Коментари за Двигател на Бедини

Теория и практика в конкретни устройства

Re: Двигател на Бедини

Мнениеот Gogo1 » Пон Юни 29, 2015 5:09 pm

Ако си наистина просветен няма да пишеш такива щуротии.
Моите уважения но Асен не го намесвай.
Той гледа реално на нещата и не се занимава с такива
глупости.Не напътства,не предупреждава и не заплашва никои.
Даже помага доколкото може за реализирането на новите
идеи.
Ако си се почувствал засегнат от това,което пиша извини ме
аз пиша за определен кръг хора които се мислят за богоизбрани
и си мислят,че всички просто трябва да са съгласни с тях и да ги
слушат.Почти като в религията.Вярвайте ни.Ние знаем.
Аватар
Gogo1
 
Мнения: 703
Регистриран на: Вто Дек 30, 2014 12:08 pm

Re: Коментари за Двигател на Бедини

Мнениеот icrow » Пон Юни 29, 2015 5:24 pm

Дори и да стане пак не е така :smileylol: Шегобиец :smileylol:
След като не продавам значи няма как някой да ми държи сметка какво правя с моите неща :) Дали имам работещи неща? Ами питайте Асен
caduceus написа: Ти правеше силни и практически работещи неща

Това е от днес да не търся поназад. ;) Преди като мерих тука Асен беше убеден в моите способности и ме оставяше аз да меря на хората, като от време на време потвърждаваше измерванията ми. Така ли беше? Тоест аз съм помагал с каквото знам и съм измервал на не малко хора включително и на неблагодарния Слав, за да има повече такива устройства! Тоест какво излиза? Че въпреки, че съм много стиснат явно според вас съм помагал на не малко хора да правят сами и да си размърдат малко мозакът. Обаче ето идват хора като Слав, които или много ги мързи или ръцете са им отзад. И казват абе искам да се науча да правя такива неща ще ми помогнеш ли. При което аз казвам добре. Обаче човека всместо да напрви нещо да прояви инициатива и да направи нещо пък да ме пита добре ли е не е ли и аз да му кажа да не направи това. То той се сърди защо не съм го гонел аз да му кажа какво точно да направи. Или най добре аз да дойда да му монтирам направо мое. Е съжалявам, но на такива лениви хора не ми е приоритет да им давам акъл. А па то както казват хората акъла да е к*р да му го набиеш, ама не е :smileylol: Реално Асен не е казвал с изключение на ОК кутията и то първия вариант какво има в нещата му. Защо него не го питате да покаже нещо и да обясни какво е? Моля някой различен от многострадалнте Геновеви да каже на кой съм му отказал помощ или измерване?

И да Гого не е задължително някое творение да подейства на мига. Освен теб има Харпове руски варианти на харпове и бог знае какво още. Спомняте ли си за парада в Русия как се похвалиха руснаците, че ще си осигурят хубаво време. А спомняте ли си как няколко дена преди парада и малко след него облачността като в стена се блъскаше в граница близа до Москва и от двете и страни и така с дни! Ако не се лъжа в нашия форум имаше снимки от сат24!

Всеки който чете и има акъл ще разбере кой крив кой прав и кой е ущипана мома. За това спирам да си губя времето с вас, че задачите остават.

И както казва един мъдър човек от форума ни просто му се усмихни. / по принцип не в случая/ Та :)
Аватар
icrow
 
Мнения: 1856
Регистриран на: Чет Май 02, 2013 9:49 pm

Re: Коментари за Двигател на Бедини

Мнениеот Slav » Пон Юни 29, 2015 5:30 pm

Абе...ущипаната мома си ти :) Не спря да подскачаш.

Пиша последно, за да кажа, че в последния ти пост нищо от казаното за мен не е истина. Дори и човек, който ме е виждал един-два пъти може да потвърди...прави си сметката в момента пишеш обиди или твърдения за мен ? :) Ти го удари на чест, а сега и аз също. Нормално е, нали ? Смея да твърдя, че съм много трудолюбив и сръчен човек, но пожелавам ти един ден да имаш семейство (най-искрено и добросърдечно) и да си гледаш децата без да ползваш баби и гледачки и ще разбереш напълно защо днес и сега аз не правя нищо...отворко :tongue:

Четеш и възприемаш само това, което на теб ти изнася и приемаш информацията, която пиша частично и отгоре на всичко представяш нещата изкривени и след изкривеното ти възприемане...абе жив и здрав :hp:
Аватар
Slav
 
Мнения: 319
Регистриран на: Пон Окт 21, 2013 5:08 pm

Re: Двигател на Бедини

Мнениеот Gogo1 » Пон Юни 29, 2015 5:30 pm

sheki не мисля,че думата посветен е обидна.
И на всички е ясно кои имам предвид.
Те тероризират всеки които има различно становище.
Не мисля,че това е начина на общуване и водене на диалог.
Аватар
Gogo1
 
Мнения: 703
Регистриран на: Вто Дек 30, 2014 12:08 pm

Re: Двигател на Бедини

Мнениеот madsatbg » Пон Юни 29, 2015 5:45 pm

За тези колеги, които се притесняват от "излъчване," направих някои замервания на електромагнитното излъчване над и около генератора.
Аз като технократ, ползвам уреди за замерване на познати лъчения.
Единия е фабричен, а другия е правен от мен.
Със тях успешно се фиксира излъчване, както от промишлена честота така и ВЧ излъчвния от мобилните апарати и антени.
Категорично такова не установих над обичайния фон .
Видно от архивирания файл.
Архивирах го за да не разводнявам темата със снимки.

Снимките са правени с дясно въртене, с ляво въртене, без захрване и със захранване.
Предполагам, че е видно кога се върти ротора и кога е спрян генератора.

п.с. Оооопс. не успях да кача зип файла.
Някой може ли да ми помогне как се качва?
благодаря
Ако не знаеш не опитвай, но ако не опиташ няма да знаеш.
madsatbg
 
Мнения: 48
Регистриран на: Сря Апр 01, 2015 6:37 pm
Местоположение: София

Re: Коментари за Двигател на Бедини

Мнениеот sheki » Пон Юни 29, 2015 6:08 pm

Гого аз също мисля, че не това е начина .. коя съвет е по - спокойно го карайте.
sheki
 
Мнения: 301
Регистриран на: Сря Май 15, 2013 9:21 pm
Местоположение: Златоград

Re: Коментари за Двигател на Бедини

Мнениеот Gogo1 » Пон Юни 29, 2015 7:45 pm

Опитай да го обясниш на когото трябва.
Аз не успях.
Аватар
Gogo1
 
Мнения: 703
Регистриран на: Вто Дек 30, 2014 12:08 pm

Re: Коментари за Двигател на Бедини

Мнениеот icrow » Пон Юни 29, 2015 9:13 pm

Eдно си баба знае едно си баба бае :smileylol: Слав, всички си имаме семейства аз още нямам деца но си имам не малко грижи и задачки. Ти си този който ме обвини, че не съм бил искал да ти помогна. Нали така? Като си толкова трудолюбив защо не сгъна за 10 секунди една тел и да я сложиш на колата със две снимки преди и след? Нямаш общо 2мин? И така да е хубаво като имаш време го правиш. Ти директно ме обвини, че не съм искал да ти помогна, защото си бил усетил по тона ми WTF :wonky: Много ги усещаш нещата. Нито не съм ти казал нито си ми пратил нещо за мерене без да съм го мерил, но веднага реши защото не съм те гонил да направиш нещо, тоест не съм ти писал да те видя ще правиш ли нещо или не. Това на кого от вас ви се струва като отказ или несериозност от моя страна? И пак за последен път казвам. На никого не сме казвали какво да прави!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Просто помолихме за един шибан екран! Толкова ли е сложно? От там вие почнахте да обяснявате как това не е така и да сме били давали доказателства. Е дадохме кой видял видял видял, който не еми жив и здрав. Както гого каза и да стане ще е случайност. :smileylol: А ако не стане няма да е случайност. И отгоре на всичко човека който навсякъде казва как знае и как ще ни каже как да го напрвим ми обяснява, че аз съм се държал наставнически. :smileylol:


И така да обобщим
1 Генератора на Гого е Бедини
2 Генератора на Гого всъщност не е като на Бедини а е нещо друго ?!?!
3 Аз съм наставник и баща на всички и не давам на никой да има различно мнение от моето :smileylol:
4 Гого и Слав са светици и аз неправомерно ги нападам защото и двамата много работят особено Слав а аз нищо не съм направил. :smileylol:
5 Гогини генератора няма въздействие към природата и към човека и това, че се получава тен от него /естествена защитна реакция на организма/ е съвпадение, което по горе е обяснено, че няма как да е доказателство, освен ако не е в полза на Гого :smileylol:
7....
8.....
9...
10....
Оставил съм ви няколко точки да допълните нещо ако съм изпуснал. Ама иначе добре обобщих? Доволни ли сте? :question:

Айде със здраве :)
Аватар
icrow
 
Мнения: 1856
Регистриран на: Чет Май 02, 2013 9:49 pm

Re: Коментари за Двигател на Бедини

Мнениеот icrow » Пон Юни 29, 2015 9:23 pm

madsatbg, това което излъчва генератора се измерва чрез радиестезия. Това поле съпътства тези, които си измерил. И генераторите с 1 бобина /не знам само това ли им е разликата с на Гоговия с 5 бобини и се съмнявам да е от бобините разликата/ тоест тези които вие сте получили излъчват доста по слабо от колкото неговия. :)
Аватар
icrow
 
Мнения: 1856
Регистриран на: Чет Май 02, 2013 9:49 pm

Re: Коментари за Двигател на Бедини

Мнениеот Gogo1 » Пон Юни 29, 2015 9:51 pm

icrow няма ли да престанеш? Какво те мъчи?
Ти трябва да си кажеш тежката дума и да ни поставиш на място.
Като много информиран трябва да си наясно,че от това устройство
не може да ти потъмнее кожата но се върза и даже обясняваш,как влияе на
на организма.Като всезнаещ и всевиждащ трябваше да пишеш това не може да стане......
Излъчването е до няколко метра а не километра и ощеее.........
Та щом това ти доставя удоволствие дрънкай щуротии.
Аз повече с теб няма да се занимавам.
Аватар
Gogo1
 
Мнения: 703
Регистриран на: Вто Дек 30, 2014 12:08 pm

ПредишнаСледваща

Назад към Свободна енергия

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 1 госта

cron