Проект на пирамидален парник

Технически устройства и методики

Re: Проект на пирамидален парник

Мнениеот jo64o » Вто Ное 18, 2014 1:15 pm

Колега,ти ме развълнува!Ако има индукция,това означава,че:или оргона е вълнова енергия,трансформираща се в странични обекти,или е пространствен феномен,предизвикващ мигновена реакция от вселенски тип.Второто мирише на 800000 долара Нобелови!Май трябва да ти искам заем :smileylol:
jo64o
 
Мнения: 19
Регистриран на: Пет Май 03, 2013 11:07 pm

Re: Проект на пирамидален парник

Мнениеот caduceus » Вто Ное 18, 2014 2:50 pm

:) Не можах много да схвана, но каквото - такова. Бач му е майката и експерименти до дупка, накрая все ще излезе нещо :phil_24: Ще ви държа в течение при резултати които няма да ме е срам /основно заради външен вид/ да покажа :lol:
Аватар
caduceus
Site Admin
 
Мнения: 2025
Регистриран на: Нед Окт 28, 2012 6:11 pm

Re: Проект на пирамидален парник

Мнениеот caduceus » Вто Ное 18, 2014 3:50 pm

jo64o
Всичко ти е наред с полянката :) Няма геопатогенни зони, но не засякох и вода /подпочвена/. Май ще поливаш с такава от чешмата - но я дръж в някаква цистерна или др. съд да се стопли и да и изфиряса хлора, пък ще мислим как да ти я заредим че да имаш хубав добив и здрави растения ;)
Поздрави!
Аватар
caduceus
Site Admin
 
Мнения: 2025
Регистриран на: Нед Окт 28, 2012 6:11 pm

Re: Проект на пирамидален парник

Мнениеот jo64o » Сря Ное 19, 2014 7:49 pm

Благодаря,това е хубаво,защото аз на място меря с махалото,но резултатите са непостоянни и объркващи.А вода има и за съжаление повече отколкото ми харесва!
Има и кладенец-непресъхваем,обикновено пълен до горе.Земята ражда ,но е глинеста и трудна за обработване.То затова се налага и строежа на оранжерия.А и
водата е много твърда-това не знам дали ще пречи.
Реших да послушам приятелските ви съвети и да си построя стандартна оранжерия и отделно пирамида.
jo64o
 
Мнения: 19
Регистриран на: Пет Май 03, 2013 11:07 pm

Re: Проект на пирамидален парник

Мнениеот caduceus » Чет Ное 20, 2014 10:11 am

ОК, ти прави пък ние ще помагаме с каквото можем. Водата вероятно не става за поливане, защото търсих само подходяща и нямаше налична в мястото. Вероятно може да се обработи и да стане годна :)
Аватар
caduceus
Site Admin
 
Мнения: 2025
Регистриран на: Нед Окт 28, 2012 6:11 pm

Re: Проект на пирамидален парник

Мнениеот djoko » Чет Ное 20, 2014 10:09 pm

caduceus написа:Задължително трябва стените да са ориентирани по посоките на света с компас, за да се усвои и енергията на етерния вятър около повърхността на земята, не само тази от вертикалната енергийна връзка с небето.
Поздрави
По голяма точност от компаса може да се постигне като от нета се вземе точния час на слънцестоенето за съответния ден, да се забие вертикално колче, да се изчака да стане точния час и да се отбележи мястото на сянката. :)
djoko
 
Мнения: 68
Регистриран на: Пон Юли 14, 2014 2:11 pm

Re: Проект на пирамидален парник

Мнениеот ivchak » Пет Ное 21, 2014 10:22 pm

Здравей Джоко, преди да започнеш да правиш пирамидата прочети тези няколко документчета(дано разбираш руски език :speak: ) в които се казва как да направиш пирамида без отрицателни зони в нея и да избереш правилният наклон на стените за да работи ефикасно :smileylol: .Най вероятно за определяне на този ъгъл ще трябва помощта на Кадуцеус и Айкроу , защото трябва точно измерване с махало. Ако нещо не разбираш от руския - кажи, ще направя едно кратко резюме :) .Пускам и едно линкче към сайта на един руснак(ник- Регулатор) който работи в Германия и се занимава с пирамидолечение.Преди да започнеш пирамидата е добре да направиш едно малко копие (примерно в мащаб 1 към 10) за да могат колегите да го тестват. Желая ти успех ! :hola:
сайта на Регулатор http://www.pyramid-regulator.net/
regulator -пирамидки ivan.zip
(252.92 KiB) 398 пъти
Аватар
ivchak
 
Мнения: 371
Регистриран на: Чет Май 02, 2013 8:48 pm
Местоположение: ВАРНА

Re: Проект на пирамидален парник

Мнениеот jo64o » Съб Ное 22, 2014 8:04 pm

Благодаря Ивчак!Ще пробвам да се съобразя със съветите на руснака,защото ми се струват логични.Когато съм готов с планчето,ще го изложа за всенародно
обсъждане.Бъдете здрави! :hola:
jo64o
 
Мнения: 19
Регистриран на: Пет Май 03, 2013 11:07 pm

Предишна

Назад към Жизнена енергия - приложение в селското стопанство

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 1 госта

cron