Коментари за Двигател на Бедини

Теория и практика в конкретни устройства

Re: Коментари за Двигател на Бедини

Мнениеот Slav » Пон Юни 29, 2015 3:32 pm

Аз и преди написах и пак пиша - какво му е на времето ???

Според мен си е напълно нормално. На мен даже ми харесва, че не е 35 градуса и даже смятам сегашното положение за нормално, а не обратното. Според мен много шум за нищо. Оставете климата на спокойствие. Всичко си му е наред :)

Драми, драми и пак драми...безмислени при това.
Аватар
Slav
 
Мнения: 319
Регистриран на: Пон Окт 21, 2013 5:08 pm

Re: Коментари за Двигател на Бедини

Мнениеот caduceus » Пон Юни 29, 2015 3:34 pm

Айде моля ви, спрете се. И двамата може да имате право от своя гледна точка, ама истината е многолика :) Я и аз да кажа една притча да не изоставам от колегите със стихотворенията :lol:
Имало едно време двама рицари дето спорели яростно, дали окачения щит в средата на балната зала е червен или зелен. Всеки си стоял в неговия край на залата и се надвиквали оттам. Накрая извадили мечовете и си видяли сметката един друг. А щитът бил от едната страна червен, а от другата зелен... Ако си били дали поне малко зор да отидат до средата на залата, щели да го забележат :)
Айде да работим, аз вече успешно изгорих май транзистор или друго /не ще да върти вече/ на мойто Бедини с един скапан акумулатор, щото не слушам като ми казва Жоро че трябва да се върже и читав към веригата когато се съмняваш в някой. Е, вече ще зная от опит :lol: Той Господ затова ни е дал две уши и една уста, за да слушаме двойно повече отколкото приказваме :lol: :hola:
Поздрави
Аватар
caduceus
Site Admin
 
Мнения: 2025
Регистриран на: Нед Окт 28, 2012 6:11 pm

Re: Коментари за Двигател на Бедини

Мнениеот icrow » Пон Юни 29, 2015 3:36 pm

Зa рaзликa от нa Уелш твоето сaмо спомaгa и слaвa богу. Тоест спомaгa влaгaтa нaоколо дa се събирa в облaци. Aко щеш вярвaй се ми е тaя вече. И aз съм спрял дa ти говорa ти сaмо се ревеш че сме ти скaпaли бизнесa щото сме кaзaли истинaтa. Aмa то хорaтa сa го кязaли нямa не нaкaзaно добро. И дa времето се мени и кaкто се сещaш не си едимствения фaктор който му влияе. ;)
Аватар
icrow
 
Мнения: 1856
Регистриран на: Чет Май 02, 2013 9:49 pm

Re: Коментари за Двигател на Бедини

Мнениеот Gogo1 » Пон Юни 29, 2015 3:43 pm

Това,че е изгорял транзистор е кофти но не е кой знае какъв проблем.
А за другото.Време е да поставим на мястото им всезнаещите и да
работим спокойно.
Аман от такива който просто са в час и с това което не са виждали и
нямат представа за какво става реч,но ни съветват и напътстват.
Аватар
Gogo1
 
Мнения: 703
Регистриран на: Вто Дек 30, 2014 12:08 pm

Re: Коментари за Двигател на Бедини

Мнениеот Gogo1 » Пон Юни 29, 2015 3:50 pm

Нека покаже едно нещо което е направил и да обясни
как работи за да преценим дали това е добро или...
Не само да пише ние противодействаме.
Може да се окаже,че ние противодействаме.
Или всезнаещите не бива да се проверяват
какво правят.ТЕ ЗНАЯТ ВСИЧКО.ЗНАЯТ И ТОВА
КОЕТО НЕ СА ВИЖДАЛИ И НЕ МОГАТ ДА НАПРАВЯТ.
Аватар
Gogo1
 
Мнения: 703
Регистриран на: Вто Дек 30, 2014 12:08 pm

Re: Коментари за Двигател на Бедини

Мнениеот Gogo1 » Пон Юни 29, 2015 4:24 pm

icrow навярно вече си разбрал,че ставаш смешен.
Поне такива са отзивите на колегите и моето мнение.
Затова престани да ни напътстваш и съветваш.
Това до тук е напълно достатъчно.Ако имаш да кажеш нещо ново добре.
Абсолютно съм обеден,че вашето противодействие е пълен фарс.
Затова стига.
Ако искаш може да ти донеса машинката на gomi и ще ми е много
интересно ако докараш дъжд ако не е такава прогнозата.
Това тогава е чиста случайност.За малко се заблудих и аз.
Може и да има такива устройства но ние ги нямаме.
Аватар
Gogo1
 
Мнения: 703
Регистриран на: Вто Дек 30, 2014 12:08 pm

Re: Коментари за Двигател на Бедини

Мнениеот Slav » Пон Юни 29, 2015 4:30 pm

Изделие от Айкроу снимано и обяснено какво защо и как е направено няма и няма и да видиш :)

Според него това, което той прави може да се ползва само от определен кръг и още по-малък кръг има възможност да му бъде показвано и обяснено, за да репликира евентуално изделие...малко да ви звучи познато ? ;)

Не продава стока
Не дава информация
Не показва
Не разказва
Не снима

Той само щедро раздава акъл и съвети, но назидателни и малко така "отгоре". Практически не казва нищо, защото на малцина е дадено... :) На мен това всичкото ми звучи меко казано абсурдно и високомерно, за да не използвам други думи. Направо да си направи тайна клика (като масоните) и да си предават от поколение на поколение знанието...

Аз каквото съм направил и разбрал и получил смело предавам нататък и не кътам нищо от никого. Природата не работи така на избирателен принцип.Слънцето е за всички, водата е за всички, въздухът също. Знанието също. Всичко, което се прикрива поради корист, страх или всякакви такива низки чувства разно или късно "се отплаща" на този, който ги е подхранвал. Припомнете си великата мисъл на Бенджамин Франклин: "Този, който е готов да пожертва свободата заради сигурността, не заслужава нито едно от двете" Заменете сигурност със страх и ще получите каквото искам да кажа.

Тук искам дебело да подчертая, че информация получена даром трябва да бъде предадена даром поне според моите възгледи, НО съвсем в реда на нещата е, когато си вложил труд в дадено изделие е да искаш възнаграждение за труда си. Било то интетелктуален или физически труд. Затова неведнъж съм казвал, че е редно готовите и работещи изделия да не се дават даром, защото в самия жест на даване и получаване има смисъл. Едно е да помогнеш безвъзмездно, когато са те помолили, а съвсем друго е да дадеш наготово готов продукт без нищо насреща. Надявам се интелигентните хора да правят разлика и да разберат за какво говоря. Пиша това, защото Асен неведнъж е нападан за това, че иска пари за изделията си...ами ще иска разбира се! Нали е вложил труд в тях. И интелектуален и физически, инвестирал е и време и средства и пр и пр. Това е като с Бединитата. Не може без пари. Парите са човешки взаимоотношения. Погледнете го от тази гледна точка и нещата ще изглеждат по съвсем различен начин.

П.П. Това го пиша специално за Иван (има общо с неговите изделия и поведението му - затова си позволявам да разводнявам темата още) и другите от форума на Филип по повод на спора, който водихме преди окончателно да се откажа от тях:
Оттървете се от допотопната мисъл, че парите са нещо лошо и ги приемете просто като средство, като начин да кажеш благодаря например. Ще мине и този период и ще минем на по-високо ниво, но нали пътя трябва да се извърви и уроците да бъдат научени...така да се каже...дълга е темата, пък и всеки си има различна гледна точка...просто нахвърлям основни моменти за размисъл...който може да размишлява - да размишлява :)
Аватар
Slav
 
Мнения: 319
Регистриран на: Пон Окт 21, 2013 5:08 pm

Re: Коментари за Двигател на Бедини

Мнениеот sheki » Пон Юни 29, 2015 4:38 pm

Хора стига ! Не се ли усещате, мъдроста къде е за какво спорите въобще не знам, вече започнахте да се обиждате, минавате границата, не използвайте епитети и не се занимавайте със здравето на другия. Спорете по същество де, и спорът е дали наистина и как влияе подобно устройство на времето, за сега чакаме клипа на Гого.

Относно валежите .. тая година нищо не расте както трябва нито домати зреят нито чушки растът, прекалено много вода се казва, аз очаквам цената на много земеделски стоки да се вдига доста по - рано и да се задържи, а това, че на някой някъде му е добре не значи, че и на други е така ...
sheki
 
Мнения: 301
Регистриран на: Сря Май 15, 2013 9:21 pm
Местоположение: Златоград

Re: Двигател на Бедини

Мнениеот sheki » Пон Юни 29, 2015 4:45 pm

Гого с това "посветените" кой обиждаш , има много хора с някакви дарби, Асен е един от тях въздържайте се от подобни коментари, особенно пък в тази тема!
sheki
 
Мнения: 301
Регистриран на: Сря Май 15, 2013 9:21 pm
Местоположение: Златоград

Re: Коментари за Двигател на Бедини

Мнениеот Gogo1 » Пон Юни 29, 2015 4:54 pm

Пиша до всички които искат да се убедят,че това което пише icrow за
промяна на климата са небивалици.
Може в определен момент когато прогнозата е за слънчево и горещо
време да донеса и пуснем тъй наречената машинка за дъжд за да се
убедите,че няма да стане нищо.Ако завали ще е чиста случайност.
Това го знам от личен опит.Ние все още не можем да се намесваме в това.
Същото важи и за моя генератор.Той засега просто зарежда батерии.
Друго не може но мисля,че и това му е достатъчно.
Като видите това ще се приключи с глупостите.
Аватар
Gogo1
 
Мнения: 703
Регистриран на: Вто Дек 30, 2014 12:08 pm

ПредишнаСледваща

Назад към Свободна енергия

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 1 госта

cron