид, че крадците на технологии и плагиатите са се активизирали напоследък, защото работещият народ се изучи и никой вече не пише конкретни неща - затова по форумите са останали само дървени философи като в мазето.нет и още на едно място /дето пишеш и ти чат-пат/ :lol:
Точно затова аз показвам вече само готови неща без много много обяснения кое и как става. Ако някой работи на практика и се е доказал /както правим ти и аз/, няма работа с хора които основно си чешат еди-какво си и те изкарват накрая тебе крив, че да си избият комплексите :hola:
Успехи, дерзай - получава ти се! :cheers:
Аватар
caduceus
Site Admin
 
Мнения: 2025
Регистриран на: Нед Окт 28, 2012 6:11 pm

Re: Принципи и реплики на MWO - Лаковски

Мнениеот hyparh » Пон Юли 29, 2019 4:50 pm

Благодаря ти! :beer:
Супер е, че успешно съм комбинирал VTTC с такъв излъчвател, понеже този тип TC (с вакуумни лампи) са ми любими. Изработката на ринговете определено не е лесна работа, като интересното беше, че не ползвах абсолютно никакви предварителни чертежи, изчисления, мерки и т.н. Изградих ги ей така, на око, като гледах само да ги правя максимално правилни и да вложа горе-долу някаква намаляваща прогресия в отстоянията помежду им с ход към центъра. Необходими са множество цилиндрични форми с различни диаметри, около които да се увиват пръстените за придобиване на форма, като такива лесно човек може да намери вкъщи. Лепенето на канапа накрая изискваше голяма прецизност, за да могат пръстените да запазят отстоянията си, в каквото и да е положение в пространството. Останаха само топчетата по краищата (ограничаващи изтичането на енергия), но се радвам, че работи добре и без тях. Като ъпгрейд засега ми хрумва някакъв отражател :)
Тези дни сложих и няколко единични ринга (с дебелина предимно 6кв/мм) около различни растения да видим как ще им се отрази с времето :) Тук са описани някои от експериментите: http://users.skynet.be/Lakhovsky/OC.htm

В Мазето вече дори не ми се чете (камо ли пише). За жалост форума е плътно окупиран от разни "пъдари", които се опитват да пазят и те не знаят от какво... Важното е да са все на контра и да казват като последна инстанция как еди какво си нямало как да стане, без нищо градивно :wonky: Въобще пародията там е пълна и повечето свестни хора с чист експериментаторски дух с право се махнаха.

Поздрави!
Отговорите на всички въпроси са пред очите ни, просто повечето хора не ги виждат - засега.
Аватар
hyparh
 
Мнения: 494
Регистриран на: Чет Фев 13, 2014 9:26 pm
Местоположение: Нови хан

Re: Принципи и реплики на MWO - Лаковски

Мнениеот caduceus » Сря Фев 10, 2021 9:38 am

Аватар
caduceus
Site Admin
 
Мнения: 2025
Регистриран на: Нед Окт 28, 2012 6:11 pm

Re: Принципи и реплики на MWO - Лаковски

Мнениеот smsi-h » Вто Фев 16, 2021 10:52 pm

Малко ще оцапам темата. Нека бъда извинен!

Нещо интересно. Цитирам:
"Мгновенное исцеление
 
Существуют методы мгновенного лечения, которые используют различные технологии. Имеются вещества, которые могут вызвать полную регенерацию в режиме реального времени живой ткани при практически любой возможной некритической травме.
 
Это химические сыворотки, которые позволяют клеткам размножаться с астрономической скоростью, при этом повреждая теломеры ДНК при повторном использовании.
 
Существует много методов, но в основном используется гармоника живого света - одно из главных достижений последнего времени и наиболее эффективное для исцеления на молекулярном уровне.
 
Звуковая гармоники “живого света” и электромагнитное исцеление
 
Существует методика создания количественно измеряемой скалярной волны, которая взаимодействует с живыми клетками тканей и инструктирует их, как быстрее восстановиться. Это называется “голографическим исцелением” других, и это по сути частоты ‘живого света’, которые взаимодействуют с клетками на тех же частотах, которые они действуют, когда исцеляют и взаимодействуют друг с другом. Испускаемые скалярные волны генерируют те  же паттерны, и это создает "эфирную" среду, которая позволяет им расти и восстанавливать ткани быстрее."

Материалът е уникаленза тоз, който търси истината за нещата.
Асене, ако не съм ти пращал досега книгата, да знаеш, че ще пикаеш газ, бензин, керосин и ще сереш направо атомни бомби!
Прикачени файлове
Ог Теллез.docx
(581.57 KiB) 150 пъти
smsi-h
 
Мнения: 287
Регистриран на: Пон Сеп 09, 2013 5:37 pm

ПредишнаСледваща

Назад към Алтернативна медицина

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 1 госта

cron