Оргонни изделия от ICROW

Теория и практика в конкретни устройства

Re: Оргонни изделия от ICROW

Мнениеот ivchak » Вто Дек 03, 2013 6:32 am

Специално за Филип :D
MOBIUS.zip
(317.79 KiB) 415 пъти
Аватар
ivchak
 
Мнения: 371
Регистриран на: Чет Май 02, 2013 8:48 pm
Местоположение: ВАРНА

Re: Оргонни изделия от ICROW

Мнениеот caduceus » Вто Дек 03, 2013 7:45 am

Какво забелязвам:
1. Намотката на снимките е навита наляво! Абсолютна грешка - освен ако аз съм се заблудил нещо, като не я виждам на живо. Ляво навити рингове /от две жици/ на Спърлинг дават фокуса в едната страна + а другата - . Когато са правилно направени, т.е. дяснонавити, фокусите са + и от двете страни. Ако е нарочно, трябва да се ориентира намотката по полюсите на кристала за да няма противопоставяне на нейното излъчване и енергийните му полюси /база - и връх +/. Съмнявам се обаче да са толкова навътре тия хора, по-скоро ползват намотката като усилвател, но едно към гьотере без ясна мисъл и идея какво всъщност става.
2. Навиването по оста на кристала също е наляво - обратно на час. стрелка, т.е. негативно! Тук вече едва ли има грешка и ме навежда на мисълта за умишленост на авторите на инструкциите. Защо ли им трябва да правят негативни полета и да го разпространяват публично, а? ;)
2. При дрелката на снимките не е изолирано негативното поле по оста, от работата на електромотора. Това се прави с един плетен от три оборота ринг на 7х7 шнур на Мировинг, с мощно + поле във фокуса, който се надява да патронника /и залепва да не падне - може и с тиксо :) /
3. Дотук три основни грешки в конструкцията и изработката. Не е лошо да направим едно сравнение между излъчването във фокуса на плетена намотка от шнур на Мировинг и дадената на снимките - днес ще опитам и ще пиша
Поздрави
Аватар
caduceus
Site Admin
 
Мнения: 2025
Регистриран на: Нед Окт 28, 2012 6:11 pm

Re: Оргонни изделия от ICROW

Мнениеот icrow » Вто Дек 03, 2013 12:49 pm

Така като гледам е станало неотрализиране, като го е навил така на кристала. В моя случай шнура е двоен не четворен, като на сайта и двата края са свързани електрически един с друг. Иначе примерно американците, които се занимават с оргон го ползват, за да създадат пулсиращо магнитно поле около кристала, но като ги гледам в http://warriormatrix.com/ са доста назад в матеряла от нас.
Аватар
icrow
 
Мнения: 1856
Регистриран на: Чет Май 02, 2013 9:49 pm

Re: Оргонни изделия от ICROW

Мнениеот ivchak » Вто Дек 03, 2013 6:27 pm

Тук, доколкото разбирам пише , че може и така и така :lol: :lol: :lol: Аз лично нямам опит с Мобиус кабелите и съм си го усукал на дясно - както е при шнура на Мировинг, и на снимката на Айкроу .
How to Wind Toroidal Mobius Coils .zip
(425.28 KiB) 352 пъти
Аватар
ivchak
 
Мнения: 371
Регистриран на: Чет Май 02, 2013 8:48 pm
Местоположение: ВАРНА

Re: Оргонни изделия от ICROW

Мнениеот idurchev » Сря Дек 04, 2013 10:57 am

Icrow ,ако вместо двоен шнур ползваш базов шнур със 7 нишки или 7x7 дали няма да стане по-мощно изделието?
idurchev
 
Мнения: 17
Регистриран на: Вто Май 07, 2013 3:58 pm

Re: Оргонни изделия от ICROW

Мнениеот icrow » Сря Дек 04, 2013 1:52 pm

Нещо на мен многожилните не ми стават толкова мощни, като двужилните, и за това ползвам предимно двужилен, като самото усукване е доста важно.
Аватар
icrow
 
Мнения: 1856
Регистриран на: Чет Май 02, 2013 9:49 pm

Re: Оргонни изделия от ICROW

Мнениеот caduceus » Чет Дек 05, 2013 7:52 pm

Многожилен стандартен кабел и шнур на Мировинг /особено 7х7 или утроен та даже и уседморен 7х7/ са доста различни неща. Тука с колегата idurchev яко навиваме жици :) и нещата стават доста добре. Като навием повече може да ти пратим два-три метра готов 7х7, за да направиш някое от твоите изделия с този шнур и да кажеш как е положението
Поздрави
Аватар
caduceus
Site Admin
 
Мнения: 2025
Регистриран на: Нед Окт 28, 2012 6:11 pm

Re: Оргонни изделия от ICROW

Мнениеот icrow » Съб Дек 07, 2013 9:05 pm

Еми ако ви се занимава :D Аз мога да компенсирам с някакво количество ФТП двойки.
Аватар
icrow
 
Мнения: 1856
Регистриран на: Чет Май 02, 2013 9:49 pm

Re: Оргонни изделия от ICROW

Мнениеот icrow » Нед Яну 05, 2014 12:07 am

Кадуцеус, ще погледнеш ли дали излзиа "нещо" от маркучето? Мерси!
Прикачени файлове
IMG_0124.JPG
IMG_0124.JPG (311.33 KiB) Прегледано 8330 пъти
IMG_0121.JPG
IMG_0121.JPG (254.73 KiB) Прегледано 8330 пъти
Аватар
icrow
 
Мнения: 1856
Регистриран на: Чет Май 02, 2013 9:49 pm

Re: Оргонни изделия от ICROW

Мнениеот caduceus » Нед Яну 05, 2014 7:12 pm

Директно на изхода излиза оргонна пара със заряд 9,/43/, което е много добре! Малко след него засичам силно разсейване което говори че добивът не е голям - но пък е качествен :D Дано стигне за стандартен автомобилен двигател
Поздрави!
Аватар
caduceus
Site Admin
 
Мнения: 2025
Регистриран на: Нед Окт 28, 2012 6:11 pm

ПредишнаСледваща

Назад към Свободна енергия

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 2 госта

cron