РЕЦЕПТИ

Общи основи на холистичната, хомеопатичната, енергийната и нелекарствена медицина

РЕЦЕПТИ

Мнениеот ivchak » Съб Май 11, 2013 11:59 am

Предлагам различни рецепти - за всекиго по нещо :D
http://yadi.sk/d/gK5o5unv4in0k Ползвайте със здраве , въпреки че е по-добре да не ви се налага
Аватар
ivchak
 
Мнения: 371
Регистриран на: Чет Май 02, 2013 8:48 pm
Местоположение: ВАРНА

Re: РЕЦЕПТИ

Мнениеот caduceus » Вто Фев 11, 2014 9:25 pm

Здравейте колеги,
да кажа и аз малко домашни лечения по повод грипната епидемия :D
От два-три дни напук на това, че по принцип съм здраво добиче :) ме тръшна грипа. Не е ясно грип ли е, настинка + някой минаващ вирус ли, но има явно някакви вируси дето щъкат из мене /основно из носоглътката ми/, щото се наблюдават "благини" като запушен до тотален блокаж нос, студени тръпки, главоболие и т.н. Първата вечер от пробвани няколко илача най-подходящ се оказа домашната ракия :lol: която ако се използва навреме, спира процеса. Може и с водка, ползвали сме с колегите метода когато работих още по банките и идваха сополиви клиенти /водката не мирише после ;) /. Това се прави така:
1. Лапваш една глътка и малко се жабуркаш. Гълташ, за да иде надолу по тръбата и изтрепе каквото има чуждо там.
2. Вземаш си въздух дълбоко, лапваш още една, гаргариш и гълташ. След това издишваш, като последователно запушваш ноздрите за да мине пушекът през тях. Така се избиват гадинките в носоглътката и по лигавиците на носа.
3. Пак въздух, глътка и издишване, като посредата му стискаш носа и надуваш леко. Така се отварят евстахиевите канали към ушите и се избиват евентуално скрили се там диверсанти :)

Това е цялата работа. Прави се при първи симптоми на гъделичкане в носа, кихане или подобни познати неща които показват накъде отиват работите. Но ако закъснеете с терапията както се случи при мен сега, идва втори етап :lol:

Най-малко една-две глави чесън, белиш и дъвчеш докато стане на каша и после още малко. В началото трябва поне три-четири скилидки /много люти, излизат сълзи и сополи, но трябва да се изтрае/. Пауза от половин час, после пак една-две скилидки. След час /вече гадините са видели зор и са поумрели в достатъчни количества :D / може вече на по една скилидка, като за поддържане. Почти веднага след началото се отпушва носа, отбъбват лигавици и се усещаш малко повече човек. Цялата работа е два дни, като трябва да се изядат най-добре две-три глави чесън за да се приключи. Аз съм вече на втория ден и вече мога дори да пиша тука, без да ми капе по клавиатурата :lol:

Бъдете здрави!!!
Аватар
caduceus
Site Admin
 
Мнения: 2025
Регистриран на: Нед Окт 28, 2012 6:11 pm

Re: РЕЦЕПТИ

Мнениеот smsi-h » Вто Фев 11, 2014 10:36 pm

Кадуцеусе,

Защо забрави да се надишаш с оргонния генератор на пара? ;) Не си в час ли, някой ти замота главата с глупости ли, или бацилите докрай ти объркаха разсъдъка? :lol:
smsi-h
 
Мнения: 287
Регистриран на: Пон Сеп 09, 2013 5:37 pm

Re: РЕЦЕПТИ

Мнениеот caduceus » Чет Фев 13, 2014 9:45 pm

Не съм забравил за оргонната пара, но се оказа че не спира грип в остра фаза :) Ще пиша в темата, за да не цапам тази.
Поздрави
Аватар
caduceus
Site Admin
 
Мнения: 2025
Регистриран на: Нед Окт 28, 2012 6:11 pm

Re: РЕЦЕПТИ

Мнениеот ivchak » Чет Фев 13, 2014 9:52 pm

Поднових линка към Рецептите , че добавях някои неща и линка се промени ? http://yadi.sk/d/6RavcddsHqHu8
Аватар
ivchak
 
Мнения: 371
Регистриран на: Чет Май 02, 2013 8:48 pm
Местоположение: ВАРНА

Re: РЕЦЕПТИ

Мнениеот ivchak » Вто Фев 18, 2014 6:57 am

Страхотна статия(на руски) за лекарите, лекарствата , ваксините и др. http://www.vedamost.info/2013/12/1.html Има и линкове(на руски) за билково лечение от Dr. John R. Christopher
Всемирная организация здравоохранения ПРЕДУПРЕЖДАЕТ (2).jpg
Всемирная организация здравоохранения ПРЕДУПРЕЖДАЕТ (2).jpg (27.06 KiB) Прегледано 10810 пъти
Аватар
ivchak
 
Мнения: 371
Регистриран на: Чет Май 02, 2013 8:48 pm
Местоположение: ВАРНА

Re: РЕЦЕПТИ

Мнениеот Чефо » Пет Май 16, 2014 9:47 am

ivchak ще ми дадеш ли някакви контакти, телефон?
Благодаря.
Чефо
 
Мнения: 7
Регистриран на: Съб Май 11, 2013 10:05 pm

Re: РЕЦЕПТИ

Мнениеот ivchak » Съб Май 17, 2014 7:37 am

Чефо , погледни на лични :hola:
Аватар
ivchak
 
Мнения: 371
Регистриран на: Чет Май 02, 2013 8:48 pm
Местоположение: ВАРНА

Re: РЕЦЕПТИ

Мнениеот dimdim » Нед Май 10, 2015 11:13 pm

Здравейте,
Може би това е правилната тема за този въпрос.
Някои има ли наблюдение за методите на проф. Неумиванкин, например за сода бикарбонат и кислородната вода? Впечатления, отзиви?

Благодаря!
dimdim
 
Мнения: 8
Регистриран на: Нед Мар 16, 2014 8:50 pm

Re: РЕЦЕПТИ

Мнениеот caduceus » Пон Май 11, 2015 9:36 am

За нещата на Неумивакин имам само косвени наблюдения, върху приятел който му е фен. Пие кислородна вода на капки и по схема, разтваря я в нормална. Казвал ми е, че трябва да се внимава с кислородната вода която се продава в Б-я защото е два вида и само единият става. Правилната е май в бели пластмасови шишенца, 3 процентен разтвор който е направен със пречистена вода /другото дето не било добро е с някакъв препарат, използван като разтворител - виждал съм го, но в момента не мога да се сетя какъв беше/. Порових и намерих в нета, за да покажа това с пречистената вода
http://apteka.framar.bg/11000658/%D0%BA ... %BC%D0%BB-
Човекът казва, че имало полза, но той по принцип си е доста здрав щото изпробва върху себе си всякакви по-странни илачи :lol:
Така че не мога да потвърдя със сигурност. За содата е горе-долу същата работа, НО!
Когато се съчетаят сода бикарбонат със кленов сироп, имам преки наблюдения от лечение с тази смес върху майка ми. Не ми се разпростира по-конкретно, защото са лични неща, но със разтвор от пречистена сода + канадски кленов сироп в съотношение 1/3 /чаени лъжички/ в чаша от 150 грама с топла /не повече от 45 градуса/ - вода, сутрин и вечер на гладно, спряхме развитието на рак в белите дробове. Напреднала форма с разсейки в костите, вече неподлежаща на третиране по медицински път. Жената я бяха отписали и и даваха максимум 3-4 месеца още преди година, а сега припка из къщата, готви и се чувства съвсем добре. Иначе е на 75 години, с множествена склероза от 35 години /спряна с билков препарат и кавказко мумийо/, пейсмейкър и още други неща - т.е. не е първа младост и в цветущо здраве по принцип. Лечението със содата + сиропа сме го правили два-три месеца, но ефектът се усети още след 5-6 дена.
Отделно съм и правил енергийни трансфери по системата Универсална енергия /имам почти всички нива, от правилните хора/, а също пие силно енергизирана вода, третирана от кутията ми ОК-Магнум. Просто едно шише стои върху кутията и само го допълва като си налее от него. Май содата и сиропа ги разтваряхме също в такава вода, сега не ги употребява вече защото няма нужда. Преди със заредената вода си поливаше само цветята /и цъфтяха през зимата ;) / , но като видя зор с болестта и почна да пие.
А, забраних и също да ходи по доктори и да си прави скенери, рентгенови снимки и прочее облъчвания, намалихме или спряхме и лекарствата които се виждаше че не и действат добре. Просто казахме майната им на докторята, защото вече си бяха отишли трима-четирима приятели от подобни болести, които им вярваха на 100% и ходиха на химиотерапии, облъчване и операции.
Това е в общи линии.
Поздрави!
Аватар
caduceus
Site Admin
 
Мнения: 2025
Регистриран на: Нед Окт 28, 2012 6:11 pm

Следваща

Назад към Алтернативна медицина

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 1 госта

cron