Тва пък чудо кво е! :-)))

Теоретични основи и практическо приложение

Re: Тва пък чудо кво е! :-)))

Мнениеот Philip » Пон Юни 02, 2014 7:54 pm

Хм :)
Енергия знам какво е. Линк знам какво е. И две точки предполагам какво са :smileylol:
...Но въобще не схващам за какво би могъл да го ползваш по това обяснение :cheers:
Аз му хващам друга употреба, но проблема си е мой :smileylol:
Наблюдавам - анализирам - променям.
Аватар
Philip
 
Мнения: 1094
Регистриран на: Нед Май 05, 2013 9:55 am

Re: Тва пък чудо кво е! :-)))

Мнениеот caduceus » Вто Юни 03, 2014 8:41 am

Пропуснах да добавя, че засега активацията се включва чрез залепване на стърчащото отзад тиксо за базата на кристала :) На тъмно свети много интересно, синкаво с разсеяна светлина. Енергийният сканиращ лъч отпред се усилва няколко пъти. Иначе недостатъкът на изделието е, че тежи над кило, но вторият вариант ще е по-добър и лек /надявам се/.
Но Филип е прав - ако му включа и акумулатор, захранване + модулатор с високо напрежение и още туй-онуй, накрая може да стане и бластер :lol:
Аватар
caduceus
Site Admin
 
Мнения: 2025
Регистриран на: Нед Окт 28, 2012 6:11 pm

Re: Тва пък чудо кво е! :-)))

Мнениеот caduceus » Пет Юни 06, 2014 4:26 pm

Нещо по-нормално от гаража - пускал съм му май снимка в стария форум преди време. От началото на изследванията ми в областта на оргона и превръщането му от насочено излъчване в оргонен ток. Пасивен конусен концентратор от елементарен тип, конверторният елемент е в средата и от него е изведен белият проводник. На оголения край има + който се усеща съвсем ясно при пипане :)
Поздрави
Прикачени файлове
Image1026.jpg
Image1026.jpg (536.55 KiB) Прегледано 8726 пъти
Image1027.jpg
Image1027.jpg (400.43 KiB) Прегледано 8726 пъти
Аватар
caduceus
Site Admin
 
Мнения: 2025
Регистриран на: Нед Окт 28, 2012 6:11 pm

Re: Тва пък чудо кво е! :-)))

Мнениеот hyparh » Вто Юни 10, 2014 12:46 pm

Здравейте,
Не знам дали сте чували за т.нар. Hyper Dimensional Resonator (HDR) на Стивън Гибс. Бях попадал на информация за това устройство преди време и се чудих дали е истина. Устройството имало способността да манипулира времето и го използват за астрални времеви пътувания. Произвежда скаларни вълни чрез кадуцеус намотка, необходим е "свидетел" като при радионичните устройства. Може да се използва и кварцов кристал, който да усили/концентрира излъчването.
HDR има намотка, която се поставя на главата и при включване на устройството, мозъчните вълни трябва да съвпаднат със скаларните от намотката, за да се осъществи нещо като резонанс и човекът да започне да “вижда” неща от миналото или бъдещето – в зависимост от желанието му.

http://www.rexresearch.com/gibbstime/gibbs.htm
http://mysteriousuniverse.org/2013/04/m ... resonator/

Из Ютюб има клипчета как HDR влияе на механични часовници, карайки ги да вървят бързо напред или назад.

https://www.youtube.com/watch?v=anj-bN9hums
https://www.youtube.com/watch?v=nzGnaI3VPiQ

Макар, че това с часовниците нещо не ми се връзва. Ако действително влияеше на “времето”, то не само стрелките щяха да бъдат афектирани, а цялата област около HDR. Според забързването/забавянето различни предмети биха се държали странно. Например при оказване на механичен момент (побутване/хвърляне през полето) на предмет, то той трябва да се държи сякаш е заснет на бързи/забавени обороти. Такова нещо очевидно не се наблюдава, иначе задължително щяха да заснемат и това. По-скоро ми се струва че ЕМ полето влияе на електронната част на часовника и го "бъгва" по определен начин. Примерно няма нито едно клипче с часовник с електронен циферблат (от течни кристали).
Отговорите на всички въпроси са пред очите ни, просто повечето хора не ги виждат - засега.
Аватар
hyparh
 
Мнения: 494
Регистриран на: Чет Фев 13, 2014 9:26 pm
Местоположение: Нови хан

Re: Тва пък чудо кво е! :-)))

Мнениеот nightcrawler65 » Чет Мар 31, 2016 8:18 pm

Тъй като незнам къде точно му е мястото, го слагам тук:

http://www.haskovo.net/news/221556/Konc ... va-zagadka

За да кажете с какво може да се свърже като определение. На мен лично ми напомня изображение от монитора на стара радиолокационна система за наблюдение и навигация.
nightcrawler65
 
Мнения: 111
Регистриран на: Пет Май 10, 2013 10:12 pm

Re: Тва пък чудо кво е! :-)))

Мнениеот caduceus » Сря Апр 06, 2016 6:29 pm

Не е ясно какво е това. Не излъчва нищо съществено - аз поне не можах да хвана. Да не е първоаприлска шега на хасковската медия :)
Аватар
caduceus
Site Admin
 
Мнения: 2025
Регистриран на: Нед Окт 28, 2012 6:11 pm

Re: Тва пък чудо кво е! :-)))

Мнениеот Питър » Чет Май 04, 2017 10:57 pm

Интересна картинка - напълно непонятна за мен , но като я гледам и .... ме втриса от нея ???
Прикачени файлове
Ku-ku.JPG
Ku-ku.JPG (128.07 KiB) Прегледано 6656 пъти
Аватар
Питър
 
Мнения: 72
Регистриран на: Нед Апр 09, 2017 9:28 pm
Местоположение: Варна

Re: Тва пък чудо кво е! :-)))

Мнениеот Xristian » Пет Май 05, 2017 3:08 pm

Аз усештам леко мравучкане по горната част на тялото!
Xristian
 
Мнения: 5
Регистриран на: Сря Май 20, 2015 2:56 pm

Re: Тва пък чудо кво е! :-)))

Мнениеот icrow » Сря Май 10, 2017 2:09 pm

Въпреки хубавите цветове излъчва доста силен - и е доста неприятна енергията. А бялата завартулка носи някаква кофти информация :sad:
Аватар
icrow
 
Мнения: 1856
Регистриран на: Чет Май 02, 2013 9:49 pm

Предишна

Назад към Радиестезия

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 1 госта

cron