Оргонни изделия от ICROW

Теория и практика в конкретни устройства

Оргонни изделия от ICROW

Мнениеот icrow » Нед Ное 03, 2013 3:28 pm

Тук ще представям и обяснявам мои изделия.
Последна промяна icrow на Пет Ное 29, 2013 9:04 am, променена общо 1 път
Аватар
icrow
 
Мнения: 1856
Регистриран на: Чет Май 02, 2013 9:49 pm

Re: Оргонни изделя от ICROW

Мнениеот icrow » Нед Ное 03, 2013 3:52 pm

Това е едно от полседните ми "измишльотини" Кадуцеус, ще го мернееш ли моля? :) Принципно е направено да насочва силен оргонен лъч, така примерно за колите сложено отстрани на двигателя го облъчва равномерно. Пробвах го и за лечебни цели. Устройството беше подоно, но 2 пъти по слабо. Човекът е болен от диабет и има гангрена на краката. Отрязани са му пръстите на краката и по единия крак се разпрострява гангрената и нагоре. Човека непрекъснато стене от болката. Исках да взема от кутииките на Кадуцеус, но човка отказа да ползва такива методи. От там ми дойде идеята за нещо като оръдие, което да насочва мощен лъч и да деиства от разстояние. Скрих го под един скрин. Вече няколко дена от както съм го сложил, почти не се чува да стене и почна да изтича течност от кракът. За съжаление явно вече е доста късно и човка го обедиха докторите да се ампотира кракът.
Относно колите ефекта е доста добър и равномерен, като мощност.
Прикачени файлове
IMG_0104.JPG
IMG_0104.JPG (312.7 KiB) Прегледано 12393 пъти
IMG_0103.JPG
IMG_0103.JPG (266.8 KiB) Прегледано 12393 пъти
Аватар
icrow
 
Мнения: 1856
Регистриран на: Чет Май 02, 2013 9:49 pm

Re: Оргонни изделя от ICROW

Мнениеот Philip » Пон Ное 04, 2013 6:44 am

Насоченост. Това дава много възможности. Като започнеш от двигателя, както си споменал, минеш през растения и хора и стигнеш до природни зони и същности с отрицателно поле.
Въпросче :lol: Ейии - все съм си въпросителен :lol:
Драсни, моля те, с някоя програмка, върху първата снимка, как се разпростира лъча. И къде има отрицателна съставляваща. Или пък се намира в самия концентратор?
Ако полето, което е насочено, докато е силно хваща 5 - 10 м, определено ще те моля поне за две такива нещица. Знам, че и на теб ти е много кът времето, но все някога ще ти се отвори дупка. :D
Наблюдавам - анализирам - променям.
Аватар
Philip
 
Мнения: 1094
Регистриран на: Нед Май 05, 2013 9:55 am

Re: Оргонни изделя от ICROW

Мнениеот caduceus » Пон Ное 04, 2013 9:38 am

Здрасти,
измерих 9, (33) в тънък лъч надясно на снимката, от широката част. Има го до края на изображението - а енергията пада с малко, на ръба на видимостта е 9,(32). Наляво и от др. страни няма нищо, няма и минус - вероятно е вътре в намотката.
Добре си го направил, лъчът е като на лазер - тънък и концентриран. Трябва да обсъдим някой път на живо технологиите за концентрация в лъч, плоска зона, обемно поле и фокусна точка - различни са, но могат да се допълват ;) Не пиша подробности за направата тук, защото в Нет-а не се знае кой чете и за какво го ползва. Мисля, че е разумна практика да се показват само готови неща публично, а подробностите - лично, с цел вървене напред :) Не случайно Матрикс си направиха затворен форум - не че и това не се пробива. А ние сме пред тях със доста
Поздрави
Аватар
caduceus
Site Admin
 
Мнения: 2025
Регистриран на: Нед Окт 28, 2012 6:11 pm

Re: Оргонни изделя от ICROW

Мнениеот Philip » Пон Ное 04, 2013 10:13 am

Да кажа нещичко за разликите в измерванията. Мисля, че е важно.
Във времето установих, че когато давате различни измервания ( Кадуцеус и Айкроу :D ), реално има допълнителна съставляваща.
Нормалния ток знаем вече, се явява като вторичен продукт на оргонното поле. Замерете с най-обикновен мултицед някои от изделията си и на AC, и на DC (на които има възможност, разбира се) :D Данните, които дава са интересни :D Всъщност, предполагам само, че ще ги има и при тях. При тръбите го има понякога. Където има такъв ефект - имате и разлики в измерванията.
Наблюдавам - анализирам - променям.
Аватар
Philip
 
Мнения: 1094
Регистриран на: Нед Май 05, 2013 9:55 am

Re: Оргонни изделя от ICROW

Мнениеот icrow » Пон Ное 04, 2013 2:41 pm

Асене, напълно си прав! За това и аз се пускам без много много да обяснявам, а на лични мога да обясня на някой който ми допада, като човек. Вероятно защото до сега си ме побутвал от тук от там, а не да ми дадеш на готово, за това съм развил и радиестезията и устройствата си.
Устройството аз поне го изкарвам над 9./3000/ :lol: , но със слаб ток. Има млака разлика, от това когато го мерих на други места, но предполагам, негативния бетон е дръпнал малко енергия. Принципно има негативен край, но съм го изолирал, което повиши доста позитивното поле. Максималната сила я лъчи на 3м а обхвата на полето е 17м Принципно след устройството лъча се разтваря, като в средата е най-силен. Това за тока съм го мерил преди на пирамидите. Дава 200-300 милиампера променливо, но според мен поне тогава е било нормална индукция от околното магнитно поле. Един път мерих между пирамидата и нулевия на контакта и гледам 40В и изпаднах в шок. Но после като хванах с ръка сондата пак показа толкова. Тъй че това, което измерих е някакъв потенцял, не ясен за мен.
Аватар
icrow
 
Мнения: 1856
Регистриран на: Чет Май 02, 2013 9:49 pm

Re: Оргонни изделя от ICROW

Мнениеот caduceus » Съб Ное 09, 2013 9:59 pm

Ще го мерна пак утре че сега се прибрах от Русе, може да съм се отклонил от лъча - доста е тесен. Ти си работи и мен не ме слушай, на картинка не е като на живо, стават и грешки
Поздрави
Аватар
caduceus
Site Admin
 
Мнения: 2025
Регистриран на: Нед Окт 28, 2012 6:11 pm

Re: Оргонни изделя от ICROW

Мнениеот ivchak » Нед Ное 10, 2013 6:23 am

Филипе, не зная за какво ти е такова у-во , но може да си направиш и тръба като на Бойо67 (първият пост) viewtopic.php?f=20&t=82
Аватар
ivchak
 
Мнения: 371
Регистриран на: Чет Май 02, 2013 8:48 pm
Местоположение: ВАРНА

Re: Оргонни изделя от ICROW

Мнениеот caduceus » Сря Ное 13, 2013 4:43 pm

Мерих пак, горе-долу пак толкова изкарах. Явно на живо е по-друго.
Дотук съм определил със сигурност начините за фокусиране на оргона в точка, в плоско поле, в обемно поле, в тороидално и сферично поле. Лъчът ми е убягнал, но ще го пробвам и него с тръбната технология. Работата отива май на оргонен бластер :) - но за да е мощен, трябва напомпване подобно на лазер /мааалко по-инакво/ :D
Поздрави
Аватар
caduceus
Site Admin
 
Мнения: 2025
Регистриран на: Нед Окт 28, 2012 6:11 pm

Re: Оргонни изделя от ICROW

Мнениеот icrow » Сря Ное 27, 2013 7:39 pm

Това днеска го направих за 5 мин на работа. Направено е изцяло от една индуктивност от суич. Около макарата е навито някоко навивки мобиуси краищата се завършват на осмица. Изкарах го 9./148/ но тока е доста силен за размерите си.
Прикачени файлове
IMG_0105.JPG
IMG_0105.JPG (330.06 KiB) Прегледано 12175 пъти
IMG_0109.JPG
IMG_0109.JPG (330.31 KiB) Прегледано 12175 пъти
Аватар
icrow
 
Мнения: 1856
Регистриран на: Чет Май 02, 2013 9:49 pm

Следваща

Назад към Свободна енергия

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 1 госта

cron