Усилватели мисловна енергия

Исторически аспекти

Re: Усилватели мисловна енергия

Мнениеот caduceus » Пон Окт 13, 2014 8:23 pm

Руснаците преди няколко десетки години са експериментирали в рамките на сибирско научно звено със телепатия, предавана по жица. Има такъв малко известен шлем, но ми е изскочило от главата как се казваше, направен от кожа и с медна май ламарина във важните участъци. Предавателната пластина мисля че беше на слепоочията, а приемателната на тила или горната част на главата. С това чудо един човек стои в стая на примерно 50 м от другия и между тях вървят жиците. Дали е била една обща жица или няколко, не е ясно. Но тази система е давала според текста 99% успеваемост на връзката, като образите са били много ясни, естествено при тренирани оператори. Когато е опряло до безжично предаване, нещата са се пооплескали - но вероятно са го решили въпроса досега, минали са поне 50 г оттогава. След успеха отгоре е дошло нареждане и всички от екипа са били ликвидирани, барабар със шефа на програмата. Защо - един Господ знае
Аватар
caduceus
Site Admin
 
Мнения: 2025
Регистриран на: Нед Окт 28, 2012 6:11 pm

Re: Усилватели мисловна енергия

Мнениеот Philip » Вто Окт 14, 2014 6:43 am

Считам тази информация за създадена лично от мен. Тъй като съм баннат в този форум - тя също няма място тук.
Филип
Наблюдавам - анализирам - променям.
Аватар
Philip
 
Мнения: 1094
Регистриран на: Нед Май 05, 2013 9:55 am

Re: Усилватели мисловна енергия

Мнениеот Philip » Вто Окт 14, 2014 7:25 am

И малко за типа излъчвател като на статуята на свободата.
Считам тази информация за създадена лично от мен. Тъй като съм баннат в този форум - тя също няма място тук.
Филип
Наблюдавам - анализирам - променям.
Аватар
Philip
 
Мнения: 1094
Регистриран на: Нед Май 05, 2013 9:55 am

Re: Усилватели мисловна енергия

Мнениеот usmarines » Пет Авг 03, 2018 10:27 am

usmarines
 
Мнения: 2
Регистриран на: Чет Ное 09, 2017 10:28 am

Предишна

Назад към Свободна енергия

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 1 госта

cron