Технологии за ревитализиране на тялото

Общи основи на холистичната, хомеопатичната, енергийната и нелекарствена медицина

Re: Технологии за ревитализиране на тялото

Мнениеот caduceus » Пет Фев 26, 2016 8:08 pm

Акулите също имат милиони години еволюция като хищници - и това не им пречи да си ядат консервени кутии, боклуци от всякакъв вид които падат зад корабите, риби от различен калибър и тук-там някой сърфист за мезе... Еволюиралият хищник си е пак хищник.
Този пънч е хубаво нещо, но работи с лъч и трябва да го насочиш към гадината, а ако не я "виждаш" няма да уцелиш :) Иначе заряда му е височък щом го докарва до близо 500 деветки. Кадуцея е +320 в момента, но покрива сферична област с радиус около 5 метра, така че няма как да влязат вътре, без да ги засърби отзад :lol: Забелязал съм че с развитието на технологията, като мина заряда на сферата над 200 деветки, защитата стана доста по-добра и стабилна. Първите кадуцеи пропускаха най-упоритите гадини, но сега с позлатения модел им става много жега и бягат, та се спи спокойно колкото душа иска :bedtime:
Поздрави!
Аватар
caduceus
Site Admin
 
Мнения: 2025
Регистриран на: Нед Окт 28, 2012 6:11 pm

Re: Технологии за ревитализиране на тялото

Мнениеот hyparh » Съб Фев 27, 2016 9:14 am

А по този начин като вдигаме положителната енергия с устройства, няма ли да ги привличаме още повече като с фар? Да речем, че аурическата енергия на човек е +500 и се вдига с различни практики, няма ли да прииждат все повече и повече летачи по този начин, за да "смучат"? Или те се хранят само с отрицателна?
Аз например колкото повече спя - толкова по-отпочинал, свеж и изпълнен с енергия се чувствам. Какво означава това?

Извинявай за многото въпроси, но предполагам и на други ще е интересно :)

Поздрави
Отговорите на всички въпроси са пред очите ни, просто повечето хора не ги виждат - засега.
Аватар
hyparh
 
Мнения: 494
Регистриран на: Чет Фев 13, 2014 9:26 pm
Местоположение: Нови хан

Re: Технологии за ревитализиране на тялото

Мнениеот caduceus » Съб Фев 27, 2016 6:17 pm

Доста се отвлякохме от темата, но то затова е този форум - да си говорим :) а и да правим нещата практически.
Летачите се хранят с енергията, излъчена при негативни емоции. Позитивни полета ги подтискат и гонят, след като минат някаква граница естествено. Както да речем действа нивото на температурата на жив човек - ако си да речем ескимос и си свикнал на -10 градуса, което положение да ти е комфортно и нормално, ако те закарат на плажа ще ти стане много терсене :) А ако те бутат към някоя пещ, дето влизат по принцип баници, агнета и т.н. съвсем няма да искаш да влизаш :lol:

Да, има и етерни същества - и то от доста по-висш порядък, които ценят и събират кондензираната енергия която създават висшите чувства като любов и т.н. /Робърт Монро я нарича "лууш"/. Но те са друга бира - не хищници, а по-скоро градинари ;) И са на далавера от развитието ти, не го спъват а дори помагат в някаква степен. Един вид, стрижат овцата през лятото да не и е горещо - е, и те си плетат чорапи от вълната, ама това е положението :lol:

На трето място, 500 деветки е доста силно поле и няма човек /доколкото аз съм запознат, виждал и мерил/ който да е с такова ниво на излъчване. Не броим тези достигнали т.нар. "златно тяло", те може да са доста по-високо, но не се показват :) Според моя опит, нормалния човек има 7-8/10 и да, дори една деветка няма дет се вика за зор заман :) В различните части на тялото зарядът е различен. Например, много явно си личи духовния напредък по нивото на енергията в областта на третото око - и ми е доста забавно да слушам как някои големи "капацитети", религиозни и духовни лидери нямат и една-две деветки там, а нормални хора със заложби или упражняващи се в някаква енергийна дисциплина имат по 4-5 и повече деветки. Някои учители по сензитивни технологии които познавам лично, имат по 20-22 деветки на челото, а майндгардовете на известни личности и още повече. От едно видео с Джак Ма, минаващ за най-богатият човек в Китай, измерих на тихичко стоящия наблизо негов майндгард около 48 деветки ;) На снимка на духовен учител от виетнамски произход /починал/ имаше 68 деветки - и т.н. Слънцеядите имат по десетина-петнайсет деветки в третото око - и то най-напредналите, а на тялото по две-три.
Така че, 500 деветки са твърде много за човек. Ако го докараме до десетина по тялото, вероятно няма да имаме нужда от храна и ние. А след 20 нагоре идва частично ясновидство, след 40 - непряко управление на събития и т.н.
Става дума за постоянен заряд, от време на време може да се качва с някои практики доста високо, но временно. Това не го броим :)
Поздрави!

ПП
А относно твоето спане - може леглото ти да е на + точка или цяла позитивна зона, та да не те доближават гадинките. Или да си утрепал някоя и друга с тока от Тесла трафовете дето се занимаваш - и ти имат вече страха :tongue:
Аватар
caduceus
Site Admin
 
Мнения: 2025
Регистриран на: Нед Окт 28, 2012 6:11 pm

Re: Технологии за ревитализиране на тялото

Мнениеот hyparh » Съб Фев 27, 2016 9:58 pm

Благодаря за разясненията :beer:
Сега като се замислих, може да се каже, че съм имал изолирани случаи на неспокойни нощи, но се случват рядко (4-5 пъти в годината да речем).
Става въпрос за нощи от следния тип (копирам си две мнения отпреди няколко месеца от “Енергия на Природата”):

hyparh написа:Тази нощ сънувах някакви страхотни кошмари и сега очите са ми като на жаба и все едно някой ми е хвърлил пясък в тях Първия кошмар съм го сънувал някъде към 2 без нещо (ставаше въпрос за някакъв супер мрачен демоничен ритуал, който не стана ясно точно за какво е), понеже в 2 се събудих от него. След това тъкмо тръгнах да заспивам и от клавиатурата на бюрото до мен ясно се чу как сякаш някой натиска няколко клавиша почти едновременно. Тогава вече стабилно се ококорих. Казах, ако има нещо (някаква същност), веднага да се разкара от тук. След 30-40мин. съм заспал и започна нова серия кошмари. Повече шумове не чух.
Довечера май ще се въоръжа с оргонни оръжия за всеки случай :smileylol:
*****
Принципно дори да съм изгледал някакъв хорър, после сънят ми е напълно спокоен, а снощи не съм гледал нищо такова. Беше доста странна и интензивна серия кошмари, а и този шум от клавиатурата беше егати съвпадението (ако е било съвпадение).
Сега се сещам за един подобен случай, беше преди около месец. Пак сънувах някакви подобни неща, но по-малко интензивни. В съня ми имаше някаква същност, която изгоних да не ми досажда (насън) и веднага след това едно от кучетата ми на двора яростно се разлая и ме събуди. Сякаш беше видяло или усетило нещо. Тогава пак си помислих, че е странно съвпадение.
Дали пък не е възможно това да са някакви наши неволни енергийни творения (фантоми), които придобиват собствено съзнание за известно време и понякога да създават кинетични ефекти? Гледал съм за такива случаи.


След като се хранят с негативни емоции, при мен ще си умрат от глад, освен ако не успяват да индуцират по някой кошмар от време на време :lol:
Синергичните същности (“градинарите”) съм ги усещал при това доста по-осезаемо и често :) Не знаех каква роля изпълняват, но сега вече се изясняват нещата. Имал съм случаи на силно енергетизиране по време на сън и подобно на еуфория полу-будно състояние със стрелкащи се приятни енергийни спазми по гръбнака от време на време.

Като стана въпрос за теслови трафове, ето този е най-новото ми творение :phil_24:: https://www.youtube.com/watch?v=TYId1tLPU6A
До около 45см. разряди (450,000V) с вакуумна лампа ГУ-81М. Само трябва да й преправя първичната намотка, че куплирането е доста тясно и взеха да прескачат много искри между двете.

Относно ревитализирането мисля ще е полезно и четивото относно разработките на Цзян Канчжен: http://www.parallelreality-bg.com/stati ... 64-o-.html
Наскоро се сдобих с медно тиксо с цел изработката на мини-биотрон, но все още не съм стигнал до този експеримент :) Макар, че това е малко летаческа работа (изсмукване на енергията от подрастващи организми, например житни кълнове) и не съм сигурен доколко е безопасно да се практикува.
Отговорите на всички въпроси са пред очите ни, просто повечето хора не ги виждат - засега.
Аватар
hyparh
 
Мнения: 494
Регистриран на: Чет Фев 13, 2014 9:26 pm
Местоположение: Нови хан

Re: Технологии за ревитализиране на тялото

Мнениеот icrow » Нед Фев 28, 2016 9:57 am

Последното според мен емного грешно. Според мен трябва да изпиташ благодарнист и любов към природата и тя ше ти отвърне с каквото имаш нужда. Насилственото не е хубаво а и надали ще ти е полезно. Пробвал съм го средприродата и се чувствам невероятно щастлив и добре след това.


Аз чат пат имам не спокойни сънища, които не помня точно,но ставам дапроверявам нещо но като стигна се събуждам хубаво и не мога да се сетя какво трябва да проверя, но се чувствам обезспокоен, след което си лягам. Хубавото е че жена ми ми свикна е не задава въпроси. :smileylol: Също така и доста говоря на сън. Нешата се случват обикновено като съм трупал много нерви през деня.
Аватар
icrow
 
Мнения: 1856
Регистриран на: Чет Май 02, 2013 9:49 pm

Re: Технологии за ревитализиране на тялото

Мнениеот caduceus » Нед Фев 28, 2016 12:52 pm

Тъкмо мислех да пиша за д-р Цзян Канчжен днес - и Хипарх ме изпреварил :) Това са концентратори от най-прост тип, с такива започнах преди двадесетина години, ще снимам в гаража едно такова малко нещо, с което преобразувах фокусираното оргонно поле в центъра в оргонен ток. Мисля че съм го пускал тук, но не помня вече къде.
Системката на Цзян работи така:
1. Имаме обемен концентратор от медни конуси и многостенно тяло с петоъгълни стени /додекаедър/, като излъчването от конусите е насочено към центъра и формира област с висок оргонен потенциал.
2. Цялата конструкция се затваря плътно /може да се влиза през единия петоъгълник, който е на панти/ за да не изтича флуидната оргонна компонента. След малко време се натрупва достатъчно енергия вътре.
3. Обработваният субект стои в центъра, като полето му се напомпва силно и нараства по обем така, че флуидната компонента минава през вълноводите от върховете на конусите и отива към камера където е приемащият организъм.
4. Няма никакъв проблем за излъчващият субект в додекаедъра, освен може би някои психологически "новости" и проблясъци в осъзнаването заради високото енергийно ниво - които евентуално могат да го хвърлят в тъч, ако е с по-лабилна психика или заклет скептик :lol:
5. Проблем може да възникне при приемащия субект в камерата към която водят вълноводите - там идва мощно енергийно поле със модулация от полевия геном на предаващия субект. Т.е. там кокошките стават кокошопатки, ако има патка в додекаедъра :) Същото се отнася и за камерите от по-нов тип, с полусферични отражатели и разположение на обектите във фокусите.
6. При стандартната процедура за подмладяване и ревитализация на стари хора, д-р Цзян използва пшенични кълнове /в началото и инкубатор с заплодени кокоши яйца, които са в процес на излюпване - но кой знае какви са били рисковете и резултатите ;) / Доколкото на мен ми е известно, със покълващото жито не е имало никакви проблеми.
7. Ценното в цялата тази работа е принципът. Няма нужда от тези големи железа, медни сфери и конуси - всичко това е начална фаза на развитие на оргониката и ние сме далеч, далеч напред. Като казвам ние, се надявам и колегите да са направили нещо ново откак се отделиха в другия форум - щото аз си работя :hola:

Всичко в момента може да се събере в много малък обем, като излъчвателното устройство е далеч по-мощно от това на Цзян и е с големината на кутия за обувки :) Може да се мине дори без камера в която да се стои - и т.н., да не разкривам преждевременно нещата. Когато му дойде времето...

Хипарх - хубави трафчета :doubleup: Имаш в пламъка един сравнително силен + заряд, но на жицата не.
Айкроу - направи си излъчвател /ти си напред с такива неща/ със сферично + поле с поне 300 деветки и няма да те притесняват гадините :beer:
Поздрави!
Аватар
caduceus
Site Admin
 
Мнения: 2025
Регистриран на: Нед Окт 28, 2012 6:11 pm

Re: Технологии за ревитализиране на тялото

Мнениеот icrow » Нед Фев 28, 2016 3:27 pm

У нaс имa достa и силни нещa, някои стигaт зaряди нaд 560 000 000 ;) Достa силен хaрмонизaтор имaм. Според мен се кaсaе зa други нещa, които не зaвисят от нaс.
Аватар
icrow
 
Мнения: 1856
Регистриран на: Чет Май 02, 2013 9:49 pm

Re: Технологии за ревитализиране на тялото

Мнениеот caduceus » Нед Фев 28, 2016 7:05 pm

О, браво на вас - по-скоро на теб, защото едва ли някой друг може да направи такива неща. Има нужда от нещо достатъчно силно, което да хване цялата страна - аз също правя хармонизатори от нов тип, но не е чак с такъв заряд /и вероятно обхват/. Важното според мен е да се опитаме максимално да неутрализираме или директно да изметем всички негативни елементи оттук, че да тръгнат нещата по-добре за тоя изстрадал народ. Крайно време е.
Поздрави!
Аватар
caduceus
Site Admin
 
Мнения: 2025
Регистриран на: Нед Окт 28, 2012 6:11 pm

Re: Технологии за ревитализиране на тялото

Мнениеот icrow » Нед Фев 28, 2016 10:01 pm

Не, хармонизатора е доста по слаб, но би трябвало да може да се захрани.

Да, така е и отатъка не спираме да работим в тази насока. :cheers:
Аватар
icrow
 
Мнения: 1856
Регистриран на: Чет Май 02, 2013 9:49 pm

Re: Технологии за ревитализиране на тялото

Мнениеот caduceus » Пон Фев 29, 2016 9:49 pm

За да довършим за земните зони, нека минам на друго, по-мащабно ниво. Ще разгледаме кристалната енергийна структура на планетата ни и т.нар. ИДСЗ или икосаедро-додекаедричната система на земята. Най-общо казано, по ръбовете на тази система се намират основните лей-линии или енергийни потоци, наричани в оригиналния фън-шуй "вените на дракона" - доста цветисто име :) То, разбира се е само термин, защото под дракон се има презвид Ян или + енергийното поле, а "тигър" е Ин полето - което не е точно минус, а форма на енергията, противоположна на Ян. Т.е. не е липса на енергия, а пак енергия, но с друга фаза /дефазирана спрямо Ян/.
Малко доп. информация има в по-долните линкове - както за оригиналната теория на Гончаров за ИДСЗ, която се потвърждава от фактите, така и за линиите в България и какво казват за тях хора, виждащи по-ясно и далеч от нас.
Общата теория + малко скици:
http://2012god.ru/ikosaedro-dodekaedric ... emli-idsz/
Връзката с геопатогенните зони:
http://paralife.narod.ru/1health/dubrov/dubrov_01.htm
Малко за най-важните линии в България и какво е казал П.Дънов за Търново като истинската столица на страната ни - това е от един форум, четете само важното защото има и плява в началото:
http://www.beinsadouno.com/board/forums ... %81%D1%82/
Ценното инфо оттам - извадка:
............................
ЕНЕРГЕТИЧНИЯТ ЦЕНТЪР НА БЪЛГАРИЯ
Велико Търново е било едно от любимите места на Учителя, което Той често е посещавал. Тук от 1910 г. започват да се провеждат съборите на Бялото Братство. Защо Учителя избира именно Велико Търново? Отговор на този въпрос може да ни даде едно писмо на Боян Боев от 10.11.1950 г. до търновския ръководител на Бялото Братство Стамат Тодоров:
„Учителя казва, че има едно магнетично течение, което иде от Хималаите и минава през областта на Търново. От Търново се спущат няколко клона магнетични течения в разни посоки. Един клон отива към Сините камъни при Сливен, оттам продължава към айтоските върхове и по-нататък. Друг клон отива от В. Търново към Света гора и т.н. Ето защо В. Търново е мистичен център и ненапразно Учителят избра В. Търново за съборите."
Учителя казва в една съборна беседа от 1922 година:
„Ние идем в Търново, за да създадем на търновци една благоприятна атмосфера. Защо съм избрал Търново? Аз съм го избрал като един център, дето земните влияния на България се срещат и може да се подобри здравословното състояние на българите. Целта ми не е да се увеличат моите съмишленици, а да могат мозъците на българите да станат нормални, да се образува една мека атмосфера и при това да се подобри положението на техните ниви, да раждат повече жито. Това имам предвид."
На първия събор, състоял се в Търново (1910 г.), на Учителя е зададен следният въпрос: „Какво значение има за българския народ събирането тази година на Веригата в Търново?"
Учителя отговаря: „Ние се срещаме в Търново през тази година, за да решат духовете какво трябва да правят с България. Събрахме се в Търново още и затова, защото всички духове са живяли тук и затова се събират. Те гледат сметката на България и резултатът от тази сметка ще бъде известен бъдещата година."
По този въпрос сестра Мария Тодорова казва: „Представете си, че сте през онази епоха в Търново, където Учителя започва да организира съборите на Бялото Братство. А защо там ли? За това имаше дълбока окултна причина, основаваща се на едно знание, което идваше от вечността, от времето на зараждането на живота на земята и от времето на организирането на този живот от Духа. На много места Учителя беше споменавал, че във В. Търново се срещат много земни, електромагнитни и електрически влияния от цяла България с влиянията, които идат от Хималаите, Алпите и Америка. Това бяха надземни влияния на електричество и магнетизъм, това бяха подземни съединителни връзки между пластовете от минали епохи на земята. Учителя отиде във В. Търново да използва онова космическо течение и онова влияние на земния магнетизъм и електричество, за да ги закрепи едновременно с изявлението на Божествения и Христовия Дух, изявяващи се чрез Него, и да създаде една благоприятна атмосфера в Търново, а оттам - едно омекотяване на атмосферата около българските глави и в българската аура изобщо." (Виж „Изгревът" на Бялото Братство", София, 1993 г.)
Горепосочените изявления са потвърдени и в по-ново време от изследванията на редица учени, съставили т.н. икосиедро-додекаедричен модел на земята (ИДСЗ).
ВСЕМИРОВИЯТ УЧИТЕЛ БЕИНСА ДУНО И ВЕЛИКО ТЪРНОВО
Документална хроника
АЛФИОЛА 1995
................
Утре ще направя малко коментари защо и от кого столицата ни е преместена от Търново в София и коренната разлика в енергетиката на двете места - и съответно колосалните проблеми оттогава нататък за страната ни.
Поздрави!

ПП
Обръщам ви специално внимание на факта, че Москва и В.Търново са разположени на подобни тройни Ян-линии ;) Вижте приложените скици
Прикачени файлове
ley lines - Tarnovo.JPG
ley lines - Tarnovo.JPG (87.46 KiB) Прегледано 3261 пъти
ley lines - Moskva.JPG
ley lines - Moskva.JPG (50.74 KiB) Прегледано 3261 пъти
Аватар
caduceus
Site Admin
 
Мнения: 2025
Регистриран на: Нед Окт 28, 2012 6:11 pm

ПредишнаСледваща

Назад към Алтернативна медицина

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 1 госта

cron