РЕЦЕПТИ

Общи основи на холистичната, хомеопатичната, енергийната и нелекарствена медицина

Re: РЕЦЕПТИ

Мнениеот Чефо » Пон Май 11, 2015 12:49 pm

И аз опитах кислородната вода но май от другата беше, щото получих силни болки от ляво подребото. Изходих кръв и някви парчета и се уплаших и спрях. Дано не съм направил някоя беля. Година след това почнаха едни неприятни здравословни ядове не знам дали не е от там.
Със содата не съм се задълбочавал. Но кой да ти каже, има и коректни хора но има и злонамерени няма гаранция за написаното и твърденията.
Чефо
 
Мнения: 7
Регистриран на: Съб Май 11, 2013 10:05 pm

Re: РЕЦЕПТИ

Мнениеот Gogo1 » Вто Май 12, 2015 10:38 pm

Здравейте колеги!

Прочетете какво пишат за Сандаловото масло.
Използват го в целия свят като лек за много неща.
Аз лично с това масло се отървах от операция.
До сега не са известни нежелани странични ефекти
причинени от използването му.Дават го дори на бебетата
при болки в стомаха разтворено във вода.
http://www.news359.bg/2012/03/18/sandal ... brodeteli/
Аватар
Gogo1
 
Мнения: 703
Регистриран на: Вто Дек 30, 2014 12:08 pm

Re: РЕЦЕПТИ

Мнениеот Slav » Сря Май 13, 2015 8:19 am

Пил съм и кислородна вода и сода.

Кленов сироп + сода не съм опитвал никога и не мога да кажа нищо.


Честно казано от кислородната вода не видях някакъв голям ефект, но определено имаше "нещо".

Със содата обаче беше друга бира. Определено действа много мощно, но и много трябва да се внимава с нея. Ако се предозира нещата стават с обратен знак. Поне при мен от много мерак така стана и после като я почнах отново полека я увеличавах и не си правих експерименти за предозиране :)
Ефекта от содата идва бързо - до седмица, но всеки организъм си е индивидуаен все пак ;)


Поздрави!
Аватар
Slav
 
Мнения: 319
Регистриран на: Пон Окт 21, 2013 5:08 pm

Re: РЕЦЕПТИ

Мнениеот skeleta » Сря Май 13, 2015 9:58 am

Слав, може ли да кажеш по колко сода се пие на ден?
Аз си правех миналата година лимонада с лимонтузу и сода и захар. Само сода не мога да я преглътна.
skeleta
 
Мнения: 198
Регистриран на: Пет Май 10, 2013 9:16 am

Re: РЕЦЕПТИ

Мнениеот Slav » Сря Май 13, 2015 10:08 am

Почваш по 1/4 чаена лъжичка за една седмица, после 2/4 чаена лъжичка на втората седмица, 3/4 лъжичка на третата седмица и на четвъртата може да се приема цяла чаена лъжичка.

Честно казано на мен даже ми се услади и затова и предозирах първият път, но не бива. Поне на мен ми се отрази зле. Чета на места, че можело и 2-3 пъти на ден да се пие по чаена лъжичка (след като си стигнал до нея), но нещо не смея да препоръчвам на никой да пие повече от една чаена лъжичка на ден предвид опита ми :)

Все пак всеки си е различен!!! Така че ако имате желание - експериментирайте и с повече :)
Аватар
Slav
 
Мнения: 319
Регистриран на: Пон Окт 21, 2013 5:08 pm

Re: РЕЦЕПТИ

Мнениеот caduceus » Сря Май 13, 2015 11:29 am

Да, не се препоръчва повече от една чаена лъжичка /равна/ на един прием и те не бива да са повече от три на ден. Майка ми беше на два приема сутрин и вечер със сместа от сода и кленов сироп, на гладно и после не се яде час-час и половина. Пие се и много вода, тя ползваше заредена от ОК-М както вече казах.
Повече сода може да блокира бъбреците, защото отделителната система работи засилено и естествено не на всички е ОК
Поздрави!
Аватар
caduceus
Site Admin
 
Мнения: 2025
Регистриран на: Нед Окт 28, 2012 6:11 pm

Re: РЕЦЕПТИ

Мнениеот Gogo1 » Сря Май 13, 2015 12:37 pm

Не мога да разбера защо тормозите организма си със сода.
Това което пишете за комбинация на сода с кленов сироп също не го разбирам.
Кленовия сироп е силен стимулант и помага за повишаване на имунитета на
организма но със содата му пречите да действа пълноценно.
Като ви писах,че сандаловото масло ме отърва от операция не ви обясних,
че лекарите ми казаха,че имам рак на кожата и трябва спешно да ме оперират
защото после ще е късно и необратимо.Месец след като го използвах вече нямаше и
следа от това,което трябваше да оперират спешно.
На докторите не им пука за нас тях ги интересуват само парите.
Малко са тези лекари,които мислят и за хората.
Може моето мнение да не е миродавно за вас,но аз мисля така.
В последствие разбрах,че сандаловото масло буквално регенерира организма.
Но понеже доста хора вече знаят това в България се намира трудно.
Трябва да се продават лекарства.....
На мен ми го донесоха от Германия.


Поздрави!
Аватар
Gogo1
 
Мнения: 703
Регистриран на: Вто Дек 30, 2014 12:08 pm

Re: РЕЦЕПТИ

Мнениеот Slav » Сря Май 13, 2015 1:04 pm

Съгласен съм с теб Гого. Прав си. Обаче варианти за помощ и лечение има много и пътя не е само един :) Всеки избира този, който най-много му допада или този, който е изпълним спрямо условията, в които се намира в момента.

В твоя случай ползването на сандалово масло е било перфектният вариант, защото проблема ти е бил кожен, но ако проблема е във вътрешните органи нещата стават по-различни :) Което за където си е ;)

Между другото сандалово масло може да се намери и в БГ.
Има онлайн магазини в интернет, които го предлагат.

Ето логиката за смесването на кленов сироп и сода:

Лечението със сода и кленов сироп работи по следния начин: раковите клетки се “нахвърлят” на захарта, така че те се “поощряват” в случая като се приема сироп. Тази захар в него обаче няма да съдейства за разрастването на колониите от ракови клетки, защото готварската сода ще ги убие, преди те да имат шанса да се размножат. Кленовият сироп е насочен директно към раковите клетки, (които консумират 15 пъти повече глюкоза от нормалните клетки), а готварската сода, която се транспортира до раковите клетки от кленовия сироп, тъй като е силно алкална, предизвиква бърза смяна на pH средата, като по този начин ги убива.
Аватар
Slav
 
Мнения: 319
Регистриран на: Пон Окт 21, 2013 5:08 pm

Re: РЕЦЕПТИ

Мнениеот caduceus » Сря Май 13, 2015 9:01 pm

Така е - комбинацията работи като троянски кон, сиропа вкарва содата в раковите клетки много по-добре отколкото ако се ползва само сода. Това е различно от простото алкализиране на организма. И не е никаква мъка, като чай е - аз също пих една седмица и на втория ден имах реакция /нещо нередно май се утрепа вътре в мен, но не е ясно какво/ и ке появиха симптоми на интоксикация за малко /главоболие, гадене и т.н./. На водица и без храна нещата преминаха бързо и после не е имало проблеми до края на седмия ден.
А това със сандаловото масло е интересно, благодаря Гого че го сподели. Трябва да се опита
Поздрави!
Аватар
caduceus
Site Admin
 
Мнения: 2025
Регистриран на: Нед Окт 28, 2012 6:11 pm

Re: РЕЦЕПТИ

Мнениеот Slav » Сря Май 13, 2015 10:06 pm

Гого,
моля те обясни как си ползвал сандаловото масло ?


Ако си го мазал по тялото - как ? Директно или го разтваряш в нещо? Колко пъти на ден го мажеш? Втрива ли се ?

Ако си го пил - как ? По схема, какво количество, колко пъти. В какво се разтваря (ако е такъв принципа) най-добре и пр.

Разясни, защото и на мен ми стана много интересно и мисля да го тествам :hola:
Нужно е обаче да дадеш подробности. Знам, че не си по обясненията, но моля те - опитай се :)
Аватар
Slav
 
Мнения: 319
Регистриран на: Пон Окт 21, 2013 5:08 pm

ПредишнаСледваща

Назад към Алтернативна медицина

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 1 госта

cron