WI-FI защитна кутия

Общи основи на холистичната, хомеопатичната, енергийната и нелекарствена медицина

WI-FI защитна кутия

Мнениеот caduceus » Сря Апр 25, 2018 2:24 pm

Здравейте!
Понеже вероятно не всички имат профили и следят Фейсбук, ще пействам във тази тема и форума текста и снимките на новото ми устройство за защита от вредното влияние на безжичните рутери, публикувани във страницата ми тук:
https://www.facebook.com/Zdravniustroistva/

..............................
Приключиха тестовете на новото ми изделие за защита от вредното влияние на WI-FI рутерите. В интернет може да се намери много информация за вредата от тези рутери върху здравето, а почти всеки има в къщи или в офиса такъв. Основния проблем е не самото електромагнитно излъчване, а негативното оргонно поле което върви заедно с него. Особено опасно е то за децата и юношите, но по принцип са засегнати всички. Този електросмог пречи на съня, връзката с духовния свят като създава един вид мъгла и намалява осъзнаването - което води освен до нарушаване на здравето, до вземане на погрешни решения в живота.
И така, нека ви представя изделието ми за пряка защита от WI-FI негативното оргонно излъчване, което няма аналог в света и е резултат от няколкомесечна усилена работа. На снимките съм показал в няколко ракурса самата кутия, както и начина и мястото на залепването и директно на рутера. Независимо от това дали има антена или не, правилната позиция на защитната кутия е в половината на рутера, по-отдалечена от кабела на захранването - там се намира платката, основен източник на вредното лъчение.
Наличието на такава защита не пречи на нормалната работа на рутера. Резултатът обаче е едно забележимо отпускане на психиката и много по-добър сън, което се забелязва особено ясно няколко часа след монтирането на кутията.
Цената на изделието е 95 лева, а то ще е налично за поръчка в края на тази седмица през пощата в сайта ми
http://www.jiznenost.com или направо по телефона.
Поздрави!
............
:)
Прикачени файлове
20180424_105311.jpg
20180424_105311.jpg (1.67 MiB) Прегледано 3047 пъти
20180424_105325.jpg
20180424_105325.jpg (1.71 MiB) Прегледано 3047 пъти
20180424_105543.jpg
20180424_105543.jpg (1.74 MiB) Прегледано 3047 пъти
20180424_105820.jpg
20180424_105820.jpg (1.85 MiB) Прегледано 3047 пъти
20180424_110049.jpg
20180424_110049.jpg (1.76 MiB) Прегледано 3047 пъти
Аватар
caduceus
Site Admin
 
Мнения: 2025
Регистриран на: Нед Окт 28, 2012 6:11 pm

Re: WI-FI защитна кутия

Мнениеот Slav » Съб Май 12, 2018 9:28 pm

Засега при мен се усеща действието, но по странен за мен начин. Обикновено от другите устройства с оргон първоначално се успивам, а след известно време се усещам бодър, а от това засега установявам, че се будя по-рано и наспан...може и да е съвпадение. Ако има промяна в наблюденията ми ще споделя.

Макар, че като се замисля и действието му не е насочено към мен (докато другите устройства са на такъв принцип - зареждат те с оргон), а е насочено към източника на вредни влияния, за да ги неутрализира. Следователно няма какво да се чудя, защото за мен нищо не се е променило освен премахването на облъчването. Тоест количеството оргон за тялото ми не се е променило, а се е намалило вредното излъчване, което то поглъща.

Чак пък толкова да ме е "тровил" рутера досега...но засега изглежда, че е така.
Аватар
Slav
 
Мнения: 319
Регистриран на: Пон Окт 21, 2013 5:08 pm

Re: WI-FI защитна кутия

Мнениеот caduceus » Вто Май 15, 2018 8:55 am

Слави,
веднага след като се сложи тая кутия /до два-три часа най-много/ наистина се усеща разликата във околния фон, все едно че преди това нещо ти е бръмчало тихичко в главата и те е дразнело неусетно, но не си му обръщал внимание - схващаш нещата чак когато го няма вече :) Тия рутери си излъчват негативно поле независимо дали са на 2,4 гигахерца или др честота, пък и микровълнови печки, телефони и прочее замърсители на нормалното поле жизнена енергия постепенно свалят осъзнаването и те правят като зомби.
Така че кутийката е много добро нещо, но да знаеш че се свиква и след някой ден просто забравяш, че я има - а и за това как е било преди нея. Та може да си направиш експеримент и да я махнеш временно, за да усетиш разликата по-ясно. Но я лепни после пак на рутера де :lol:
Поздрави!
Аватар
caduceus
Site Admin
 
Мнения: 2025
Регистриран на: Нед Окт 28, 2012 6:11 pm

Re: WI-FI защитна кутия

Мнениеот icrow » Чет Май 17, 2018 11:02 am

Много добра идея! Обаче особено в блоковете където във всеки апартамент има по един рутер, да не говорим и за телефони таблети телевизори лаптопи, дето също излъчват. Това си остава и едва ли всички ще си вземат неутрализатор. Пробвал ли си да измериш примерно телефон свързан с рутера с неутрализатора дали ще има разлика в излъчването му в сравнение с необработени рутери?
Аватар
icrow
 
Мнения: 1856
Регистриран на: Чет Май 02, 2013 9:49 pm

Re: WI-FI защитна кутия

Мнениеот caduceus » Чет Май 17, 2018 11:43 am

Не съм пробвал, аз на телефоните имам интернет без ограничения и не съм се сещал да видя през wi-fi...
Но по принцип телефона си излъчва от горната част до камерата, явно вътре там му е платката - и малкото изделие което правя в момента и тествам, го погасява тотално. Нещото /няма още име/ за телефони е около 2 мм дебело, 25х15 мм външни размери и се лепи на корпуса отзад. Малко проблеми с технологията има в момента, но до месец ще е готово и то - поне така се надявам :)
Поздрави!
Аватар
caduceus
Site Admin
 
Мнения: 2025
Регистриран на: Нед Окт 28, 2012 6:11 pm


Назад към Алтернативна медицина

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 1 госта

cron