Тунинг на двигател - чипове, спортни филтри, намаляване на в

Нестандартни методи за повишаване ефективността на двигатели с вътрешно горене. Автомобилен тунинг.

Re: Тунинг на двигател - чипове, спортни филтри, намаляване

Мнениеот bob » Чет Окт 02, 2014 1:27 pm

То май и тука заприлича на мазата а? Май трябва да се сформира нов форум-независим :smileylol:
Що не оставите човека да си пише, а вие като не сте съгласни, просто пропускайте написаното и не му отговаряите.
Във всяко мнение има нещо позитивно и смислено, от което човек може да си извади необходимите изводи и да се поучи, ако щете да не допуска грешките на другите, да не открива топлата вода сам :smileylol:
Бъдете здрави!
bob
 
Мнения: 219
Регистриран на: Вто Май 07, 2013 12:32 pm

Re: Тунинг на двигател - чипове, спортни филтри, намаляване

Мнениеот Philip » Чет Окт 02, 2014 2:07 pm

Боб,
Тези мисли заради днешния бан ли те нападнаха? :)
Всичко това, което го пишеше този човек месеци наред и го оставяхме да си пише, можеш да го намериш навсякъде.
Освен това беше постоянна опозиция на всичко, написано от всички.
А хора, които са все навъпреки - не внасят нищо позитивно.
Така че - изчакан е, казвано му е, но всичко си има граница.
Наблюдавам - анализирам - променям.
Аватар
Philip
 
Мнения: 1094
Регистриран на: Нед Май 05, 2013 9:55 am

Re: Тунинг на двигател - чипове, спортни филтри, намаляване

Мнениеот bob » Чет Окт 02, 2014 2:23 pm

И този ли?
Ясно ми е. Ние не се занимаваме с шикалки и глупости и работим по сериозни теми.
Затова не допускаме всички да имат права на модератор например за триене на теми или мнения, особено на новодошлите като теб. Това се заслужава не с писане, а със постижения и реална работа - както при Филип и Шеки, а и аз не съм много назад от тях :) И то как го правиш - без да минеш през мен като създател и админ на форума, а леееко по допирателната. Това което се случи със форума мазето.нет когато беше още на създателя му Людмил /баннат впоследствие от новите внедрени модератори на които сам беше дал права/ и по-познат тогава като "беинса", няма да се случи и тук! Просто няма да го допусна, с цената на всичко. Имай го предвид. Хората със права във форума не са случайни. Тук не вървят номерата от мазето - и не се опитвайте повече.
Последно предупреждение преди бан, атос!

Той още не е дошъл и не се е освестил дет се вика :smileylol:
bob
 
Мнения: 219
Регистриран на: Вто Май 07, 2013 12:32 pm

Re: Тунинг на двигател - чипове, спортни филтри, намаляване

Мнениеот Philip » Чет Окт 02, 2014 4:06 pm

Той е много освестен, не се притеснявай за него. Както написа Кадуцеус - глобален модератор е в мазето :)
Наблюдавам - анализирам - променям.
Аватар
Philip
 
Мнения: 1094
Регистриран на: Нед Май 05, 2013 9:55 am

Re: Тунинг на двигател - чипове, спортни филтри, намаляване

Мнениеот bob » Чет Окт 02, 2014 4:38 pm

Е, то в Бълхария всичко е вързано като свински черва. Сините са червени, Бокотиквовците и те са червени ама се плюят всеки всеки, за да не ги разбереш кой от кои е :smileylol:
bob
 
Мнения: 219
Регистриран на: Вто Май 07, 2013 12:32 pm

Re: Тунинг на двигател - чипове, спортни филтри, намаляване

Мнениеот caduceus » Съб Окт 04, 2014 11:02 am

Боб
Не се хващай на глупостите на троловете, бе колега - ти макар явно да си чеп по характер като мене :lol: си ми хиляди пъти по-ценен от такива като Юлиан или Атос, защото те само дрънкат и нищо не са правили на практика, пък ти си напълни Корсата с възли, слага изделията на Айкроу и въобще си човек експериментатор - каквито сме и ние.
Айде не се коси - боклуци много и трябва да се чистят навреме, защото иначе се задръства форума с празни приказки както е и при една къща да речем. Пък ако се оставят по милост, в един момент важните неща се губят в потока теории и безумия - което гледаме да не допуснем, с риск да излезем недемократични или невъзпитани
Поздрави!
Аватар
caduceus
Site Admin
 
Мнения: 2025
Регистриран на: Нед Окт 28, 2012 6:11 pm

Re: Създаване и развитие на технологията ми

Мнениеот icrow » Сря Окт 08, 2014 6:03 pm

Само за статистиката да те питам тази Дачия какъв разход дава на бензин? И предполагам, че я караш и на метан?
Аватар
icrow
 
Мнения: 1856
Регистриран на: Чет Май 02, 2013 9:49 pm

Re: Създаване и развитие на технологията ми

Мнениеот hrsto19691969 » Сря Окт 08, 2014 10:19 pm

По каталог я дават да гори 6.4/100 градско, 4,4/100 извънградско. На мен ми гори около 8/100 градско бензин, а на пропан-бутан около 11/100 градско. Извънградско не съм засичал.
hrsto19691969
 
Мнения: 30
Регистриран на: Нед Окт 05, 2014 8:34 pm
Местоположение: Стара Загора

Re: Създаване и развитие на технологията ми

Мнениеот icrow » Сря Окт 08, 2014 10:50 pm

Значи харчи, като атмосферен 90 коня двигател. :) И цялото упражнение с трите цилиндъра и малкия обем турбото и по отделна бобина за всеки цилиндър е само за реклама. :)
Аватар
icrow
 
Мнения: 1856
Регистриран на: Чет Май 02, 2013 9:49 pm

Re: Създаване и развитие на технологията ми

Мнениеот stefan4o » Чет Окт 09, 2014 6:36 pm

Е в известна степен е реклама. От друга, като се замислиш качеството и количеството на горивото, което сипваме... Освен туй в каталозите тези данни са пресметнати и изчислени при идеални условия, каквито на практика са непостижими. :hola:
stefan4o
 
Мнения: 91
Регистриран на: Пет Окт 11, 2013 3:49 pm

ПредишнаСледваща

Назад към Автомобили и двигатели с вътрешно горене

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 0 госта

cron