Свободна Енергия, ВЕЛИКАТА ТАЙНА !

Исторически аспекти

Свободна Енергия, ВЕЛИКАТА ТАЙНА !

Мнениеот milintron » Вто Мар 20, 2018 12:33 pm

Здравейте всички,
търсачи на енергийни източници въртящи се в кръг и незнайно как и от каде чакащи да получите СЕ.
Вероятно сте прочели над 100 пъти че, във резонансен контур или махалото от опитите по физика обясняват невъзможността да получите добавена енергия. Написано в прав текст и изразено във математически формули. Да ще кажа че е вярно, сигурен съм че, и вие ще потвърдите същото и ще го направите защото, въпреки че ви се иска да има повече нямате постигнати резултати. И няма да имате. В този смисъл на работа и аз нямах !
Пиша това не защото искам да се заяждам, не защото искам да се правя на велик, а да направим една бегла равносметка на това което имаме като знания ,умения и нищо не получаваме повече от вложеното.
Може би ще кажете, да ама Капанадзе, ама Акула, ама този или онзи. Да така е , вярно е , нещата които правят не са измама а голата реалност.
В този контекст изведнъж нещо убягва, така търсеният ефект на добавъчна енергия. Но, ефекта се оказва известен и нежелан от времето на енергийната революция, този ефект е жив и днес. Поради факта че някои от вас имат огромното желание да направят генератор и да го продадат в очакване на голяма сума осигуряваща лек живот ще кажа , ОБЪРКАЛ СИ РЕЙСА ПИЧ !!!
Не може да продаваш свободна енергия на енергиен магнат, всъщото време той се бори със нея, свободната енергия има огромното желание да влезе в енергийната мрежа. Този факт е добре известен на някои хора и те се опитват всячески да я изолират(ще докажа с факти). Това е нещото което предизвиква токов удар. Да , смея да твърдя че токовия удар е резултат на СЕ ! Ще изложа ФАКТИ. Както и да е, темата е липсващото зрънце от мозайката която се опитвате да сглобите. И аз съм решен да ви го дам. Ще ви обясня как се случват нещата а вие търпеливо ще си зададете въпросите. Изберете конкретен тип генератор, и ще дам нужните за вас отговори. За целта събота или неделя, нека определи администратора и да събере всички потребители на форума. Ще ви дам това което търсите толкова време но, не на един или двама. На всички вас ! Ако някой липсва аз ще съм последен. Обещавам ви че всеки един от вас ще получи своя отговор зашото всичко що е направено до сега взема добавката от едно и също място независимо от какъв тип е патента. ВСИЧКО ЖИВО ЩО ГО ИМА НА ПАТЕНТ ! Помислете и решете , чакам вашия отговор .
ПОЗДРАВИ
АНТОН СТОЙНЕВ
Аватар
milintron
 
Мнения: 164
Регистриран на: Пет Фев 13, 2015 2:25 pm

Re: Свободна Енергия, ВЕЛИКАТА ТАЙНА !

Мнениеот milintron » Вто Мар 20, 2018 1:15 pm

Администратора ако желае може да организира чат или фрейсбук група, така че всички да могат да се включат и вземат своя отговор.
Аватар
milintron
 
Мнения: 164
Регистриран на: Пет Фев 13, 2015 2:25 pm

Re: Свободна Енергия, ВЕЛИКАТА ТАЙНА !

Мнениеот caduceus » Вто Мар 20, 2018 1:39 pm

Колега,
ще се радвам да си стигнал до нещо истинско и да имаш добър резултат! Дай да видим какво си направил, защото тук работим практически. Има доста начини да се направи СЕ генератор, но естествено всеки си има особеностите и те естествено са на база физика, която не се учи в училище. Така че и теорията е важна, но практиката - водеща. И не е задължително да се водим от желание за пари и т.н., понякога любознателността е достатъчен мотив :)
Кажи твоето виждане и да го изкоментираме в конструктивен тон. Чатовете обикновено израждат дискусията и водят до празни спорове между хора на нееднакво ниво, така че ще е с писане в темата - за да не станем като мазето.нет :cheers:
Поздрави!

ПП
Понеже предлагаш да обсъдим конкретен генератор, нека е такъв който наистина е работил, има запазен прототип и е описан от автора му достатъчно добре /включително теорията за действието му/. Например електрогенераторът на Шаубергер, използващ вода + имплозионни тръби, или дори само ефекта на отрицателно съпротивление при тестовете на проф. Попел. Пряко е свързано с преобразуването на оргона в механичен импулс. Ако пък си по-силен в тоците, може да говорим за системата на Павел Яблочков с 200% доказано овърюнити още преди век. Тя е пряко свързана с Капаген-а. И т.н. Ти си на ход :)
Аватар
caduceus
Site Admin
 
Мнения: 2025
Регистриран на: Нед Окт 28, 2012 6:11 pm

Re: Свободна Енергия, ВЕЛИКАТА ТАЙНА !

Мнениеот milintron » Вто Мар 20, 2018 1:54 pm

Колега, виждам желанието да видиш практически модел, сигурен съм че е така.
Не бързай със практиката, хората нямат нужната за целта теория !
Сигурен съм и убеден че, ще скачате от радост.
Ако желаеш да превърнеш форума в чат ... аз съм сигурен че ще стане мазало след като напиша първите си два реда.
Ще ви изгрее слънце над главите. Не ме питай имам ли нещо направено предварително. Равносметките и изводите ще направите сами.
Ще покажа и практически тестове и измервания, те са задължителен момент на това което искам да ви покажа .
Осцилограми , времена, и материали.


!!!ИЗОБЩО НЕ СЕ ШЕГУВАМ!!!
Аватар
milintron
 
Мнения: 164
Регистриран на: Пет Фев 13, 2015 2:25 pm

Re: Свободна Енергия, ВЕЛИКАТА ТАЙНА !

Мнениеот caduceus » Вто Мар 20, 2018 2:40 pm

Чакаме. Както казах вече, практиката е водеща.

Никакво мазало не може да стане, защото тук криворазбрана демокрация няма - и когато видя че нещата отиват накриво, ги преустановявам без забавяне. Форумът не е контролиран от никого, няма задни цели /политически или каквито и да е други/ и не оставям троловете да си разиграват коня. Така че... да видим какво ще покажеш реално.

Предложих две истински и доказани СЕ устройства за обсъждане - какво мислиш по тях?

Поздрави!
Аватар
caduceus
Site Admin
 
Мнения: 2025
Регистриран на: Нед Окт 28, 2012 6:11 pm

Re: Свободна Енергия, ВЕЛИКАТА ТАЙНА !

Мнениеот milintron » Вто Мар 20, 2018 4:54 pm

Окей съм . Както казах, добавката идва от едно и също място. За вас искренно важен е принципа и аз ще ви го дам. Лесно проверяем момент на истина.
Аватар
milintron
 
Мнения: 164
Регистриран на: Пет Фев 13, 2015 2:25 pm

Re: Свободна Енергия, ВЕЛИКАТА ТАЙНА !

Мнениеот milintron » Вто Мар 20, 2018 5:03 pm

Почти съм сигурен че една трета нямат поянлик но, за останалите ще е дълбок фурор.
Аватар
milintron
 
Мнения: 164
Регистриран на: Пет Фев 13, 2015 2:25 pm

Re: Свободна Енергия, ВЕЛИКАТА ТАЙНА !

Мнениеот gvg » Вто Мар 20, 2018 8:04 pm

a76e380974d0.png
a76e380974d0.png (100.69 KiB) Прегледано 6442 пъти
Ето една примерна схема, какво трябва да се настрои или да се преработи в нея за да може поне да се самозахрани.
gvg
 
Мнения: 33
Регистриран на: Чет Май 09, 2013 12:45 pm

Re: Свободна Енергия, ВЕЛИКАТА ТАЙНА !

Мнениеот milintron » Вто Мар 20, 2018 8:12 pm

Браво, точно и на място, феррорезонанс ! Големият въпрос на който няма обяснение в интернет. Всъщност има но, пълна глупост. А това е движештата сила! Извинявам се за писмените грешки .Ще го покажа точно и разбираемо. Ще покажа осцилограма . Транзистора е важен и трафа . Но има грешка в схемата ! Този кондензатор в изхода грее като стартираш. И как ще снемеш 100v. импулс на 12 v. Всичко пука . Задръжте ще ви кажа. Няма шега !
Аватар
milintron
 
Мнения: 164
Регистриран на: Пет Фев 13, 2015 2:25 pm

Re: Свободна Енергия, ВЕЛИКАТА ТАЙНА !

Мнениеот milintron » Вто Мар 20, 2018 8:27 pm

Ще бъда на линия пак във 23:30 , каде да пусна видео ?
Аватар
milintron
 
Мнения: 164
Регистриран на: Пет Фев 13, 2015 2:25 pm

Следваща

Назад към Свободна енергия

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 1 госта

cron