Тва пък чудо кво е! :-)))

Теоретични основи и практическо приложение

Re: Тва пък чудо кво е! :-)))

Мнениеот caduceus » Нед Юни 01, 2014 7:35 pm

Сменям ги веднага - само кажи с какви, ти си специалист! Нещо ме задържаше тия години да го пробвам, все ми се струваше че може да гръмне - все пак парното налягане е 4 пъти повече от това на водата. Все пак, материалът вътре е малко за да се получи цикълът на изпарение, втечняване и пак изпарение. Така става ин-ян динамична циркулация и енергийна /оргонна/ поляризация обратна на нормалната, създаваща гравитацията ;) И да, знам че трябва да е от бронз, ама разполагаше човекът тогава с хубава стомана и така го направи. Все пак, идеята е да се докаже принципът - ВСГ и новите гравитатори обезсмислят тази стара технология
Поздрави!
Аватар
caduceus
Site Admin
 
Мнения: 2025
Регистриран на: Нед Окт 28, 2012 6:11 pm

Re: Тва пък чудо кво е! :-)))

Мнениеот Philip » Нед Юни 01, 2014 8:00 pm

С твърдост 11,2 могат да се намерят. Другия вариант е от неръждавейка. И те ще са по-здрави от тези.
Пък за идеята мое да му сложиш вътре малко бронзов прах :)
Честно казано обаче, си мисля, че по-добре ще бъде да отиде директно в офиса ;) :)
Ще си запази добрия вид :cheers:
Наблюдавам - анализирам - променям.
Аватар
Philip
 
Мнения: 1094
Регистриран на: Нед Май 05, 2013 9:55 am

Re: Тва пък чудо кво е! :-)))

Мнениеот icrow » Нед Юни 01, 2014 8:57 pm

Този централния болт нарочно ли е разположен ексцентрично?
Аватар
icrow
 
Мнения: 1856
Регистриран на: Чет Май 02, 2013 9:49 pm

Re: Тва пък чудо кво е! :-)))

Мнениеот caduceus » Пон Юни 02, 2014 8:40 am

Блазни ме мисълта за го подпаля някъде из балкана, чрез едно туристическо газово котлонче отдолу + 100 грама материал вътре, просто за да видя какво ще стане :lol: Тогава има три варианта - да отпраши на майната си в космоса :Astro: , нищо да не стане, или да се пръсне :sobbing: Не е ясно кое е за предпочитане - ако свали някой сателит ще ме гонят до дупка едни лоши хора :lol:
Болтове ще намеря каквито казваш, имам един познат със голяма работилница и ако няма готови, ще направи. Относно бронзовия прах - вътрешно бронзиране или помедняване ли имаш предвид? Или просто да мушна малко настърган с пилата бронз или мед в материала /нарочно не казвам името му по определени съображения ;) /. А излагането в офиса - накрая може и за това да стане. Ще го тръкна малко да светне отвън и напръскам със златна боя за фасон :lol: После в интернет ще видите колко снимки ще се навъдят по разни UFO сайтове :dance:
Болта отгоре е ексцентричен, защото късно казах на стругаря че трябва да има такъв и той пробил дупката на ръка със дрелка, а тя се отплеснала : ) Но ако кривото дава допълнителна интрига и лека мистичност, може да го изкараме че е нарочно. Философите от мазето после ще се изкажат мъдро, че това е по един куп специални причини - като например генериране на етерни фазови разлики и прочее измишльотини :smileylol:
Поздрави!
Аватар
caduceus
Site Admin
 
Мнения: 2025
Регистриран на: Нед Окт 28, 2012 6:11 pm

Re: Тва пък чудо кво е! :-)))

Мнениеот Philip » Пон Юни 02, 2014 9:05 am

:)
Просто да мушнеш каквото трябва :)
А такива болтове продават във всеки магазин за крепежни елементи. Имат и болтове всякакви дължини, и гайки, и шайби. Не може да нямате такъв в Ловеч :)

Успех! :doubleup:

ПП
... Но най-малко заради формата си заслужава да го има в пространството!
Ще е гот :)
Наблюдавам - анализирам - променям.
Аватар
Philip
 
Мнения: 1094
Регистриран на: Нед Май 05, 2013 9:55 am

Re: Тва пък чудо кво е! :-)))

Мнениеот caduceus » Пон Юни 02, 2014 1:28 pm

Добре, ще мушна :lol:
Айде нещо ново, което обаче няма да пояснявам какво е - ако някой познае точно тогава ще кажа. Последна моя разработка, заради него разглобих машината за имплантиране на мисълформи ;) Не обръщайте внимание че е с тел и тиксо, работи прекрасно а това ми е напълно достатъчно, защото е за собствено ползване!
Айде вижте поредното творение :phil_24: :witchy: :sun:
Прикачени файлове
Image1016.jpg
активен работен режим
Image1016.jpg (261.78 KiB) Прегледано 6766 пъти
Image1014.jpg
активирано кристално ядро
Image1014.jpg (247.05 KiB) Прегледано 6766 пъти
Image1013.jpg
пасивен работен режим
Image1013.jpg (289.17 KiB) Прегледано 6766 пъти
Аватар
caduceus
Site Admin
 
Мнения: 2025
Регистриран на: Нед Окт 28, 2012 6:11 pm

Re: Тва пък чудо кво е! :-)))

Мнениеот icrow » Пон Юни 02, 2014 1:43 pm

Оргонно оръдие, за примерно контрол на климата?
Аватар
icrow
 
Мнения: 1856
Регистриран на: Чет Май 02, 2013 9:49 pm

Re: Тва пък чудо кво е! :-)))

Мнениеот Philip » Пон Юни 02, 2014 2:17 pm

j.jpg
j.jpg (115.81 KiB) Прегледано 6761 пъти

Едното от трите, но в кристално изпълнение.
Предпочитам да не уточняваш точно какво е, ако съм прав.
Стига и палец нагоре или надолу за моя информация :)
Наблюдавам - анализирам - променям.
Аватар
Philip
 
Мнения: 1094
Регистриран на: Нед Май 05, 2013 9:55 am

Re: Тва пък чудо кво е! :-)))

Мнениеот Slav » Пон Юни 02, 2014 5:30 pm

Първата ми мисъл бе лично предпазно средство, оръдие с оргонна пара, има магнити по края на дръжката (пръстена над дръжката), кристал в сърцевината на дръжката, а медната жица служи за контакт със сърцевината поради някаква причина ?

Досега се бавих с писането, защото се опитвах да систематизирам това, което ще напиша, но пак го нахвърлях :)
Не че съм навътре в нещата разбира се, но просто споделям какви мисли ме обзеха :)


П.П. Някой да ми прати ЛС да ми каже дали говоря пълни глупости ? :wub:
Аватар
Slav
 
Мнения: 319
Регистриран на: Пон Окт 21, 2013 5:08 pm

Re: Тва пък чудо кво е! :-)))

Мнениеот caduceus » Пон Юни 02, 2014 6:13 pm

Не са точно тези неща - но има от всички по малко. Устройството е силно подобрена версия на слабо известно старо изделие, от римско време и дори по-рано. Създава енергиен линк между две точки и има честотна избирателност. Реагира на физическо ниво по определен начин. Магнити няма, само бобини, отражатели, кристал и един бял светодиод с батерии и прекъсвач с цел активиране на кристала. А, освен това и яйцевидно тяло в дебелата част, носител на конкретната честота ;) Старото изделие е далеч по слабо, моето с тиксото е хай-тек изпълнение :lol: Естествено, трябва да можеш и да работиш с него - има си особености
Аватар
caduceus
Site Admin
 
Мнения: 2025
Регистриран на: Нед Окт 28, 2012 6:11 pm

ПредишнаСледваща

Назад към Радиестезия

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 1 госта

cron