Генератор на Кеше

Теория и практика в конкретни устройства

Генератор на Кеше

Мнениеот Gogo1 » Нед Авг 14, 2016 1:01 pm

ЗДРАВЕЙТЕ КОЛЕГИ!

Изображение
Какво е мнението ви за устройствата които е направил Кеше?
Някой от вас има ли негово устройство?
Понеже ги продава за това и питам.
За това става въпрос.
https://store.keshefoundation.org/store ... r_generato
https://youtu.be/zXSEEuhYJPQ?t=748

Той също като мен обяснява, че тази енергия не сама е безплатна, но и регенерира организма и лекува всички болести.
Няма значение от какъв генератор се добива тази енергия.
Мощното оргонно излъчване от генератора регенерира организма.
Освен това и дава достатъчно мощност ако е точно направен генератора.
Ако ви покажа моя снимка от преди три- четири години и сегашна без да обяснявам
коя от кога е ще се объркате.
Изображение

Тази оргонна енергия която се излъчва от генератора подмладява.
Изображение

https://www.youtube.com/watch?v=Yz6Jzfl ... freload=10

Жоро!
Аватар
Gogo1
 
Мнения: 703
Регистриран на: Вто Дек 30, 2014 12:08 pm

Re: Генератор на Кеше

Мнениеот Gogo1 » Нед Авг 14, 2016 1:12 pm

Това исках да ви покажа. Колеги!

https://store.keshefoundation.org/store ... generator/

Изображение
Аватар
Gogo1
 
Мнения: 703
Регистриран на: Вто Дек 30, 2014 12:08 pm

Re: Генератор на Кеше

Мнениеот hyparh » Нед Авг 14, 2016 1:55 pm

Ето в тази тема обсъждаме и тестваме Маграв системите: http://styleglassbg.com/od/viewtopic.ph ... &start=350
Отговорите на всички въпроси са пред очите ни, просто повечето хора не ги виждат - засега.
Аватар
hyparh
 
Мнения: 494
Регистриран на: Чет Фев 13, 2014 9:26 pm
Местоположение: Нови хан

Re: Генератор на Кеше

Мнениеот Gogo1 » Нед Авг 14, 2016 2:32 pm

Здравей hyparh !

В този форум ми е забранено да пиша. :)

Какъв е проблема да пишеш и тук?
Аватар
Gogo1
 
Мнения: 703
Регистриран на: Вто Дек 30, 2014 12:08 pm

Re: Генератор на Кеше

Мнениеот hyparh » Нед Авг 14, 2016 4:14 pm

Предпочитам да си оползотворя времето с нещо друго, отколкото да пиша едни и същи неща на няколко места :)
Пожелавам успех в разработките на който се захване :cheers:
Отговорите на всички въпроси са пред очите ни, просто повечето хора не ги виждат - засега.
Аватар
hyparh
 
Мнения: 494
Регистриран на: Чет Фев 13, 2014 9:26 pm
Местоположение: Нови хан

Re: Генератор на Кеше

Мнениеот caduceus » Нед Авг 14, 2016 5:16 pm

Жалко е, че умни хора се пръскаме така на различни места, но явно това положението... Желая и аз успех с технологиите на Кеше на колегите които са се захванали - но така като гледам, само Хипарх е май :) Останалите просто си приказват - по стар навик :lol: Но, да приемем, че е нормално за нашата действителност- има жито, има и плява /но много, много плява все пак.../.
:cheers:

ПП
Гледах клипа и направо ми стана лошо - има доста силно негативно излъчване от екрана!!! Внимавайте много с тази технология, апелирам и Иван да засече защото на мен ми нямате много доверие във вашия форум /и темичка даже сте ми спретнали, дето да си ме обсъждате - на мен не ми пречи, но е за ваш срам, а и на администратора ви лично/.
Не се набутвайте в технологии с неясен произход, ползвани в оригинал вероятно от сивите или други подобни негативни елементи. Пък после преписани без достатъчно разбиране :angry: Да не ревете после от генетични аномалии
Аватар
caduceus
Site Admin
 
Мнения: 2025
Регистриран на: Нед Окт 28, 2012 6:11 pm

Re: Генератор на Кеше

Мнениеот hyparh » Нед Авг 14, 2016 11:03 pm

Привет Кадуцеус,
Вече съм към края на първата книга на Кеше "The Universal Order of Creation of Matters". Преди известно време (може би две години) я бях започнал, но не можех да вдяна абсолютно нищо от термините, които ползва Кеше, и набързо я зарязах. От сегашната си позиция вече мога да кажа, че множеството разсъждения и дискусии, които сме провеждали тук и в другия форум относно принципите на Природата, в огромна степен се припокриват и с възгледите на Кеше. Единствено трябва човек да "дешифрира" неговите термини (той просто използва други думички за неща, които сме обсъждали многократно) и съвпаденията започват да валят. Описва потоците Небе-Земя и Земя-Небе (първия го нарича гравитационен, а втория магнитен. Оттам идва термина "Маграв"), описва процеса на постепенното раждане и струпване на материя (както е и в другите етерни теории, т.е. "Големият взрив" е тотално изключен), вихровата структура на елементарните "частици" и по-малки техни клетки, подобно на вижданията на Ледбитър... При системите за гравитационно позициониране много точно описва как полетата около апарата създават среда, която не съвпада с околната и съответно започва да "търси" нова позиция. Когато тази нова позиция се намира високо в небето, имаме антигравитация. Може да се каже, че това е като законът за подобните в радиестезията - подобното търси подобно и, ако в едното се внесе разбалансираща промяна, то започва да търси нова среда, която е подобна на неговата новосъздадена. На границата между двете маграв полета (това на апарата и на Земята) възниква нещо като триене, което причинява изхвърляне на микроскопични маграв полета (или познатите ни плазмоиди :)), които карат присъстващата материя, като газ или ефирен газ, да свети. Това може да обвие целия апарат в ярка светлина или по-слаба само около активните елементи на двигателната система - зависи от характеристиките и силата на полето.
Разправя също за ядрения разпад или синтез, колко лесно и с малко енергия може да стане. Само трябва да се въведе поле с характеристиките на полетата на "частиците" на даденото в-во. Тогава последните се "отварят" от само себе си (модифицирането им, като въвеждане в тях на нови вихри или изваждане на такива, става много лесно) и може да се извлече огромно количество енергия със съвсем малко въведена.

Та такива ми ти нещица. Иначе Кеше вече има и доста оздравителни продукти - болкоупокояващи "писалки", пачове с ганс, системи от маграв намотки подредени по определен начин, и др. Първите Айкроу ги измери с доста силна положителна енергетика, докато някои от пачовете са минус.
Отговорите на всички въпроси са пред очите ни, просто повечето хора не ги виждат - засега.
Аватар
hyparh
 
Мнения: 494
Регистриран на: Чет Фев 13, 2014 9:26 pm
Местоположение: Нови хан

Re: Генератор на Кеше

Мнениеот caduceus » Пон Авг 15, 2016 6:36 am

Здрасти Хипарх!
Радвам се, че четеш - аи работиш :doubleup: Природата е една, а термини много - да, но щом Кеше е стигнал по някакъв път до тези правилни разбирания, това не значи автоматично че технологията е безопасна. Знаеш, че има DOR и колко лесно се заразява една клетка на Джо например /особено в съвременния свят/, колко е крехко равновесието и каква жестока битка за оцеляване се води между определени сили с различна полярност... Хората са неграмотни и не помнят митовете за Прометей и Икар, които имат дълбок смисъл. Един от моделите на непряко прочистващо терена действие при разлики в цивилизационното ниво, е да се даде на простите маймуни примерно автомат и те ще се изпозастрелят сами - както става в Африка от десетилетия :)
Просто внимавай и ако имаш и най-малкото съмнение за някакво негативно излъчване, пускай снимка да го проверяваме с Иван - щото никаква технология не заслужава да се умира за нея /като мадам Кюри и радиоактивността например/. Колкото и да им е мъчно на някои хора /а на други да им се иска :) но не могат/ засега само ние с Иван сме се доказали на практика при измерването по снимка на оргонни полета. Количествено, с цифри - не смътни усещания сърбежи или бодежи тук там :) А клипа си е ужасен и не препоръчвам никой да го гледа дълго.
Успех!
Аватар
caduceus
Site Admin
 
Мнения: 2025
Регистриран на: Нед Окт 28, 2012 6:11 pm

Re: Генератор на Кеше

Мнениеот gomi » Пон Авг 15, 2016 6:46 am

https://www.dropbox.com/s/5zzmucdlxk00o ... 1.zip?dl=1
схема на генератора :cheers:
«Щастие за всички даром и нека никой да не бъде пренебрегнат!»
Аватар
gomi
 
Мнения: 131
Регистриран на: Чет Май 09, 2013 9:19 pm
Местоположение: майна таун :)

Re: Генератор на Кеше

Мнениеот icrow » Сря Авг 17, 2016 9:26 pm

За клипа в първия пост ли става въпрос :? За малко мернах някъде - от дясната му страна. Иначе от самия Кеше излиза 20 по моята скала, което е в рамките на нормалните хора. Примерно развити хора като монасите от Шаолин имат по 300 в спокойно състояние и в момент на използване примерно чупене на желязо в главата развиват стотици милиони. Хитлер също не е от обикновените хора също има силен заряд. Асене, може и ти да пробваш да измериш какво излиза от главата ти.

Айде пак спам. :lol:
Аватар
icrow
 
Мнения: 1856
Регистриран на: Чет Май 02, 2013 9:49 pm

Следваща

Назад към Свободна енергия

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 1 госта

cron