Оргонни изделия от ICROW

Теория и практика в конкретни устройства

Re: Оргонни изделия от ICROW

Мнениеот icrow » Чет Окт 23, 2014 9:33 pm

Ами оказва се че има праг на силата с която трябва да е полето. Над нея ефекта за кратко е мощност, докато се насити и след това колата се спъва и харчи. По мой наблюдения над 8000 ОВ и 200000 ОА вече се скапва. Имам идея да се възползвам от някой неща на Шаубергер и да го съчетая с турбонатор. Доста по различен от тези за които говорим.
Аватар
icrow
 
Мнения: 1856
Регистриран на: Чет Май 02, 2013 9:49 pm

Re: Оргонни изделия от ICROW

Мнениеот smsi-h » Чет Окт 23, 2014 10:16 pm

icrow написа:Ами оказва се че има праг на силата с която трябва да е полето. Над нея ефекта за кратко е мощност, докато се насити и след това колата се спъва и харчи. По мой наблюдения над 8000 ОВ и 200000 ОА вече се скапва.


Какво от това, че полето има високи мощностни характеристики. Според мен е само плюс това обстоятелство. А в случай, че 3D материята не издържа и се пренасища, и получения заряд не може да излезе в достатъчно количество с изгорелите газове, за да може да има равновесие на 3D материята, това може да се реши със заземяване. Дали все още се намират антистатици за коли, както ги имаше едно време по мототехниките? Айкроу, в краен случай, когато пак поставиш свръхмощен оргонизатор в автомобил, на който си сигурен, че ще му се вдигне разхода, пусни една жица от корпуса на колата да се влачи свободно по асфалта и засечи разхода. :hola:
smsi-h
 
Мнения: 287
Регистриран на: Пон Сеп 09, 2013 5:37 pm

Re: Оргонни изделия от ICROW

Мнениеот icrow » Чет Окт 23, 2014 10:31 pm

Няма смисъл. Така пак не се знае колко пък ще се разреди. Най-добре е да се регулира подаваната мощност. Оргонизатора има възможност за реглаж. Трябва да хвана да го кръстя, че много дълго това наименование оргонизатор. :lol: Ама няма да е И1 :smileylol:
Аватар
icrow
 
Мнения: 1856
Регистриран на: Чет Май 02, 2013 9:49 pm

Re: Оргонни изделия от ICROW

Мнениеот Gogo1 » Съб Юли 25, 2015 1:37 pm

Вместо да измисляте имена съм обеден,че ще е по добре
да покажете как правите това за да може и други да помислят.
Може да се окаже,че след вашите обяснения за нещото
ще има още по добри резултати...
Или това е тайна и само посветените може да работят
в тази област.
Има много информация за това но защо трябва да си губим
времето да откриваме нещо което вече сте открили и го
правите....
Аватар
Gogo1
 
Мнения: 703
Регистриран на: Вто Дек 30, 2014 12:08 pm

Re: Оргонни изделия от ICROW

Мнениеот Gogo1 » Съб Юли 25, 2015 1:51 pm

Вече съм убеден,че вашите устройства комбинирани
с генератора който направих ще стане нещо неповторимо.
Аватар
Gogo1
 
Мнения: 703
Регистриран на: Вто Дек 30, 2014 12:08 pm

Re: Оргонни изделия от ICROW

Мнениеот caduceus » Съб Юли 25, 2015 8:20 pm

Гого1, работи си - от тези люде помощ едва ли ще имаш - а и не знам нещо знаимо да са направили откак се отделиха. Имената са най-малкия проблем, когето имаш нещо работещо.
Поздрави
Аватар
caduceus
Site Admin
 
Мнения: 2025
Регистриран на: Нед Окт 28, 2012 6:11 pm

Re: Оргонни изделия от ICROW

Мнениеот sheki » Съб Юли 25, 2015 11:37 pm

Гого аз помня някъде съм чел имаше тема, как ги прави .. може и в неговия блог да е било не съм сигурен но не е тайна ..
sheki
 
Мнения: 301
Регистриран на: Сря Май 15, 2013 9:21 pm
Местоположение: Златоград

Re: Оргонни изделия от ICROW

Мнениеот icrow » Нед Юли 26, 2015 9:50 am

След, като нищо не правим, каква помощ трябва да се търси от нас :smileylol: Питай Асен, той доказано прави работещи изделия. Нека той ти разкрие нещата :)
Аватар
icrow
 
Мнения: 1856
Регистриран на: Чет Май 02, 2013 9:49 pm

Re: Оргонни изделия от ICROW

Мнениеот caduceus » Нед Юли 26, 2015 10:30 am

Така е :) Поне не се вижда докъде сте, като във онзи форум криете картинки от нерегистрирани потребители - а и от текстовете не личи да отивате напред - само приказки май и нищо реално... Трябва да гадае човек - а аз поне нямам такова желание, щото си имам моя работа :lol: Практиката показва, че като се крие нещо и законспирира много силно, накрая излиза спукан балон :hola: Дано не съм прав, все пак ви желая успех! Особено на теб, щото онези другите са силни по приказките и коментарите, а ти работиш на практика и можеш да мериш нещата.
Поздрави
Аватар
caduceus
Site Admin
 
Мнения: 2025
Регистриран на: Нед Окт 28, 2012 6:11 pm

Re: Оргонни изделия от ICROW

Мнениеот sheki » Нед Юли 26, 2015 4:26 pm

Гого намерих ги инструкциите .. всичко е обяснено:) http://www.styleglassbg.com/wordpress/?page_id=1304
sheki
 
Мнения: 301
Регистриран на: Сря Май 15, 2013 9:21 pm
Местоположение: Златоград

ПредишнаСледваща

Назад към Свободна енергия

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 1 госта

cron