Свободна Енергия, ВЕЛИКАТА ТАЙНА !

Исторически аспекти

Re: Свободна Енергия, ВЕЛИКАТА ТАЙНА !

Мнениеот spyborg » Вто Сеп 18, 2018 1:13 am

Здравейте, Кадуцеус! Привет и на всички в този форум! Пиша за пръв път, макар че от няколко месеца чета темите тук, а също и в мазето, където така и не получих одобрение за регистрация. Благодаря, че тук одобрихте регистрацията ми и вече не съм само безмълвен наблюдател. Поздравявам всички за дългогодишния труд и за това, че въпреки трудностите в борбата за оцеляване, успявате да мислите в правилната посока и да се развивате! Радвам се, че в България все още има мислещи хора, които не са се претопили в общата маса. С интерес очаквам да разбера по какво работи Кадуцеус! За съжаление, всички теми досега, където някой е обещал нещо да покаже са замрели през 2012-та, 2015-та година. Вероятно след дългата пауза ще започнат да се появяват и положителните резултати. Убеден съм в това. Аз засега нямам какво да покажа, но имам вече оформени идеи, които се надявам да осъществя във времето и дай Боже да стигна до нещо работещо. Като основна идея ми е да ползвам най-достъпната антигравитация - съд с въздух в течност. А гравитацията пък ще ми служи за напълване на този съд с въздух посредством помпа. Съответно, пълненето и изпразването на съда с въздух ще му придава вертикално движение в течността. Но това е съвсем образно казано. Целта на поста ми беше по-скоро да поздравя всички и да кажа, че научих много неща от вас и сега гледам на света по различен начин. Пожелавам ви успех и неограничени количества свободна енергия! :)
spyborg

Мнениеот caduceus » Сря Сеп 19, 2018 9:55 am

Здрасти колега,
добре дошъл! Ще помагаме с каквото можем. Наистина не е за оправдаване, но много работа излезе покрай развитието на няколко от споменатите във форума технологии и тука нещата леко замряха :)
В момента тествам едно ново изделие, което захранва пряко тялото през слънчевия сплит /носи се като медальон/ и почти няма необходимост от храна. Т.е. може да си ядеш, но ако пропуснеш примерно обеда и вечерята, няма свиреп глад а може да си откараш така още няколко дни :lol:
Задава се нова система за обработка на кристали, която ще вдигне нивото на концентрация и излъчване на жизнена енергия многократно. До Нова година ще се тества и ще видим...
Поздрави!

ПП
Схемата за антигравитация която споменаваш е интересна... кажи нещо повече ако искаш, да видим с какво можем да сме ти полезни :cheers:
Малко пооцапахме темата на милинтрон, та нека обсъжданията да ги правим в др. теми които са по въпроса - ще поразчистя когато мога :)
Аватар
caduceus
Site Admin

Мнениеот milintron » Нед Фев 17, 2019 11:54 am

Времето на отваряне и затваряне на транзистора. Това е времето на самия първи фронт. Той по време отговаря за сформирането на тока. Искрата у Капанадзе !
Аватар
milintron

Мнениеот milintron » Нед Фев 17, 2019 2:19 pm

Аватар
milintron

Предишна

Назад към Свободна енергия