МАШИНА ЗА ИНДУКЦИОННА РЕВИТАЛИЗАЦИЯ

Общи основи на холистичната, хомеопатичната, енергийната и нелекарствена медицина

МАШИНА ЗА ИНДУКЦИОННА РЕВИТАЛИЗАЦИЯ

Мнениеот caduceus » Пет Юни 16, 2017 8:35 pm

Здравейте!
Прототипът на новата ми машина за ревитализиране на клетките чрез мощна оргонна индукция е готов - и дори тестван вече. Първо естествено върху мен и след това - на няколко желаещи приятели :)
Машината е уникална и макар да е правена с подръчни средства, има сериозен позитивен ефект върху здравето. Повече подробности и обяснения ще напиша в следващия си пост, сега ето няколко снимки. На тях може да видите как бобината /в белия кожух/ се движи нагоре-надолу със скорост около пет см/сек по четирите водещи пръта, а човекът по принцип стои прав вътре в нея - но в момента няма сниман такъв в активната зона :) Машината е с пасивен и активен режим на работа, при втория се включва усилвателят в куфара. Това е накратко.

Поздрави!
Прикачени файлове
20170616_190425.jpg
начално долно положение на бобината
20170616_190425.jpg (1.82 MiB) Прегледано 5487 пъти
20170616_190545.jpg
средно положение
20170616_190545.jpg (1.81 MiB) Прегледано 5487 пъти
20170616_190702.jpg
горно крайно положение на бобината
20170616_190702.jpg (1.76 MiB) Прегледано 5487 пъти
20170616_190719.jpg
общ вид на оргонния активатор
20170616_190719.jpg (1.63 MiB) Прегледано 5487 пъти
20170616_190748.jpg
активация на бобината /лилава искра/
20170616_190748.jpg (1.94 MiB) Прегледано 5487 пъти
Аватар
caduceus
Site Admin
 
Мнения: 2025
Регистриран на: Нед Окт 28, 2012 6:11 pm

Re: МАШИНА ЗА ИНДУКЦИОННА РЕВИТАЛИЗАЦИЯ

Мнениеот Iliya » Съб Юни 17, 2017 3:42 pm

Брей, изглежда футуристично. Прилича ми на устройство от Стар трек :tongue: Асене, да не телепортираш някой в друга галактика с това чудо :lol:
Скоро очакваме да видим/чуем за ъпгрейдите по манината и да те срещнем следващия път поне с 10 години подмладен :cheers:
Iliya
 
Мнения: 69
Регистриран на: Пон Дек 15, 2014 8:40 am
Местоположение: София, Петрич

Re: МАШИНА ЗА ИНДУКЦИОННА РЕВИТАЛИЗАЦИЯ

Мнениеот caduceus » Нед Юни 18, 2017 8:45 am

:smileylol:
А, засега машината има следните ефекти:
1. При първите две-три преминавания на обръча около тялото някои по-нечувствителни хора не го усещат, но на четвърто-пето започват. Някои пък още от първия път са наясно какво става. Обаче при второто качване примерно след два-три дни нечувствителните вече усещат от първото преминаване - т.е. има някакво натрупване и настройка към повишена чувствителност спрямо енергията.
2. Една дама сподели, че станала като на момиче на 18 г в реакциите - и дори малко емоционално стимулиране /примерно фантазия или докосване от интересен мъж/ я вкарвало в "полов" режим :lol: Т.е. палела от четвърт оборот, както се казва - а тя е над 40 г, та по принцип и трябвало малко повече време за това-онова. Т.е. имаме едно възстановяване на някои функции /жлези и прочее/ още от един-два сеанса по четири-пет цикъла /един цикъл е преминаване нагоре-надолу на бобината/.
3. Има два-три случая със първоначално усещане на налягане в главата и изтегляне нагоре - това се оказаха хора с някакви енергийни проблеми или програми /включително настройки на рейки и др. такива/. След един-два цикъла нещата се нормализираха и им светна камбаната :) Тогава усетиха нормалното зареждане и вътрешната топлина, която се получава вследствие индукционното генериране на енергия във всички клетки. Плюс успокояване на ума.

Има и други неща, но ще пиша в понеделник че пак потеглям на над 300 км път.
Поздрави!
Аватар
caduceus
Site Admin
 
Мнения: 2025
Регистриран на: Нед Окт 28, 2012 6:11 pm

Re: МАШИНА ЗА ИНДУКЦИОННА РЕВИТАЛИЗАЦИЯ

Мнениеот caduceus » Чет Юни 22, 2017 8:20 am

Здравейте!
Машината работи, макар и с някои леки технически проблеми :) Вчера например ми замириса на изгорена пластмаса - оказа се загрял меден електрод, допрян до една декоративна кутийка прикриваща малко съпротивления. Изисква се доработка с нормално искрище, но нали трябва някой да го направи - още чака :lol: Тия дни ще спретна нещо
Поздрави!
Аватар
caduceus
Site Admin
 
Мнения: 2025
Регистриран на: Нед Окт 28, 2012 6:11 pm

Re: МАШИНА ЗА ИНДУКЦИОННА РЕВИТАЛИЗАЦИЯ

Мнениеот Meltdown » Пет Юни 23, 2017 12:14 pm

Браво, страхотно изобретение ! Машината малко прилича на скенер или по-точно биоскенер :lol: В момента чета един руски учебник за торсионните (оргонни) генератори, торсионните полета и енергоинформационната терапия. Имайте предвид обаче, че за да се постигне максимален терапевтичен ефект трябва да се използва енергоинформационна матрица, която да модулира биополето така, че то да е наситено и да "носи" информация за нормалните клетки на здрав човек и по този начин да променя на субатомно (спиново) ниво патологичните изменения на клетките на болния организъм.
Аватар
Meltdown
 
Мнения: 26
Регистриран на: Съб Апр 12, 2014 10:11 pm
Местоположение: Пловдив

Re: МАШИНА ЗА ИНДУКЦИОННА РЕВИТАЛИЗАЦИЯ

Мнениеот caduceus » Съб Юни 24, 2017 9:25 am

Да, знам че е добре да се модулира - засега целта беше да видим сурово плюс поле как действа, след това модулация със злато 23,5 карата, после активация със оргонно-електрически пулсиращ ток. Сега е на дневен ред допълнително модулиране с жив пшеничен зародиш подобно на Цзян Канчжен камерите за подмладяване :) Работи се непрекъснато - няма събота, няма неделя, късен или хич без обяд - понякога чак до 11-12 ч през нощта :) Ако не ме изгони жената дотогава :lol: , дано свърша до месец-два и да има накрая още по-добри резултати.
Поздрави!
Аватар
caduceus
Site Admin
 
Мнения: 2025
Регистриран на: Нед Окт 28, 2012 6:11 pm

Re: МАШИНА ЗА ИНДУКЦИОННА РЕВИТАЛИЗАЦИЯ

Мнениеот caduceus » Съб Юни 24, 2017 8:56 pm

Преди малко промених радикално принципа на активация на бобината и вече не се ползва никакво електричество :) Съответно няма проблеми с електроника и машината работи само на оргонен ток и оргонна индукция. Изтествах естествено веднага и лично на себе си новите неща и мисля, че са много ОК :) Още ми боде енергията по цялото тяло и се чувства сериозен тонус!
Започвам да мисля по вариант със седящо положение и по-голяма бобина + друга механизация, за да може да стане модулна конструкцията и да се пренася. Освен това ще е още по-силна, а когато човек е отпуснат ще влияе по-добре и на краката /в право положение са стегнати, а е по-добре да не са, за максимален ефект/
Луд умора няма :lol:
Поздрави!
Аватар
caduceus
Site Admin
 
Мнения: 2025
Регистриран на: Нед Окт 28, 2012 6:11 pm

Re: МАШИНА ЗА ИНДУКЦИОННА РЕВИТАЛИЗАЦИЯ

Мнениеот caduceus » Чет Авг 03, 2017 6:10 pm

Машината работи уникално, натрупах доста опит с различни хора и състояния на организма. Възстанова хормонален баланс и метаболизъм, чисти енергийни проблеми от всякакъв характер, тонизира клетките на макс...
Последния случай беше с една дама на 43г. със спрял преди две години цикъл /поради неясни причини/, който се възстанови след 15-20 минути стоене в активното поле на бобината. Общо седем цикъла на пръстена /нагоре-надолу е един/ са достатъчни за тотален заряд на всички клетки, като след това ефектът се усеща няколко дни. Особено първата вечер като си лежиш, има мравки по цялото тяло и леко изтръпване - доста приятно е впрочем... Нещата продължават в посока терапия на очни заболявания, има приставка към новия активатор на бобината, която е един вид слушалки въздействие върху очните нерви :) Засега има благоприятен ефект на релаксация, но не и възстановяване на виждането. Ще работим :phil_24: - пък ако ще накрая да остана да си пиша сам тук :cheers:
Поздрави!
Аватар
caduceus
Site Admin
 
Мнения: 2025
Регистриран на: Нед Окт 28, 2012 6:11 pm

Re: МАШИНА ЗА ИНДУКЦИОННА РЕВИТАЛИЗАЦИЯ

Мнениеот Slav » Вто Авг 08, 2017 9:28 pm

Може и да си пишеш сам, но не си сам ;)

Ти много добре си знаеш :beer:
Аватар
Slav
 
Мнения: 319
Регистриран на: Пон Окт 21, 2013 5:08 pm

Re: МАШИНА ЗА ИНДУКЦИОННА РЕВИТАЛИЗАЦИЯ

Мнениеот caduceus » Нед Авг 13, 2017 12:53 pm

Знам Слави, знам - ама такова усещане имам от време на време, като видя само един-двама потребители да четат форума :) Но той не е за всеки и за всичко, така че това е нормално.
Аватар
caduceus
Site Admin
 
Мнения: 2025
Регистриран на: Нед Окт 28, 2012 6:11 pm

Следваща

Назад към Алтернативна медицина

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 1 госта

cron