Текуща дискусия , методики и приложение в практиката

Теоретични основи и практическо приложение

Re: Текуща дискусия , методики и приложение в практиката

Мнениеот ivchak » Нед Авг 18, 2013 8:18 pm

Колеги, представям ви една снимка за тестване(включително и Филип :) :) ).Правил съм я по специфичен начин и според моите измервания енергетиката и е около 7 и може да се използува като радионично у-во, т.е. може да се ползува за лекуване на гърло(ако се разпечата и се сложи на гърлото с надписа към него) въпреки, че е 2.5 пъти по-слаба от колкото трябва да е , но не ми стига РАМ-а на компютъра :lol: :lol: :lol: Възможно е да има въздействие и от екрана :?: Оригиналната снимка е на КорелДрау но е 2.6 Мб и няма как да я постна затова се наложи да я снимам от прозореца на програмата.Според моите измервания разлика между двете снимки няма :D
лекарство за гърло 20 хил пъти.jpg
лекарство за гърло 20 хил пъти.jpg (42.47 KiB) Прегледано 9966 пъти
Аватар
ivchak
 
Мнения: 371
Регистриран на: Чет Май 02, 2013 8:48 pm
Местоположение: ВАРНА

Re: Текуща дискусия , методики и приложение в практиката

Мнениеот Philip » Нед Авг 18, 2013 9:06 pm

Странно, но работи :)
Наблюдавам - анализирам - променям.
Аватар
Philip
 
Мнения: 1094
Регистриран на: Нед Май 05, 2013 9:55 am

Re: Текуща дискусия , методики и приложение в практиката

Мнениеот icrow » Нед Авг 18, 2013 9:19 pm

7.5 го изкарвам аз :)
Аватар
icrow
 
Мнения: 1856
Регистриран на: Чет Май 02, 2013 9:49 pm

Re: Текуща дискусия , методики и приложение в практиката

Мнениеот caduceus » Чет Окт 03, 2013 8:32 pm

Колеги,
Интересувам се напоследък от пренасяне на структурна информация за дадено вещество върху неутрален носител - памучна тъкан, тампон или др. Подобно нещо има при изработката на катализатора 44 метала на Луи Тюрен, както и при комплекта към уреда на д-р Фол за наличие на липси или излишъци в организма от дадено вещество или храна. По принцип това може да замести физическото присъствие на даденото вещество при настройка на радионична машина.
Ивчак, мисля че ти работеше по подобни неща - ако имаш някаква информация която може да споделиш по темата, ще се радвам да науча как аджеба се матрицира суровата енергия според теб - аз правя някакви експерименти, но нямам сериозни резултати. Тази технология е с много широко приложение - селско стопанство, медицина и др., а хомеопатията например е частен случай, но методиката и не е оптимална.
Поздрави
Аватар
caduceus
Site Admin
 
Мнения: 2025
Регистриран на: Нед Окт 28, 2012 6:11 pm

Re: Текуща дискусия , методики и приложение в практиката

Мнениеот smsi-h » Пет Окт 04, 2013 8:41 am

caduceus написа:Колеги,
Интересувам се напоследък от пренасяне на структурна информация за дадено вещество върху неутрален носител - памучна тъкан, тампон или др. Подобно нещо има при изработката на катализатора 44 метала на Луи Тюрен, както и при комплекта към уреда на д-р Фол за наличие на липси или излишъци в организма от дадено вещество или храна. По принцип това може да замести физическото присъствие на даденото вещество при настройка на радионична машина.
Ивчак, мисля че ти работеше по подобни неща - ако имаш някаква информация която може да споделиш по темата, ще се радвам да науча как аджеба се матрицира суровата енергия според теб - аз правя някакви експерименти, но нямам сериозни резултати. Тази технология е с много широко приложение - селско стопанство, медицина и др., а хомеопатията например е частен случай, но методиката и не е оптимална.
Поздрави


Хм... С много обширна и неопипана от науката област си се захванал. :roll:

Проучи Пьотр Гаряев. В нета има много инфо за него. Той работи и по методика за индивидуално препрограмиране на биополето на човека, и май има удивителни резултати.
Проучи и Чан Канджен, който живее в Хабаровск. На сайта му могат да се видят и снимки на торсионните му апарати, с които пренася ДНК-информация, вгражда я в чужди организми, т.е. препрограмира/променя ДНК структурата, и така постига подмладяване и лечение.

Това са двата аса, за които се сещам. Китаецът има апарати, които са просто празнини структури, т.е. ЕПС/торсионен ефект. Големи са и трябва доста материал да се направят. А Гаряев работи директно с внасяне на новата кодировка в биологичните организми с електронни апарати и лазери.

Да, знам... Сега ще кажеш, че не точно техните изследвания те интересуват. Обаче от тях можеш и много да вземеш. Немаловажно е и видът на материала, който искаш да обогатиш с информация и поле. Мале-е-е-е... като си представя, с какво си се захванал! :? Направо създай отделна тема!
smsi-h
 
Мнения: 287
Регистриран на: Пон Сеп 09, 2013 5:37 pm

Re: Текуща дискусия , методики и приложение в практиката

Мнениеот caduceus » Пет Окт 04, 2013 9:16 am

Благодаря! С д-р Цзян съм запознат издълбоко :) Първите ми концентратори бяха от неговия тип, преносът на генетично поле, усилено с външна сурова оргонна енергия ми е доста ясен и в случая не е по темата. Аз искам да си изясня как се имплантира в неутрален материал /естествен памук е основния, ползван за такива цели/ поле, съдържащо характеристиките на дадено вещество. Преносът на енергия от самото вещество по полеви път ми е на 99% ясен и мога да го направя със веществен свидетел от него, като инфото се пренесе във да речем 100 грама вода, но все пак искам да избегна каквато и да е химия.
Като пряко приложение може да се направи например малък преносим уред, който да прехвърля информацията от дадено хапче във чаша вода за 5-10 минути, като се пие водата вместо хапчето, а ефектът е същия. Това по същността си е енергийна домашно направена хомеопатия :) , а Боарон и другите лаборатории със скъпите такива препарати да духат супата :D Уредът ще има поставка или чекмедженце, в които ще се слага едно хапче и ще се ползва докато му изтече срока на годност. Т.е. няма нужда да се купуват постоянно лекарства. Ако ефектът е поне на 50% същия както на химията, ще го смятам за успех. Ами ако хапчето е виагра? :lol: :lol: :lol:
На второ място, при по-съвършения уред вече няма и хапче - само памуче в стъклена ампулка с импрегнирани вълни на препарата, а апаратчето може да е с големината на часовник. Подобни ампули има при комплектите на Вега тестовете, където има една камара такива ампули с импрегнирани вълни - но ми се струва, че не осъзнават възможностите на технологията, или не я развиват нарочно.
За малко осветляване по Вега теста вижте например тази обява, в която се споменават "свидетелите":
http://obiavi.grad.bg/o-315437-%D0%90%D ... ga_Test%29
В по-долната такава пък се твърди, че сигнатурите на "свидетелите" са записани в електронната памет на апарата:
http://obiavi.grad.bg/o-222104-%D0%92%D ... 1%81%D1%82
Малко обща информация за метода на д-р Фол и д-р Шимел, дадена в интервю:
http://burgaska-jena.com/?bn=30&act=int&nid=418
http://tophomeo.com/checks/fol-aparat
По принцип този "чудодеен" апарат представлява чувствителен мултицет, работещ в режим на измерване на съпротивление или електрическа активност /потенциал/ на акупунктурна точка на ръката, през която се затваря верига, в която има вълни на "свидетеля" на дадено вещество или храна. Точката реагира с изменение на потенциала или съпротивлението си в дадена посока. Това е един вид електронна радиестезия ;)
Идеята ми е, както вече казах, да се направи нещо което не само да диагностицира, а да внася необходимите полеви корекции в организма, подобно на катализатора 44 метала на Луи Тюрен /сравнително старо изделие със технология отпреди стотина години/. Информация за катализатора 44 метала има във тома с 11-те му книги, издадени на български от Стоян Бъчваров /над 1100 страници :) /. Томът се казва "Научна физикална радиестезия". Малко инфо от Нет-а по въпроса:
http://slavkapeneva.com/bg/radiesteziya
Поздрави

ПП
За Гаряев ще проуча, благодаря!
Аватар
caduceus
Site Admin
 
Мнения: 2025
Регистриран на: Нед Окт 28, 2012 6:11 pm

Re: Текуща дискусия , методики и приложение в практиката

Мнениеот icrow » Пет Фев 21, 2014 1:57 pm

Колеги ето тема в която да пишем за оргонитите. viewtopic.php?f=7&t=117

Тази тема е за радиестезия! Нека бъдем малко по подредени, за да може всеки да открива това, което му трябва, без да трябва да изчита за купчина странични неща!
Аватар
icrow
 
Мнения: 1856
Регистриран на: Чет Май 02, 2013 9:49 pm

Re: Текуща дискусия , методики и приложение в практиката

Мнениеот hyparh » Пет Фев 21, 2014 2:27 pm

Ама и аз съм един отвеян... хем преди време преглеждах темата "Общи" --> "Моля, измерете ми това...", а после незнайно защо съм се заблудил, че такива замервания се правят в "Радиестезия". Както и да е, вече са ясни темите, довечера като се прибера може да драсна нещо за оргонитите в съответната тема.
Отговорите на всички въпроси са пред очите ни, просто повечето хора не ги виждат - засега.
Аватар
hyparh
 
Мнения: 494
Регистриран на: Чет Фев 13, 2014 9:26 pm
Местоположение: Нови хан

Re: Текуща дискусия , методики и приложение в практиката

Мнениеот Philip » Чет Апр 17, 2014 5:03 am

Стана тя една :smileylol:
От размествания тук не остана май нищо точно по темата :bh:
Но пък новата, която отворих може бипо-отговаря като заглавие на идеята на Кадуцеус за принципите на радиестезията - "Радиестезия - принципи, обяснения, информация"
http://www.garaja.net/viewtopic.php?f=5&t=133
Наблюдавам - анализирам - променям.
Аватар
Philip
 
Мнения: 1094
Регистриран на: Нед Май 05, 2013 9:55 am

Re: Текуща дискусия , методики и приложение в практиката

Мнениеот Slav » Сря Юни 10, 2015 1:51 pm

Искам да се похваля, но и да попитам :)

Първо - взех че се "отпуших" и вече махалото ми служи. Което мен лично много ме радва :)

Второ - как да си изградя менталана скала, по която да меря?

Конкретно въпроса ми е към Асен, защото като се видяхме в Пловдив не остана време да поговорим за това.
Пък и да беше останало аз бях толкова разсеян, че едва ли щеше да ми остане нещо в главата :smileylol:

Въпреки, че отправям въпроса си към Асен нека останалите не се чувстват пренебрегнати - всякакви съвети от хора с опит са добре дошли :)
Нека всеки, който има какво да каже да го каже :)


Ще следя темата с интерес :)
Аватар
Slav
 
Мнения: 319
Регистриран на: Пон Окт 21, 2013 5:08 pm

Следваща

Назад към Радиестезия

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 1 госта

cron