Радиестезия - принципи, обяснения, информация

Теоретични основи и практическо приложение

Текуща дискусия , методики и приложение в практиката

Мнениеот caduceus » Пет Май 03, 2013 9:47 pm

Здравейте,

тук възнамерявам да споделя своя личен опит по темата, както и прилагането на радиестезия при разработката и тестването на технически устройства. При това не само свързани с жизнената енергия /оргона/, а и съвсем обикновени и ежедневни такива.
Ще приветствам всяко споделяне както на собствен опит на други колеги и потребители по темата, така и всякаква полезна информация за подобните практики по света. Радиониката като интердисциплинарна наука също ще бъде разисквана, както и двойното приложение на електротехнически и електронни детайли при изготвянето на радионични схеми. Това всъщност е новата физика на 21 век, свързана с директните информационни взаимодействия на ниво оргонно поле, съществуващо навсякъде във вселената като фон, в различни концентрации.

Поздрави
Аватар
caduceus
Site Admin
 
Мнения: 2025
Регистриран на: Нед Окт 28, 2012 6:11 pm

Re: Текуща дискусия , методики и приложение в практиката

Мнениеот ivchak » Съб Май 18, 2013 10:50 am

В библиотеката съм сложил материали по Радиестезия :D :D :D
Аватар
ivchak
 
Мнения: 371
Регистриран на: Чет Май 02, 2013 8:48 pm
Местоположение: ВАРНА

Re: Текуща дискусия , методики и приложение в практиката

Мнениеот caduceus » Съб Май 18, 2013 11:12 am

Добре че си ти да слагаш материали, че аз съм несериозен в това отношение :) Благодаря ти!
Аватар
caduceus
Site Admin
 
Мнения: 2025
Регистриран на: Нед Окт 28, 2012 6:11 pm

Re: Текуща дискусия , методики и приложение в практиката

Мнениеот icrow » Съб Май 18, 2013 12:09 pm

Отдавна се каня да допълня нещо по темата. Аз, като повечето млади хора вече, не обичам много много да чета :? Та не знам дали този метод го има по дебелите книги за радиестезия, но аз го намерих случайно. Метода може да се ползва за позициониране на оргони системи и фината им настройка. Метода е следния: хваща се конеца на махалото на 2-3 см от тежестта (разстоянието зависи от силата на излъчване), така че да почне да се клати напред назад независимо от излъчвания заряд. Докато се извършват промените си задаваш въпроса как ще е по добре, и съответно докато движиш частите махалото се завърта по часовниковата стрелка ако е по добре, а ако става по зле започва да върти обратно, а ако няма промяна продължава да се клати напред назад. Много е удобно при много компонентни системи да настроиш отстоянията. Поздрави!
Аватар
icrow
 
Мнения: 1856
Регистриран на: Чет Май 02, 2013 9:49 pm

Re: Текуща дискусия , методики и приложение в практиката

Мнениеот ivchak » Съб Май 18, 2013 4:20 pm

icrow, ще ти дам един безплатен съвет :lol: Тъй като на теб махалото ти дава бързи и отчетливи отговори вместо да четеш дадена книга (или документ)задръж махалото над книгата(или сложи показалеца на свободната ръка близо до монитора над съответният документ който искаш да прочетеш), и поискай махалото да се запознае със съдържанието на книгата(документа).Махалото би трябвало да се "повърти" една, две или повече минути и да спре неподвижно което означава че се е запознало с информацията.След това си направи една 100% скала(диаграма-има много диаграми архивирани в библиотеката -линка за радиестезия.По тази скала можеш да питаш колко процента тази книга ще е полезна за теб.Тъй, че ако процента е под 60-70% няма смисъл да си вадиш очите :lol: Освен това може да питаш колко процента е и достоверноста на дадената книга(документ). По твоя метод по опитните радиестезисти правят диагностика на човека(по схема на човешкото тяло) диагностика на различни технически системи , у-ва коли самолети и каквото ти дойде на ум - стига да не те мързи да тренираш :lol: :lol: :lol: Бъди здрав !!!
Аватар
ivchak
 
Мнения: 371
Регистриран на: Чет Май 02, 2013 8:48 pm
Местоположение: ВАРНА

Re: Текуща дискусия , методики и приложение в практиката

Мнениеот ivchak » Нед Май 19, 2013 4:47 pm

Питане към Кадуцеус и Айкроу ,колко е силата на полето на това японско нещо по вашите скали тъй като при мен е доста силно и има много хубаво излъчване :D
Темари_5.jpg
Темари_5.jpg (47.02 KiB) Прегледано 10015 пъти
Аватар
ivchak
 
Мнения: 371
Регистриран на: Чет Май 02, 2013 8:48 pm
Местоположение: ВАРНА

Re: Текуща дискусия , методики и приложение в практиката

Мнениеот caduceus » Чет Май 23, 2013 12:33 pm

Това излъчва само плюс и е наистина хубавко :) Аз измерих заряд от 7,54/10, което не е най-силно - но като се има предвид, че е на голяма повърхност, хич не е зле.
Поздрави
Аватар
caduceus
Site Admin
 
Мнения: 2025
Регистриран на: Нед Окт 28, 2012 6:11 pm

Re: Текуща дискусия , методики и приложение в практиката

Мнениеот ivchak » Чет Май 23, 2013 7:25 pm

Препоръчват го за зареждане и наистина създава един приятен и мек полъх(поне на мен така ми действува макар и съвсем слабо). Моята енергетика(според махалото) от днес около обяд започна леко да се нормализира.Махалото ми започна да отчита и положителните енергии макар и доста слабо.Така и не мога да разбера какво стана тези 2-3 дни :o :o :o Според махалото енергетиката ми беше отрицателна(като на умрял човек), въпреки че като за умрял свърших доста ежедневни работи :lol: :lol: :lol: Бъдете здрави !!!
Аватар
ivchak
 
Мнения: 371
Регистриран на: Чет Май 02, 2013 8:48 pm
Местоположение: ВАРНА

Re: Текуща дискусия , методики и приложение в практиката

Мнениеот icrow » Чет Май 23, 2013 8:46 pm

Доста е слабичко 19/30
Аватар
icrow
 
Мнения: 1856
Регистриран на: Чет Май 02, 2013 9:49 pm

Re: Текуща дискусия , методики и приложение в практиката

Мнениеот caduceus » Нед Май 26, 2013 8:16 pm

ivchak
Може да ти се затваря от време на време някой от двата канала - към небето или към земята. Пробвай да правиш няколко дни по поне пет-шест повторения на всяко от петте тибетски упражнения за регулиране на енергетиката /петимата тибетци/. От полза е и за здравето и тонуса.
Поздрави
Аватар
caduceus
Site Admin
 
Мнения: 2025
Регистриран на: Нед Окт 28, 2012 6:11 pm

Следваща

Назад към Радиестезия

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 1 госта

cron