Радиестезия - принципи, обяснения, информация

Теоретични основи и практическо приложение

Re: Текуща дискусия , методики и приложение в практиката

Мнениеот ivchak » Нед Май 26, 2013 8:41 pm

Айкроу, "Темари"-то е направено от конци и не може да е силно , но качеството на енергията е на 100% съвместима и полезна за хората.Поне така казват хората които чувстват енергиите.Даже и аз имах някакво приятно усещате след като гледах Темари около 1 мин.
Кадуцеус, не зная какво се беше затворило, но не е хубаво(а може и да е за добро :lol: :lol: :lol: ).Имах чуството , че съм си загубил ръцете или инструментите с които работя и не мога да направя нищо.Вчера четох на сайта в Нереалност, че една от най-добрите (след Радомир) екстрасензи , че от една седмица не може да измерва нищо от екрана(не спомена дали пряко още може да измерва) но има съвпадение в датите на стопирането :?: :?: :?:
Аватар
ivchak
 
Мнения: 371
Регистриран на: Чет Май 02, 2013 8:48 pm
Местоположение: ВАРНА

Re: Текуща дискусия , методики и приложение в практиката

Мнениеот caduceus » Пон Май 27, 2013 7:48 am

И при мен се получи удар, но слезе на физическо ниво, преди няколко дни - но вече се оправих. Задължително си сложи защита и я подновявай през ден-два.Явно има масирано негативно излъчване от нещо или някой който вижда зор напоследък :) и го усещаме по-силно. Далеч съм от мисълта, че е персонално.
Това важи за всички които работят с позитивното начало на жизнената енергия. Една проста защита например, е при дълбоко дишане в алфа ниво да визуализирате концентрична сфера с радиус колкото разперените ви встрани ръце, която е огледална отвън. За повече сила може да пуснете и малко пламъци, да си горят по външната и повърхност :) Фиксирайте образа на мехура здраво, за да я виждате дори и в нормално състояние с вътрешния си поглед. Матрицирайте я с код да пропуска само позитивни излъчвания и въздействия, а негативните да връща обратно или направо да ги изгаря, ако са по-слаби. За най-добър резултат направете още две по-малки обвивки, като най-вътрешната вече не е сфера, а като скафандър по кожата. Така ще сте защитени максимално, ще забележите, че ви се качва веднага осъзнаването. Т.е. имало е нещо което ви е пречело, но просто не сте го забелязвали - което е и целта на негативните атаки. Да, ама при нас не! Не ги щем тия "благини" - да си ги вземат обратно :D
Поздрави!
Аватар
caduceus
Site Admin
 
Мнения: 2025
Регистриран на: Нед Окт 28, 2012 6:11 pm

Re: Текуща дискусия , методики и приложение в практиката

Мнениеот ivchak » Пон Май 27, 2013 12:11 pm

Кадуцеус, благодаря за съвета - опитвам да си направя някаква защита, но не зная доколко успявам ? Тъй като съм слабо чувствителен и пряко не съм усетил нищо конкретно не мога да кажа има ли, или няма ефект.Да се надяваме че съм успял до някъде тъй като при мен това състояние продължи 48ч и после всичко се оправи-даже ми се струва че сега махалото реагира по-бързо и отчетливо.Бъди здрав!!!
Аватар
ivchak
 
Мнения: 371
Регистриран на: Чет Май 02, 2013 8:48 pm
Местоположение: ВАРНА

Re: Текуща дискусия , методики и приложение в практиката

Мнениеот gomi » Пон Май 27, 2013 5:41 pm

Миналата седмица имаше доста силни слънчеви изригвания, може и това да е повлияло, мен здраво ме цепеше главата съчетано с световъртеж :D .
Досега не ми се е случвало.....
«Щастие за всички даром и нека никой да не бъде пренебрегнат!»
Аватар
gomi
 
Мнения: 131
Регистриран на: Чет Май 09, 2013 9:19 pm
Местоположение: майна таун :)

Re: Текуща дискусия , методики и приложение в практиката

Мнениеот caduceus » Вто Юни 11, 2013 7:11 pm

При такива случаи просто спете повече, помага. И излизайте по-рядко навън, особено когато е без шапка. Колкото и да е смешно, шапката помага поне от пряко прегряване на тиквата, ако не от друго.
Аватар
caduceus
Site Admin
 
Мнения: 2025
Регистриран на: Нед Окт 28, 2012 6:11 pm

Re: Текуща дискусия , методики и приложение в практиката

Мнениеот Philip » Вто Авг 13, 2013 6:02 am

Към четящите 8-)
Има двама човека, от тези, които влизат и четат тук, и се оправят много добре с махалото :) . Понякога ги засичам, когато влизам.
Хора, не се притеснявайте, а влизайте, мерете и пишете :) Моля :!: :) Така ще помогнете със сигурност за развитието на това, което ви е интересно :idea: :D
Последна промяна Philip на Чет Авг 15, 2013 8:42 am, променена общо 1 път
Наблюдавам - анализирам - променям.
Аватар
Philip
 
Мнения: 1094
Регистриран на: Нед Май 05, 2013 9:55 am

Re: Текуща дискусия , методики и приложение в практиката

Мнениеот caduceus » Сря Авг 14, 2013 9:45 pm

Вероятно сме двамата с Айкроу, аз поне понякога чета без да влизам и те засичам, като си вътре :)
Аватар
caduceus
Site Admin
 
Мнения: 2025
Регистриран на: Нед Окт 28, 2012 6:11 pm

Re: Текуща дискусия , методики и приложение в практиката

Мнениеот Philip » Чет Авг 15, 2013 5:53 am

Не 8-)
Наблюдавам - анализирам - променям.
Аватар
Philip
 
Мнения: 1094
Регистриран на: Нед Май 05, 2013 9:55 am

Re: Текуща дискусия , методики и приложение в практиката

Мнениеот icrow » Чет Авг 15, 2013 10:31 am

Ма моля ви се колеги излесте на светло! Знаете ли колко е самотно на върха. :lol: Колкото повече гледни точки толкова по-добре. :)
Аватар
icrow
 
Мнения: 1856
Регистриран на: Чет Май 02, 2013 9:49 pm

Re: Текуща дискусия , методики и приложение в практиката

Мнениеот neTkoB » Съб Апр 12, 2014 11:07 am

здр., бихте ли ми препоръчали скала за измерване, в момента ползвам на Бовис /тя е до 36 000/ и ми е доста трудно да приравнявам спрямо вашите измервания ........ мерси предварително
neTkoB
 
Мнения: 18
Регистриран на: Пет Дек 13, 2013 7:19 pm

ПредишнаСледваща

Назад към Радиестезия

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 1 госта

cron