Оздравителна кутия ОК

Общи основи на холистичната, хомеопатичната, енергийната и нелекарствена медицина

Re: Оздравителна кутия ОК

Мнениеот caduceus » Пон Юли 22, 2013 9:47 pm

Напоследък няколко ползватели ми докладват за някои леко странни приложения на кутията ОК :)
По-специално за изпълняване на желания, носене като талисман и усилване на мисълформи за предизвикване на събития.
1. Най-показателен е случай с клиент на една фирма, който дължи пари и два месеца влачи плащането. След десетина минути стискане на кутията в лявата ръка + настоятелна визуализация с намерение човекът да си плати, той пристига в офиса дето не е стъпвал през последните няколко месеца и носи парите :lol: Това е без майтап - случка от живия живот.
2. Синхронизация на събития, забързяване на хода им и внезапен, добър изход от заплетени ситуации - това е наблюдавано при носене във вътрешен джоб с активната страна на ОК към тялото.
3. Явяване на изпити с благоприятен резултат, успешни интервюта за работа и др. подобни. Включително позитивно решаване на дела в съда. Последното е от дългогодишен юрист на сериозна позиция в голям град

Наблюденията продължават, здравните аспекти все пак са най-явни и забележими - предимно намаляване и премахване на стари болежки, плексити, травмирани лакти, колена и менискуси :)

Поздрави
Аватар
caduceus
Site Admin
 
Мнения: 2025
Регистриран на: Нед Окт 28, 2012 6:11 pm

Re: Оздравителна кутия ОК

Мнениеот icrow » Пон Юли 22, 2013 11:25 pm

Това при мен съм го забелязал от известно време без да нося нищо, особено предчувствия за разни събития. Също така имам безпогрешно чувство за това какво си мисли човека срещу мен за мен просто го поглеждам и от нищото ми идва в главата какво мисли (спецялно помислите към мен за другото не, но надали не може и това да се разбере :lol: ) Другото, което тренирам от скоро е със силата на мисълта да завъртам шнура на тоалетното казанче и става доста добре, но после доста ме боли главата. :lol:

Мислих да не ги споделям тия неща, но като стана на въпрос. :?

ПП
Това може да се окаже доста кофти оръжие в ръцете на неподходящите хора, а както знаем все на такива им попадат.
Аватар
icrow
 
Мнения: 1856
Регистриран на: Чет Май 02, 2013 9:49 pm

Re: Оздравителна кутия ОК

Мнениеот breviss » Нед Юли 28, 2013 10:23 am

Първо да кажа ЗДРАВЕЙТЕ, поради първият ми пост след регистрацията. Явно не мога да намеря технологията на изработката. Може ли някоя препратка към начина на изработката?
breviss
 
Мнения: 13
Регистриран на: Пет Юни 28, 2013 1:29 pm

Re: Оздравителна кутия ОК

Мнениеот caduceus » Нед Юли 28, 2013 11:04 am

Здравей колега breviss, добре дошъл!
Стария, по-слаб вариант на кутията ОК има описание в раздела Автомобили и ДВГ, тема Излъчватели на Кадуцеус, първите страници на .doc файла със нещата от предните форуми. Новия вариант се прави по подобен начин, само че от шнур 7х7 /т.е. седем шнура с по седем нишки от лакиран 0,18 мм меден проводник/, като навиването на крайния шнур е само на ръка. В направените лично от мен кутии ОК слагам вътре с цел усилване и още някои съставки, но разбира се, може и без тях. Второто важно нещо е, че направените от различни хора подобни изделия имат различна сила и ефект ;) Това е пряко свързано с енергетиката на изготвителя и моментното му състояние, защото излъчваната от изготовителя енергия се запечатва първо в шнура при навиването му и второ, при свързването на шнуровете във възли /т.е. при затварянето на веригата/. Затова тия неща се правят на ръка, поради различната поляризация на жизнената енергия в лявата и дясната ръка, които държат шнура. На трето място, отражателните параболични елементи и материалът на изходната повърхност, който модулира излъчването трябва да са подходящи. Виж в темата репликите на колегите и проблемите при нарушаване на тези изисквания.
Поздрави
Аватар
caduceus
Site Admin
 
Мнения: 2025
Регистриран на: Нед Окт 28, 2012 6:11 pm

Re: Оздравителна кутия ОК

Мнениеот gomi » Нед Юли 28, 2013 12:42 pm

използвам момента да пусна снимка на моя възел 7х7 , който сглобих днес, с молба за измерване, засега не знам за какво ще го използвам направих го за проба,
да си изчистя за себе си технологията. ;)
Прикачени файлове
7x7miroving 28.07.....jpg
7x7miroving 28.07.....jpg (241.07 KiB) Прегледано 4542 пъти
«Щастие за всички даром и нека никой да не бъде пренебрегнат!»
Аватар
gomi
 
Мнения: 131
Регистриран на: Чет Май 09, 2013 9:19 pm
Местоположение: майна таун :)

Re: Оздравителна кутия ОК

Мнениеот caduceus » Нед Юли 28, 2013 2:15 pm

Възелът ти не е затворен, т.е. на практика няма възел! Така нещата са доста слаби и не може да се натрупа енергия в системата. Все едно чашата, в която наливаш вода да е пробита - ще се мокри, но няма за пиене. Изолирай осмиците с текстилно тиксо или изолирбанд, затвори отзад веригата с равни два края, точно в средата, фиксирай пак с лента. Направи го съгласно указанията в първоизточника, не е нужно да се открива топлата вода. Всичко, което не е затворена енергийна система не е защитено от заразяване с негативни полета.

ПП
Ето затова не искам никой да си нарича изделията с име като моето - "Кутия ОК". Те просто не са такива, дори без да включваме фактора енергийно влияние на изработващия. Аз съм маниак на тема точност и правя нещата като хората - какъвто със сигурност бихте желали да е хирургът, който ви оперира /не дай Боже/.
Аватар
caduceus
Site Admin
 
Мнения: 2025
Регистриран на: Нед Окт 28, 2012 6:11 pm

Re: Оздравителна кутия ОК

Мнениеот icrow » Нед Юли 28, 2013 2:34 pm

Само да добавя, че докато се прави, също така трябва да се и програмира за вида на дейност, която трябва да извършва. Тоест ако искаш да лекува мислиш си как ще лекува и тн :Д Не че не моЖе да се пренастрои после, но се изисква малко повече опит. :)
Аватар
icrow
 
Мнения: 1856
Регистриран на: Чет Май 02, 2013 9:49 pm

Re: Оздравителна кутия ОК

Мнениеот gomi » Нед Юли 28, 2013 6:22 pm

Ето го вече затворен и запечатан ;)
Прикачени файлове
2.jpg
2.jpg (154.81 KiB) Прегледано 4516 пъти
1.jpg
1.jpg (101.35 KiB) Прегледано 4516 пъти
«Щастие за всички даром и нека никой да не бъде пренебрегнат!»
Аватар
gomi
 
Мнения: 131
Регистриран на: Чет Май 09, 2013 9:19 pm
Местоположение: майна таун :)

Re: Оздравителна кутия ОК

Мнениеот caduceus » Нед Юли 28, 2013 6:34 pm

Сега е добре, опаковай го в нещо и си го ползвай със здраве. Ако му сложиш параболични алуминиеви отражатели от едната страна, ще имаш едностранно, но двойно по сила излъчване
Поздрави
Аватар
caduceus
Site Admin
 
Мнения: 2025
Регистриран на: Нед Окт 28, 2012 6:11 pm

Re: Оздравителна кутия ОК

Мнениеот breviss » Пон Юли 29, 2013 9:52 am

Извинявам се предварително, ако някъде е коментирано преди това. Поради факта че в сезона на отпуските единствената работилница за навиване на елдвигатели която знам- не работи, имам следният въпрос: Има ли смисъл да направя възела с оголен меден проводник от кабел, т.е. не е лакиран? Някой правил ли го е успешно - да са замерени високи стойности?
breviss
 
Мнения: 13
Регистриран на: Пет Юни 28, 2013 1:29 pm

ПредишнаСледваща

Назад към Алтернативна медицина

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 1 госта

cron