Моля, измерете ми това ...........

Re: Моля, измерете ми това ...........

Мнениеот Slav » Съб Яну 10, 2015 9:06 pm

Отдавна ме човърка да направя такава пирамидка от трискелиончета. Снощи докато бях на работа реших, че е крайно време да го осъществя.Не ми се получи хубава, но все пак за първи опит и с поръчни средства...това е което излезе :)

Ако може Айкроу или Кадуцеус или който друг може да измери.

Въпрос към всички:
Не знам защо ме пъне толкова да я направя таази пирамидка. Честно казано засега не ми идва нищо като приложение...

IMAG0110.jpg
IMAG0110.jpg (129.01 KiB) Прегледано 3942 пъти


IMAG0108.jpg
IMAG0108.jpg (114.5 KiB) Прегледано 3942 пъти
Аватар
Slav
 
Мнения: 319
Регистриран на: Пон Окт 21, 2013 5:08 pm

Re: Моля, измерете ми това ...........

Мнениеот hyparh » Съб Яну 10, 2015 9:12 pm

Аз не мога да меря, но ми допада много :) Пълно оползотворяване на пространството в платонова фигура.
Отговорите на всички въпроси са пред очите ни, просто повечето хора не ги виждат - засега.
Аватар
hyparh
 
Мнения: 494
Регистриран на: Чет Фев 13, 2014 9:26 pm
Местоположение: Нови хан

Re: Моля, измерете ми това ...........

Мнениеот caduceus » Нед Яну 11, 2015 11:26 am

Това е интересно изделие... Отвън нещо ми се губят нещата, но отвътре като се опитах да "бръкна" виртуално в средата има доста силен плюс :doubleup: Най-добре на живо като се видим да ми я покажеш за да мушнем една клечка за зъби или изолирана тел в средата на структурата и да изкараме тока навън, за да се измери. Т.е. да преобразуваме чрез индукция полето във ток и за го изведем навън за да не пречи общото поле ;) Пробвай и ти да видим ще усетиш ли енергията през пръстите
Най общо казано, вземаш 10-15 см парче многожилен проводник, белиш двата края на 2-3 см и единия го смачкваш на топче за да може да се индуцира тока /оргонното поле по принцип винаги пулсира и няма нужда от движение за да стане някаква индукция - това важи за опитни постановки, при движение е доста по-силен ефектът естествено/. Мушкаш топчето вътре в средата между трискелионите, като изолацията да е в района на стените на пирамидката и държиш отвън другия оголен край с два пръста с лявата ръка. Може да го фиксираш с малко тиксо да не се мести. Ако имаш махало, мери заряда, ако нямаш, просто виж какво ще усетиш като пуснеш края и като го държиш. Имай предвид, че има инерция около 2-3 секунди та дръж поне 5-6 за да има ясни реакции :)
Поздрави!
Аватар
caduceus
Site Admin
 
Мнения: 2025
Регистриран на: Нед Окт 28, 2012 6:11 pm

Re: Моля, измерете ми това ...........

Мнениеот Slav » Вто Яну 13, 2015 10:57 pm

Ето го и съвета ти материализиран, макар и със малко закъснение:

IMAG0113.jpg
IMAG0113.jpg (38.13 KiB) Прегледано 3883 пъти


Аз усещам топлина, когато пипам с пръсти проводника, но не усещам познатото ми мравучкане или лек гъдел.
Който иска и може - моля измерете :)

Благодаря! :beer:


П.П. Сега пак го пипнах - вече го усещам! :)
Аватар
Slav
 
Мнения: 319
Регистриран на: Пон Окт 21, 2013 5:08 pm

Re: Моля, измерете ми това ...........

Мнениеот caduceus » Сря Яну 14, 2015 8:39 pm

Доста силно изделийце, +9,/33/ го изкарах. Чист оргонен ток в края на жицата, по нея почти нищо. Гледай точно в края и вероятно ще видиш /особено на тъмен фон/ светла, леко непрозрачна енергийна сфера, като от пара. Пробвай да усетиш с поглед каква е разликата като гледаш в нея и някъде встрани неутрално място ;) Не се втренчвай, просто зяпай и обикновено мисловният поток спира защото мозъкът се претоварва... Това упражнение е и за спиране на ума, може да се прави и със запалена свещ. Става и за начално обучение за намиране на + и - зони по земята с очи, както и излъчвания от предмети и хора :) Важното е да гледаш, без да обръщаш внимание на образа и подробностите на видяното /така включваш логическия ум/, а на усетеното - така включваш прякото познание за обекта :cheers:
Аватар
caduceus
Site Admin
 
Мнения: 2025
Регистриран на: Нед Окт 28, 2012 6:11 pm

Re: Моля, измерете ми това ...........

Мнениеот Slav » Сря Яну 14, 2015 9:19 pm

Аз го видях това снощи, но бях доста изморен и се двоумях дали си въобразявам от умората или го виждам точно заради умората :smileylol:

Сега виждам...нищо не виждам, но ще се упражнявам :)
Аватар
Slav
 
Мнения: 319
Регистриран на: Пон Окт 21, 2013 5:08 pm

Re: Моля, измерете ми това ...........

Мнениеот Philip » Чет Яну 15, 2015 7:54 am

caduceus написа:Гледай точно в края и вероятно ще видиш /особено на тъмен фон/ светла, леко непрозрачна енергийна сфера, като от пара. Пробвай да усетиш с поглед каква е разликата като гледаш в нея и някъде встрани неутрално място Не се втренчвай, просто зяпай и обикновено мисловният поток спира защото мозъкът се претоварва... Това упражнение е и за спиране на ума, може да се прави и със запалена свещ. Става и за начално обучение за намиране на + и - зони по земята с очи, както и излъчвания от предмети и хора Важното е да гледаш, без да обръщаш внимание на образа и подробностите на видяното /така включваш логическия ум/, а на усетеното - така включваш прякото познание за обекта

:doubleup: :)
Наблюдавам - анализирам - променям.
Аватар
Philip
 
Мнения: 1094
Регистриран на: Нед Май 05, 2013 9:55 am

Re: Моля, измерете ми това ...........

Мнениеот caduceus » Чет Яну 15, 2015 12:25 pm

:cheers: Аз не се занимавам само с навиване на тел :) Ако се бяхме срещнали и на живо, много неща щяха да са по-различни
Успех! :doubleup:
Аватар
caduceus
Site Admin
 
Мнения: 2025
Регистриран на: Нед Окт 28, 2012 6:11 pm

Re: Моля, измерете ми това ...........

Мнениеот Iliya » Пет Яну 16, 2015 9:18 am

Една лесна за репликиране и изработка структура по идея на Ивчак и коментари на Кадуцеус от темата Алтернативна медицина -> Ал.Наумкин разработки
Триъгълниците са интересни и ми напомнят на едно друго нещо на Хауърд Менгер, при което се ползваше кондензатор от алуминиев и меден диск пак с изолация между тях от лепило.


Кой ще размаха махало над тях? :colere:
Прикачени файлове
Triangle.png
Самите триъгълници...
Triangle.png (26.75 KiB) Прегледано 3782 пъти
Frozen_water_triangle.png
Замръзнала вода над триъгълниците.
Frozen_water_triangle.png (234.33 KiB) Прегледано 3782 пъти
Iliya
 
Мнения: 69
Регистриран на: Пон Дек 15, 2014 8:40 am
Местоположение: София, Петрич

Re: Моля, измерете ми това ...........

Мнениеот vesod » Вто Яну 20, 2015 7:18 pm

Здравейте.
Наредих си едни магнити за колата, та молбата ми е, ако може да ми направите едно измерване.
Благодаря предварително.
Поздрави.

Изображение
vesod
 
Мнения: 2
Регистриран на: Пон Дек 30, 2013 7:36 pm

ПредишнаСледваща

Назад към Общи

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 1 госта

cron